lek.

Katarzyna Kołaczyk

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg

3 opinie +dodaj

Jestem absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przeszłam szkolenie specjalizacyjne w oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: medycyna estetyczna

  Bardzo się cieszę, że mogłam powierzyć swoją urodę w takie specjalistyczne ręce. Pani Doktor Kołaczyk jest specjalistką w tym zakresie, rzeczowo odpowiada na pytania, dobiera odpowiednie zabiegi, wszystkie czynności wykonuje pewnie i fachowo. Z przyjemnością będę dalej kontynuować zabiegi z zakresu medycyny estetycznej u Pani Doktor Kołaczyk

 • I
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: medycyna estetyczna

  Była to moja 1. wizyta w gabinecie zabiegów medycyny estetycznej. Poza niepewnością miałam mnóstwo pytań. Rozmowa z Panią dr oczywiście rozwiała wszelkie moje "strachy", na każde pytanie otrzymałam rzetelną odpowiedź. Zdecydowałam się na botoks. Zabieg przebiegł spokojnie i w miarę szybko. Pierwsze efekty zauważyłam po 3 dniach, a po ok. tygodniu moje czoło wyglądało o kilka „ładnych” zmarszczek mniej, jest dużo gładsze, wszystko wygląda bardzo naturalnie. Cieszę się, że trafiłam w ręce Pani dr Katarzyny Kołaczyk.

  Katarzyna Kołaczyk2018-03-26

  Bardzo mi miło. Ocena pacjenta jest dla mnie ważna.
  Pozdrawiam

 • A

  Jestem po wizycie u pani doktor Katarzyny Kołaczyk i dawno nie czułam się tak profesjonalnie potraktowana. Pani doktor szczegółowo odpowiedziała na moje pytania, dokładnie wytłumaczyła, jak będzie wyglądało leczenie i czego mogę oczekiwać po jego zakończeniu. Dokładnie przeanalizowała mój "przypadek" i wybrała dla mnie najlepsze rozwiązanie. Panią doktor poleciła mi koleżanka i teraz już dobrze wiem dlaczego :) Oby więcej takich lekarzy, z takim podejściem do pacjenta :)

  Katarzyna Kołaczyk2017-03-08

  Dziękuję za te miłe słowa. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
  Przeszłam szkolenie specjalizacyjne w oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu.  
  Obecnie pracuję jako chirurg i lekarz medycyny estetycznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym Orthos w Komorowicach.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz adeptką Podyplomowej Szkoły Medycyna Estetycznej.
  Chirurgia i medycyna estetyczna to moje największe pasje.
  Stale rozwijam swoje umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, uczestnicząc w kursach doskonalących prowadzonych przez Fenice Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging im.prof.Pasquale Motolese oraz Europejskie Cenrum Lekarzy Estetycznych w Warszawie.
  W swojej praktyce stawiam na holistycznie podejście do problemów, z którymi zgłaszają się do mnie pacjenci.
  Wyznaję zasadę „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.
  Lubię pomagać ludziom i wywoływać u nich uśmiech.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, 2009
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej