Mgr

Katarzyna Kurcewicz verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka ZdrowiaUsługa: kuracja odchudzająca

  Duże zaangażowanie oraz wiedza. Bardzo miła i profesjonalnie nastawiona osoba. Polecam i serdecznie pozdrawiam Panią Katarzyne

  Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

  Serdecznie dziękuję za opinię! :) pozdrawiam!

 • Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

  Anita Tomasik
  Anita Tomasik
  Dietetyk, Psycholog
  Nowowiejska 87/5, Wrocław
  Pani Anita to złoty człowiek. Co prawda dopiero zaczynamy przygode,ale waga idzie w dół. Bardzo różnorodny jadłospis,… więcej

  Katarzyna Krupińska
  Katarzyna Krupińska
  Dietetyk, Specjalista medycyny naturalnej
  ul. Jedności Narodowej 114/1, Wrocław
  Serdecznie polecam i zachęcam do korzystania z rad i wiedzy Pani Katarzyny, jest bardzo miła, bardzo dobrym dietetykiem,… więcej

  Joanna Arciszewska
  Joanna Arciszewska
  Dietetyk, Specjalista medycyny naturalnej, Diagnostyk
  ul. Jedności Narodowej 114/1, Wrocław
  Konkretnie, kompetentnie, wszystko przekazane rzeczowo, wyjaśnione wątpliwości, uwzględnione preferencje. więcej

  Ewa Zawidzka
  Ewa Zawidzka
  Dietetyk
  Stefana Jaracza 54, Wrocław
  Szczerze polecam panią Ewę. Trafiłam do niej po kilku nieudanych dietach i próbach samodzielnego zrzucania kilogramów.… więcej

  Urszula Włodarczyk
  Urszula Włodarczyk
  Dietetyk
  Jaracza 37k / 4C, Wrocław
  Pani Ula jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. W sposób jasny przekazuje informację dotyczące sposobu odżywiania.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Witam,
   nazywam się Katarzyna Kurcewicz.
   Jestem absolwentką dietetyki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończyłam 5-letnie studia z zakresu żywienia człowieka w zdrowiu i w chorobie.
   Posiadam dodatkowe certyfikaty z wiązane m.in. z żywieniem w diecie paleo, cukrzycy, sportach, diecie wegańskiej. Poza certyfikatami regularnie korzystam z dostępnych dla dietetyków szkoleń, czytam tematyczne książki oraz czasopisma.
   Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyłam w czasie studiów poprzez realizację licznych praktyk zawodowych.

   Prowadziłam oraz prowadzę pacjentów z niedowagą, nadwagą i otyłością. Coraz częściej zajmuję się dziećmi u których wykrywa się liczne nietolerancje lub alergie pokarmowe. Mam doświadczenie w pracy z osobami:
   -borykającymi się z cukrzycą,
   -z zaburzeniami gospodarki hormonalnej,
   - z zaburzoną pracą jelit
   -z chorobami autoimmunologicznymi.

   Jestem osobą pogodną i ambitną. Moje motto, które pomaga mi w pracy i w życiu codzienny? Jeśli jest problem, to zawsze istnieje jego rozwiązanie :)

   Kontakt: kurcewicz.dietetyk@gmail.com

  Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Diabetologia
  • Endokrynologia
  • Gastroenterologia
  więcej

  Usługi

  Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka Zdrowia

  Ołbin, Wrocław, dolnośląskie

  Analiza składu ciała (analizator składu ciała inbody 120 ) od 25 zł
  Konsultacja dietetyczne ( wywiad żywieniowo-zdrowotny, analiza sposobu żywienia, analiza składu ciała, zalecenia żywieniowe ) od 100 zł
  Wizyta kontrolna od 55 zł
  Wizyta kontrolna + jadłospis 7dni od 100 zł
  Konsultacja dietetyczna + jadłospis 7 dni od 150 zł
  Konsultacja dietetyczna + jadłospis 14 dni od 220 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka ZdrowiaUsługa: kuracja odchudzająca

   Duże zaangażowanie oraz wiedza. Bardzo miła i profesjonalnie nastawiona osoba. Polecam i serdecznie pozdrawiam Panią Katarzyne

   Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

   Serdecznie dziękuję za opinię! :) pozdrawiam!

  • M
   Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka ZdrowiaUsługa: nadwaga

   Do Pani Kasi przyszedłem w połowie wakacji z powodu nadwagi, którą potrzebowałem szybko zredukować. Otrzymałem profecjonalną pomoc, jadłospis z którego jestem bardzo zadowolony oraz mnóstwo rad, które sprawiły, że jestem bardziej aktywny i po których czuję się znacznie lepiej niż wcześniej. W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze mogłem liczyć na odpowiedź w formie maili lub bezpośrednio. Moja waga leci w dół, a ja chodzę wciąż najedzony :)
   Polecam serdecznie!
   Dziękuję Pani Kasiu i do zobaczenia na następnej wizycie :)
   Pozdrawiam,
   Marcin Ł.

   Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

   Takiego pacjenta to ze świecą szukać :) dziękuję za opinię. Do zobaczenia :)

  • E
   Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka Zdrowia

   Do Pani Kasi zgłosiłam się z problemem nadwagi jaka została mi po ciąży. Zbliżały się wakacje, a moja waga stała w miejscu i załamana myślałam, że już nigdy w życiu ni pokarzę się na plaży ;) Do wyjazdu na wakacje miałam 3 miesiące i marzenie żeby zrzucić 9 kg, wydawało mi się to nie do osiągnięcia, a dzięki Pani Kasi zrzuciłam tę wagę w o połowę krótszym czasie niż planowałam i to bez jakiegoś większego wysiłku!
   Dziewczyny na prawdę, wydajemy krocie na różne bezsensowne, trudne i bezużyteczne sposoby na schudnięcie, a wystarczy pomoc specjalisty i problem z głowy!
   Pani Kasia jest bardzo sympatyczną osobą, jest ciągle w kontakcie z pacjentką, podpowiada w razie trudności i motywuje do działania. Przeprowadziła dokładny wywiad i sporządziła jadłospis idealny z moimi upodobaniami, oraz faktem, że karmiłam jeszcze piersią; dzięki temu nie musiałam się niczego wyrzekać, a tylko nauczyć zdrowych nawyków żywieniowych, a to zostaje nam już na całe życie !
   Dziękuję Pani Kasiu za otworzenie mi oczu:)

   Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

   Pani Ewo :) cieszę się, że pięknie Pani wyglądała na plaży. Pozdrawiam!

  • G
   Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka Zdrowia

   Pani Katarzyna to bardzo skrupulatna i miła osoba. Profesjonalnie podeszła do mojego problemu żywieniowego. Szybko postawiła diagnozę i ułożyła skuteczną dietę.
   Gorąco polecam

   Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

   Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za opinię :) do zobaczenia!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cukrzyca

   Poprosiłam panią Kasię o wskazówki i wytyczne związane z dietą dla osoby chorej na cukrzycę, która nie mogła stawić się bezpośrednio w gabinecie. W odpowiedzi dostałam szczegółową ankietę z wywiadem żywieniowym oraz dzienniczkiem żywieniowym, których wypełnienie nie sprawiło żadnych kłopotów dzięki jasnym instrukcjom. Na tej podstawie pani Kasia przygotowała bardzo obszerne zalecenia z wyróżnieniem produktów odpowiednich i niewskazanych w diecie, porach jedzenia, stylu żywienia w ogóle. Wyróżniła dobre nawyki wynikające z dzienniczka żywieniowego, a także wytłumaczyła dlaczego i jak zmienić te złe. W efekcie pacjentka zaczęła zwracać większą uwagę na produkty spożywcze i ich pochodzenie. Dzięki zaleceniom już w przeciągu paru tygodni unormowała swoje wahania poziomu cukru i poczuła się znacznie lepiej.
   Polecam panią Kasię, ze względu na to, że nie ma żadnego problemu z prowadzeniem konsultacji internetowych/telefonicznych i skutecznym rozpoznaniem diety, nawet w przypadku gdy pacjent nie może pojawić się bezpośrednio.
   Pozdrawiam razem z usatysfakcjonowaną panią Emilią!

   Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

   Serdecznie dziękuję za tak miłą opinię :) a jednocześnie cieszę się, że mimo małych trudności poradziłyśmy sobie z problemem. Pozdrawiam!

  • A
   Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka Zdrowia

   Polecam Panią Kasię, dieta i zalecenia przygotowane skrupulatnie, posiłki proste i smaczne, łatwe w przygotowaniu. Bardzo bałam się przejścia na dietę, ale Pani Kasia bardzo mnie wspiera i to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu.

   Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

   Serdecznie dziękuję Pani Agatko :) trzymam za Panią kciuki!

  • A
   Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka Zdrowia

   Do Pani Kasi trafiłam z nadwagą, refluksem i problemami żołądkowymi- byłam pod wrażeniem całej wizyty- Pani Kasia zebrała dokładny wywiad żywieniowo- zdrowotny, pytała o różne szczegóły, na tej podstawie dostałam indywidualnie rozpisany jadłospis. Już po tygodniu czułam się lepiej, kilogramy cały czas uciekają, a ja nie czuję się głodna i co najważniejsze nie boli mnie żołądek. Polecam każdemu!

   Katarzyna Kurcewicz2017-09-25

   Pani Agnieszko !
   Panią tez pochwalę: za docenienie i zniesienie moich dociekliwych pytań ;) pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię na portalu :)

  • E

   Do Pani Kasi trafiłam z polecenia. Podczas każdej z wizyt Pani Kasia poświęca sporo czasu na rozmowę, udziela rzetelnych odpowiedzi na wszelkie pytania oraz daje mnóstwo praktycznych rad i wskazówek.
   Przyjazna atmosfera w czasie wizyt, możliwość sprawdzenia osiągnięć na analizatorze składu ciała,zaproponowany jadłospis, który uwzględnia tryb życia i pracy, upodobania smakowe oraz możliwości czasowe pacjenta w ciągu dnia.
   Nigdy w życiu tyle nie jadłam i nie mogłam uwierzyć, że jedząc w ten sposób zaczęłam chudnąć :)
   Gorąco polecam Panią Kasię! :)

   Katarzyna Kurcewicz2017-09-25

   Pani Ewo,
   serdecznie dziękuję za tak miłą opinię :) cieszę się, że udało się nam osiągnąć cele :) dziękuję także za dobrą rozmowę! Pozdrawiam serdecznie!!!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG