Adres

Piłsudskiego 12 c, Błonie
PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Przelew na konto
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam dorosłym i młodzieży. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, terapię par i rodzin. www.katarzynakrol.com.pl Kwa...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król

Pani Kasia jest cudownym człowiekiem. Bardzo ciepła, konkretna, rzeczowa z poczuciem humoru i wielkim sercem osoba. Na terapi czułam się bardzo zaopiekowana. Dzięki Pani Kasi poczułam się w końcu wolna od wiecznego strachu. Zmieniło się moje myślenie o własnej osobie, postrzeganie siebie i innych. Terapia u Pani Kasi była najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć. Polecam z czystym sumieniem i bardzo dziękuję za pomoc Pani Kasiu .Pozdrawiam serdecznie ????


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król

Cudowna, ciepła i bardzo "ludzka" w podejściu do pracy z Klientem. Ematyczna. Wymagająca. Konkretna. Bardzo dobrze nam się pracowało. Świetna specjalistka, Polecam!


N
Użytkownik zweryfikowany

Pani Kasia jest świetną Specjalistką. Profesjonalna, obiektywna, a do tego bardzo ludzka i empatyczna. Polecamy!


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król nerwica lękowa

Z całego serca polecam Panią Kasię! Kilka miesięcy solidnej pracy, konkretnie, rzeczowo, ale zarazem z wielką empatią. Wiele lat broniłam się przed pójściem na terapię, uważałam, że to nic nie wniesie. Dzisiaj z radością mogę powiedzieć, że bardzo się myliłam i podziękować Pani Kasi za przeprowadzenie mnie za rękę przez cały proces "dorastania", oswajania lęków i godzenia się ze sobą. To nie jest łatwe, ale dzięki Pani Kasi, jej cierpliwości, błyskotliwości, umiejętności czytania między wierszami i "wyłapywania" rzeczy ważnych, z każdym kolejnym tygodniem czułam się lepiej i bardziej chciałam dotrzeć do "mety". Jeżeli ktoś ma problemy, ale ciągle się waha - naprawdę warto chociażby spróbować!


X
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król likwidacja stresu

Pani psycholog bardzo mi pomogła, bo potrafiła mnie wysłuchać i porozmawiać o moich problemach, jest osobą bardzo kompetentną i zdecydowanie wie jak pomóc. Serdecznie polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król

Wspaniała osoba, wzbudzająca zaufanie, kompetentna, profesjonalistka, z poczuciem humoru, ciepła, wrażliwa z ogromnym sercem. Dzięki terapii u pani Kasi, zakończyłam kilkuletnią żałobę po śmierci mamy, zmieniło się moje myślenie o własnej osobie, postrzeganie siebie oraz innych, uwierzyłam w siebie, uśmiecham się. Dziękuję za wszystko. Polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król

Po rocznej terapii mogę z całą pewnością stwierdzić,że pani Kasia to wspaniała profesjonalistka, o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z jej pomocą udało mi się zrozumieć swoje uczucia i zachowania, wyznaczać granice, w pełni czuć się szczęśliwą osobą i zacząć wybaczać innym ich błędy. Decyzja o rozpoczęciu terapii u pani Kasi była jedną z najtrudniejszych, ale i najlepszych decyzji jakie kiedykolwiek podjęłam. Serdecznie raz jeszcze dziękuję za wszystko!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król psychoterapia

Opinia długa, ale myślę, że warta przeczytania.

Wracając w pamięci do naszego pierwszego spotkania, przypominam sobie, jak bardzo ta kobieta - terapeutka - wzbudziła moje zaufanie. Od razu odniosłem wrażenie, że otrzymam pomoc. Od pierwszej sesji zacząłem pracować nad sobą, bo wiedziałem, że oddaje się w dobre ręce. Kompetencja, pełen profesjonalizm i oczywiście odrobina pozytywnej energii w formie poczucia humoru, sprawiła, że poczułem się w gabinecie niczym jak na popołudniowym spotkaniu przy herbacie ze znajomymi. ;) Opiszę trochę ze strony teoretycznej, jak wygląda psychoterapia.
Bardzo istotne jest to, że Pani Kasia pracuje w podejściu integracyjnym. Jest to czerpanie metod pracy z każdego nurtu "po trochu". Ten kierunek daje Ci gwarancję, że wybierasz specjalistę, który nie jest przeciętny. Korzystając z dorobku kilku nurtów masz pewność, że zastosowanie różnych metod pracy ze swoim umysłem, podwyższa poziom pracy psychoterapeutycznej. Zastosowanie kilku nurtów jest o wiele efektywniejsze, niż opieranie się np. na jednej terapii - behawioralno-poznawczej. W moim przypadku metody były dostosowywane do mojego obecnego stanu zdrowia, ponieważ niektóre nie mogły zostać zastosowane. Dzięki temu wiedziałem, że moja terapia jest bezpieczna i Pani Kasia wie, co robi.
Metody, które stosowała Pani Kasia, były dopasowane - śmiem powiedzieć - wręcz idealnie. Każda z nich potrafiła pobudzić umysł do analizowania sytuacji z każdej strony. Zawsze po sesji wracałem do domu, systematycznie odrabiałem prace domowe (to jest bardzo ważne!) i na następną sesję byłem przygotowany z różnymi wariantami przemyśleń na temat danej sytuacji. Dzięki temu bardziej rozumiałem co i z czego wynika. W ostateczności praca nad tym doprowadzała do przekształcenia się negatywnych przekonań w pozytywne - jest to jeden z efektów pracy terapeutycznej. Przytoczę tutaj dwa przykłady prac domowych, które zapamiętałem jako najbardziej efektywne. Cud i dialog sokratejski.
Metodę Cud zastosowaliśmy na samym początku pracy - kładziesz się spać, w nocy staje się cud i rano się budzisz zupełnie innym człowiekiem. Wypisujesz, jak wygląda Twoje odmienione życie właśnie przez ten cud. Jako, że moja terapia dobiega końca, Pani Kasia wyszukała tę notatkę i przeanalizowaliśmy ją jeszcze raz. Wszystkie punkty zostały zrealizowane i czytając to, miałem banana na twarzy :) Widziałem siebie przed terapią i po. Stałem się innym człowiekiem.
Dialog sokratejski - metoda, która pomaga Ci w bliższym przyjrzeniu się sytuacjom, które powodowały negatywne myśli w tu i teraz. Przyglądasz się myślom, analizujesz je a na koniec odpowiadasz na pytanie, jak bardzo wierzysz w tę myśl obecnie. Kiedy zaangażujesz się w przemyślenia na temat tej myśli, potrafisz dostrzec to, czego do tej pory nie dostrzegałeś. Zmieniasz swoje przekonania.
Dzięki Pani Kasi moje poczucie wartości i samoocena zmieniła się na pozytywną. Jednocześnie wyszedłem z szafy i zaakceptowałem siebie. Tajemnica i niezgoda, którą miałem w sobie - po prostu przeminęła. Wewnętrzny konflikt, który powodował napięcie i stres - zniknął. Są to efekty przepracowania i przeanalizowania swojej osoby, pod okiem profesjonalnego przyjaciela. Przewartościowałem swoje życie.
Kilka słów o Pani Kasi, już mniej merytorycznie. Osoba ciepła, z poczuciem humoru, na prawdę budująca atmosferę zaufania. Podczas naszej pracy odczuwałem, że Pani Kasia jest szczera i zaangażowaniem i sercem pracuje nad dobrem klienta. Nie ma słów, które mogłyby dobrze to opisać. Najlepiej zgłosić się i przekonać się samemu. ;)
Dla mnie nie miało znaczenia, ile pieniędzy w to zainwestuję. To są tylko pieniądze. Mimo to, na prawdę poczułem zmianę w swoim życiu. I gdzieś między terapią a opłatą za usługę zaczyna zacierać się linia, ponieważ spotkania są tak bardzo pozytywne, że przestaje to mieć jakiekolwiek znaczenie. Spotkanie i rozmowa daje tyle radości, że nie patrzy się w ogóle na to.
Kilka słów na koniec... Mamy wiele możliwości. Psychoterapia to dar... Jeden z darów, który oferuje nam życie. Jeżeli z tego skorzystasz, zaczniesz widzieć to w ten sam sposób. Widząc siebie przed terapią i po, dostrzegasz, że żyłeś w innym wymiarze. Burzysz mur, który blokował Cię przed samorealizacją i spełnianiem swoich marzeń. Zaczynasz odczuwać, że każdy dzień, jest wyjątkowym dniem. Budzisz się rano, pijesz kawę i cieszysz się z tego, że dzisiejszy dzień przyniesie Ci coś nowego. Dostrzegasz to, czego do teraz nie dostrzegałeś. Jesteś wdzięczny za to, co oferuje Ci życie. I to jest właśnie to, czego zawsze w życiu szukałeś.


Szczerze dziękuję Pani Kasiu. Nigdy nie zapomnę tego, co Pani dla mnie zrobiła!

Zdecydowanie polecam.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król

Nasz związek przeszedł udaną "terapię" u Pani Katarzyny - na pewno nie było łatwo, nawet czasami bolało - ale najważniejsze to odnaleźć źródło problemu - co się Pani Katarzynie udało :). Bezstronna, z dużym zapleczem merytorycznym i doświadczeniem - to dało się odczuć. Wszystkim gorąco polecamy!


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo mila, wyrozumiala, pozytywna osoba z duzym doswiadczeniem. Te 10 miesiecy terapii pozwolilo mi zrozumiec w dosc duzy sposob moje bledne myslenie, spojrzalem inaczej na swiat, w kazdej sytuacji jak tylko pojawiala sie jakas negatywna mysl przypominalem sobie sesje u Pani Kasi. Terapia pozwolila mi jeszcze zaczac spelniac marzenia :) Dziekuje i bardzo polecam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam dorosłym i młodzieży. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, terapię par i rodzin. www.katarzynakrol.com.pl Kwa...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

  • Psychoterapia