mgr

Katarzyna Batugowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnostyk

32 opinie +dodaj

W celu ustalenia dogodnego terminu wizyty, zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź na naszą stronę www.psycholog-self.pl! Podany w stopce (kontakt) jest numerem konsultantów Serwisu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Usługi Psychologiczne Self Katarzyna BatugowskaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Miesiąc temu zakończyłem dziesięciomiesięczną terapię u Pani Katarzyny. Jeszcze rok temu byłem zakompleksionym facetem, regularnie wpadającym w stany złego samopoczucia, w dodatku kompletnie nierozumiejącym sytuacji emocjonalnych dziejących się w moim otoczeniu. A żeby tego było mało to miałem objawy uzależnienia od gier komputerowych i moje małżeństwo było na skraju upadku. Zagubiony, choć pełen chęci by stać się lepszym i by wszystko naprawić oraz by odnaleźć sens samego siebie, zdecydowałem się na wizytę u Pani Katarzyny. Jest ona bardzo sympatyczną, profesjonalną i godną zaufania osobą, przy której czułem się bardzo swobodnie i bezpiecznie, nie mając żadnego problemu by się otworzyć i mówić szczerze o wszystkim co było istotne podczas terapii. Już po pierwszym spotkaniu poczułem, że dobrze trafiłem. Po drugiej sesji poczułem pierwszy efekt "WOW". A po dziewięciu miesiącach terapii osiągnąłem niesamowity stan. Już wcześniej nauczyłem się odczytywać emocje, rozmawiać o najtrudniejszych sprawach z najbliższymi, radzić sobie z emocjami. Ale pewność siebie, którą odnalazłem dzięki tej terapii jest nieprawdopodobna. Pozwoliła mi zapanować nad wszelkimi sferami mojego życia, wprowadzić harmonię, spokój i bezpieczeństwo. Naprawdę warto zaufać Pani Katarzynie i z całego serca polecam ją jako terapeutę.

  Katarzyna Batugowska2018-07-18

  Dziękuję za Pana opinię! Cieszę się, że zaszedł Pan tak daleko w pracy nad sobą- to zdecydowanie trudna, jednak bardzo satysfakcjonująca praca. Gratuluję i trzymam kciuki.
  Pozdrawiam,
  Katarzyna Batugowska

 • Lokalizacja: Usługi Psychologiczne Self Katarzyna Batugowska

  Pani Kasia jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Pomogła mi przejść przez najtrudniejszy czas. Powoli, krok po kroku dokonała niemożliwego. Decyzja o rozpoczęciu terapii była jedną z najtrudniejszych, ale zdecydowanie najlepszą jaką podjęłam. Dziękuję za wszystko.
  Gorąco polecam!

  Katarzyna Batugowska2018-07-12

  Pani Marto, dziękuję ślicznie. Cieszę się, że mogłam towarzyszyć Pani w odzyskiwaniu dobrej kondycji i osiąganiu kolejnych małych-wielkich celów. Trzymam kciuki i pozdrawiam,
  Katarzyna Batugowska

 • Lokalizacja: Usługi Psychologiczne Self Katarzyna BatugowskaUsługa: ataki paniki

  Szczerze polecam! Nie spodziewałam się tak dużej zmiany w sobie po terapii. Pani Kasia jest niezwykle miłą i pełną empatii osobą, przy której bez problemu można rozmawiać na każdy temat.

  Katarzyna Batugowska2018-06-11

  Pani Kingo bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Bez Pani zaangażowania i ogromnej pracy nie udałoby się osiągnąć zadowalających efektów. Cieszę się, że mogłam towarzyszyć Pani w procesie zmiany. Wszystkiego dobrego!
  Pozdrawiam,
  Katarzyna Batugowska

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Usługi Psychologiczne Self Katarzyna BatugowskaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Miła i przyjazna atmosfera sprawia, że można się otworzyć przed Panią Kasią bez problemu. Zawsze punktualna. Nie ma kłopotu z ewentualną zmianą terminu wizyty po wcześniejszym uzgodnieniu. Polecam.

