Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Ogrodowa 48 lok. 55, Wola, Warszawa
LOGOMEDIKA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

DIAGNOZA logopedyczna/neurologopedyczna • 150 zł

KONSULTACJA logopedyczna/neurologopedyczna • 150 zł

TERAPIA logopedyczna/neurologopedyczna • 120 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Katarzyna Jarzębska NEUROLOGOPEDA, Pedagog Specjalny Terapeuta Koncepcjii Castillo Moralesa ® Od wielu lat prowadzę terapię dzieci z wyzwaniami r...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Wady rozwojowe
  • Wady wrodzone
  • Wady wymowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

DIAGNOZA logopedyczna/neurologopedyczna


Ogrodowa 48 lok. 55, Warszawa

150 zł

LOGOMEDIKA


KONSULTACJA logopedyczna/neurologopedyczna


Ogrodowa 48 lok. 55, Warszawa

150 zł

LOGOMEDIKA


TERAPIA logopedyczna/neurologopedyczna


Ogrodowa 48 lok. 55, Warszawa

120 zł

LOGOMEDIKA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Kasia ma doskonałe podejście do dzieci i co również ważne do rodziców. Podpowiada rodzicom jak z dzieckiem współpracować samodzielnie w domu, bez potrzeby nie wysyła dziecka na terapie. Byliśmy z synem dwukrotnie i po każdej wizycie jesteśmy zachwyceni pracą pani Kasi.


Użytkownik zweryfikowany

Pani Kasia jest specjalistą zdecydowanie godnym polecenia! Ma świetne podejście do dzieci, jest bardzo cierpliwa i delikatna, co w przypadku malutkich dzieci jest bardzo ważne. Ale cenię ją także za podejście do rodziców - nie krytykuje, nie wytyka błędów, tylko jasno i rzeczowo tłumaczy co należy poprawić, jakie metody wprowadzić i jak ćwiczyć, żeby wszystkim żyło się lepiej :) Ja byłam u p. Kasi na konsultacji z córką, która ma rozszczep podniebienia i cofniętą żuchwę. Dostałam dużo praktycznych porad jak należy karmić dziecko, jak masować język, wargi i żuchwę, a także jakich sprzętów i gadżetów do karmienia używać. Powoli wprowadzamy wszystkie zalecenia w życie i widzimy już pierwsze zadowalające efekty! Na pewno będziemy z p. Kasią w stałym kontakcie :) Gorąco polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Moja córka ma prawie 6 lat jest pacjentką p. Kasi od kilku lat ( 3-4) ma zdiagnozowane mózgowe porażenie dziecięce i wiele w związku z tym problemów. Z p. Kasią osiągnęliśmy takie umiejętności jak : picie przez słomkę, potem z kubka, jedzenie, gryzienie i odgryzanie potraw. Córka dużo wokalizuje, ma melodię mowy, mówi pojedyncze słowa. Natalka jest pacjentką wymagającą i upartą ale dla p. Kasi to chyba tylko dodatkowa motywacja. Jeśli szukacie Państwo terapeuty który znajdzie klucz do Państwa dziecka to to właściwy adres. Pani Kasia jest osobą bardzo otwartą zarówno na dzieci i jak i na rodziców, szybko nawiązuje kontakt, a co najważniejsze ciągle poszerza swoją wiedzę, nie ograniczając się do jednej metody. Dopasowuje terapię do dziecka a nie dziecko do wyuczonej terapii. Fakt że chodzimy do p. Kasi tak długo mówi sam za ciebie, bardzo polecam!!!


S
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista. Przychodzimy do Pani Kasi w związku z problemami syna z gryzieniem i żuciem oraz z powodu niechęci dziecka do nowych potraw i konsystencji pokarmów. Jeden z niewielu specjalistów do których można przyjść z różnymi produktami spożywczymi i w trakcie zajęć próbować nowych pokarmów; pod okiem terapeuty ćwiczyć gryzienie i żucie. Bardzo polecam rodzicom niejadków!


R
Użytkownik zweryfikowany

Polecam w całej rozciągłości!
Moja córeczka ma szereg wad wrodzonych: zespół Goldenhara ( asymetria twarzy, brak lewego ucha wewnętrznego i brak małżowiny usznej, zniekształcenia żuchw i stawu żuchwowego, poważną asymetrię zgryzu, wiotką krtań i podniebienie miękkie, itp), rozszczep kręgosłupa, przepuklinę oponowo-rdzeniową, problemy z poruszaniem się, jedzeniem, mówieniem i problemy neurologiczne (zespół A. Chiari II).
Wymaga więc jednoczesnej opieki wielu specjalistów z różnych dziedzin. Rozpoczynając współpracę z panią Katarzyną wiedziałam, że trafiłyśmy we właściwe ręce. Córeczka nie tylko zaczęła więcej mówić, ale też lepiej jeść i pić samodzielnie (wreszcie!), a nawet lepiej oddychać. Zdecydowanie polepszył się poziom naszego porozumiewania się z córeczką. Zaczęła komunikować swoje potrzeby słownie, a nie tylko gestem lub płaczem. Stosując metody ćwiczeń Pani Kasi udało nam się wreszcie przyzwyczaić
ją do regularnego mycia zębów, co wcześniej było właściwie niemożliwe.
Jako mama dziecka z tak wieloma złożonymi problemami poczułam się naprawdę komfortowo widząc, że Pani Katarzyna nie zamyka się tylko na wąskim obszarze swojej specjalizacji, ale że podchodzi do dziecka całościowo i bardzo uważnie wysłuchuje moje uwagi, pytania i wątpliwości. Bardzo podoba mi się również to, że wciąż podnosi swoje kwalifikacje i ciągle się szkoli. Dla mnie to niezwykle ważne, że wiem, że jesteśmy pod dobrą i tak profesjonalną opieką. A jednocześnie wizyty w Logomedice są po
prostu fajne. Pani Kasia jest bardzo sympatyczna, łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem i rodzicem i podchodzi do nas bardzo indywidualnie.
Współpraca z dzieckiem i rodzicem jest znakomita.
Polecam z pełną odpowiedzialnością.


P
Użytkownik zweryfikowany

świetny logopeda :) o bardzo przyjemnym usposobieniu i podejściu do dzieci-niektóre z niechęcią opuszczają Jej gabinet :D. Mój syn ( 16 mcy i zespół Downa) z bardzo dużą wiotkością, asymetrią po kilkunastu wizytach u pani Kasi pięknie chowa język,je,pije. Gorąco polecam,


G
Użytkownik zweryfikowany

Doskonała logopedka. Moje dziecko - chłopiec z Zespołem Downa jest pod opieką pani Kasi już piąty rok. Już na samym początku - po kilku miesiącach terapii efekty były zaskakujące. Syn robił bardzo szybko ogromne postępy a jego mowa stawała się coraz bardziej wyraźna. Mięliśmy wcześniej doświadczenie z innymi logopedami i nigdy nikt wcześniej nie podszedł do mojego dziecka tak indywidualnie. Nie ukrywam, że konieczna jest systematyczna praca w domu i przygotowywanie się do zajęć - wykonywanie zadanych ćwiczeń. Ale naprawdę opłaca się! Ćwiczenia są różnorodne, dziecko czasami nie wie, że ćwiczy - bo zaleconą gimnastykę języka - niekiedy także śmieszną można wykonywać wszędzie - w samochodzie, na spacerze, idąc do kina, sklepu - gdziekolwiek. Pani Kasia zawsze jest profesjonalnie przygotowana do zajęć, współpraca dziecko-terapeuta-rodzic jest rewelacyjna! Bardzo polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Katarzyna Jarzębska NEUROLOGOPEDA, Pedagog Specjalny Terapeuta Koncepcjii Castillo Moralesa ® Od wielu lat prowadzę terapię dzieci z wyzwaniami r...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Wady rozwojowe
  • Wady wrodzone
  • Wady wymowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania