Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem doktorem psychologii oraz psychoterapeutą pracującym integratywnie. Ukończyłam studia magisterskie i doktorskie z psychologii na Uniwersytecie ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Babińskiego Samodzielny Publiczny

Uczęszczam do Pani Kasi na psychoterapię około roku z powodu przebytej depresji. Jest naprawdę sympatyczna, miła, profesjonalna i szczera. Zależy jej na jej pacjentach jak mało któremu psychologowi. Pracuje głównie humanistycznie, ale nie boi się innych technik. Jest świetnym psychologiem i serdecznie ją polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące Lęk

  Witam,
  mam problem z tym, że nie potrafie zaufać drugiej osobie. Wszędzie szukam jakiejś konspiracji, podejrzewam drugą połówkę chociaż jest to bezpodstawne. Gdy wyjezdżam do rodziców na pare dni to dostaję świra - muszę śledzić, znać wszystkie hasła, znac grafik zajęć drugiej połówki i czasami to po kryjomu weryfikuje. Jest to ciężkie, nie potrafie z tym normalnie funkcjonować. Ciągle się panicznie boje, każdy dzień to strach. Dzieje się to już od roku, wczesniej tak nie było.

  Opisana sytuacja może wynikać z wielu różnych przyczyn, jednak opis objawów sugeruje, że warto wybrać się do specjalisty, szczególnie, że trwa to już rok. Polecam udać się do psychoterapeuty, ponieważ terapia pomoże przyjrzeć się sytuacji, która rok temu doprowadziła do pojawienia się opisanych objawów, może pomóc uporać się z nimi. Psychoterapeuta przeprowadzając wywiad może także uznać, że konieczne będzie włączenie farmakoterapii, zaproponuje wtedy wizytę u lekarza psychiatry. Leczenie można także zacząć od wizyty u psychiatry, jednak moim zdaniem poradzenie sobie z sytuacją tylko za pomocą leków, bez przyjrzenia się źródłom problemów, nie będzie wystarczające.

  dr Katarzyna Kotlarska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem doktorem psychologii oraz psychoterapeutą pracującym integratywnie. Ukończyłam studia magisterskie i doktorskie z psychologii na Uniwersytecie ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania