Umów wizytę Zapytaj lekarza 194 odwiedziny w ciągu 30 dni

Lekarz specjalista psychiatra. Obecnie pracuje na oddziale psychogeriatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalista psychiatra. Obecnie pracuje na oddziale psychogeriatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
  Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in.:
  - w szpitalnictwie psychiatrycznym (Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Oddział Chorób Afektywnych, Oddział Psychogeriatrii II Kliniki Psychiatrii – obecnie)
  - w poradniach zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień (W latach 2012 -2014 lekarz w Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnień SPZZLO Warszawa Żoliborz, gdzie diagnozowała uzależnienia i leczyła osoby współuzależnione).

  Autorka publikacji medycznych i artykułów z pogranicza medycyny i sztuki. Uważna słuchaczka. Rzeczowa, wnikliwa, działająca zgodnie z zasadą, że każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia. Stara się znaleźć źródło problemu, szczególnie ceniona za dobry kontakt z pacjentami.
  Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych, ze szczególnym uwzględnieniem:
  depresji;
  zaburzeń nastroju;
  zaburzeń psychicznych wieku podeszłego
  zaburzeń psychotycznych;
  schizofrenii;
  zaburzeń lękowych;
  zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych;
  stresu pourazowego;
  zaburzeń snu;
  zaburzeń psychicznych związanych z używaniem substancji psychoaktywnych;
  zaburzeń odżywiania;

  Uprawnienia:
  -wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
  -wystawiania zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4),
  -wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia
 • Geriatria

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Publikacje

Nagrody i wyróżnienia

 • SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
 • Złota Synapsa 2016 - Pomoc dla pacjentów 7 dni w tygodniu w godz. 8-21.00. Pracujemy zespołowo, co zapewnia płynność opieki dla Ciebie - czyli np. jak twój lekarz prowadzący jest chory, ma urlop każdy lekarz z PsychoMedic.pl zrobi kontynuacje leczenia, wystawi zwolnienie, potrzebne Tobie zaświadczenia. Nie musisz się martwić się o dostępność Twojego lekarza, cały Zespół PsychoMedic.pl jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Bardzo polecam panią doktor. Jest świetnym specjalistą, profesjonalna w każdym calu. Wspaniale zaopiekowała się moim dziadkiem i żałuję, że stało się to tak późno. Obawialiśmy się reakcji dziadka na wizytę, ale było to niepotrzebne - było profesjonalnie, życzliwie i sympatycznie zarazem. Efekty już widać za co jesteśmy całą rodzina ogromnie wdzięczni :)

 • M

  Bardzo dziękuję Pani Doktor Kasi za opiekę nad Mamą. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa, ma czas i serce dla Pacjentow. Po raz pierwszy poczułyśmy się w pełni wysłuchane i zrozumiane. Dziękujemy bardzo.

 • I

  Pani doktor pomogła mi w depresji. Miała czas, żeby mnie wysłuchać i nie spoglądała nerwowo na zegarek podczas wizyty. Kulturalna, nie narzucająca się z opinią, czułam, że naprawdę jej zależy na tym, żebym poczuła się lepiej. Dziękuję!

 • E

  Leczyłam się u pani doktor na oddziale i jestem zadowolona. Postawiła mi trafną diagnozę, wszystko cierpliwie wytłumaczyła, miała dla mnie czas. To dobra lekarka.

 • 1

  Fantastyczny specjalista, trafiłam na Panią Doktor przez Instytut na Sobieskiego, jestem bardzo zadowolona zarówno z podejścia do pacjenta jak i z wyników leczenia. Naprawdę polecam.

 • K

  Do Pani Doktor trafiłam z polecenia, jestem chora na depresję z objawami nerwicy i mówiąc szczerze, jest to chyba pierwzy lekarz, który jest mi w stanie pomóc i dał mi wreszcie wiarę, że kiedyś ten koszmar się skończy. Przede wszystkim pierwszy lekarz, któremu chciało się porozmawiać ze mną o wszystkich moich dolegliwościach, nie lekceważyła żadnego objawu i naprawdę przykłada się do tego co robi, a na efekty nie trzeba długo czekać. Polecam wszystkim i bardzo dziękuję za pomoc :)

 • J

  Rzetelna, cierpliwa, profesjonalna - tak po krótce mogę opisać panią doktor. Cieszę się, że wreszcie trafiłem na tą lekarkę Żałuję, że tak późno, bo pewnie moje problemy mogłyby się skończyć wcześniej, i nie chodziłbym na wielomiesięczne nic niedające spotkania do psychologa.. Pani doktor jest młoda, ale bardzo rzeczowa. Nie lituje się nad pacjentem, uważnie słucha i przedstawia propozycję leczenia. Mam nadzieję, że moja walka z chorobą niedługo się zakończy. Dziękuję pani doktor.