dr n. med.

Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna Jamroszczyk

  Wada zgryzu to problem, którego jak widać nie jest w stanie rozwiązać każdy ortodonta… Gdy byłam nastolatką to na poważnie zaczęłam zastanawiać się nad wyleczeniem tego wstydliwego kłopotu. Od tamtego czasu odwiedziłam kilku lekarzy. Żadna czarodziejska metoda, nie wiadomo jakie aparaty nie były w stanie rozwiązać mojego kłopotu, chyba był dosyć zaawansowany... Dopiero dr Katarzyna Jamroszczyk okazała się czwartym, ostatnim i profesjonalnym ortodontą, który wyleczył mnie z tego problemu. Moje marzenie w końcu się spełniło.

 • M
  Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna Jamroszczyk

  Wady zgryzu były wstydliwym kłopotem, który towarzyszył mojej córce już od najmłodszych lat. Nie jest to miłe uczucie, tym bardziej, gdy śmieją się z Ciebie Twoi rówieśnicy, koledzy i koleżanki z klasy. Jest to bardzo bolesne przeżycie dla dziecka. Gdyby nie Pani dr Katarzyna Jamroszczyk to problem do dziś towarzyszyłby mojej córce. Leczenie ortodontyczne, któremu została poddana w pełni uratował jej zgryz, zaś obecnie może cieszyć się ślicznym uśmiechem, którego zazdroszczą Ci, którzy jeszcze nie tak dawno się z niej śmiali. :)

 • Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna JamroszczykUsługa: krzywe ząbki.

  Proszę Państwa w dzisiejszych czasach piękny uśmiech to wizytówka człowieka! Ja nie zawsze mogłam z niego w pełni skorzystać, z powodu krzywego zgryzu. Szpary między każdym zębem od urodzenia bardzo mnie krępowały. Trafiłam do kliniki pani dr. Jamroszczyk i w krótkim czasie mój wielki problem przestał istnieć. Nareszcie mam ładne i proste zęby, żadnych przerw. Jako osoba pogodna lubię i nareszcie mogę się uśmiechać- teraz uśmiech jest dla mnie przyjemnością i powodem do dumy. Cieszę się, że leczenie przeprowadziła dr Jamroszczyk bo to profesjonalista, było nie ukrywam wiele wyrzeczeń ale trwało krótko i zakończyło się pełnym sukcesem.

 • Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna JamroszczykUsługa: Leczenie ortodontyczne

  Co prawda sama leczyłam się u Pani Doktor Jamroszczyk 17 lat temu, ale dziś wróciłam do niej z córką. Takich specjalistów odnajduje się w potrzebie nawet po latach! Doktor nic się nie zmieniła , tak samo życzliwa a zarazem profesjonalna i kompetentna. Tylko dyplomów na ścianie przybyło i zapewne jeszcze więcej zawodowego doświadczenia. Za to pozostał ten sam młodzieńczy entuzjazm i pasja. Przyjeła nas po królewsku i z sentymentem zbadała moją nastoletnią już córę, którą ostatnio widziała w wózeczku. Jestem pewna że jak zawsze da z siebie wszystko, aby uśmiech mojego dziecka był perfekcyjny. Mam 100 %zaufania do tej osoby.

 • M
  Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna Jamroszczyk

  Polecam Panią Jamroszczyk. Bardzo konkretna osoba, podejmuje trafne i szybkie decyzje. Do pacjenta podchodzi indywidualnie, ma dobre podejsie do dzieci. To jest 3 ortodonta do ktorego trafilam z synem. Podjela sie leczenia bez wyrywania zębów. Sa dlugie terminy ale warto czekać .

 • A

  Lecze się u pani Kasi ponad 8 miesięcy . Mam dość skomplikowaną wadę co skutkowało tym, że inny ortodonta nie wiedział jak się za moje zęby zabrać . Pani doktor podeszła do sprawy bardzo konkretnie i profesjonalnie . Własnie takiego podejścia oczekuje się od dobrych specjalistów .Leczenie przebiega zgodnie z planem a postępy według mnie już są ogromne. Pani Kasia jest świetnym specjalistą, doskonale zna Szczeciński rynek stomatologiczny co pomaga w szybszym znalezieniu np.chirurga do wykonania ekstrakcji. Jest także bardzo miłą i sympatyczną osobą . Przychodząc do kliniki wita mnie uśmiech personelu co sprawia że atmosfera jest bardzo przyjazna i ciepła . Ceny przystępne w stosunku do innych ortodontów . Szczerze polecam !

 • T

  Dr Katarzyna Jamroszczyk w mojej opinii jest specjalista na najwyższym europejskim poziomie. Z pewnością najlepszy ortodonta w Szczecinie a jak sadze krajowa czołówka. Wystarczy wejść do jej kliniki. Leczenie przebiega sprawnie i zgodnie z ustalonym na początku planem. Koszty naprawdę przystępne jak na dzisiejsze wygórowane ceny w prywatnych gabinetach.

 • Opinia z dnia 24-02-15 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Jest bardzo dobrym specjalista, konkretnie mówi co jest do zrobienia , do niczego nie zmusza .Gdy cos sie dzieje między wizytami kontrolnymi ,dzwoni sie i zawsze jest sie przyjętym.Dba o swoich pacjentów.Jesli nie moze odebrać tel, zawsze oddzwania.Robi wszystko zeby pozostawić wszystkie zęby i tylko w ostateczności każe usunąc jesli nie widzi szansy na poprawe.Polecam szczerze ale też trzeba sie liczyć z kosztami wizyt ktore nie sa tanie .

 • Ekspert w ortodoncji. Wcześniej obijałam się o kilku innych ortodontów, ale traciłam czas...Wszystkim niecierpliwym radzę do niej poczekać. Ze zrozumiałych względów kolejki ma dość długie na co trzeba wziąść poprawkę i uzbroić sie w cierpliwość. Kiedy nareszcie do niej trafiłam ze swoim synem, przekonałam się co znaczy SKUTECZNY ORTODONTA.