dr n. med.

Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta

28 opinii +dodaj

Umów wizytę 303 odwiedziny w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna JamroszczykUsługa: leczenie wad zgryzu

  Zdecydowanie polecam, gdyż Pani doktor włożyła w upiększenie mojego uśmiechu dużo sił :) w gabinecie mogłam liczyć na sympatyczną, ale i profesjonalną atmosferę. Doktor Jamroszczyk przy każdej wizycie dokładnie sprawdzała postępy w leczeniu oraz omawiała jego kolejne etapy - super! :)

 • Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna JamroszczykUsługa: ortodoncja dzieci i dorosłych

  Zdecydowanie gabinet Pani doktor Jamroszczyk jest miejscem godnym polecenia jeśli chodzi o okolice Szczecina. Dzięki pani doktor wreszcie mam ładne, proste zęby :) efekty są wszystkiego warte i z każdą wizytą widziałam postępy. Pani doktor jest cierpliwa oraz sympatyczna, w gabinecie panuje taka miła atmosfera. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie ma pośpiechu w trakcie wizyty, dzięki czemu jest ona przeprowadzona profesjonalnie.

 • K
  Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna Jamroszczyk

  Czy ktokolwiek z Was przechodził kiedyś przez traumę związaną z wadą zgryzu? Bo ja jak najbardziej. Tyle lat kłopotu, wstydu a przede wszystkim związany z tym wszystkim brak pewności siebie mocno ograniczały mnie w życiu… Długo zwlekałam z wizytą u specjalisty (nawet nie wiem czemu), ale w końcu zdecydowałam się na wizytę u profesjonalnego ortodonty. Po długich poszukiwaniach wybór padł właśnie na dr. med Katarzynę Jamroszczyk  Moje leczenie trwało nieco ponad dwa lata, poprzez „zamontowanie” stałego aparatu na zęby. Po upływie tego czasu zostało zastosowane jeszcze leczenie podtrzymujące. Zdecydowanie warto było czekać i przebrnąć przez ten okres czasu bo teraz to mam uśmiech jak jakaś hollywoodzka aktorka :)

 • I
  Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna Jamroszczyk

  Panią doktor Jamroszczyk poznałam na Akademii Medycznej w Szczecinie, gdzie w obecności swoich studentów skonsultowała bardzo trafnie moje dziecko. Uznała wtedy, że na leczenie ortodontyczne jest u niego za wcześnie. Odczekałam więc dokładnie tyle czasu ile zaleciła Pani doktor. Powróciłam do niej z dzieckiem pół roku temu. Pani Doktor natychmiast, w ciągu tygodnia wykonała aparat a teraz- po pół roku - leczenie zakończyła! Jestem wdzięczna Pani doktor za profesjonalną opiekę i szybkie wyleczenie dziecka na czym zależy chyba każdej matce.

 • A

  Ogromna wiedza, profesjonalizm i serdeczne podejście do pacjenta. Pani doktor cierpliwie wyjaśnia poszczególne etapy leczenia i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Postępy leczenia widoczne już od pierwszej wizyty. Świetny kontakt z pacjentem, duża otwartość i konkretny plan działania. Jeśli zależy nam na pięknym uśmiechu to tylko pod okiem dr Jamroszczyk.

 • D
  Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna JamroszczykUsługa: wady zgryzu

  Moi rodzice bagatelizowali moją wadę zgryzu, przez co byłem skazany na ten kłopot przez jeszcze długie lata. Kilka lat po osiągnięciu pełnoletniości zgłosiłem się do dr n. med Katarzyny Jamroszczyk z Centrum Pięknego Uśmiechu , którą poleciła mi znajoma. Przez wadę nazywaną „zgryzem głębokim” moja twarz wydawała się niesymetryczna, dzięki zaś profesjonalnemu leczeniu mogę obecnie w pełni cieszyć się ze zdrowego uzębienia. :)

 • A
  Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna Jamroszczyk

  Wada zgryzu to problem, którego jak widać nie jest w stanie rozwiązać każdy ortodonta… Gdy byłam nastolatką to na poważnie zaczęłam zastanawiać się nad wyleczeniem tego wstydliwego kłopotu. Od tamtego czasu odwiedziłam kilku lekarzy. Żadna czarodziejska metoda, nie wiadomo jakie aparaty nie były w stanie rozwiązać mojego kłopotu, chyba był dosyć zaawansowany... Dopiero dr Katarzyna Jamroszczyk okazała się czwartym, ostatnim i profesjonalnym ortodontą, który wyleczył mnie z tego problemu. Moje marzenie w końcu się spełniło.

 • M
  Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna Jamroszczyk

  Wady zgryzu były wstydliwym kłopotem, który towarzyszył mojej córce już od najmłodszych lat. Nie jest to miłe uczucie, tym bardziej, gdy śmieją się z Ciebie Twoi rówieśnicy, koledzy i koleżanki z klasy. Jest to bardzo bolesne przeżycie dla dziecka. Gdyby nie Pani dr Katarzyna Jamroszczyk to problem do dziś towarzyszyłby mojej córce. Leczenie ortodontyczne, któremu została poddana w pełni uratował jej zgryz, zaś obecnie może cieszyć się ślicznym uśmiechem, którego zazdroszczą Ci, którzy jeszcze nie tak dawno się z niej śmiali. :)

 • Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna JamroszczykUsługa: krzywe ząbki.

  Proszę Państwa w dzisiejszych czasach piękny uśmiech to wizytówka człowieka! Ja nie zawsze mogłam z niego w pełni skorzystać, z powodu krzywego zgryzu. Szpary między każdym zębem od urodzenia bardzo mnie krępowały. Trafiłam do kliniki pani dr. Jamroszczyk i w krótkim czasie mój wielki problem przestał istnieć. Nareszcie mam ładne i proste zęby, żadnych przerw. Jako osoba pogodna lubię i nareszcie mogę się uśmiechać- teraz uśmiech jest dla mnie przyjemnością i powodem do dumy. Cieszę się, że leczenie przeprowadziła dr Jamroszczyk bo to profesjonalista, było nie ukrywam wiele wyrzeczeń ale trwało krótko i zakończyło się pełnym sukcesem.

 • Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu Katarzyna JamroszczykUsługa: Leczenie ortodontyczne

  Co prawda sama leczyłam się u Pani Doktor Jamroszczyk 17 lat temu, ale dziś wróciłam do niej z córką. Takich specjalistów odnajduje się w potrzebie nawet po latach! Doktor nic się nie zmieniła , tak samo życzliwa a zarazem profesjonalna i kompetentna. Tylko dyplomów na ścianie przybyło i zapewne jeszcze więcej zawodowego doświadczenia. Za to pozostał ten sam młodzieńczy entuzjazm i pasja. Przyjeła nas po królewsku i z sentymentem zbadała moją nastoletnią już córę, którą ostatnio widziała w wózeczku. Jestem pewna że jak zawsze da z siebie wszystko, aby uśmiech mojego dziecka był perfekcyjny. Mam 100 %zaufania do tej osoby.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski, PAM, Szczecin
 • Wydział Stomatologii, PAM, Szczecin
 • Studium Doktoranckie, Zakład Ortodoncji, PAM, Szczecin
 • Specjalizacja Ortodoncja, Zakład Ortodoncji, PAM, Szczecin
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Najwyższe wyróżnienie summa cum laude za pracę doktorską w zakresie ortodoncji

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Zdjęcia