Katarzyna Kożuch verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • N

  Pani Kasia to cudowna osoba, ma bardzo ciepłe i miłe podejście do pacjenta. Nigdy nie ocenia, próbuje nakierować pacjenta, aby sam doszedł do tego w czym tkwi problem. Bardzo dziękuje za wszystko. Polecam serdecznie!

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Tomasz Lepszy
  Tomasz Lepszy
  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
  Powstańców 36A, Katowice
  Bardzo dobry specjalista, ale przede wszystkim życzliwy i cierpliwy człowiek. Potrafi wysłuchać, postawić na nogi.… więcej

  Aleksandra Sarna
  Aleksandra Sarna
  Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog
  Dąbrowskiego 16/3, Katowice
  Bardzo przyjazna atmosfera co pozwala człowiekowi w pełni swobodnie opowiedzieć o problemie. Pani Aleksandra wysłuchała… więcej

  Marzena Daria Żmidzińska
  Marzena Daria Żmidzińska
  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
  Sienkiewicza 7/1, Katowice
  Trafiłam do Pani Marzeny w takim momencie mojego życia, w którym byłam nieszczęśliwa i nie wiedziałam co dalej… więcej

  Emilia Pisarzowska-Izbińska
  Emilia Pisarzowska-Izbińska
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Plebiscytowa 14/6, Katowice
  Pani Emilia jest bardzo sympatyczna, uważnie słucha problemów pacjenta. Rozmowa przebiega w miłej atmosferze. To… więcej

  Marzena Zubała
  Marzena Zubała
  Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog
  Plebiscytowa 14/6, Katowice

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • www.katarzynakozuch.pl
   Energię do pracy daje mi wiara, że każdy człowiek ma możliwość żyć tak, jak tego pragnie, w sposób, który da mu szczęście. Szanuję decyzję o podjęciu pracy nad sobą, gotowość do zmian. Psychoterapia to według mnie szansa na lepsze poznanie samego siebie, swoich potrzeb, ograniczeń i zasobów. Z taką wiedzą można odpowiedzialnie i świadomie podejmować decyzje.

   Terapia w nurcie Gestalt oparta jest o relację pełną akceptacji, szczerości, zaufania, otwartości na drugą osobę i szacunku dla jej odmienności. Są to warunki, które stwarzają możliwość do rozwoju, poznawania siebie, rozwiązywania problemów.

   Z wykształcenia jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jestem psychoterapeutką i trenerką w trakcie certyfikacji w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Dbając o wysoką jakość swojej pracy, podlegam regularnej superwizji. Stale rozwijam swój warsztat, uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt (EAGT). Specjalizuję się w pomocy osobom z nastrojem depresyjnym oraz trudnościami w relacjach.

   W życiu prywatnym cenię sobie sztukę i sport. Ze swojej energii korzystam, uprawiając malarstwo i jubilerstwo.

   kontakt 514 927 285

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Katarzyna Kożuch
  Katarzyna Kożuch
  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
  Katowice
  Witam, opisuje Pani trudność w relacji jaką jest niestabilność i pojawiający się nagłe wątpliwości, silny niepokój w relacji. Opisując swoją truność, wiąże ją Pani z doświadczeniem z dzieciństwa.… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N

   Pani Kasia to cudowna osoba, ma bardzo ciepłe i miłe podejście do pacjenta. Nigdy nie ocenia, próbuje nakierować pacjenta, aby sam doszedł do tego w czym tkwi problem. Bardzo dziękuje za wszystko. Polecam serdecznie!

  • M

   Fantastyczna osoba - z bardzo fajnym , ciepłym podejściem do pacjenta, a do tego profesjonalista w swoim fachu. Polecam.

  • M

   Cieszę się że to do Pani trafiłam Pani Katarzyno. Chce wszystkim serdecznie polecić Panią Kasie, bardzo mi pomogła w trudnym dla mnie okresie życia. Dziękuje za dużo wsparcia i ciepła. Pozdrawiam serdecznie.

  • A

   Pani Kasia pomogła mi zobaczyć kilka spraw w zupełnie innym świetle. Przyszłam do niej na zakręcie życiowym, z obawami ale i z nadzieją. Teraz jestem dużo spokojniejsza, a gdy stare wraca, staram się podchodzić do tego inaczej.

  • Z

   Na terapię u pani Kasi namówiła mnie przyjaciółka. Nie chciałam iść myślałam , że pomogę sobie sama. Dziś wiem , że gdyby nie terapia nie ułożyłabym sobie życia . Umiem już cieszyć się życiem. Polecam tą terapeutkę w 100% . Jest bardzo godna zaufania .

  • M

   Nieocenione wsparcie w trudnym, kryzysowym czasie. Rzetelna i profesjonalna pomoc ale równocześnie osoba bardzo ciepła i inspirująca. Polecam!

  • Ł

   Skorzystaliśmy z żoną z konsultacji dla par. Rzetelna pomoc, poszło do przodu. Myślę, że bez tego długo by to jeszcze trwało. Bardzo polecam!

  • L

   Pani Katarzyna jest godną zaufania, bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Z jej pomocą skutecznie i zadziwiająco szybko uporałem się z moimi problemami i teraz czuje się o znacznie lepiej. Jestem szczęśliwy i bardzo zadowolony że trafiłem w tak fachowe ręce. Dziękuję że pomogła mi rozwiązać trudne problemy osobiste. Do tego terapia nie okazała się tak kosztowna jak zakładałem. Polecam bo warto.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG