lek.

Katarzyna Feliksik-Skrobich

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

26 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Równolegle z Wydziałem Lekarskim zakończyłam studia w zakresie Kosmetologii. W… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor niezwykle skrupulatnie podchodzi do omawianego przypadku. Rozmowa jest wnikliwa i bardzo dokładna. Profesjonalizm i miłe nastawienie dają gwarancję spokoju i pewności.

 • A
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: dermatologia estetyczna

  Trafne diagnozy bardzo dobra lekarka ma czas dla pacjenta świetne leczenie w 100%polecam - Danuta S.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Uprzejma i konkretna Pani Doktor. Przeprowadziła dokładny wywiad, cierpliwie wszystko tłumaczyła i przepisała leczenie. Jest to lekarz godny polecenia!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Jestem zadowolona z wizyty. Pani Doktor miła, sluchająca, odpowiadająca na pytania i wątpliwości. Bardzo dokładnie wyjaśniająca zalecenia.

 • S

  Bardzo polecam Panią Dermatolog. Wysluchala, wypytala, wytlumaczyla i profesjonalnie podeszla do pacjenta.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCI

  Pani Doktor to przemiła i profesjonalna osoba. Choć byłam dopiero drugi raz, pamiętała mnie doskonale po ostatniej wizycie. Wszystko wytłumaczy na spokojnie i w prosty sposób, tak że każdy zrozumie. Szczerze polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor Katarzyna Feliksik - bardzo pomocna, wszystko mi wyjasnila dokladnie, na moja prosbe wystawila mi jeszcze zalecenie lekarskie w j ang . Swietna, fachowa opieka. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor zrobiła szczegółowy wywiad, wszystko dokłanie wyjaśniła, odpowiedziała na moje pytania. Na pewno do niej wrócę, Anna

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt lekarza z pacjentem, wnikliwa analiza i opis przypadłości, wieloaspektowe spojrzenie na dolegliwość oraz szczegółowe omówienie sposobów leczenia ( wszystko pacjent dostaje na piśmie- nie ma obawy, że o czymś zapomni). Jestem bardzo zadowolona z wizyty, na pewno polecę panią doktor swoim znajomym .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor jest bardzo miła, sympatyczna oraz cierpliwa, poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania. Widać, że to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :) polecam!

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Równolegle z Wydziałem Lekarskim zakończyłam studia w zakresie Kosmetologii. W latach 2010 – 2016 pracowałam na Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Od 2016 roku pracuję w Klinice Dermatologii w Poznaniu na stanowisku starszego asystenta. Od 2010 roku prowadzę zajęcia dydaktyczne ze studentami Uniwersytetu Medycznego oraz ze studentami Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Prawa i Administracji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W trakcie pracy zawodowej poszerzam swoją wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, uczestnicząc aktywnie w wielu kursach, warsztatach, szkoleniach, konferencjach oraz stażach polskich i zagranicznych. W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajdują się: nowoczesne metody terapii łuszczycy, choroby łojotokowe (łojotokowe zapalenie skóry, trądzik pospolity, trądzik różowaty), . W codziennej praktyce klinicznej zajmuję się leczeniem chorób skóry u osób dorosłych, jak i u dzieci. W zakresie medycyny estetycznej wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz mezoterapii igłowej.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • UNIWERSYTET MEDYCZNY W POZNANIU
 • Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu