Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Piłsudskiego 12 c, Błonie
PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam osobom dorosłym i pełnoletnim. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, terapię par i rodzin. Kwalifikacje: - Szko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Nerwica
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia par

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

62 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

W zeszłym tygodniu zakończyłam terapię, która trwała równo rok. Dzięki Pani Kasi odzyskałam pewność siebie, wiarę we własne możliwości, pozbyłam się chaosu ze swojej głowy a przede wszystkim pokonałam największe demony i koszmary, które ciągnęły się za mną przez całe moje dorosłe życie.
Pani Kasia to przede wszystkim doskonała specjalistka, a przy tym bardzo ciepła i empatyczna osoba. Nigdy nie poczułam się przez nią oceniana, potrafi słuchać, a trudne momenty w terapii potrafi rozbroić swoim poczuciem humoru.

Jeśli ktokolwiek waha się czy podjąć terapię - u Pani Kasi warto!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Chciałbym bardzo podziękować za wszelkie wskazówki, rady, za wszytko co działo się podczas naszych spotkań. Dziękuję za zaszczepinie chęci i wiary w zmiany samego siebie...na lepsze. Za umiejętność patrzenia, przyglądania się, obserwowania, a przede wszystkim wyciągania dobrych wniosków...tak aby patrzeć na siebie nie raniąc innych. Ostatnio miałem trudny czas, ale dałem sobie radę...dzięki Pani i Pani genialnemu podejściu do "pacjenta"
Wiem, że bez naszych spotkań i bez pracy nad sobą, teraz bym nie dał rady...teraz wiem co jest dla mnie ważne, czego chcę i czego oczekuje.
Dziękuję jeszcze raz i po stokroć, że to właśnie Pani stanęła na mojej drodze i nauczyła wielu rzeczy.
Obiecuję, że kiedyś się jeszcze spotkamy, bo jestem świadomy tego, że jeszcze trochę mam do przerobienia i poprawy...
Mogę obiecać, że do tego czasu, dalej będę nad sobą pracował, żeby nie stracić nawet ułamka tego co wypracowaliśmy


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Jest konkret i empatia, przygotowanie do metod terapii, olbrzymia cierpliwość, brak schematycznego działania. Od samego początku był pewien plan, przedstswiono mi zasady terapii, dzięki czemu poczułam się pewnie a już w trakcie zrozumiałam, że terapeuta mi towarzyszy i kieruje, ale nie jest czarodziejem i muszę nastawić się na pracę. Oj, bywało ciężko, ale Pani Kasia motywowała i dobierała metody. Trochę też się nade mną namęczyła . To lekarz (tak, Lekarz), który nie pracuje tylko w czasie Twojej sesji. Pani Kasia przygotowuje się do nich, zastanawia nad metodami także poza sesjami. Ja dziękuję za wielką pomoc i zdecydowanie polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Pani Kasia jest wspanialym terapeuta i czlowiekem. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu terapii, choc nie zawsze bylo latwo. Pani Kasia swa empatia, podejsciem i profesjonalizmem potrafila znalezc sposob na te trudniejsze, bardziej emocjonujace momenty. Dzieki p. Kasi odkrylam wiele prawd, zajrzalam w nieodwiedzane zakatki serca, wyposazona zostalam w "narzedzia", ktore sprawdzaja sie w chwilach zwatpienia. Jeszcze raz bardzo dziekuje. Goraco polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Polecam współpracę z Panią Kasią w 100%. Bardzo szybko dzięki Jej pomocy wreszcie wróciłam do bycia sobą a nie osoba zamknięta, wstydliwa, bojącą się odezwać. Pani Kasia jest osobą znająca się na swoje pracy.J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pani Kasi zwróciłam się ponad rok temu. To był mój pierwszy kontakt z psychologiem. Pani Kasia od pierwszej wizyty sprawiła ze rozmawianie o nawet najtrudniejszy rzeczach okazało się nie takie straszne. Pani Kasia jest bardzo profesjonalna, na każdym etapie terapii wyjaśniała krok po kroku plan działania który wspólnie stworzyłyśmy na początku terapii. Podczas sesji czułam się bezpiecznie, miałam odwagę rozmawiać o tym co do tej pory siedziało zamknięte przed całym światem bo wiedziałam ze Pani Kasia mnie nie osądzi i nie potępi. Dzięki terapii z Panią Kasia udało mi się zaakceptować i pogodzić ze śmiercią taty, odkryłam swoje wewnętrzne dziecko i nauczyłam się z nim rozmawiać. Serdecznie polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Na terapię par uczęszczałam wraz ze swoim partnerem. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy panią Katarzynę. Niesamowicie ciepła, empatyczna a przede wszystkim skuteczna terapeutka z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Bez problemu rozszyfrowała nasz problem i niezwykle skutecznie pozwoliła nam się z nim szybko uporać. Nie można lepiej trafić. Bardzo uważnie słucha i wyciąga wnioski, w sposób delikatny i kompetentny a jednocześnie udziela trafnych porad. Każde spotkanie upływa w serdecznej i ciepłej atmosferze, aż nie można doczekać się kolejnej wizyty. Gorąco polecamy.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Podsumowując moją terapię, mogę przede wszystkim podkreślić, że Pani Katarzyna dysponuje imponującymi zasobami merytorycznej wiedzy, którą potrafi wykorzystać z wysoką dokładnością. Paradoksalnie sam widok książek na półkach działał na mnie uspokajająco, bo wiedziałem, że terapia nie jest improwizowaną próbą podniesienia na duchu, tylko profesjonalną metodą rozszyfrowywania moich problemów. Własnie rozszyfrowanie moich problemów było najważniejszym elementem mojej terapii - przynajmniej w moim odczuciu. Stało się ono fundamentem do mojej samodzielnej pracy nad sobą, która wciąż trwa. Ponad to, poznanie przyczyn moich słabości było największą w życiu szkołą empatii. Warto w kontekście terapii zauważyć, że Pani Katarzyna wie, jak daleko powinna ingerować w świat pacjenta - rozumie, że pewnych granic nawet Ona nie powinna przekroczyć. Innymi słowy, nie ma gwarancji, że terapia rozwiąże każdy problem i nie jest to wynik niekompetencji Prowadzącej terapię - po prostu bywa tak, że drzwi, które wskazuje Terapeutka nie są automatyczne. Trzeba samemu je otworzyć, co zaś jest osobistą decyzją pacjenta, do której nikt nie może przymusić, wskutek czego pewne możliwości pacjent sam może sobie zablokować. Istotne jest to, że spotka się to ze zrozumieniem Prowadzącej terapię. Reasumując, Pani Katarzyna jest osobą godną polecenia - jestem zadowolony ze swojej terapii i jeśli znów będę potrzebował pomocy, to szukać jej będę właśnie w gabinecie Pani Katarzyny Król.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Polecam z całym przekonaniem terapię u Pani Katarzyny Król. Powodów jest kilka, najważniejsze jest to, że to profesjonalistka, która prowadzi pacjenta do wyznaczonego celu w życzliwej atmosferze. Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, ponieważ jest pełna empatii i zrozumienia. Jednocześnie nie pozwala w terapii na leniuchowanie więc nie masz jako pacjent poczucia straconego czasu i pieniędzy. Czujesz, że się zmieniasz i odkrywasz, że możesz żyć dobrze i do tego wystarcza to co już masz, bo Pani Kasia w sposób subtelny Ci to uświadamia. Poczucie humoru, którym dysponuje Pani Katarzyna pozwalało nie raz na rozładowanie napięcia, które towarzyszyło mi często w czasie terapii. Mówienie o przeżyciach i uczuciach bywało trudne i wtedy Pani Kasia tak prowadziła sesję, że ta trudna droga okazywała się spacerem z przyjacielem. Szczerość i zaangażowanie Pani Katarzyny sprawiło, że czas przemian wspominam bardzo dobrze, a zapewniam, nie było łatwo. Jeszcze raz dziękuję Pani Kasiu i życzę wszystkiego dobrego!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PSYCHOLOG-TERAPEUTA Katarzyna Król Inny

Leczyłam się od kilku lat u różnych osób ale z marnymi efektami. Pani Katarzyna jest moją 5 terapeutką. Pracuję z nią od kilku tygodni online i jestem mile zaskoczona. Na początku byłam nieufna, sceptyczna bo wcześniej się zawodziłam na psychologach, czułam się nierozumiana, niesłuchana, albo zbywana bo czas sesji się kończył. Pani Katarzyna wzbudza zaufanie, jest cierpliwa, ciepła, tłumaczy różne rzeczy, które są dla mnie niezrozumiałe. Potrafi uspokoić, wesprzeć i zaopiekować się moimi emocjami. Czuję się przy niej jak przy idealnej matce, której niestety nie miałam. Mówi mi co po kolei będziemy przepracowywać. To dla mnie ważne bo przeżyłam sporo traum i zmiany oraz wszelkie niewiadome wzbudzają we mnie ogromny lęk. U Pani Katarzyny jestem bezpieczna, zaczynam odzyskiwać spokój wewnętrzny. Tutaj dokończę swoją terapię, jestem tego pewna. Bardzo polecam wszystkim tym, którzy są sceptycznie nastawieni do psychologów.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam osobom dorosłym i pełnoletnim. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, terapię par i rodzin. Kwalifikacje: - Szko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Nerwica
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia par

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania