Lek. dent.

Katarzyna Dębińska verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Lokalizacja: DENTALOVE - Klinika StomatologicznaUsługa: ekstrakcja zęba

  Od 1 sekundy w gabinecie u Pani dr poczułam się bardzo zapiekowana. Pani dr jest uśmiechnięta , bardzo sympatyczna i kontaktowa - a w dodatku bardzo profesjonalna. Wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie i naprawdę troszczy się o Pacjenta. A wiec dalej , na fotelu, było już tylko było lepiej . Zabieg usunięcia obu górnych ósemek przeprowadzony bardzo delikatnie, szybko i sprawnie.
  Aż chce się wracać na wizyty kontrolne!
  Zdecydowanie polecam!

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Barbara Zglinicka
  Barbara Zglinicka
  Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Borzymowska 43 lok. 7, Warszawa
  Przyjechałem specjalnie do gabinetu Pani Barbary i nie zawiodłem sie. Posiada ona dużo wiedzę popartą doświadczeniem… więcej

  Artur Denis
  Artur Denis
  Stomatolog, Protetyk, Chirurg
  Młodzieńcza 1, Warszawa
  Po pierwszej wizycie jestem zadowolona. Lekarz nie spieszył się podczas wywiadu, obszernie tłumaczył. Wizyta dot.… więcej

  Sylwia Górzkowska-Jaroń
  Sylwia Górzkowska-Jaroń
  Stomatolog, Protetyk, Stomatolog dziecięcy
  Pszczyńska 26, Warszawa
  Profesjonalny lekarz z szeroką wiedzą specjalistyczną i doświadczeniem. Jako jedyny lekarz w Warszawie podjął się… więcej

  Arkadiusz Chrzan
  Arkadiusz Chrzan
  Stomatolog
  Kijowska 1, Warszawa
  Bardzo profesjonalne podejście doktora Chrzana. Byłam w wielu gabinetach i dopiero doktor Chrzan potrafił zdiagnozować… więcej

  Michał Karpiński
  Michał Karpiński
  Stomatolog, Chirurg szczękowy
  Kondratowicza 18 lok. 423, Warszawa
  Pełen profesjonalizm, leczenie poraz kolejny odbyło się w sposób bezbolesny i bez powikłań. Jeżeli będzie wymagał… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Studia ukończyłam z wyróżnieniem oraz nagrodą Rektora dla najlepszych studentów. Staż podyplomowy odbyłam w Przychodni CePeLek w Warszawie, obecnie jestem w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej.

   Moją zawodową pasją jest chirurgia stomatologiczna, protetyka oraz implantologia. W tych dziedzinach rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. W codziennej pracy zajmuję się tworzeniem pięknego uśmiechu, wykorzystując mało inwazyjne i bezbolesne metody. Pracuję z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego. Dodatkowo rozwijam swoją wiedzę w zakresie medycyny estetycznej – wykonuje zabiegi mezoterapii igłowej, iniekcji toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.

   Zawód lekarza dentysty sprawia mi ogromną satysfakcję oraz uczucie spełnienia. Bardzo ważny jest dla mnie komfort pacjenta i bezbolesne leczenie, dlatego dużo czasu poświęcam na zapoznanie się z przypadkiem, rozmowę z pacjentem oraz prowadzenie wizyty w przyjemnej atmosferze.

  Specjalizacje

  • Protetyka stomatologiczna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Chirurgia stomatologiczna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I
   Lokalizacja: DENTALOVE - Klinika StomatologicznaUsługa: ekstrakcja zęba

   Od 1 sekundy w gabinecie u Pani dr poczułam się bardzo zapiekowana. Pani dr jest uśmiechnięta , bardzo sympatyczna i kontaktowa - a w dodatku bardzo profesjonalna. Wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie i naprawdę troszczy się o Pacjenta. A wiec dalej , na fotelu, było już tylko było lepiej . Zabieg usunięcia obu górnych ósemek przeprowadzony bardzo delikatnie, szybko i sprawnie.
   Aż chce się wracać na wizyty kontrolne!
   Zdecydowanie polecam!

  • M

   Jestem bardzo zadowolona po wizytach u doktor Katarzyny. Profesjonalna i przesympatyczna osoba. Zdecydowanie nie lubię zabiegów dentystycznych, ale w tym przypadku nie lubię ich dużoooo mniej niż zazwyczaj ;) Zdecydowanie polecam!

  • I
   Lokalizacja: DENTALOVE - Klinika StomatologicznaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Zawsze obawiałam się wizyt u lekarza dentysty, ale koleżanka namówiła mnie na wizytę u Pani Doktor. Straszny ból zęba, okazało się, że musi być wyrwany... niestety nie dało się go uratować... Pani Doktor świetnie się mna zajęła. Wszystko poszło bardzo szybko i skutecznie! Po tamtym razie byłam jeszcze na kilku wizytach i zawsze byłam zadowolona. A moje zęby są wyleczone. Polecam dr Pożyczkę, bo świetnie zajmuje się pacjentem, atmosfera w gabinecie też była super, a do tego profesjonalne podejście do pracy i przypadku!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zdecydowana, pełna profesjonalizmu opieka stomatologiczna. Usunięcie 8 przebiegło bardzo sprawnie, wreszcie trafiłam na bezbolesne leczenie. Przesympatyczna i troskliwa, z czystym sumieniem polecam dr Katarzynę Pożyczkę.

  • A
   Lokalizacja: Nowolipie Dental Clinic

   Każdej osobie szukającej profesjonalnego stomatologa poleciłabym p. Pożyczkę. W bardzo sprawny i bezbolesny sposób potrafi uporać się nawet z dużym ubytkiem, a przy tym jest przemiłą osobą z indywidualnym podejściem do pacjenta.

  • Lokalizacja: DENTALOVE - Klinika StomatologicznaUsługa: bolący ząb

   Długo szukałam stomatologa, który jest konkretny i kompetentny, umie działać szybko i bezboleśnie. W 100% polecam Panią Doktor Pożyczkę, która nie tylko po jednej wizycie wyleczyła zęba z dużym ubytkiem głęboko osadzonej próchnicy, na którego wydałam już dużo pieniędzy, ale też uporała się z moim problemem bolących dziąseł. Regularnie odwiedzam DentaLove i przy tym juz pozostanę. Przemiła i profesjonalna osoba. Polecam!

  • O
   Lokalizacja: Nowolipie Dental ClinicUsługa: leczenie kanałowe

   Pani Kasia to konkretna i bardzo kompetentna osoba. Wizyta u Pani Dr to szybka diagnoza i skuteczne działanie. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera! Bardzo Polecam !

  • A

   Zachęcona opiniami znajomych wybrałam się na wizytę do Pani dr Katarzyny Pożyczki i nie żałuję! Przemiła i profesjonalna pani doktor. Wizyta bez zarzutów. Polecam!

  • Lokalizacja: DENTALOVE - Klinika StomatologicznaUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

   Dr Katarzyna Pożyczka to przede wszytkim bardzo kompetentna, delikatna i uśmiechnięta Pani Doktor, z łatwością postawiła diagonozę i zaproponowała skuteczne leczenie, muszę zaznaczyć, że leczenie kanałowe odbyło się bezboleśnie na czym bardzo mi zależało.

  • A
   Lokalizacja: Nowolipie Dental ClinicUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Pani Doktor bardzo profesjonalna i uprzejma, usunięcie ósemki przebiegło sprawnie i bezboleśnie, pomimo moich dużych obaw i strachu. Miła atmosfera i przede wszystkim brak bólu, gorąco polecam!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG