dr n. med.

Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta

Poproś o kalendarz wizyt

http://www.klinika-usmiechu.eu/ więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • http://www.klinika-usmiechu.eu/

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Lecze się u pani Kasi ponad 8 miesięcy . Mam dość skomplikowaną wadę co skutkowało tym, że inny ortodonta nie wiedział jak się za moje zęby zabrać . Pani doktor podeszła do sprawy bardzo konkretnie i profesjonalnie . Własnie takiego podejścia oczekuje się od dobrych specjalistów .Leczenie przebiega zgodnie z planem a postępy według mnie już są ogromne. Pani Kasia jest świetnym specjalistą, doskonale zna Szczeciński rynek stomatologiczny co pomaga w szybszym znalezieniu np.chirurga do wykonania ekstrakcji. Jest także bardzo miłą i sympatyczną osobą . Przychodząc do kliniki wita mnie uśmiech personelu co sprawia że atmosfera jest bardzo przyjazna i ciepła . Ceny przystępne w stosunku do innych ortodontów . Szczerze polecam !

 • bardzo dobry

  Dr Katarzyna Jamroszczyk w mojej opinii jest specjalista na najwyższym europejskim poziomie. Z pewnością najlepszy ortodonta w Szczecinie a jak sadze krajowa czołówka. Wystarczy wejść do jej kliniki. Leczenie przebiega sprawnie i zgodnie z ustalonym na początku planem. Koszty naprawdę przystępne jak na dzisiejsze wygórowane ceny w prywatnych gabinetach.

 • bardzo słaby

  Pani doktor nadaje się do prostowania zębów u nastolatków, miałem dużo poważniejszy problem, stłoczone i starte zęby, które wymagały leczenia aparatem a później odbudowy.Pani jamroszczyk stwierdziła że nawet jak założy mi aparat to zamki nie będą się trzymały i ona nie bierze za to odpowiedzialności, jednym słowem że mój przypadek jest beznadziejny i nic się nie da zrobić.Na szczęście trafiłem do innego gabinetu gdzie podeszli do sprawy profesjonalnie.Dziś (2 lata) jestem po leczeniu ortodontycznym i odbudowie zębów (licówki).Nie polecam Pani Jamroszczyk, wzięła kasę za wyciski i na tym się skończyło! Bardzo słabo!

 • bardzo dobry

  Jest bardzo dobrym specjalista, konkretnie mówi co jest do zrobienia , do niczego nie zmusza .Gdy cos sie dzieje między wizytami kontrolnymi ,dzwoni sie i zawsze jest sie przyjętym.Dba o swoich pacjentów.Jesli nie moze odebrać tel, zawsze oddzwania.Robi wszystko zeby pozostawić wszystkie zęby i tylko w ostateczności każe usunąc jesli nie widzi szansy na poprawe.Polecam szczerze ale też trzeba sie liczyć z kosztami wizyt ktore nie sa tanie .

 • bardzo dobry

  Ekspert w ortodoncji. Wcześniej obijałam się o kilku innych ortodontów, ale traciłam czas...Wszystkim niecierpliwym radzę do niej poczekać. Ze zrozumiałych względów kolejki ma dość długie na co trzeba wziąść poprawkę i uzbroić sie w cierpliwość. Kiedy nareszcie do niej trafiłam ze swoim synem, przekonałam się co znaczy SKUTECZNY ORTODONTA.

 • dobry

  Super lekarz, wie co robi, a robi wspaniale.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  ja jestem naprawde bardzo zadowolona z wyników leczenia, milam taie krzywe zeby, ze przez poł życia nie umiechałam sie szeroko, tylko zawsze je ukrywałam. myslalam, ze po prostu nie da sie juz ich wyprostować... myliłam sie.! jeszcze troche brakuje do końca leczenia, ale efekty są naprawde zaskakujące i bardzo pozytywne!!! szczerze polecam!!! Weronika

 • neutralny

  szukam ortodonty.. czy Pani Doktor jest naprawdę tak świetnym ortodontom czyto ustawione wpisy? ile kosztuje wizyta? długi jest czas oczekiwania?

 • bardzo dobry

  Profesjonalistka. Duża wiedza i umiejętności, z tego co widzę po swoich zębach w tak krótkim czasie. Stosuje najnowsze metody indywidualnie dobrane dla każdego pacjenta. Myśli nad tym co robi. sŁYSZAŁAM, ŻE STAJE NA GŁOWIE, ŻEBY NIE WYRYWAĆ ZĘBÓW I LECZY TAK, ŻE NIC NIE BOLI.

 • bardzo dobry

  Mam przyjemność pochwalić Pania doktor za profesionalizm , miłą obsługe i rzetelność przekazanej mi wiedzy . Założyłem sobie dwa najdroższe aparaty i wcale nie żałuje , ponieważ efekty są oszałamiające nie współmierne z leczeniem na NFZ :) . Polecam