lek.

Katarzyna Hasik

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku.

Specjalizacje:

W 2014 roku uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Miejsca…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku.

  Specjalizacje:

  W 2014 roku uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

  Miejsca pracy:

  Na co dzień praca w szpitalu w oddziale ginekologiczno-położniczym Kociewskiego Centrum Zdrowia

  w Starogardzie Gdańskim.

  Zakres usług:

  - badania okresowe kobiet i leczenie chorób kobiecych

  - kompleksowe prowadzenie ciąży

  - badania ultrasonograficzne (USG)

  - badania cytologiczne szyjki macicy

  - diagnostyka i leczenie niepłodności

  - antykoncepcja

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ciąża

  Jestem w 8 miesiącu ciąży.
  Pani Doktor prowadzi mnie od samego początku jestem bardzo zadowolona.
  Dokładna.
  Szczegółowa.
  Delikatna.
  Nic dodać nic ująć po prostu super.
  Polecam innym kobitkom na wizytę do Pani Katarzyny. :)

 • P

  Super :)

  Najważniejsze.. Pani Doktor jest rozmowna ! Nie trzeba się wypytywać, chętnie odpowiada na pytania.
  Pozytywnie nastawiona. Po raz pierwszy w badaniu dopochwowym nie czułam się jakby próbowano wepchnąć mi to usg do gardła.

  Czekam na ciążę i napewno wracam :)

 • K

  Najlepsza lekarz na swiecie zyczliwa mila cierpliwa. Wyslucha doradzi. Kazdego traktuje indywidualnie. Polecam

 • Trafiłam na Panią Doktor w szpitalu wojewódzkim - przeszłam poronienie i Pani doktor super sie mną tam zajęła. Zwróciła mi uwagę na moje za wysokie ciśnienie, skierowała na konsultację - była bardzo dokładna i skrupulatna. A przy tym na prawdę miła, delikatna a jednocześnie konkretna w odpowiedziach.Chodzę teraz do niej na wizyty na Nfz i jest rewelacja. 100% kompetencji, wszystkie potrzebne badania. Nareszcie trafiłam na dobrego lekarza. Polecam.

 • Byłam u tej Pani prawie rok temu, po dwóch poronieniach. Gdybym wiedziała, że nie ma jeszcze specjalizacji z ginekologii to na pewno nie umówiłabym się do niej. Niestety, braki w wiedzy są bardzo widoczne. Pani doktor stwierdziła, że przyczyną jest stres i na żadne badania mnie nie wyślę "chyba, że poroni pani jeszcze raz, wtedy obiecuję". Kiedy trzy miesiące później przyszłam po pozytywnym teście i już z plamieniem, zaczęła mnie uspokajać, że to się zdarza i opowiadać o jakichś tam koleżankach, które roniły sobie w domu, na spokojnie, a potem jeszcze doczekały się dzieci (?!). Urwałam ten monolog i spytałam o badania - nie, bo to jest ze stresu i za szybko, musiałabym mieć "większe" poronienia. Ostatecznie okazało się, że poziom beta hcg rósł, a ja po trzech tygodniach krwawienia udałam się do innej placówki, gdzie natychmiast dostałam leki i skierowanie na badania genetyczne moje i męża. Dziecko poroniłam, ale nie ze stresu, tylko z powodu choroby tarczycy. Owszem, jest bardzo miła, wręcz słodka i delikatna w badaniu. Ale gdyby najbardziej zależałoby mi na tym, żeby ktoś był dla mnie miły, to umówiłabym się na kawę z przyjaciółką, tutaj szukałam pomocy. ODRADZAM.

 • Bardzo dobry lekarz i uważam,że wszyscy powinni być tacy jak ona i brać z niej przykład. Wszystkiego dobrego Pani Katarzyno. Pozdrawiam, Patryk z eSki

 • Uważam ,ze nie jest dobrym lekarzem ,ponieważ nie umie wytłumaczyć na czym polega choroba .Pierwszy raz widzę takiego lekarza ,ze nie przeprowadza danych o innych chorobach danego pacjenta !Po drugie naciąga inne pacjentki ,żeby tylko chodziły prywatnie do lekarza w,który pracuje w tej samej przychodni .Mam pytanie jak kobieta będąca jest w trudnej sytuacji materialnej ,to gdzie ma pójść na USGCo mnie najbardziej śmieszyło jak na drzwiach jest napisane dr idt ,jak można tak pisać ,skoro są tylko zwykłymi lekarzami !Prawdę mówiąc do tytułu doktor jest jeszcze jej daleko !!Najlepsi lekarze są jednak w Gdańsku lub Kościerzynie ,bo jednak tytuły -profesor ,doktor idt.

 • Nieznam jej jako lekarza z przychodni. Jednak to ona się mną zajęła, kiedy leżałam w szpitalu i się okazało, że tracę dziecko. Inni lekarze mnie "olali". Zero zainteresowania. Moje dziecko było dla nich matrwą zawartościa macicy. A ona przeprowadziła ze mną kilka rozmów, ugs i podjęła decyzje o zabiegu i też ona go wykonała. Jako lekarz szpitalny jest bardzo dobra. Interesuje się pacjentką. Jestem z niej zadowolona.

 • Nie przeprowadza podstawowego wywiadu, nie udziela podstawowych porad, owszem jest bardzo miła, ale czy to wystarczy? Przyjmuje na NFZ, a badanie na USG wysyła prywatnie! Na NFZ bezpłatnie można dokonać 3 badań USG, a Pani doktor poleca prywatnie wizytę wymieniając nazwisko lekarza (równie dobrze mogę sama sobie jakiegoś innego znaleźć). Jestem zawiedziona.

 • Super lekarz,miła ,kontaktowa.Zbada,wytłumaczy,jest rewelacyjna.Fakt ,ze ciezko sie do niej dostać na kase chorych!!!!!!