dr n. med.

Katarzyna Kulczyk

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

8 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
160 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3 (Pediatria)

  Cudowna Pani Doktor :) Przesympatyczna, ze świetnym podejściem do dziecka, zawsze trafia z diagnozą i zleca wszystkie potrzebne badania. Potrafi uspokoić spanikowanego rodzica jak i dziecko :) Serdecznie polecam!

 • O
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3 (Pediatria)Usługa: Gorączka

  Bardzo dobra Pani Doktor! Przesympatyczna, profesjonalna i przede wszystkim ludzka! Uspokoiła mnie, zdenerwowaną mamę 6-co miesięcznego gorączkującego i pozbawionego apetytu dziecka. Było to nie lada wyzwanie. Tą umiejętnością i profesjonalizmem zdobyła nasze zaufanie. Na dodatek przyjęła nas po godzinie od wizyty z wynikami badań, już bez kolejki i z podziękowaniem, że się zjawiliśmy.

 • M

  Pani doktor ma moje 100% zaufanie, odpowiada na pytania nawet takie nie dotyczące choroby, zawsze nas przyjmuje nawet dodatkowo, mój syn czuje się na wizycie swobodnie i lubi do niej chodzić. Dzięki Pani doktor udaje nam się wybrnąć z choróbsk bez antybiotyków, widać, że nie działa schematycznie, poszukuje jak najmniej inwazyjnego sposobu zwalczenia infekcji. Polecam wszystkim mamom, które walczą o odporność swego dziecka i są niechętne do faszerowania dziecka lekami a koncernów farmaceutycznych kasą

 • K

  Polecam Panią dr wszystkim mamom które szukają pediaty, który potrafi spojrzeć na dziecko nie tylko jak lekarz ale także jako mama. Pani dr nie zapisuje dzieciom litrów syropków i innych niepotrzebnych rzeczy. Antybiotyk daje tylko wtedy kiedy jest to apsolutnie niezbędne, czyli baaardzo rzadko. Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, nie denerwuje się gdzy dziecko "wywraca gabinet do góry nogami", a wiadomo jak czasem reaguja inni lekarze. Co najważniejsze wie jak pomóc dziecku i uspokoić mamę.

 • K

  Świetna lekarka, ma super podejście do dzieci i stara się w każdy możliwy sposób rozwiązać problem. Nie ma limitu czasu na wizytę, wszystko wyjaśni i zbada.

 • O

  Polecam panią doktor z całego serca !!!! Nie ma dla Niej głupich pytań od rodziców - na każde odpowie, rozwieje wątpliwości, a do dziecka podejście ma REWELACYJNE !!!! Nasze dziecko ANI RAZU nie zapłakało u npani Kulczyk na wizycie!!! a to o czymś świadczy!!! Naprawdę takich lekarzy powinno być więcej!!! z powołaniem!!

 • M

  Leczymy się u pani doktor od około pół roku i jesteśmy zachwyceni. Dr Kulczyk jest kompetentna, śledzi najnowsze badania. Polecam wszystkim, którzy chcą leczyć dzieci NAPRAWDĘ bez antybiotyków. Pani doktor ma mocne nerwy (a jej spokój udziela się rodzicom) i przeczekuje nawet tygodniowe wysokie temperatury u dzieci jedynie na lekach obniżających gorączkę. I okazuje się, że dzieci świetnie sobie radzą same z chorobą bez syropków, witaminek, a przede wszystkim antybiotyków. Poza tym dr Kulczyk ma świetne podejście do małych pacjentów, moje maluchy ją uwielbiają.

 • Wspaniała Pani doktor, ma świetne podejście do dzieci. Miła, sympatyczna, otwarta. A najważniejsze, to pani doktor podchodzi do dzieci Z SZACUNKIEM - mówi do dziecka podczas badania, tłumaczy, co będzie robić - a to nie zdarza się często. W 100% polecam!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Pediatria

Znajomość języków

 • polski