Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Piłsudskiego 12 c, Błonie
PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam osobom dorosłym i pełnoletnim. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, terapię par i rodzin. Kwalifikacje: - Szko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Nerwica
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie mają znaczenie. Dowiedz się więcej o procesie moderacji.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Na terapię par uczęszczałam wraz ze swoim partnerem. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy panią Katarzynę. Niesamowicie ciepła, empatyczna a przede wszystkim skuteczna terapeutka z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Bez problemu rozszyfrowała nasz problem i niezwykle skutecznie pozwoliła nam się z nim szybko uporać. Nie można lepiej trafić. Bardzo uważnie słucha i wyciąga wnioski, w sposób delikatny i kompetentny a jednocześnie udziela trafnych porad. Każde spotkanie upływa w serdecznej i ciepłej atmosferze, aż nie można doczekać się kolejnej wizyty. Gorąco polecamy.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Podsumowując moją terapię, mogę przede wszystkim podkreślić, że Pani Katarzyna dysponuje imponującymi zasobami merytorycznej wiedzy, którą potrafi wykorzystać z wysoką dokładnością. Paradoksalnie sam widok książek na półkach działał na mnie uspokajająco, bo wiedziałem, że terapia nie jest improwizowaną próbą podniesienia na duchu, tylko profesjonalną metodą rozszyfrowywania moich problemów. Własnie rozszyfrowanie moich problemów było najważniejszym elementem mojej terapii - przynajmniej w moim odczuciu. Stało się ono fundamentem do mojej samodzielnej pracy nad sobą, która wciąż trwa. Ponad to, poznanie przyczyn moich słabości było największą w życiu szkołą empatii. Warto w kontekście terapii zauważyć, że Pani Katarzyna wie, jak daleko powinna ingerować w świat pacjenta - rozumie, że pewnych granic nawet Ona nie powinna przekroczyć. Innymi słowy, nie ma gwarancji, że terapia rozwiąże każdy problem i nie jest to wynik niekompetencji Prowadzącej terapię - po prostu bywa tak, że drzwi, które wskazuje Terapeutka nie są automatyczne. Trzeba samemu je otworzyć, co zaś jest osobistą decyzją pacjenta, do której nikt nie może przymusić, wskutek czego pewne możliwości pacjent sam może sobie zablokować. Istotne jest to, że spotka się to ze zrozumieniem Prowadzącej terapię. Reasumując, Pani Katarzyna jest osobą godną polecenia - jestem zadowolony ze swojej terapii i jeśli znów będę potrzebował pomocy, to szukać jej będę właśnie w gabinecie Pani Katarzyny Król.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Polecam z całym przekonaniem terapię u Pani Katarzyny Król. Powodów jest kilka, najważniejsze jest to, że to profesjonalistka, która prowadzi pacjenta do wyznaczonego celu w życzliwej atmosferze. Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, ponieważ jest pełna empatii i zrozumienia. Jednocześnie nie pozwala w terapii na leniuchowanie więc nie masz jako pacjent poczucia straconego czasu i pieniędzy. Czujesz, że się zmieniasz i odkrywasz, że możesz żyć dobrze i do tego wystarcza to co już masz, bo Pani Kasia w sposób subtelny Ci to uświadamia. Poczucie humoru, którym dysponuje Pani Katarzyna pozwalało nie raz na rozładowanie napięcia, które towarzyszyło mi często w czasie terapii. Mówienie o przeżyciach i uczuciach bywało trudne i wtedy Pani Kasia tak prowadziła sesję, że ta trudna droga okazywała się spacerem z przyjacielem. Szczerość i zaangażowanie Pani Katarzyny sprawiło, że czas przemian wspominam bardzo dobrze, a zapewniam, nie było łatwo. Jeszcze raz dziękuję Pani Kasiu i życzę wszystkiego dobrego!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Leczyłam się od kilku lat u różnych osób ale z marnymi efektami. Pani Katarzyna jest moją 5 terapeutką. Pracuję z nią od kilku tygodni online i jestem mile zaskoczona. Na początku byłam nieufna, sceptyczna bo wcześniej się zawodziłam na psychologach, czułam się nierozumiana, niesłuchana, albo zbywana bo czas sesji się kończył. Pani Katarzyna wzbudza zaufanie, jest cierpliwa, ciepła, tłumaczy różne rzeczy, które są dla mnie niezrozumiałe. Potrafi uspokoić, wesprzeć i zaopiekować się moimi emocjami. Czuję się przy niej jak przy idealnej matce, której niestety nie miałam. Mówi mi co po kolei będziemy przepracowywać. To dla mnie ważne bo przeżyłam sporo traum i zmiany oraz wszelkie niewiadome wzbudzają we mnie ogromny lęk. U Pani Katarzyny jestem bezpieczna, zaczynam odzyskiwać spokój wewnętrzny. Tutaj dokończę swoją terapię, jestem tego pewna. Bardzo polecam wszystkim tym, którzy są sceptycznie nastawieni do psychologów.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Po skutecznej terapii mogę śmiało napisać - bardzo polecam panią Katarzynę. Niesamowicie ciepła, empatyczna a przede wszystkim skuteczna terapeutka z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Nie można lepiej trafić


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Pani Katarzyna od pierwszego spotkania tworzy spokojną atmosferę pełną zaufania. Bardzo uważnie słucha i wyciąga głębokie wnioski, w sposób delikatny i kompetentny, a jednocześnie stawiając granice, które pomagają w terapii, pomaga rozwiązywać bardzo trudne problemy. Uczy brać odpowiedzialność za swoje decyzje polecam.

Katarzyna Król

Dziękuję Panie Czarku za opinię :-)
Pozdrawiam serdecznie


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Na podstawie własnego doświadczenia z Panią Kasią:

1. wysoki poziom empatii - ale nie wchodzi na człowieka ze swoją osobowością i swoim ego.
2. przenikliwość oceny/diagnozy. to chyba wynika po prostu z przerobu - doświadczenia i ilości przerobionych przez Nią przypadków i posiadanej sporej intuicji.
3. umiejętność delikatnego poprowadzenia pacjenta do samodzielnej konkluzji, w sposób taki, że pacjent sam dochodzi do pewnych rozwiązań i dzięki temu łatwiej wdrażać mu schematy pracy nad sobą - Poziom tej umiejętności niespotkany przeze mnie nigdzie wcześniej. Dla mnie była kluczowa - ze względu na to, że ciężko przyjmuję typową postawę terapeuty: co Pan czuje?, a dokładniej? co Pan myśli o tym czy o owym, spróbujmy podsumować spotkanie - jakie wnioski Pan z niego wynosi. i koniec.
Tak to potrafi każdy. A tak jak robiła Pani Kasia - to się jeszcze nie spotkałem - a trochę po różnych gabinetach terapii par i rozwoju osobowości się poobijałem.
4. Tam gdzie trzeba - nie oszczędza pacjenta - jak ma wstrząsnąć to wstrząsa. Ale nie robi tego tylko dla skanalizowania emocji, ale zawsze z jakimś planem - żeby coś to dało - uwolniło jakieś działanie albo włączyło jakiś schemat myślenia wcześniej niezauważany przez pacjenta.
5. Ma jakąś taką twarz, mimikę, ruchy, uśmiech, że raz-dwa czujesz się swobodnie i łatwo się otwierasz. Nie wiem czy to warsztat czy geny - ale tak ma.
6. no i takie proste małe sprawy - kwiatek w wazonie, brak poślizgów czasowych, dobry kontakt telefoniczny.
jak na allegro: polecam tego sprzedawcę
jak na fejsie: lubię to i odostępniam
:)

Katarzyna Król

Panie Adamie :-) serdeczne dziękuję za tak dokładne opisanie swoich spostrzeżeń.
Było mi bardzo miło z Panem pracować i patrzeć na Pana postępy w terapii.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

P. Kasia to jedna z najbardziej empatycznych osób jakie poznałam. Z niecierpliwością czekam na każdą kolejną wizytę. Czuję, że w bezpieczny sposób mogę opowiadać o swoich emocjach, bez oceniania, ale jednak zawsze mogę liczyć na jej obserwacje i spostrzeżenia, o których sama bym nigdy nie pomyślała. Co ważne Pani Kasia nie stwarza dystansu, który w moim odczuciu blokowałby mnie zapewne przed zbytnim otwarciem się. Dzięki ustalonym na początku celom w terapii, obie strony wiedzą, co chcą osiągnąć, a jeśli pojawia się potrzeba bez najmniejszego problemu modyfikujemy plan. Pani Kasia jest także osobą uważną, pomimo spotkań co dwa tygodnie pamięta o naszych ustaleniach, pamięta poruszone wcześniej wątki. Bardzo szybko i w moim odczuciu trafnie zdiagnozowała moje lęki/obawy i opowiedziała mi o tym, na czym będzie polegać nasza praca. Dzięki temu praktycznie w ogóle nie miałam poczucia, że błądzimy po nieznanym, tylko od razu działamy. Serdecznie polecam, szczególnie osobom, które w terapeucie poszukują ciepła i empatii.

Katarzyna Król

Pani Ewo dziękuję bardzo za te miłe słowa :-)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

właśnie skończyłam roczną terapię u Pani Kasi, chwilami łatwo nie było, ale Pani Kasia cierpliwie i z wyczuciem prowadziła mnie krok po kroku. Była jak zaufany przewodnik, który świeci latarką, pokazuje Ci kierunek, idzie ramię w ramię z tobą po ciemnych korytarzach twojej psychiki, poznajesz, oswajasz i zaczynasz akceptować to co w tobie siedzi, świadome i podświadome. Cudowna podróż z zaufaną osobą. Polecam w 100%

Katarzyna Król

Pani Karolino to była przyjemność pracować z Panią :-)
Dziękuję za opinię


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Pani Kasia jest najlepszym specjalistą jakiego znam. Korzystałam z pomocy różnych psychoterapeutów ale dopiero Pani Kasia byla tą osobą która mi pomogła. Moje życie zmieniło się na lepsze dzięki wskazówkom i wsparciu Pani Kasi. Pani Kasia jest cudowny człowiekiem pełnym zrozumienia i empatii. Polecam Panią Kasię wszystkim którzy potrzebują pomocy bo od niej tą pomoc na pewno otrzymają.

Katarzyna Król

Pani Ewo serdecznie dziękuję za współpracę i dalsze sukcesy. Pozdrawiam :-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam osobom dorosłym i pełnoletnim. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, terapię par i rodzin. Kwalifikacje: - Szko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Nerwica
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły