Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Spokojna 6, Swarzędz
Katarzyna Góra - psycholog

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 14 lat
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie, z wykształcenia jestem polonistką i psychologiem. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Fobie
 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna


Spokojna 6, Swarzędz

100 zł

Katarzyna Góra - psycholog


Psychoterapia online


Spokojna 6, Swarzędz

100 zł

Katarzyna Góra - psycholog

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Z całego serca polecam każdemu, kto mierzy się z większymi czy mniejszymi sprawami... Pani psycholog, którą obowiązkowo należy nazwać mianem "właściwej osoby na właściwym miejscu". W swojej pracy kieruje się profesjonalizmem, spokojem, opanowaniem, wyrozumiałością i niezwykłą empatią... Jest doskonałym słuchaczem, pamięta każdy szczegół, jednocześnie znajduje właściwą odpowiedź w każdej sytuacji... Fantastyczna osoba, która potrafi pomóc samą rozmową, która potrafi nakierować, poprowadzić i towarzyszyć do osiągnięcia celu. Wydaje mi się, że lepszego pomocnika/motywatora/nauczyciela do wyjścia na prostą nie byłabym sobie w stanie wyobrazić... Z taką pomocą na pewno jest łatwiej przezwyciężać problemy...


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Katarzyna to bardzo ciepła i empatyczna osoba. Przy niej czułem się od pierwszej wizyty zrozumiany i niepozostawiony sam sobie. Polecam z całego serca szczególnie tym, którzy obawiają się pójść ze swoimi problemami do specjalisty. Warto dać sobie pomóc tej specjalistce!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Niskie poczucie własnej wartości i brak wiary w siebie, jak temu zapobiec?
  Już od dawna chciałem te problemy rozwiązać ale nie wiem gdzie szukać pomocy.
  Moja sytuacja życiowa wygląda następująco, mam 19 lat, cały swój wolny czas spędzam przy komputerze i to jest większość mojego życia, nie umiem rozmawiać z innymi ludźmi nieważne z kim bym rozmawiał zawsze jestem bardzo nieśmiały, boję się odzywać do kogokolwiek dlatego zawsze stoję gdzieś na uboczu i milczę nawet jeśli ludzie wokół mnie wydają się być mili, wyjście gdziekolwiek poza dom stanowi dla mnie wysiłek bo to oznacza dużo stresu, mam 2 przyjaciół, z jednym się spotykam czasem co weekend ale nasze spotkania polegają na graniu w gry przez pół dnia, z drugim kolegą widuję się bardzo rzadko, może kilka razy na rok. Często bierze mnie smutek, najczęściej wieczorem ale to poranki są najgorszą porą dnia zwłaszcza kiedy muszę gdzieś wychodzić. Mam wrażenie, że nic nie umiem i w przyszłości nie czeka mnie nic dobrego. Myślałem, że jak dorosnę to jakoś to minie, że to tylko tymczasowe ale tak nie jest, to nie tak, że nie jestem w stanie odczuwać radości, normalnie czuję wszystkie emocje tylko po prostu bierze mnie smutek kiedy zaczynam myśleć o sobie i o swojej przyszłości.
  To nie jest problem który mogę opisać w kilku zdaniach ale zdołałem napisać jak to wygląda ogólnie.

  Dzień dobry,
  czytając opisaną przez Pana sytuacja, myślę, że mierzy się Pan z dużym dyskomfortem. Moim zdaniem warto wtedy korzystać z pomocy psychologa/ psychoterapeuty. Dzięki wiedzy specjalisty będzie miał Pan możliwość spojrzeć na swój problem z różnych perspektyw i poszukać rozwiązań, które sprawią, że poczuje się Pan lepiej. Proszę pomyśleć o terapii jako o czymś, co ma Pana wesprzeć i wspomóc. Życzę powodzenia!

  mgr Katarzyna Góra

 • Psycholog, psychiatra czy psychoterapeuta, do kogo się udać ? Czuję potrzebę udania się do specjalisty który mnie zrozumie i będzie mógł mi pomóc. Bardzo często odczuwam niepokój i strach oraz uczucie nie pasowania do społeczeństwa. Staram się unikać sytuacji w których muszę mieć kontakt z obcymi ludźmi.

  Dzień dobry,
  jak sam Pani/Pan zauważyła/zauważył niepokój i strach wiąże się z dużym dyskomfortem. Moim zdaniem warto skontaktować się z psychologiem lub psychoterapeutą. Jeżeli uzna, że potrzebna jest konsultacja psychiatryczna z pewnością to z Panią/ Panem omówi. Korzystanie z pomocy specjalisty pozwoli zgłębić problem i odnaleźć sposoby jego rozwiązania. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

  mgr Katarzyna Góra

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie, z wykształcenia jestem polonistką i psychologiem. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Fobie
 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania