Mgr

Katarzyna Kurcewicz verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka ZdrowiaUsługa: kuracja odchudzająca

  Duże zaangażowanie oraz wiedza. Bardzo miła i profesjonalnie nastawiona osoba. Polecam i serdecznie pozdrawiam Panią Katarzyne

  Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

  Serdecznie dziękuję za opinię! :) pozdrawiam!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Witam,
   nazywam się Katarzyna Kurcewicz.
   Jestem absolwentką dietetyki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończyłam 5-letnie studia z zakresu żywienia człowieka w zdrowiu i w chorobie.
   Posiadam dodatkowe certyfikaty z wiązane m.in. z żywieniem w diecie paleo, cukrzycy, sportach, diecie wegańskiej. Poza certyfikatami regularnie korzystam z dostępnych dla dietetyków szkoleń, czytam tematyczne książki oraz czasopisma.
   Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyłam w czasie studiów poprzez realizację licznych praktyk zawodowych.

   Prowadziłam oraz prowadzę pacjentów z niedowagą, nadwagą i otyłością. Coraz częściej zajmuję się dziećmi u których wykrywa się liczne nietolerancje lub alergie pokarmowe. Mam doświadczenie w pracy z osobami:
   -borykającymi się z cukrzycą,
   -z zaburzeniami gospodarki hormonalnej,
   - z zaburzoną pracą jelit
   -z chorobami autoimmunologicznymi.

   Jestem osobą pogodną i ambitną. Moje motto, które pomaga mi w pracy i w życiu codzienny? Jeśli jest problem, to zawsze istnieje jego rozwiązanie :)

   Kontakt: kurcewicz.dietetyk@gmail.com

  Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Diabetologia
  • Endokrynologia
  • Gastroenterologia
  więcej

  Usługi

  Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka Zdrowia

  Ołbin, Wrocław, dolnośląskie

  Analiza składu ciała (analizator składu ciała inbody 120 ) od 25 zł
  Konsultacja dietetyczne ( wywiad żywieniowo-zdrowotny, analiza sposobu żywienia, analiza składu ciała, zalecenia żywieniowe ) od 100 zł
  Wizyta kontrolna od 55 zł
  Wizyta kontrolna + jadłospis 7dni od 100 zł
  Konsultacja dietetyczna + jadłospis 7 dni od 150 zł
  Konsultacja dietetyczna + jadłospis 14 dni od 220 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka ZdrowiaUsługa: kuracja odchudzająca

   Duże zaangażowanie oraz wiedza. Bardzo miła i profesjonalnie nastawiona osoba. Polecam i serdecznie pozdrawiam Panią Katarzyne

   Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

   Serdecznie dziękuję za opinię! :) pozdrawiam!

  • M
   Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka ZdrowiaUsługa: nadwaga

   Do Pani Kasi przyszedłem w połowie wakacji z powodu nadwagi, którą potrzebowałem szybko zredukować. Otrzymałem profecjonalną pomoc, jadłospis z którego jestem bardzo zadowolony oraz mnóstwo rad, które sprawiły, że jestem bardziej aktywny i po których czuję się znacznie lepiej niż wcześniej. W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze mogłem liczyć na odpowiedź w formie maili lub bezpośrednio. Moja waga leci w dół, a ja chodzę wciąż najedzony :)
   Polecam serdecznie!
   Dziękuję Pani Kasiu i do zobaczenia na następnej wizycie :)
   Pozdrawiam,
   Marcin Ł.

   Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

   Takiego pacjenta to ze świecą szukać :) dziękuję za opinię. Do zobaczenia :)

  • E
   Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka Zdrowia

   Do Pani Kasi zgłosiłam się z problemem nadwagi jaka została mi po ciąży. Zbliżały się wakacje, a moja waga stała w miejscu i załamana myślałam, że już nigdy w życiu ni pokarzę się na plaży ;) Do wyjazdu na wakacje miałam 3 miesiące i marzenie żeby zrzucić 9 kg, wydawało mi się to nie do osiągnięcia, a dzięki Pani Kasi zrzuciłam tę wagę w o połowę krótszym czasie niż planowałam i to bez jakiegoś większego wysiłku!
   Dziewczyny na prawdę, wydajemy krocie na różne bezsensowne, trudne i bezużyteczne sposoby na schudnięcie, a wystarczy pomoc specjalisty i problem z głowy!
   Pani Kasia jest bardzo sympatyczną osobą, jest ciągle w kontakcie z pacjentką, podpowiada w razie trudności i motywuje do działania. Przeprowadziła dokładny wywiad i sporządziła jadłospis idealny z moimi upodobaniami, oraz faktem, że karmiłam jeszcze piersią; dzięki temu nie musiałam się niczego wyrzekać, a tylko nauczyć zdrowych nawyków żywieniowych, a to zostaje nam już na całe życie !
   Dziękuję Pani Kasiu za otworzenie mi oczu:)

   Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

   Pani Ewo :) cieszę się, że pięknie Pani wyglądała na plaży. Pozdrawiam!

  • G
   Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka Zdrowia

   Pani Katarzyna to bardzo skrupulatna i miła osoba. Profesjonalnie podeszła do mojego problemu żywieniowego. Szybko postawiła diagnozę i ułożyła skuteczną dietę.
   Gorąco polecam

   Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

   Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za opinię :) do zobaczenia!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cukrzyca

   Poprosiłam panią Kasię o wskazówki i wytyczne związane z dietą dla osoby chorej na cukrzycę, która nie mogła stawić się bezpośrednio w gabinecie. W odpowiedzi dostałam szczegółową ankietę z wywiadem żywieniowym oraz dzienniczkiem żywieniowym, których wypełnienie nie sprawiło żadnych kłopotów dzięki jasnym instrukcjom. Na tej podstawie pani Kasia przygotowała bardzo obszerne zalecenia z wyróżnieniem produktów odpowiednich i niewskazanych w diecie, porach jedzenia, stylu żywienia w ogóle. Wyróżniła dobre nawyki wynikające z dzienniczka żywieniowego, a także wytłumaczyła dlaczego i jak zmienić te złe. W efekcie pacjentka zaczęła zwracać większą uwagę na produkty spożywcze i ich pochodzenie. Dzięki zaleceniom już w przeciągu paru tygodni unormowała swoje wahania poziomu cukru i poczuła się znacznie lepiej.
   Polecam panią Kasię, ze względu na to, że nie ma żadnego problemu z prowadzeniem konsultacji internetowych/telefonicznych i skutecznym rozpoznaniem diety, nawet w przypadku gdy pacjent nie może pojawić się bezpośrednio.
   Pozdrawiam razem z usatysfakcjonowaną panią Emilią!

   Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

   Serdecznie dziękuję za tak miłą opinię :) a jednocześnie cieszę się, że mimo małych trudności poradziłyśmy sobie z problemem. Pozdrawiam!

  • A
   Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka Zdrowia

   Polecam Panią Kasię, dieta i zalecenia przygotowane skrupulatnie, posiłki proste i smaczne, łatwe w przygotowaniu. Bardzo bałam się przejścia na dietę, ale Pani Kasia bardzo mnie wspiera i to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu.

   Katarzyna Kurcewicz2017-11-09

   Serdecznie dziękuję Pani Agatko :) trzymam za Panią kciuki!

  • A
   Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Dietetyk Nutka Zdrowia

   Do Pani Kasi trafiłam z nadwagą, refluksem i problemami żołądkowymi- byłam pod wrażeniem całej wizyty- Pani Kasia zebrała dokładny wywiad żywieniowo- zdrowotny, pytała o różne szczegóły, na tej podstawie dostałam indywidualnie rozpisany jadłospis. Już po tygodniu czułam się lepiej, kilogramy cały czas uciekają, a ja nie czuję się głodna i co najważniejsze nie boli mnie żołądek. Polecam każdemu!

   Katarzyna Kurcewicz2017-09-25

   Pani Agnieszko !
   Panią tez pochwalę: za docenienie i zniesienie moich dociekliwych pytań ;) pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię na portalu :)

  • E

   Do Pani Kasi trafiłam z polecenia. Podczas każdej z wizyt Pani Kasia poświęca sporo czasu na rozmowę, udziela rzetelnych odpowiedzi na wszelkie pytania oraz daje mnóstwo praktycznych rad i wskazówek.
   Przyjazna atmosfera w czasie wizyt, możliwość sprawdzenia osiągnięć na analizatorze składu ciała,zaproponowany jadłospis, który uwzględnia tryb życia i pracy, upodobania smakowe oraz możliwości czasowe pacjenta w ciągu dnia.
   Nigdy w życiu tyle nie jadłam i nie mogłam uwierzyć, że jedząc w ten sposób zaczęłam chudnąć :)
   Gorąco polecam Panią Kasię! :)

   Katarzyna Kurcewicz2017-09-25

   Pani Ewo,
   serdecznie dziękuję za tak miłą opinię :) cieszę się, że udało się nam osiągnąć cele :) dziękuję także za dobrą rozmowę! Pozdrawiam serdecznie!!!