mgr

Katarzyna Kurcewicz

Dietetyk

Witam,
nazywam się Katarzyna Kurcewicz.
Jestem absolwentką dietetyki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończyłam 5-letnie studia z zakresu żywienia człowieka w zdrowiu…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Katarzyna Kurcewicz Nutka Zdrowia Sklep ze Zdrową Żywnością

  Wygodna 13, Śródmieście
  50-323 Wrocław, dolnośląskie

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Analiza składu ciała (analizator składu ciała inbody 120 ) od 25 zł
  Wizyta kontrolna od 55 zł
  Konsultacja dietetyczna + jadłospis 7 dni od 150 zł
  Konsultacja dietetyczne ( wywiad żywieniowo-zdrowotny, analiza sposobu żywienia, analiza składu ciała, zalecenia żywieniowe ) od 100 zł
  Wizyta kontrolna + jadłospis 7dni od 100 zł
  Konsultacja dietetyczna + jadłospis 14 dni od 220 zł

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Witam,
  nazywam się Katarzyna Kurcewicz.
  Jestem absolwentką dietetyki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończyłam 5-letnie studia z zakresu żywienia człowieka w zdrowiu i w chorobie.
  Posiadam dodatkowe certyfikaty z wiązane m.in. z żywieniem w diecie paleo, cukrzycy, sportach, diecie wegańskiej. Poza certyfikatami regularnie korzystam z dostępnych dla dietetyków szkoleń, czytam tematyczne książki oraz czasopisma, a od niedawna próbuję swoich sił w tworzeniu bloga o zdrowym żywieniu.
  Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyłam w czasie studiów poprzez realizację licznych praktyk zawodowych.
  Teraz posiadam swój gabinet dietetyczny, który mieści się we Wrocławiu przy sklepie ze zdrową żywnością Nutka Zdrowia. W żywieniu ważna jest jakość pożywienia oraz właściwości zdrowotne które ono nam oferuje. Dlatego postanowiłam rozwijać skrzydła zakładając sklep.

  www.nutkazdrowia.pl

  Prowadziłam oraz prowadzę pacjentów z niedowagą, nadwagą i otyłością. Coraz częściej zajmuję się dziećmi u których wykrywa się liczne nietolerancje lub alergie pokarmowe. Mam doświadczenie w pracy z osobami:
  -borykającymi się z cukrzycą,
  -z zaburzeniami gospodarki hormonalnej,
  - z zaburzoną pracą jelit
  -z chorobami autoimmunologicznymi.

  Jestem osobą pogodną i ambitną. Moje motto, które pomaga mi w pracy i w życiu codzienny? Jeśli jest problem, to zawsze istnieje jego rozwiązanie :)

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Diabetologia
 • Endokrynologia
 • Gastroenterologia
więcej

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Nutka Zdrowia Sklep ze Zdrową ŻywnościąUsługa: nadwaga

  Do Pani Kasi przyszedłem w połowie wakacji z powodu nadwagi, którą potrzebowałem szybko zredukować. Otrzymałem profecjonalną pomoc, jadłospis z którego jestem bardzo zadowolony oraz mnóstwo rad, które sprawiły, że jestem bardziej aktywny i po których czuję się znacznie lepiej niż wcześniej. W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze mogłem liczyć na odpowiedź w formie maili lub bezpośrednio. Moja waga leci w dół, a ja chodzę wciąż najedzony :)
  Polecam serdecznie!
  Dziękuję Pani Kasiu i do zobaczenia na następnej wizycie :)
  Pozdrawiam,
  Marcin Ł.

 • E
  Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Nutka Zdrowia Sklep ze Zdrową Żywnością

  Do Pani Kasi zgłosiłam się z problemem nadwagi jaka została mi po ciąży. Zbliżały się wakacje, a moja waga stała w miejscu i załamana myślałam, że już nigdy w życiu ni pokarzę się na plaży ;) Do wyjazdu na wakacje miałam 3 miesiące i marzenie żeby zrzucić 9 kg, wydawało mi się to nie do osiągnięcia, a dzięki Pani Kasi zrzuciłam tę wagę w o połowę krótszym czasie niż planowałam i to bez jakiegoś większego wysiłku!
  Dziewczyny na prawdę, wydajemy krocie na różne bezsensowne, trudne i bezużyteczne sposoby na schudnięcie, a wystarczy pomoc specjalisty i problem z głowy!
  Pani Kasia jest bardzo sympatyczną osobą, jest ciągle w kontakcie z pacjentką, podpowiada w razie trudności i motywuje do działania. Przeprowadziła dokładny wywiad i sporządziła jadłospis idealny z moimi upodobaniami, oraz faktem, że karmiłam jeszcze piersią; dzięki temu nie musiałam się niczego wyrzekać, a tylko nauczyć zdrowych nawyków żywieniowych, a to zostaje nam już na całe życie !
  Dziękuję Pani Kasiu za otworzenie mi oczu:)

 • G
  Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Nutka Zdrowia Sklep ze Zdrową Żywnością

  Pani Katarzyna to bardzo skrupulatna i miła osoba. Profesjonalnie podeszła do mojego problemu żywieniowego. Szybko postawiła diagnozę i ułożyła skuteczną dietę.
  Gorąco polecam

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cukrzyca

  Poprosiłam panią Kasię o wskazówki i wytyczne związane z dietą dla osoby chorej na cukrzycę, która nie mogła stawić się bezpośrednio w gabinecie. W odpowiedzi dostałam szczegółową ankietę z wywiadem żywieniowym oraz dzienniczkiem żywieniowym, których wypełnienie nie sprawiło żadnych kłopotów dzięki jasnym instrukcjom. Na tej podstawie pani Kasia przygotowała bardzo obszerne zalecenia z wyróżnieniem produktów odpowiednich i niewskazanych w diecie, porach jedzenia, stylu żywienia w ogóle. Wyróżniła dobre nawyki wynikające z dzienniczka żywieniowego, a także wytłumaczyła dlaczego i jak zmienić te złe. W efekcie pacjentka zaczęła zwracać większą uwagę na produkty spożywcze i ich pochodzenie. Dzięki zaleceniom już w przeciągu paru tygodni unormowała swoje wahania poziomu cukru i poczuła się znacznie lepiej.
  Polecam panią Kasię, ze względu na to, że nie ma żadnego problemu z prowadzeniem konsultacji internetowych/telefonicznych i skutecznym rozpoznaniem diety, nawet w przypadku gdy pacjent nie może pojawić się bezpośrednio.
  Pozdrawiam razem z usatysfakcjonowaną panią Emilią!

 • A
  Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Nutka Zdrowia Sklep ze Zdrową Żywnością

  Polecam Panią Kasię, dieta i zalecenia przygotowane skrupulatnie, posiłki proste i smaczne, łatwe w przygotowaniu. Bardzo bałam się przejścia na dietę, ale Pani Kasia bardzo mnie wspiera i to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu.

 • A
  Lokalizacja: Katarzyna Kurcewicz Nutka Zdrowia Sklep ze Zdrową Żywnością

  Do Pani Kasi trafiłam z nadwagą, refluksem i problemami żołądkowymi- byłam pod wrażeniem całej wizyty- Pani Kasia zebrała dokładny wywiad żywieniowo- zdrowotny, pytała o różne szczegóły, na tej podstawie dostałam indywidualnie rozpisany jadłospis. Już po tygodniu czułam się lepiej, kilogramy cały czas uciekają, a ja nie czuję się głodna i co najważniejsze nie boli mnie żołądek. Polecam każdemu!

  mgr Katarzyna Kurcewicz2017-09-25

  Pani Agnieszko !
  Panią tez pochwalę: za docenienie i zniesienie moich dociekliwych pytań ;) pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię na portalu :)

 • E

  Do Pani Kasi trafiłam z polecenia. Podczas każdej z wizyt Pani Kasia poświęca sporo czasu na rozmowę, udziela rzetelnych odpowiedzi na wszelkie pytania oraz daje mnóstwo praktycznych rad i wskazówek.
  Przyjazna atmosfera w czasie wizyt, możliwość sprawdzenia osiągnięć na analizatorze składu ciała,zaproponowany jadłospis, który uwzględnia tryb życia i pracy, upodobania smakowe oraz możliwości czasowe pacjenta w ciągu dnia.
  Nigdy w życiu tyle nie jadłam i nie mogłam uwierzyć, że jedząc w ten sposób zaczęłam chudnąć :)
  Gorąco polecam Panią Kasię! :)

  mgr Katarzyna Kurcewicz2017-09-25

  Pani Ewo,
  serdecznie dziękuję za tak miłą opinię :) cieszę się, że udało się nam osiągnąć cele :) dziękuję także za dobrą rozmowę! Pozdrawiam serdecznie!!!