  Katarzyna Batugowska2018-05-19

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Trzymam kciuki i pozdrawiam!
  Katarzyna Batugowska

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Usługi Psychologiczne Self Katarzyna BatugowskaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Kasiu dziękuję. Za wszystko. Za zrozumienie, cierpliwość i indywidualne podejście do mojego problemu. Cieszę się, ze "trafiłam" właśnie na Panią. Pani Kasia to wspaniały psycholog, spotkania z Panią to naprawdę przyjemność. Już po pierwszej wizycie z niecierpliwością czekałam na kolejną. Jestem już po zakończeniu terapii. Nauczyła mnie Pani prostych metod radzenia sobie z lękiem i paniką. Będzie mi brakowało spotkań z Panią, poczucia bezpieczeństwa jakie Pani potrafi stworzyć oraz zrozumienia.Polecam, polecam,polecam.

  Katarzyna Batugowska2018-03-28

  Pani Kasiu, dziękuję ślicznie za ciepłe słowa. Trzymam mocno kciuki :)
  Pozdrawiam!

 • K
  Lokalizacja: Usługi Psychologiczne Self Katarzyna Batugowska

  Pani Kasiu dziękuję za pomoc w mojej zwycięskiej walce z nerwicą lękową! Mam nadzieję, że los wynagrodzi Pani, to ile dobrego robi Pani dla innych :)

  Katarzyna Batugowska2018-01-16

  Pani Karolino, dziękuję za ciepłe słowa! Trzymam mocno kciuki i gratuluję wytrwałości. Pozdrawiam!

 • M

  Jestem po pierwszej wizycie i nie mogę doczekać się kolejnej. Teoretycznie każdy potrafi słuchać, ale nie każdy potrafi stworzyć tak ogromne poczucie bezpieczeństwa jak Pani Kasia.

  Katarzyna Batugowska2017-09-22

  Bardzo dziękuję za opinię,
  Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Batugowska

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Katarzyna Batugowska zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Była bardzo miła, spokojna, pozytywnie nastawiona do pacjenta.

  Katarzyna Batugowska2017-09-05

  Bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam
  Katarzyna Batugowska

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Usługi Psychologiczne Self Katarzyna BatugowskaUsługa: psychoterapia

  Z ogromną wdzięcznością polecam Panią Kasię. Bardzo empatyczna, wyrozumiała, na pierwszej wizycie nie miałem problemu z otwarciem się z uwagi na zaufanie jakie budzi Pani Kasia. Czas pokaże, ale czuje ze jest to osoba która może mi pomóc.

  Katarzyna Batugowska2017-08-30

  Panie Danielu, bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Balance Usługi PsychologiczneUsługa: sesja terapeutyczna

  Bardzo serdecznie mogę polecić Panią Kasię. Jest to osoba bardzo profesjonalna, pełna empatii i zrozumienia. Mimo ciężkich chwil, które zdarzają się podczas terapii, Pani Kasia potrafi sprawić, że atmosfera w gabinecie jest bardzo ciepła i spokojna.

  Katarzyna Batugowska2017-07-26

  Pani Martyno, bardzo dziękuję. Trzymam kciuki i pozdrawiam,
  Katarzyna Batugowska

Pytania pacjentów (33)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W celu ustalenia dogodnego terminu wizyty, zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź na naszą stronę www.psycholog-self.pl!
  Podany w stopce (kontakt) jest numerem konsultantów Serwisu Znany Lekarz.

  Jako psychoterapeuta, staram się dobierać sposób pracy do indywidualnych potrzeb klienta. Zajmuję się diagnozą i pomocą psychologiczną osób dorosłych i młodzieży. W pracy terapeutycznej szczególnie bliska jest mi psychoterapia poznawczo-behawioralna. Stale doskonale swój warsztat uczestnicząc w szkoleniach z zakresu psychoterapii indywidualnej, jak również par i małżeństw.

  W ramach Usługi Psychologiczne Self oferujemy Państwu również współpracę z doświadczonymi terapeutami specjalizującymi się w terapii dzieci i młodzieży, terapii par i rodzin oraz psychoterapii traumy.

  Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, certyfikat uzyskałam realizując czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Katowicach- zgodnego ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies.
  Jestem również absolwentką psychologii i Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Katowicach

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Centrum Psychiatrii w Katowicach, Oddział IV Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych
 • Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, Oddział Psychiatryczny
 • Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Oddział Psychiatrii Dzieci i Młodzieży
 • Ośrodek Terapii i Psychoedukacji Kompas w Będzinie
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia