lek.

Katarzyna Feliksik-Skrobich

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Równolegle z Wydziałem Lekarskim zakończyłam studia w zakresie Kosmetologii. ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Krem do twarzy

  Witam,
  Czy mogę kilkakrotnie w ciągu dnia używać kremu firmy Sylveco lekki krem brzozowy np po myciu twarzy po treningu lub kiedy po prostu jeszcze raz moja twarz potrzebuje nawilżenia?
  Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jeśli preparat pielęgnacyjny stosowany miejscowo nie wywołuje działań niepożądanych , to nie ma ograniczeń w jego stosowaniu.

 • Witam, Bardzo proszę o pomoc!

  Mam objawy MIĘCZAKA ZAKAŹNEGO, chciałabym znaleźć specjalistę, który miał z tą chorobą do czynienia i wyleczył ją. Proszę o nakierowanie mnie, polecenie lekarza, który spotkał się z takimi przypadkami, bądź doradzić jak tą chorobę wyleczyć. BŁAGAM o POMOC.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mięczak zakaźny to dość powszechna choroba wirusowa skóry i błon śluzowych , wystepuje często u dzieci i osób dorosłych. W zalezności od wieku pacjenta oraz nasilenia zmian skórnych dobierana jest metoda… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Równolegle z Wydziałem Lekarskim zakończyłam studia w zakresie Kosmetologii. W latach 2010 – 2016 pracowałam na Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Od 2016 roku pracuję w Klinice Dermatologii w Poznaniu na stanowisku starszego asystenta. Od 2010 roku prowadzę zajęcia dydaktyczne ze studentami Uniwersytetu Medycznego oraz ze studentami Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Prawa i Administracji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W trakcie pracy zawodowej poszerzam swoją wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, uczestnicząc aktywnie w wielu kursach, warsztatach, szkoleniach, konferencjach oraz stażach polskich i zagranicznych. W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajdują się: nowoczesne metody terapii łuszczycy, choroby łojotokowe (łojotokowe zapalenie skóry, trądzik pospolity, trądzik różowaty), . W codziennej praktyce klinicznej zajmuję się leczeniem chorób skóry u osób dorosłych, jak i u dzieci. W zakresie medycyny estetycznej wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz mezoterapii igłowej.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • UNIWERSYTET MEDYCZNY W POZNANIU
 • Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: trądzik różowaty Gilberta, reakcje alergiczne

  Świetna lekarka. Trafnie postawiona diagnoza, b.miła atmosfera, bez skrępowania, wszystko wytłumaczone bardzo dokładnie, zarówno przyczyna, sposób leczenia jak i profilaktyka. P.Doktor ma ogromną wiedzą, wykazuje się też nieprzeciętna empatią. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo rzetelnie ocenia sytuacje, dobiera najlepsza kuracje po szczegółowym wywiadzie. Bardzo miła i profesjonalna.

 • O
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCI

  Pani Doktor była miła, życzliwa i uśmiechnięta. Udzieliła profesjonalnej pomocy. Wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Uważam, że to prawdziwy lekarz z powołania. Generalnie minusów nie widzę. Wszystko na plus.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła pani doktor, uśmiechnięta. Dokładnie wytłumaczyła zalecenia,dodatkowo otrzymałam wszystko w formie pisemnej. Podczas wizyty otrzymałam poradę, próbki kremów oraz wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie wiem jeszcze jakie będą efekty leczenia, ale po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona.

 • M

  Pełen profesjonalizm, a wizyta odbyła się w b. miłej atmosferze. Pani dermatolog wyczerpująco opisała plan leczenia, odpowiedziała na moje pytania, służyła również dodatkową informacją. Szczerze polecam wizytę u pani doktor.

 • R

  Pani doktor bardzo rzeczowa i kompetentna. Ma bardzo życzliwy stosunek wobec pacjenta. Serdecznie polecam.

 • M

  Wizyta bardzo rzeczowa - dokładny wywiad, konkretne wskazówki co do leczenia i kilka istotnych porad. A do tego miła, spokojna atmosfera w gabinecie, połączona z profesjonalnym i bardzo przyjaznym podejściem do pacjenta. Serdecznie polecam!

 • K

  Pani Doktor to bardzo miła i spokojna osoba ale przy tym bardzo kompetentna, rzeczowa i sympatyczna. Świetnie diagnozuje problemy dermatologiczne. Zdecydowanie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam. Bardzo kompetentny lekarz. Słucha.Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Stosowanie zalecanych leków dokładnie rozpisuje.