Katarzyna Jankiewicz - Ziobro, internista Sosnowiec

dr n. med. Katarzyna Jankiewicz - Ziobro

Internista więcej

14 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

SOSNOWIEC WOLNOŚCI 6, Sosnowiec
NZOZ CENTRUM MEDYCZNE SANTE

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Twoje Zdrowie Inny

Z czystym sumieniem, serdecznie polecam Panią Doktor. Wybitna specjalistka, która szybko i trafnie postawiła diagnozę oraz zastosowała prawidłowe leczenie. Ponadto Pani Doktor jest uprzejma i zaangażowana. Krótko mówiąc - lekarz z powołania!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Twoje Zdrowie Inny

Pani doktor to cudowny lekarz z powołania. Zawsze mi pomaga i dokładnie wszystko tłumaczy, potrafi jak nikt inny uspokoić pacjenta dokładnie zbadać i przepisać dobrane lekarstwa. Pani doktor serdecznie dziękuje i polecam wszystkim wspaniałego lekarza.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Twoje Zdrowie Inny

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem z powołania. Pierwszy raz miałam przyjemność spotkać Panią doktor trzy lata temu kiedy przez pół roku chodziłam od lekarza do lekarza z bólem w klatce piersiowej. Pani doktor od razu zleciła usg i inne badania i wiadomo było od razu że pecherzyk zolciowy ma być do usunięcia, kiedy inni lekarze, w tym szczególnie gastrolodzy zastanawiali się co mi jest i wymyślali coraz to lepsze choroby i inwazyjne badania diagnostyczne. Pani doktor uratowała mi zdrowie przed możliwymi komplikacjami jakie mogłyby wystąpić, gdybym nie podjęła się szybkiej operacji. Poza tym Pani doktor zawsze przepisuje trafione leki, są tak dobrane że każde schorzenie mija od razu. Szczególnie w przypadku antybiotyków Pani doktor potrafi w przeciwieństwie do innych lekarzy zrozumieć jak kobieta kobietę. Od lat miałam i dalej mam problem z antybiotykami, które powodują u mnie infekcje intymne. Inni lekarze w przypadku przykładowo anginy przepisali tylko antybiotyk A potem przez 2 tyg męczyłam się globulkami od ginekologa, strasznie cierpiałam. Teraz cieszę się życiem i szczególnie zdrowiem, bo wiem że jeśli będzie konieczny antybiotyk to nie będę skazana na przykre kobiece dolegliwości. Pani doktor jest zawsze uśmiechnięta, empatyczna, atmosfera podczas wizyty jest rewelacyjna co powoduje że chodzę do Pani doktor z przyjemnością. Cała rodzina się leczy u Pani doktor. Teraz szczególnie kiedy jestem w drugiej ciąży czuje się pod fachową opieką. W sytuacjach podbramkowych nigdy nie zostałam zostawiona sama sobie. Dziękuję że mogę zawsze liczyć na pomoc.
Wierna pacjentka Justyna Duda.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Twoje Zdrowie przeziębienie oraz inne dolegliwości tarczyca, twardzina

Pani Doktor to kompetentna i rzeczowa osoba, z dużą empatia i wiedzą. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie i potrafi doradzić w wielu kwestiach. Na wizytach byłam kilka razy z różnymi problemami i zawsze trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Jestem osobą z chorobą autoimmunologiczna i innymi schorzeniami co Pani doktor bierze zawsze pod uwagę przy proponowanym leczeniu, patrzy na całokształt, aby nie zaszkodzić.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Twoje Zdrowie bóle żołądka i wymioty

Świetny lekarz szybka i trafna diagnoza, bardzo miła pani doktor. Pełny profesjonalizm polecam wszystkim


K
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pani doktor kilka razy, ze względu na to, że diagnoza nie była łatwa. Pani doktor jest bardzo dokładna i dociekliwa. Nie zostawi żadnych wątpliwości nierozwiązanych, dlatego bardzo się cieszę, że jest moim lekarzem pierwszego kontaktu. Nie mogłam trafić w lepsze ręce.


M
Użytkownik zweryfikowany

Moja pierwsza wizyta u Pani Doktor, a zarazem - już dzisiaj mogę to powiedzieć - historia rozpoczęła się 6 lat temu, gdy Pani Doktor podczas wizyty, w trakcie której w moim przekonaniu miało chodzić o rozwijające się u mnie najprawdopodobniej przeziębienie albo początki grypy wykazała się ogromną wiedzą i niezwykłą intuicją lekarza wskazując, że powinienem zostać pilnie skierowany do szpitala.
Musiały upłynąć ok. 72 godziny, abym zrozumiał w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, że to była decyzja Pani Doktor, która uratowała mi życie, gdyż były to bardzo wczesne początki rozpoczynającego się bardzo ostrego rzutu Stwardnienia rozsianego...
Od tamtych chwil upłynęło niezaprzeczalnie wiele czasu, a ja dzisiaj jestem pacjentem po chemioterapii i przeszczepie, a także mam zaszczyt, że to właśnie Pani Doktor jest moim lekarzem pierwszego kontaktu i ponownie ratuje moje życie. Dlatego też, chciałbym tutaj i teraz ogromnie podziękować Pani Doktor, która jest ciężko pracującą specjalistką posiadającą imponującą wiedzę ukazującą się szczególnie przy wieloaspektowym rozpatrywaniu problemów, gdzie jej precyzja, determinacja, zaangażowanie i wzorowa organizacja w walce z problemem są godne podziwu. Ponadto, bardzo ludzkie i profesjonalne podejście do pacjenta działa jak wspaniały kontur dodatkowo uwydatniając to jak bardzo jakościowo jest zagospodarowany czas w trakcie wizyty na analizowaniu i rozwiązywaniu problemu, gdzie Pani Doktor motywuje i wspiera psychologiczne pacjenta na etapach zmagań z niedogodnościami zdrowotnymi zarazem zaopatrując pacjenta w mnóstwo wskazówek i porad jak skutecznie działać w trudnych chwilach podczas rozwiązywania problemów zdrowotnych.
Pięknie dziękuję Pani Doktor za Pani czas, uwagę, troskę, poświęcenie i niezwykle ludzkie podejście. Dziękuję, że Pani Doktor mogła pojawić się w moim życiu.
Dziękuję.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr. to miła, sympatyczna osoba, która wyróżnia się profesjonalizmem i chęcią dotarcia do pacjenta. Potrafi wysłuchać problemu, a rozwiązań szuka patrząc dalekobieżnie - bierze pod uwagę wady, zalety konkretnych dróg leczenia i proponuje opcję najbardziej odpowiadającą danej osobie. Jeśli ktoś się dalej zastanawia - naprawdę polecam wizytę. Tacy właśnie powinni być lekarze.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Katarzyna jest wspaniala profesjonalnie wykonuje swoja prace ma wszystko czego mozna wymagac o lekarza mila i sympatyczna .swietne porady lekarskie. Sama wychodzi z inicjatywa jezeli chodzi o badania wypytuje dopytuje i pomaga chodzenie do takiego lekarza to czysta przyjemnosc polecam wszystkim z czystym sumieniem.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor - jak dla mnie nie dość, że profesjonalny lekarz to jeszcze osoba z powołania. Zawsze uśmiechnięta, opanowana a przy tym "encyklopedia" wiedzy. Nie sztuką jest wysłuchanie pacjenta i życzyć powodzenia ale odpowiednio leczyć, wygrywać z czasem, zawsze służyć szczerą pomocą i uśmiechem na twarzy - taka właśnie jest Pani Doktor Katarzyna Jankiewicz-Ziobro.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania