Adresy (2)

aleja Dzieci Polskich 20, Warszawa Przyjmuje na NFZ
Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka", Klinika Neonatologii Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Praca na Oddziale

Ejtnera 66, Kobyłka
Katarzyna Krawczyk doktorkrawczyk.pl Indywidualna Praktyka Lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Karta płatnicza, Gotówka

Wizyty domowe • od 120 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Z wykształcenia i zamiłowania lekarz. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracownica Kliniki Neonatologii Patologi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • gorączka, kaszel, katar, ból gardla
 • wysypka
 • pielęgnacja noworodka i niemowlęcia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Praca na Oddziale


aleja Dzieci Polskich 20, Warszawa

Brak informacji o cenie

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka", Klinika Neonatologii Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka


Wizyty domowe

od 120 zł


Ejtnera 66, Kobyłka

od 120 zł

Katarzyna Krawczyk doktorkrawczyk.pl Indywidualna Praktyka Lekarska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Katarzyna Krawczyk doktorkrawczyk.pl Indywidualna Praktyka Lekarska badanie moczu

Bardzo polecam Panią Doktor jest wnikliwa przy wywiadzie weryfikuje analizuje wszystkie objawy. Po prostu wspaniały lekarz.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Katarzyna Krawczyk doktorkrawczyk.pl Indywidualna Praktyka Lekarska szkarlatyna / infekcje

Genialny lekarz, kontakt, podejście do pacjenta i rodziców. Pani Katarzyna jest właściwa osoba na właściwym miejscu. Wszystko wytłumaczy, dokładnie sprawdzi, bez pośpiechu i z ogromna troska i precyzja, zawsze dokładnie o wszystko wypytuje i przeprowadza szeroki wywiad przed postawieniem diagnozy. Z czystym sumieniem polecam usługi tej Pani, gdyż udziela jej z serca i bardzo po ludzku :) dziękujemy!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Katarzyna Krawczyk doktorkrawczyk.pl Indywidualna Praktyka Lekarska wizyta domowa

Wspaniały człowiek i cudowny lekarz. Pani doktor opiekowała się naszym synkiem w pierwszych tygodniach życia. Jest neonatologiem z powołania i to widać od pierwszej chwili. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani doktor te najtrudniejsze pierwsze chwile z noworodkiem, zwłaszcza gdy nie przebiegają standardowo, stały się mniej stresujące a możliwość wizyty w domu uchroniła nas przed kontaktem ze szpitalnymi bakteriami. Takiego lekarza szukaliśmy!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Kasia była u Nas dwukrotnie na wizycie domowej. Bardzo dobre podejście do małego pacjenta, nie robi nic na siłę, wszystko tłumaczy, pokazuje przez co dziecko czuje się bezpiecznie. Z obu wizyt byłam bardzo zadowolona, szybka reakcja że strony Pani doktor i dokładnie wykonane badanie. Gdyby kiedyś była taka potrzeba, na pewno znowu zgłosimy się do Pani Kasi. Pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Katarzyna Krawczyk doktorkrawczyk.pl Indywidualna Praktyka Lekarska

Swietny lekarz z genialnym podejsciem do najmlodszych pacjentow. Kilkukrotnie uratowała nas przed antybiotykiem - od samego początku opiekuje się moimi bliźniętami. Mamy do niej pełne zaufanie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Zapalenie krtani

Pani doktor bardzo sympatyczna, z podejściem do maluchów, córeczka po przypisanych lekach bardzo szybko doszła do siebie. Polecam :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Katarzyna Krawczyk doktorkrawczyk.pl Indywidualna Praktyka Lekarska Konsultacja neonatologiczna

Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powołania. Mimo tego, ze mieszkamy dosyc daleko Pani Doktor bez problemu zgodziła sie do nas przyjechać jeszcze tego samego dnia. Dokładnie, bez pośpiechu zbadała naszego niemowlaka, przeanalizowała jego dokumentacje i wyczerpująco wyjaśniła nam plan działania :) Serdecznie polecamy


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Katarzyna Krawczyk doktorkrawczyk.pl Indywidualna Praktyka Lekarska Pielegnacja noworodka, problemy laktacyjne

Doktor Katarzyna jest bardzo kompetentnym pediatrą. Zawsze służy pomocą i radą. Rozwiała wszystkie nasze wątpliwości dot. pielegnacji noworodka, których przy pierwszym dziecku jest bez liku. Dodatkowo dzięki jej wsparciu dziś karmimy naszego malucha piersią, po tym jak przeslismy przez kryzys laktacyjny po cesarskim cięciu. Nie boimy się oddać naszego malucha w ręce dr Katarzyny. Polecamy z czystym sumieniem.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacje pediatryczne

Pani Doktor ma doskonałe podejście do dzieci, które przekłada się na to, że chętnie z nią współpracują oraz dają się zbadać. Wiedza oraz doświadczenie sprawiają, że diagnoza jest trafna a rodzic poinformowany i uspokojony.
Bardzo polecam, Pani Doktor opiekuje się moimi 3 córkami.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Katarzyna Krawczyk doktorkrawczyk.pl Indywidualna Praktyka Lekarska Biegunki, wymioty

Cudowna i ciepła. Rzetelna i bardzo pomocna. Pani Kasia już kilka razy gościła u nas podczas choroby córki. Bez pośpiechu zadała dziecko, porozmawia, odpowiedziała na każde pytanie


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dziecko 6 tygodniowe, od dwóch dni na inhalacjach Berodualem, osłuchowo czysty po wczorajszej wizycie u lekarza, natomiast od dzisiaj goraczkuje (38,5), podaje paracetamol w czopkach (80 mg), ale temperatura spada na 3-4 godz i pozniej znow rosnie.
  Co mam robic? podawac leki przeciw goraczkowe, kontynuowac leczenie, przeczekac weekend i nie panikowac czy jechac do szpitala?

  Szanowni Panstwo, jesli w czasie leczenia infekcji pojawia sie podwyżona temperatura, moze to swiadczyc m.in. o nadkażeniu bakteryjnym infekcji poczatkowo wirusowej lub o zaostrzeniu infekcji. Konieczne jest ponowne zbadanie pacjentna oraz najprawdopodobniej. modyfikacja dotychczasowego leczenia. Paracetamol, jako lek przeciwgoraczkowy stsoujemy w dawce 15 mg/kg masy ciała. Należy go podawac co 4-6 godzin. Po podaniu paracetamolu warto zastosowac ochladzanie fizykalne, czyli np wykąpać dziecko w wodzie o 1-2 st C niższej niz aktualana temperatura ciala.

  lek. Katarzyna Krawczyk

 • Czy po badaniu rezonansem z kontrastem dozylnym można karmić piersią?

  Szanowni Państwo, jeśli badanie wykonane było w znieczuleniu ogólnym to karmienie można rozpocząć w ciągu 1-2 godzin od wybudzenia się dziecka. Najczęściej pozwolenie na rozpoczecie karmienia doustnego wydaje anestezjolog prowadzący znieczulenie. Jeśli badanie wykonane bylo bez znieczulenia ogólnego, to karmienie piersią można rozpocząć bezpośrednio po zakończeniu badania.

  lek. Katarzyna Krawczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Z wykształcenia i zamiłowania lekarz. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracownica Kliniki Neonatologii Patologi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • gorączka, kaszel, katar, ból gardla
 • wysypka
 • pielęgnacja noworodka i niemowlęcia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Neonatologia
 • Pediatria