Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Katowicka 11 lokal 1-2 (osiedle Polanka), Nowe Miasto, Poznań
Przychodnia Weterynaryjna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Wszyscy pozostali lekarze pracujący w Przychodni Weterynaryjnej "Na Polance" posiadają własne profile na portalu. Bardzo prosimy o wystawianie opinii ...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Radiologia i diagnostyka obrazowa
  • Okulistyka
Zobacz więcej

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna badania bakteriologiczne zwierząt

Super weterynarz :)
Pani Kasiu, bardzo się cieszymy razem z Louiskiem, że do Pani trafiliśmy.
Już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna

Pani Kasiu, dziękuję :-) już myślałam, że mój kotek się nie obroni, ma 16 lat i zaczął tracić na wadze, nie chciał jeść, ciągle tylko spał, chociaż wcześniej był radosnym kocurkiem. Kilka kroplówek i antybiotyków później odzyskałam moje zwierzątko. Wszystko dzięki Pani.
Dziękuję również za przemiłą atmosferę podczas spotkania. Potrafi Pani zająć się nie tylko chorym zwierzakiem, ale także zestresowanym właścicielem. :-)))
Dziękuję za empatię, od razu widać było, że rozumie Pani, jak ważna jest więź ze zwierzakiem i że o futrzastego członka rodziny też warto powalczyć.
Polecam wizytę u Pani Doktor każdemu, kto kocha swojego czworonoga i chce o niego porządnie zadbać. Pozdrawiam :-)
Anna Staszkiewicz, Poznań


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna

Za nic nie wnoszącą wizytę 10minutową Pani doktor policzyła sobie 65zł. Kot przyjechał z podejrzeniem zwichnięcia kończyny a pani doktor stwierdziła ze jest odwodniony bo smierdzi mu z pyszczka.. Nie wykonano prześwietlenia ani nie podano zadnych leków. Stracony czas.
Niestety musiałam odwiedzić kolejnego lekarza który kota zbadał i był w stanie zrobić mu RTG - okazało się że jednak jedna z kości jest złamana...
Nieodpowiedzialność ze strony Pani doktor która nie podała kotu nawet leku przeciwzapalnego przyczyniła się tylko do pogorszenia stanu zwierzaka. A charakterystyczny zapach z pyszczka okazał się zapaleniem dziąsła a nie odwodnieniem- tego też Pani nie zauważyła.


M

Opinia z dnia 26.04.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


M
Użytkownik zweryfikowany

Mam w domu kotkę, bywa agresywna u weterynarzy i to nawet bardzo.... zęby pazury itp choć ma około 3 kg. Weterynarze sobie z nią nie radzili. Na wizycie Pani Doktor pełna pacyfikacja:) Pełne rozumienie zachowań mojego tygrysa. Badania bez usypiania itp. Leczenie w trakcie. Dobre podejście i duży profesjonalizm. Bardzo polecam teraz wizyta u weterynarza to już nie stres że kot zdemoluje połowę gabinetu.......


A
Użytkownik zweryfikowany

Moja historia jest dość skomplikowana. Mam kota, któremu zaczęły się problemy skórne. Jeden weterynarz, badania, pieniądze zostawione, bez zmian. I tak drugi i trzeci i tak przez kilka miesięcy. W między czasie patrzenie jak kot drapie się do krwi i miałczy okropnie, to było chyba najgorsze. Ostatnią deską ratunku była Pani Kasia. Po pierwszej wizycie, bez jakichkolwiek wymazów, czekania, faszerowania sterydami, Leon dostał tabletki i lek przeciwświądowy. I nagle cud. Po ponad 3 miesiącach walki kot zaczyna wyraźnie zdrowieć. Po tygodniu od pierwszej wizyty małe ranki zagojone, ta większa bardzo dobrze zaciągnięta. Pani doktor zadowolona, ja tym bardziej. Druga wizyta kontrolna i czekamy za całkowitym wygojeniem. Co do odległości to do Pani doktor mam 100 km w jedną stronę, a jeżeli chodzi o cenę to jak policzę wszystkie nietrafione wizyty to uzbiera się niezła sumka. Szkoda tylko, że nie trafiłam tu wcześniej. Naprawdę WARTO!


H
Użytkownik zweryfikowany

Jestem właścicielem ośmioletniego owczarka niemieckiego. Gdy skończył cztery lata, wokół oczu i na kufie pojawiły mu się krwawiące i ropiejące rany. Przez trzy lata bez rezultatów leczyło go trzech różnych weterynarzy, by dopiero ponad 100 kilometrów od miejscowości, z której pochodzę, zaocznie (na podstawie zdjęć, ustnego opisu stanu zdrowia i wyników badań) wyleczono go Na Polance. P. Katarzyna Marciniak, która zajmuje się przypadkiem Brunona, jest profesjonalnym weterynarzem. Szybko, skutecznie i dokładnie zdiagnozowała chorobę, i dobrała odpowiednie leki. Dba nie tylko o dobro zwierzęcia, ale również o portfel jego właściciela. Inteligentna, otrzaskana w medycynie, ambitna. Poza tym bezpośrednia i sympatyczna. Serdecznie polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany

Ceny nie są wysokie, ale standard, fachowa ocena stanu zwierzaka i zaangażowanie ogromne. Polecam bardzo bardzo mocno!


Użytkownik zweryfikowany

We've spent the last four years in Poznan with our senior Bichon Frise. Being an older dog, he has required more vetrinary visits that he used to. We were fortunate to live on Katowicka, so the office was in our neighborhood, but I would have traveled across town, if necessary, to bring him to Dr. Kasia and her staff. The care he received in her office was excellent! They've set the bar very high for our next vet. We're moving back to the United States, and I wish we could take them with us. It is so apparent that the people in this office love animals and are truely called to caring for them. The office hours accomidate a variety of schedules; we've never had difficult in scheduleing an appointment. Dr. Kasia has performed surgery on as well as cleaned the teeth of our little guy. I've never worried about the outcome, because I knew he was in the best possible hands. Highly recommend!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Wszyscy pozostali lekarze pracujący w Przychodni Weterynaryjnej "Na Polance" posiadają własne profile na portalu. Bardzo prosimy o wystawianie opinii ...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Radiologia i diagnostyka obrazowa
  • Okulistyka
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania