dr

Katarzyna Drobik-Michalska

Lekarz rodzinny, Dietetyk, Homeopata

21 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1085 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dr.Katarzyna Drobik -Michalska ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku i jest lekarzem z dwudziestoletnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalstą medycyny rodzinnej. Opiekuje się pacjentami… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: CENTRUM KU ZDROWIU lek.med Katarzyna Drobik-Michalska- Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta zwykła w ostrych stanach infekcyjnych

  Nie mogłam znaleźć gabinetu dr Drobik-Michalskiej, ponieważ nie było zadnego szyldu, gdzie przyjmuje Pani Doktor. Fakt ten zdenerwował mnie, gdyż musialam błądzić po Osiedlu Browar Gdański, a dokuczalo mi przeziębienie. Wizytę u dr Drobik-Michalskiej miałam pierwszy raz. Czułam się potraktowana nieprofesjonalnie, nie otrzymałam abtybiotyku lecz całą listę lekarstw. Zwolnienie lekarskie, o które poprosiłam zostało mi wypisane na druku do recept. Szczerze, nie jestem zadowolona z przebiegu wizyty i nie wiem, czy komukolwiek polecę tego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM KU ZDROWIU lek.med Katarzyna Drobik-Michalska- Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: choroba tarczycy

  Pani Dokotor jest lekarzem, jakiego brakuje w naszej służbie zdrowia, a mianowcie lekarzem-diagnostą. Zagłębia się w analizie przypadku, jako całości, dokonuje diagnozy i dopiero wdraża leczenie. Co ważne, podstawą jest leczenie holistyczne. Oczywiście, nie odchodzi zupełnie od leczenia akademickiego, jeśli jest taka potrzeba. Dopiero zaczynamy naszą współpracę, ale wiem, już po pierwszym spotkaniu, że trafiłam na Lekarza godnego zaufania. Przy tym wszystkim Pani Doktor jest ciepła, cierpliwa, dociekliwa, posiada ogromną wiedzę i intuicję. Polecam szczerze i dziękuję Pani Doktor z całego serca. Do zobaczenia.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM KU ZDROWIU lek.med Katarzyna Drobik-Michalska- Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja dietetyczno-zdrowotna

  Pani Katarzyna uważnie słuchała tego, co mówiłem, spokojnie dopytywała o szczegóły i zapisywała odpowiednie wskazówki. Bardzo ważne - dostałem te notatki jako materiał pomocniczy do mojej dalszej kuracji. Wyjaśniała mi też przyczyny moich dolegliwości i jak z nimi postępować. Cieszę się, że trafiłem na lekarza, który spojrzał na moje sprawy zdrowotne całościowo i szukał przyczyn różnych objawów. Ujęło mnie też to, że Pani Doktor zwracała uwagę na to, żeby zapisywane lekarstwa były pochodzenia naturalnego. Szczerze polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Duża empatia, bardzo dobre podejście do pacjenta, głęboki wywiad, koncentracja na substancjach naturalnych i jak najmniej szkodliwych dla organizmu, podejście holistyczne, szukanie rozwiązań usunięcia przyczyny a nie "pudrowania" objawów. Polecam

 • M
  Lokalizacja: CENTRUM KU ZDROWIU lek.med Katarzyna Drobik-Michalska- Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Jestem dopiero po pierwszej wizycie, ale wiem już na pewno, że będę kontynuowała leczenie u dr Drobik-Michalskiej. Wiedza, cierpliwość oraz zaangażowanie Pani Doktor zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Warto dodać, że Pani Doktor jest bardzo ciepłą osobą. W przystępny sposób objaśniła mi cały proces leczenia oraz szczegółowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Cieszę się, że wreszcie lekarz spojrzał na moje dolegliwości "całościowo", nie bagatelizując żadnych objawów. Wiem, że trafiłam w dobre ręce i bardzo dziękuję za dzisiejszą wizytę - dodała mi skrzydeł :-)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ STAR*MED_Filia w GdyniUsługa: konsultacje z zakresu medycyny naturalnej

  To była nasza pierwsza wizyta i nie mam zastrzeżeń. Zobaczymy jaki będzie efekt leczenia. Pani doktor jest miłą i kompetentną osobą. Plusem jest to, że wyczerpująco odpowiada na pytania i kompleksowo podchodzi do problemu.Jedyny mankament to ogromne opóźnienie. Biorąc pod uwagę, że to wizyta prywatna to oczekiwałabym większego wyczucia czasu.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM KU ZDROWIU lek.med Katarzyna Drobik-Michalska- Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacje z zakresu medycyny naturalnej

  Bardzo rzeczowy i dogłębny wywiad. Po wizycie mamy bardzo dużo nadziei na przełom w dosyć trudnej sytuacji u naszej córki. Po kilku dniach widać już spore poprawy. Zamiast długotrwałych terapii u psychologa można najpierw spróbować po prostu "wyregulować" to co dzieje się w ciele. Czysta holistyka. Zdecydowanie łączyć i jak najmniej rozdzielać, szczególnie w przypadku zdrowia. Polecam panią doktor! Takie podejście u lekarza, to niestety ciągle rzadkość.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ STAR*MED_Filia w GdyniUsługa: konsultacje lekarza rodzinnego

  Lekarz jakiego szukałam. Patrzy na człowieka jako całość. Szczegółowy wywiad i zainteresowanie. Dziękuję za pomoc i polecam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: CENTRUM KU ZDROWIU lek.med Katarzyna Drobik-Michalska- Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu najpierw wysluchując i próbując zrozumieć problem, a później tłumacząc mi dokładnie zaproponowany przebieg leczenia. Ma ogromną wiedzę i doskonale wie jak się nią podzielić z pacjentem.

  dr Katarzyna Drobik-Michalska2017-11-22

  Rzeczywiście Pana sytuacja wymagała dogłębnej analizy .Cieszę się,że mogę Panu pomóc. Prosze pamietać o wizycie kontrolnej. Pozdrowienia dr.K.Drobik-Michalska

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: lek.med. Katarzyna Drobik-Michalska_STAR*MED Sp.z o.o.Usługa: porady lekarskie stacjonarne - dla nieubezpieczonych dorośli oraz dzieci w ostrych stanach infekcyjnych

  Pani Doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą, analizuje bardzo dokładnie przypadek, czuję, że moje dziecko jest pod dobrą opieką, wzbudza moje zaufanie, a nie jest o nie łatwo-) Pani Doktor poświęca pacjentowi całą uwagę bez pośpiechu, traktuje pacjenta całościowo. Jestem bardzo zadowolona, jestem pewna, że poradzimy sobie z Boreliozą u mojego dziecka. Polecam

Pytania pacjentów (47)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr.Katarzyna Drobik -Michalska ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku i jest lekarzem z dwudziestoletnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalstą medycyny rodzinnej. Opiekuje się pacjentami w każdym wieku,od narodzenia do wieku podeszłego. Rozpoczynała pracę lekarza jako PEDIATRA.
  W swojej zawodowej drodze rozwija się wielowątkowo, co zaowocowało otwarciem w roku 2015 specjalistycznej praktyki lekarskiej : CENTRUM KU ZDROWIU.
  CENTRUM KU ZDROWIU to Jej praktyka medycyny holistycznej, gdzie Pacjent od narodzin ,poprzez wiek dorosły,aż do wieku podeszłego jest podmiotem procesu leczenia. Pacjent jest postrzegany jako człowiek,a nie choroba ,czy problem.
  Holistyczne ujęcie zagadnienia stanu zdrowia to widzenie choroby jako całości spójnej ze wszystkim co dany człowiek w swoim życiu robi aktualnie i robił, co przeżywa,jak odczuwa otoczenie.
  Jaka jest jego konstrukcja fizyczna, psychiczna (konstytucja).
  Dlatego osią działalności leczniczej Pani doktor jest medycyna rodzinna, wsparta wiedzą o ziołolecznictwie,farmakopunkturze i homeopatii .
  Podstawą -wiedza o zbilansowanym żywieniu na poziomie komórkowym organizmu, w zależności od aktualnych potrzeb dyktowanych aktywnością psychofizyczną pacjenta .
  Naturalne leczenie w CENTRUM KU ZDROWIU to np.leczenie dietą chorób cywilizacyjnych (zaburzenia odporności, niedowaga, nadwaga i otyłość ,nadciśnienie tętnicze , zaburzenia lipidowe, cukrzyca,stres,) - wynikających z zaburzenia stanu równowagi odżywienia (DIETETYKA MEDYCZNA) .
  Dr. Drobik - Michalska dodatkowo posiada kompetencje z zakresu wspomagania dietetycznego w sporcie (DIETETYKA SPORTOWA ) dla osób zdrowych,trenujących rekreacyjnie lub zawodniczo.

  Zwieńczeniem opieki nad pacjentem w CENTRUM KU ZDROWIU jest możliwość otrzymania profesjonalnego WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO dla pacjenta, poprzez profesjonalne treningi motywacyjne przeprowadzone metodą COACHINGU INDYWIDUALNEGO - w jego drodze do osiągnięcia założonego celu zdrowotnego.

Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna

Ukończone szkoły

 • AKADEMIA MEDYCZNA w GDAŃSKU, WYDZIAŁ LEKARSKI 1996R.specjalizacja MEDYCYNA RODZINNA .
 • AWFiS w Gdańsku - Odżywianie i wspomaganie dietetyczne w Sporcie-Studia Podyplomowe 2014r.
 • WSAiB w Gdyni- Life&Bussines Coaching - studia podyplomowe-2015r.

Publikacje

 • Leczenie dobrą dietą -K.Lewko, konsultacja medyczna i recenzent-lek.med.Katarzyna Drobik-Michalska

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Katedra Medycyny Rodzinnej Akademia Medyczna w Gdańsku(2001-2005r.)
 • szkoła CDEH_Kliniczne Warsztaty szkoleniowe pozwalające pogłębić wiedzę o homeopatycznej Materia Medica i rozwijać doświadczenia kliniczne w całościowym leczeniu pacjentów.
 • TOMO Gdańsk _ Szkoła Klasycznej i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej_ziołolecznictwo europejskie.
 • Dietetyka wg.zasad Tradycyjnej Medycyny Chńskiej - Szkoła TOMO Gdańsk
więcej