Katarzyna Jalinik

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt
 • Specjalizacja

  Lekarz Katarzyna Jalinik to jeden z 1093 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Katarzyna Jalinik przyjmuje w 3 gabinetach

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 3600 osób

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

22 opinie

 • Wspaniała kobieta, kompetentny lekarz. Zdecydowanie polecam wizyty u Pani doktor. USG w ciąży miałam robione u kilku specjalistów natomiast wizyta u tej Pani Doktor jest niezwykłym przeżyciem dla rodziców, a badanie na pewno wykonane jest bardzo dokładnie i szczegółowo. Dr Jalinik dużo opowiada oraz udziela odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Bardzo kompetentny lekarz pełen profesjonalizm.Mimo zagrożonej ciazy od 11 tygodnia udało się dotrwac do terminu i szczęśliwie urodzić. Kontakt z panią doktor również telefonicznie i SMS.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie po mimo wielu pacjentek pamięta leczenie nie zaglądając w kartę. Szkoda ze takich lekarzy jest na prawdę niewielu.Z czystym sumieniem polecam

 • U dr Jalinik byłam raz na USG ciąży na ul. Agatowej. Lekarka jest bardzo uprzejma, kulturalna, cierpliwa i skrupulatna. Podczas badania czułam, że jestem w dobrych rękach.
  Polecam dr. Jalinik.

 • Kompetentna, cierpliwa i profesjonalna. Polecam Panią Doktor i placówkę na Agatowej. Można mieć pewność, że niczego nie przeoczy i wszystko wyjaśni.

 • Pani Doktor wykonywała u mnie usg połówkowe ciąży, w 20 tc. Pani Doktor została mi polecona przez lekarza prowadzącego, jako osoba bardzo kompetentna w zakresie badań usg. W 100% zgadzam się z tą opinią - Pani Doktor wykonała niezwykle szczegółowe badanie, dokładnie tłumacząc obraz na usg. Dokonując oceny poszczególnych narządów, udzielała rzetelnych informacji oraz odpowiadała na wszystkie pytania. Porównując wszystkie usg ciąży, które przechodziłam u różnych lekarzy, Pani Doktor wykonała niewątpliwie najbardziej szczegółowe badanie. Bardzo polecam!

 • Pani doktor przeprowadzała każde USG mojej pierwszej ciąży. Została mi polecona jako niezwykle kompetentna, a ponadto, jako specjalistka w dziedzinie ultrasonografii. W trakcie każdego badania była bardzo dokładna, cierpliwa, opowiadała o wszystkim co widzi w trakcie usg, udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania. Poza tym jest naprawdę przemiła i stara się, by pacjentka czuła się w trakcie badania odprężona.

 • Byłam pierwszy raz u Pani doktor kilka dni temu, naprawdę godna polecenia Pani doktor, ponieważ mój przypadek jest dość skomplikowany ze względu na przebyte choroby Pani doktor wysłuchała mnie dokładnie i wreszcie jakiś lekarz zainteresował się moim zdrowiem!! POLECAM
  Basia

 • Lekarz z powołania. Kompetentna, dokładna, profesjonalna. Pamięta pacjentki, daje bezcenne poczucie bezpieczeństwa. Nie spotkałam lepszego lekarza.

 • Pani Doktor jest naprawde niesamowita! Nie dosc ze jest po prostu wspanialym lekarze z powolania to jeszcze jest niesamowita osoba!

 • Do Pani doktor trafiłam w trakcie ciąży na badanie USG - na ul. Agatową. Do chwili obecnej badanie ginekologiczne USG wykonuję tylko i wyłącznie u Niej. Przesympatyczna, cierpliwa, bardzo dokładna i szczegółowa Pani doktor. Odpowiada na wszelkie zadane pytania i poświęca maksymalną ilość czasu. Jest nie tylko fachowym lekarzem, ale również wspaniałym życzliwym człowiekiem. Polecam Panią doktor z czystym sumieniem !!!!!!!!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online