lek. dent.

Katarzyna Chrabkowska (Makarowska)

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

34 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz-dentysta , przyjmuję w moim własnym gabinecie stomatologicznym Sim Clinic znajdującym się w Gdańsku-Wrzeszczu na ul.Wajdeloty 12 (Centrum Kuźniczki). Cały czas uczę się, szkolę… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SIMCLINIC Stomatologia

  Najlepsza Pani Doktor z jaką miałam okazję się spotkać. Mimo mojego faktycznego bardzo dużego zaniedbania, czuję że z Panią Doktor uda się to naprawić :)

 • J
  Lokalizacja: SIMCLINIC StomatologiaUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Bardzo polecam Panią Doktor! Strasznie bałam się leczenia kanałowego, okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Całe leczenie zakończyło się na jednej wizycie i było całkowicie bezbolesne. Pani Doktor bardzo dba o komfort pacjentów i nawet taki cykor jak ja w tej chwili idzie do dentysty bez najmniejszego strachu.

 • J
  Lokalizacja: SIMCLINIC StomatologiaUsługa: profilaktyka próchnicy

  Super Pani Doktor. Bardzo się bałam wizyty ze względu na kilkuletnią przerwę i duże zaniedbania. Pani Doktor Chrabkowska przedstawiła plan pracy, opowiadała o tym co w danym momencie wykonuje i ile czasu dana czynność jeszcze zajmie. Choć jeszcze ogromna droga przede mną to jak to mówią pierwsze koty za ploty i nigdy nie jest za późno żeby coś zmienić. Serdecznie polecam szczególnie osobom, które się boją bo myślą że Pani Doktor będzie krzyczeć;p obiecuje że nie będzie za to rzeczowo wytłumaczy błędy i ułoży plan działania. Zostaje w tej klinice ;)

 • K
  Lokalizacja: SIMCLINIC StomatologiaUsługa: wypełnienie

  Bardzo miła i profesjonalna. nie chciałam znieczulenia a Pani doktor zrobiła wszystko bym wytrzymała w komforcie do końca wizyty. Jak najbardziej polecam wizytę.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Właśnie jestem po odbytej wizycie u Pani Katarzyny. Pani doktor była bardzo miła i wszystko spokojnie wytłumaczyła. Idąc do dentysty bardzo obawiałam się bólu, a okazało się że nawet nie poczułam igły, gdy wstrzykiwano mi znieczulenie, nie wspominając już o całej reszcie. Wizyta odbyła się bez jakiegokolwiek bólu i przekonałam się, że wizyty u dentysty można faktycznie polubić. Polecam serdecznie.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest przemiła co bardzo sie ceni u lekarzy stomatologów, bo od razu rozładowuje stres związany z wizytą. Cała wizyta przebiega bardzo profesjonalnie, jeśli chodzi o leczenie zębów to długa droga przede mną, ale wiem, że trafiłam w dobre ręce. :)

 • Lokalizacja: SIMCLINIC Stomatologia

  Przyznaję się bez bicia - zaniedbałam zęby przez lęk przed dentystą. Pani Chrabkowska sprawiła że wizyty u dentysty stały się przyjemnością. Pomogła pokonać strach i dbała żeby nic nie bolało :) Stomatolog na medal!

 • A
  Lokalizacja: SIMCLINIC Stomatologia

  Z radością mogę powiedzieć, że w końcu znalazłam "swojego" stomatologa ;) Pani Kasia ma dużą wiedzę, doradza sposób leczenia, tłumaczy jasno i konkretnie, co jest do zrobienia i dlaczego. W gabinecie czuje się profesjonalizm. Mam pełne zaufanie do Pani Kasi. Aaaa no i nie boli :) Trochę, ale trochę zawsze poboli, jak ktoś tak jak ja nie odwiedza stomatologa tak bardzo regularnie ;) Od teraz jednak to się zmieni, bo Pani Kasia będzie wysyłać mi powiadomienia o wizytach kontrolnych co pół roku :)

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Katarzyna Chrabkowska jest przemiłą osobą, o dużej wiedzy. Wszystko dokładnie wyjaśniła, przekazała mi także dużo cennych rad. Bardzo dobrze wyposażony gabinet, który sprawia, że każdy zabieg staje się mniej straszny :) Na pewno tam jeszcze wrócę! :) Polecam serdecznie wizytę u Pani Kasi!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SIMCLINIC Stomatologia

  Pełna profesjonalizmu obsługa oraz sprzęt. Każdy pacjent posiada swoją komputerową kartę, w której zapisane są niezbędne informacje. Także nie ma potrzeby powtarzania się co wizytę. Wszystko robione z myślą o pacjencie. Podczas zabiegów nie odczuwa się dyskomfortu oraz niepotrzebnego stresu związanego z wystąpieniem bólu. Fotel wygodny. Gabinet sterylny i czysty. Można płacić kartą. Kontynuuję leczenie u Pani Doktor. Polecam wszystkim.

Pytania pacjentów (62)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz-dentysta , przyjmuję w moim własnym gabinecie stomatologicznym Sim Clinic znajdującym się w Gdańsku-Wrzeszczu na ul.Wajdeloty 12 (Centrum Kuźniczki). Cały czas uczę się, szkolę i wyposażam swój gabinet aby móc świadczyć dla Państwa usługi stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie. Zapraszam do rejestracji!

Edukacja

 • GUMed