Adres

Diamentowa, Jeżyce, Kamionki
Psycholog na macie (online) (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto

Joga połączona z psychologią (online) • od 70 zł

Konsultacje psychologiczne (online) • 70 zł

Moje doświadczenie

O mnie

W pracy z drugim człowiekiem wiedzę psychologiczną łączę z tą dotyczącą pracy z ciałem. Jako psycholożka oraz nauczycielka jogi i innych form aktywnoś...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Joga połączona z psychologią (online)

od 70 zł


Diamentowa, Kamionki

od 70 zł

Psycholog na macie (online)


Konsultacje psychologiczne (online)

70 zł


Diamentowa, Kamionki

70 zł

Psycholog na macie (online)

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog na macie (online)

Bardzo ciepła i empatyczna osoba.Samo przebywanie z Nią dodaje energii.Jest specjalistą w swojej dziedzinie.Polecam serdecznie


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog na macie (online) rehabiliacja

Rehabilitacja po złamanym kręgosłupie szyjnym miała obejmować jogę i z takim założeniem trafiłam do Kasi na pierwsze zajęcia jogi, która niesamowicie wpłynęła na dalszy przebieg leczenia- leczyła zarówno umęczone ciało, jak i odpuszczała starganym nerwom, odpuszczała. Ruch z Kasią bardzo pozytywnie wpłynął na rozwój i uaktywnienie mięśni, które musiały na nowo nauczyć się ruchu. Również po złamanej ręce- w okolicy nadgarstka - zajęcia przynoszą niesamowitą ulgę i wzmacniają ciało. Bardzo pozytywnym aspektem jogi z Kasią jest to, że niezależnie od tego która część ciała wymaga pracy nad nim - tutaj pracuje całe ciało i w momencie, kiedy odkryjesz gdzie czycha ból, możesz poświęcić więcej czasu na pozbycie się jego. Zajęcia z Kasią motywują i budują psychikę, z pewnością pozwalają uwierzyć w samą siebie :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu stres, brak motywacji, niska samoocena

Polecam Panią Psycholog Kasię Katę, która zmieniła moje życie na lepsze! Zainspirowała mnie do odkrycia w sobie potencjału, który gasiły toksyczne relacje. Pomogła znaleźć odpowiedzi na pytania które miałam w sobie od dawna. Zaraziła miłością do jogi i uważności
do swojego ciała i ducha. Zmiany, które zaszły we mnie, widzę w każdej sferze życia: w poczuciu wartości, w relacjach z innymi, w pracy zawodowej, która stała się pasją, w ogólnym poczuciu zdrowia i szczęścia.
Pani Kasia emanuje spokojem i równowagą, co przekłada się na relację z pacjentem. Każda wizyta odbyła się w atmosferze przyjaźni i nadzwyczajnego zrozumienia. Relaksacje, które prowadzi podczas zajęć z jogi naprawdę wyciszają natrętne, złe myśl i motywują do działania. Praktyczne porady, które udziela Pani Kasia, metody radzenia sobie ze stresem a także ćwiczenia z jogi nadały mojemu życiu nową, lepszą jakość. Dziękuję tym samym za terapię, dzięki której czuję się, więc jestem, najlepszą wersją samej siebie i co najlepsze, świat chyba też tak uważa :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Kasia to po pierwsze super specjalista a po drugie przemila kobieta wizyty u niej pomogły mi przejść przez bardzo trudny okres w moim życiu. Dzięki niej zamknęłam pewien etap w moim życiu i zaczynam cieszyć się z życia. Potrafi wysłuchać, wczuć się w sytuacje a przede wszystkim pomoc. Ponadto jej łagodny głos i sposób mówienia naprawdę pomaga się zrelaksować w gabinecie i otworzyć. Na pewno będę dalej korzystać z jej doświadczenia i pomocy.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu nerwobóle

Polecam Panią Katarzynę ze względu na indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta. Pomogła mi uświadomić sobie błędy jakie popełniam, oraz przede wszystkim pokazała jak radzić sobie z nerwobólami, które często utrudniały mi codzienne funkcjonowanie. Mimo młodego wieku dysponuje dużym doświadczeniem życiowym i potrafi pomóc człowiekowi odnaleźć się w tym zabieganym świecie. Z czystym sumieniem polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog na macie (online) przeciążenie pracą

Pani Kasia jest specjalistką w swojej dziedzinie oraz ma doskonałe podejście do pacjenta. Szukając ciekawych alternatyw trafiłem na jej holistyczną praktykę i dzięki niej przekonałem się, że pracą nad ciałem mogę zadbać o mój stan psychiczny. Dzięki terapii połączonej ze spersonalizowanymi ćwiczeniami czuję poprawę, i widzę sens chodzenia dalej na konsultacje.

Polecam z całego serca.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W pracy z drugim człowiekiem wiedzę psychologiczną łączę z tą dotyczącą pracy z ciałem. Jako psycholożka oraz nauczycielka jogi i innych form aktywnoś...

Zobacz pełen opis