mgr

Katarzyna Siedzik

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

33 opinie +dodaj

Zaufaj dietetykowi po 5 letnich studiach z zakresu dietetyki, a nie "specjalistom żywieniowym" po weekendowych kursach w "Akademiach" czy "Instytutach" :) W razie pytań odnośnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DIETETYK W GARNIZONIE Healthy and Fit Katarzyna Siedzik - GABINETY ZDROWIAUsługa: pierwsza wizyta wraz ze szczegółowym wywiadem, analizą składu ciała, nawyków żywieniowych, zalecenia

  Serdecznie polecam Panią Katarzynę. Indywidualne podejście do pacjenta. Wizyta konkretna i rzeczowa a przy tym odbyła się w miłej atmosferze. Jest to dopiero początek mojej przygody ale jestem bardzo pozytywnie nastawiona i gotowa do działania. To moja pierwsza w życiu wizyta u dietetyka i mogę powiedzie,że to był strzał w 10!!Polecam!!

 • K

  Jestem już po paru wizytach u Pani Kasi, nasza współpraca przebiega bardzo dobrze - Pani Kasia jest sympatyczna, otwarta i profesjonalna, a trudne zagadnienia potrafi wyjaśnić w przystępny sposób. Jadłospisy są dopasowane do moich preferencji, posiłki są smaczne, ciekawe i łatwe do zrobienia. Wszelkie wskazówki i zalecenia są bardzo szczegółowo i rzetelnie przygotowane. Z Panią Kasią jest świetny kontakt; czuję, że z jej pomocą powrócę do dobrych nawyków żywieniowych i osiągnę swój cel :)

 • J
  Lokalizacja: KOSZALIN - Poradnia dietetyczna Healthy & Fit

  Jestem zadowolona z wizyt u Pani Kasi. Przepisy są łatwe do przygotowania i bardzo smaczne. Efekty są widoczne. Pani Kasia wszystko tłumaczy i wyjaśnia.

  Katarzyna Siedzik2018-08-04

  Pani Justyno, dziękuję za miłe słowa! Cieszę się z Pani wyników, efektów czy samopoczucia! Walczymy dalej :)

 • K
  Lokalizacja: KOSZALIN - Poradnia dietetyczna Healthy & FitUsługa: wizyta kontrolna

  Pani dietetyk przekazuje bardzo dużo informacji na temat zywienia w przystępny sposob także dla dzieci. Tłumaczy i utrwala prawidłowe zasady.

  Katarzyna Siedzik2018-08-04

  Bardzo dziękuję, trzymam dalej kciuki :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DIETETYK W GARNIZONIE Healthy and Fit Katarzyna Siedzik - GABINETY ZDROWIAUsługa: wizyta kontrolna

  Serdecznie polecam. Dieta przygotowana przez przez Panią Kasię jest bardzo skuteczna, posiłki są smaczne oraz szybkie w przygotowaniu. Już po trzech dniach stosowania diety odczułem różnicę w samopoczuciu, a z dnia na dzień moje zdrowie ulegało poprawie. Dodatkowo Pani Kasia jest bardzo sympatyczną i życzliwą osobą, co w znacznym stopniu ułatwia współpracę. Chętnie odpowiada na pytania i posiada dużą wiedzę, którą lubi się dzielić ;)

  Katarzyna Siedzik2018-08-04

  Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że udało się poprawić wyniki, a w szczególności samopoczucie! Trzymam dalej kciuki, pozdrawiam serdecznie :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DIETETYK W GARNIZONIE Healthy and Fit Katarzyna Siedzik - GABINETY ZDROWIAUsługa: analiza składu ciała

  Bardzo polecam Panią Kasie to sympatyczna osoba ma profesjonalne podejście do pacjenta, można na na liczyć nie tylko na wizycie, w razie jakichkolwiek pytań można śmiało pisać maile i zawsze odpowiada. Dieta bardzo smaczna a przygotowanie posiłków na cały dzień nie zajmuje dużo czasu a efekty są bardzo duże :)

  Katarzyna Siedzik2018-08-04

  Bardzo dziękuję za miłe słowa! :) trzymam dalej kciuki!

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w GdańskuUsługa: skierowanie od diabetologa

  Była to moja druga wizyta u Pani dietetyk. Jestem pod ogromnym wrażeniem ogromnej wiedzy, pomimo młodego wieku, ciągłym dokształcaniu się. Pani mgr poświęciła mi dużo czasu na wyjaśnienie moich wątpliwości, efekty są widoczne. Okazuje się, że odpowiednia dieta i aktywność fizyczna mogą być lekarstwem na wiele chorób cywilizacyjnych. Zapobiegajmy i nie dajmy się lekarzom wpędzić w leki, które na jedno pomagają, a na drugie szkodzą. Wydatki na leki przeznaczmy na zdrową żywność. Dziękuję bardzo Pani Kasiu, wizyta u Pani jest dla mnie przyjemnością.

  Katarzyna Siedzik2018-08-04

  Pani Ireno, serdecznie dziękuję za miłe słowa! Dla mnie wizyta z Panią była również bardzo miła :) Cieszę się, że wszystkie wątpliwości udało mi się rozwiać, wyniki się poprawiły i samopoczucie również przy tak aktywnym trybie życia :) Pozdrawiam!

 • A
  Lokalizacja: KOSZALIN - Poradnia dietetyczna Healthy & Fit

  To już moja druga wizyta u Pani Kasi i jestem bardzo zadowolona ! Porady super, plan dietetyczny świetnie ułożony, dania są smaczne i łatwe w wykonaniu. Kontakt z Panią Kasią super, na każde pytanie odpowiada dokładnie i zrozumiale. Już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty i kolejnych efektów naszej pracy. Jak Najbardziej Polecam !

  Katarzyna Siedzik2018-08-04

  Bardzo dziękuję za miłe słowa! Trzymam dalej kciuki za efekty :)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - GrunwaldzkaUsługa: ułożenie diety

  Bardzo sympatyczna otwarta dietetyk, po pierwszej wizycie bardzo pozytywne nastawienie. Po 2 wizycie dietetyk ułożyła mi bardzo konkretną, szczegółową, dopasowaną do moich potrzeb dietę. Polecam wizytę.

  Katarzyna Siedzik2018-08-04

  Bardzo dziękuję za miłe słowa! Trzymam dalej kciuki za jak najlepsze efekty i poprawę wyników! :)

 • K
  Lokalizacja: KOSZALIN - Poradnia dietetyczna Healthy & Fit

  Serdecznie polecam Panią Dietetyk. Profesjonalne indywidualne podejście do pacjenta! Otrzymana dieta i porady, ustalone w oparciu o rzeczowy wywiad i badania, przynoszą skuteczny efekt. Dietetyk godny polecenia!

  Katarzyna Siedzik2018-08-04

  Panie Kamilu, serdecznie dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że udało nam się poprawić wyniki,samopoczucie a to wszystko dostosować do trybu życia! :)

Pytania pacjentów (14)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zaufaj dietetykowi po 5 letnich studiach z zakresu dietetyki, a nie "specjalistom żywieniowym" po weekendowych kursach w "Akademiach" czy "Instytutach" :)

  W razie pytań odnośnie wizyt, pytania proszę kierować pod numery/adres :

  tel. 731x938x020
  adres mailowy: siedzikkasia@gmail.com

  Jestem absolwentką Dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Swoją pasję do zdrowego stylu życia cały czas rozwijam dokształcając się na konferencjach, czytając specjalistyczną prasę, książki, artykuły naukowe. Dodatkowo rozpoczęłam kolejne studia w celu samorozwoju i poszerzaniu swojej wiedzy. Lubię szukać nowych lub niedocenianych produktów, eksperymentując z nimi w kuchni. Ze względu na nietolerancje pokarmowe, interesuję się kuchnią bez glutenu, mleka, jajek oraz dietoterapia chorób [alergie, nietolerancje, otyłość, niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto]..

  Chcesz zdrowo schudnąć bez efektu jojo?
  Zmienić swoje nawyki żywieniowe i żyć zdrowo?
  Źle się czujesz i nie znasz przyczyny?
  Cierpisz na nietolerancje pokarmowe?
  Szukasz odpowiedniej diety?
  Chcesz wziąć udział w warsztatach?

  Poradnia dietetyczna HEALTHY & FIT jest dla Ciebie!

  Czas oczekiwania na plany żywieniowe - do 14 dni roboczych.

  UWAGA! Odwołanie wizyty na mniej niż 24 godziny przed lub niestawienie się na wizytę bez uprzedniej informacji na co najmniej 24 godziny przed, skutkuje koniecznością uiszczenia opłaty w wysokości 100% kosztów wizyty!!!

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 • Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. J. Śniadeckiego w Gdańsku

Publikacje

 • Miód Manuka oceniony Okiem Dietetyka RZECZPOSPOLITA Polska
 • między 01.2014 - 09.2016 Blog Okiem Dietetyka
 • od 09.2016 blog Healthy and Fit.pl

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendia Rektora dla najlepszych Studentów
 • Certyfikat Jakości 2017 portalu ZnanyLekarz.pl

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • hiszpański

Staże

 • Instytut Zdrowia Sofra Mielno
 • Poradnia dietetyczna Pracownia diet Koszalin
 • Gdański Uniwersytet Medyczny - projekt MOLTEST bis
 • własna poradnia dietetyczna od 2014 r.
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia