Katarzyna Jankiewicz - Ziobro, internista Sosnowiec

dr n. med. Katarzyna Jankiewicz - Ziobro

Internista

11 opinii

Adresy (2)

SOSNOWIEC WOLNOŚCI 6, Sosnowiec
NZOZ CENTRUM MEDYCZNE SANTE

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Twoje Zdrowie przeziębienie oraz inne dolegliwości tarczyca, twardzina

Pani Doktor to kompetentna i rzeczowa osoba, z dużą empatia i wiedzą. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie i potrafi doradzić w wielu kwestiach. Na wizytach byłam kilka razy z różnymi problemami i zawsze trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Jestem osobą z chorobą autoimmunologiczna i innymi schorzeniami co Pani doktor bierze zawsze pod uwagę przy proponowanym leczeniu, patrzy na całokształt, aby nie zaszkodzić.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Twoje Zdrowie bóle żołądka i wymioty

Świetny lekarz szybka i trafna diagnoza, bardzo miła pani doktor. Pełny profesjonalizm polecam wszystkim


K
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pani doktor kilka razy, ze względu na to, że diagnoza nie była łatwa. Pani doktor jest bardzo dokładna i dociekliwa. Nie zostawi żadnych wątpliwości nierozwiązanych, dlatego bardzo się cieszę, że jest moim lekarzem pierwszego kontaktu. Nie mogłam trafić w lepsze ręce.


M
Użytkownik zweryfikowany

Moja pierwsza wizyta u Pani Doktor, a zarazem - już dzisiaj mogę to powiedzieć - historia rozpoczęła się 6 lat temu, gdy Pani Doktor podczas wizyty, w trakcie której w moim przekonaniu miało chodzić o rozwijające się u mnie najprawdopodobniej przeziębienie albo początki grypy wykazała się ogromną wiedzą i niezwykłą intuicją lekarza wskazując, że powinienem zostać pilnie skierowany do szpitala.
Musiały upłynąć ok. 72 godziny, abym zrozumiał w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, że to była decyzja Pani Doktor, która uratowała mi życie, gdyż były to bardzo wczesne początki rozpoczynającego się bardzo ostrego rzutu Stwardnienia rozsianego...
Od tamtych chwil upłynęło niezaprzeczalnie wiele czasu, a ja dzisiaj jestem pacjentem po chemioterapii i przeszczepie, a także mam zaszczyt, że to właśnie Pani Doktor jest moim lekarzem pierwszego kontaktu i ponownie ratuje moje życie. Dlatego też, chciałbym tutaj i teraz ogromnie podziękować Pani Doktor, która jest ciężko pracującą specjalistką posiadającą imponującą wiedzę ukazującą się szczególnie przy wieloaspektowym rozpatrywaniu problemów, gdzie jej precyzja, determinacja, zaangażowanie i wzorowa organizacja w walce z problemem są godne podziwu. Ponadto, bardzo ludzkie i profesjonalne podejście do pacjenta działa jak wspaniały kontur dodatkowo uwydatniając to jak bardzo jakościowo jest zagospodarowany czas w trakcie wizyty na analizowaniu i rozwiązywaniu problemu, gdzie Pani Doktor motywuje i wspiera psychologiczne pacjenta na etapach zmagań z niedogodnościami zdrowotnymi zarazem zaopatrując pacjenta w mnóstwo wskazówek i porad jak skutecznie działać w trudnych chwilach podczas rozwiązywania problemów zdrowotnych.
Pięknie dziękuję Pani Doktor za Pani czas, uwagę, troskę, poświęcenie i niezwykle ludzkie podejście. Dziękuję, że Pani Doktor mogła pojawić się w moim życiu.
Dziękuję.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr. to miła, sympatyczna osoba, która wyróżnia się profesjonalizmem i chęcią dotarcia do pacjenta. Potrafi wysłuchać problemu, a rozwiązań szuka patrząc dalekobieżnie - bierze pod uwagę wady, zalety konkretnych dróg leczenia i proponuje opcję najbardziej odpowiadającą danej osobie. Jeśli ktoś się dalej zastanawia - naprawdę polecam wizytę. Tacy właśnie powinni być lekarze.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Katarzyna jest wspaniala profesjonalnie wykonuje swoja prace ma wszystko czego mozna wymagac o lekarza mila i sympatyczna .swietne porady lekarskie. Sama wychodzi z inicjatywa jezeli chodzi o badania wypytuje dopytuje i pomaga chodzenie do takiego lekarza to czysta przyjemnosc polecam wszystkim z czystym sumieniem.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor - jak dla mnie nie dość, że profesjonalny lekarz to jeszcze osoba z powołania. Zawsze uśmiechnięta, opanowana a przy tym "encyklopedia" wiedzy. Nie sztuką jest wysłuchanie pacjenta i życzyć powodzenia ale odpowiednio leczyć, wygrywać z czasem, zawsze służyć szczerą pomocą i uśmiechem na twarzy - taka właśnie jest Pani Doktor Katarzyna Jankiewicz-Ziobro.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Kasia Ziobro jest najlepszym lekarzem,chodzę do niej od kilku lat i nigdy mnie nie zawiodła,umie wyznać się na chorobie i dostosować odpowiednie lekarstwa.Jest super.Polecam wszystkim.


W
Użytkownik zweryfikowany

Już dawno nie spotkałem takiego lekarza. Poświęciła mi czas, zbadała, dała dobre leki. Naprawdę jestem bardzo zadowolony z wizyty w tym gabinecie. polecam.


Pani Doktor jest bardzo miłym i dobrym lekarzem. Zawsze z uwagą wysłucha pacjentów i zawsze im pomoże.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie