dr n. med.

Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A

  Lecze się u pani Kasi ponad 8 miesięcy . Mam dość skomplikowaną wadę co skutkowało tym, że inny ortodonta nie wiedział jak się za moje zęby zabrać . Pani doktor podeszła do sprawy bardzo konkretnie i profesjonalnie . Własnie takiego podejścia oczekuje się od dobrych specjalistów .Leczenie przebiega zgodnie z planem a postępy według mnie już są ogromne. Pani Kasia jest świetnym specjalistą, doskonale zna Szczeciński rynek stomatologiczny co pomaga w szybszym znalezieniu np.chirurga do wykonania ekstrakcji. Jest także bardzo miłą i sympatyczną osobą . Przychodząc do kliniki wita mnie uśmiech personelu co sprawia że atmosfera jest bardzo przyjazna i ciepła . Ceny przystępne w stosunku do innych ortodontów . Szczerze polecam !

 • T

  Dr Katarzyna Jamroszczyk w mojej opinii jest specjalista na najwyższym europejskim poziomie. Z pewnością najlepszy ortodonta w Szczecinie a jak sadze krajowa czołówka. Wystarczy wejść do jej kliniki. Leczenie przebiega sprawnie i zgodnie z ustalonym na początku planem. Koszty naprawdę przystępne jak na dzisiejsze wygórowane ceny w prywatnych gabinetach.

 • Opinia z dnia 24-02-15 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Jest bardzo dobrym specjalista, konkretnie mówi co jest do zrobienia , do niczego nie zmusza .Gdy cos sie dzieje między wizytami kontrolnymi ,dzwoni sie i zawsze jest sie przyjętym.Dba o swoich pacjentów.Jesli nie moze odebrać tel, zawsze oddzwania.Robi wszystko zeby pozostawić wszystkie zęby i tylko w ostateczności każe usunąc jesli nie widzi szansy na poprawe.Polecam szczerze ale też trzeba sie liczyć z kosztami wizyt ktore nie sa tanie .

 • Ekspert w ortodoncji. Wcześniej obijałam się o kilku innych ortodontów, ale traciłam czas...Wszystkim niecierpliwym radzę do niej poczekać. Ze zrozumiałych względów kolejki ma dość długie na co trzeba wziąść poprawkę i uzbroić sie w cierpliwość. Kiedy nareszcie do niej trafiłam ze swoim synem, przekonałam się co znaczy SKUTECZNY ORTODONTA.

 • Super lekarz, wie co robi, a robi wspaniale.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • ja jestem naprawde bardzo zadowolona z wyników leczenia, milam taie krzywe zeby, ze przez poł życia nie umiechałam sie szeroko, tylko zawsze je ukrywałam. myslalam, ze po prostu nie da sie juz ich wyprostować... myliłam sie.! jeszcze troche brakuje do końca leczenia, ale efekty są naprawde zaskakujące i bardzo pozytywne!!! szczerze polecam!!! Weronika

 • szukam ortodonty.. czy Pani Doktor jest naprawdę tak świetnym ortodontom czyto ustawione wpisy? ile kosztuje wizyta? długi jest czas oczekiwania?

 • Profesjonalistka. Duża wiedza i umiejętności, z tego co widzę po swoich zębach w tak krótkim czasie. Stosuje najnowsze metody indywidualnie dobrane dla każdego pacjenta. Myśli nad tym co robi. sŁYSZAŁAM, ŻE STAJE NA GŁOWIE, ŻEBY NIE WYRYWAĆ ZĘBÓW I LECZY TAK, ŻE NIC NIE BOLI.

 • Mam przyjemność pochwalić Pania doktor za profesionalizm , miłą obsługe i rzetelność przekazanej mi wiedzy . Założyłem sobie dwa najdroższe aparaty i wcale nie żałuje , ponieważ efekty są oszałamiające nie współmierne z leczeniem na NFZ :) . Polecam