Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przelew na konto
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • zaburzenia lękowe
  • borderline
  • depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii Dialog - Wola Inny

Trudno w skrócie napisać jak terapia u Pani Kasi zmieniła moje życie. Pani Kasia to terapeutka jedna na milion! Empatyczna, mądra, mająca w sobie czułość i ciepło, a zarazem wielką siłę. Wiele się od niej nauczyłam, przerobiłam wszystkie trudne rzeczy i wzmocniłam się w sposób trwały. Moja wdzięczność do Pani Kasi nie ma granic.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Terapia z Pani Kasią jest najlepsza rzeczą jaka mogła mnie spotkać. Motywuje mnie do działania,zmian,dzięki Niej zaczęłam skupiać uwagę na rzeczach ważnych. Zaczęłam również podejmować samodzielne decyzje i pozytywniej myśleć. Staram się wdrażać kolejne sposoby do zmian i wiem że otrzymam najpotrzebniejsze narzędzia żeby zbudować lepsze życie.
Miałam różne doświadczenia z terapeutami (troche negatywne lub bardziej negatywne)..i fakt że nie muszę już szukać kolejnej osoby bardzo uspokaja.
Śmiało się zapisujcie :)


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii Dialog - Wola

Pani Katarzyna Czarnecka jest osobą bardzo delikatną, dyskretną, niesamowicie empatyczną, a jednocześnie bardzo profesjonalną. Ma niezwykłe podejście do pacjenta, bardzo umiejętnie potrafi odkryć wraz z pacjentem jego nieuświadomione problemy/wydarzenia z dawnych lat, które są przyczyną przewlekłych smutków/obniżonych nastrojów utrudniających jego normalne funkcjonowanie. Pomogła mi wyjść z depresji, przejść przez jeden z najcięższych kryzysów w moim życiu, a przy okazji oswoić lęki przeszłości i nauczyć się żyć tu i teraz. Przed rozpoczęciem terapii nie uwierzyłabym, że może się we mnie dokonać tak kolosalna zmiana, że mogę w tak inny sposób mogę postrzegać problemy związane z pracą/kontaktami interpersonalnymi i tak dobrze sobie z nimi radzić. Bardzo polecam psychoterapię u Pani Czarneckiej wszystkim osobom zmagającym się z depresją i kryzysami, nawet tym, które straciły wiarę we wszystko (bo tak własnie było w moim przypadku).


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • zaburzenia lękowe
  • borderline
  • depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania