Dr n. med.

Karolina Wójcicka

Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej

1 opinia

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu. W latach 2003/ 2004 studiowałam w Perugii ( Włochy) na Universita degli Studi di Perugia, w ramach międzynarodowego programu wymiany studentów Socrates/ Erasmus.
  W 2011 roku ukończyłam studia doktoranckie z zakresu chirurgii plastycznej uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Staż specjalizacyjny z chirurgii plastycznej odbywałam w najstarszym oraz wiodącym ośrodku Chirurgii Plastycznej w Polsce- Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, gdzie pracowałam ponad 10 lat.
  Obecnie pracuję na Oddziale Chirurgii Plastycznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr1 we Wrocławiu. Jestem również zatrudniona na stanowisku Adiunkta w Klinice Dermatologii, Wenerologii oraz Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu.
  Odbyłam indywidualne szkolenia z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w renomowanych ośrodkach: United Lincolnshire Hospitals w Grantham (Anglia, 2002), MD Anderson Cancer Center w Houston (Texas, 2005), Ospedali Riuniti di Bergamo (Włochy, 2006), Azienda Ospedaliera di Padova (Włochy, 2008) oraz w Universita di Genova in convenzione con l'Istituto dei tumori (Włochy, 2010).
  Jestem autorem wielu prac naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych oraz wygłoszonych na konferencjach naukowych. Od wielu lat rozszerzam swoją wiedzę z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, czynnie uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna

Choroby

więcej

Usługi

pin-iconCreated with Sketch.

Bella Estetica Klinika Wójcicki

Jerzego Kukuczki 5/3, Krzyki, 50-570 Wrocław, dolnośląskie

Konsultacja 100 zł
Lipofiling od 2 500 zł
Botox od 500 zł
Kwas hialuronowy od 800 zł
Osocze bogatopłykowe ( regeneris) od 700 zł
Laser frakcyjny od 300 zł
Zwykła wizyta

pin-iconCreated with Sketch.

Bella Estetica Klinika Wójcicki

ul. Wojska Polskiego 23b,, 57-320 Polanica Zdrój, dolnośląskie

Pytania od pacjentów

Worki pod oczami, sińce, jakie zabiegi ?

Dzien dobry, Mam ogromny problem z workami i sińcami pod oczami, jest to moja zmora.. 23 lata, mam je od małego, sa genetyczne po mamie, mam dość wyglądu przez który wszyscy ciagle myślą ze jestem smutny albo zmęczony, zrobiłem zabieg kwasem hialuronowym oraz osoczem bogatopłytkowym, po kwasie efekt był w miarę ok ale znikł po 2 miesiącach, po osoczu nie ma żadnej poprawy, próbowałem różnych kremów i maści oraz serum bez zadnych skutków, chce w końcu sie ich pozbyć a nie maskować. Szukam zabiegu bądź operacji mi je usunie, zdjęcia moge podesłać na e-mail.
Karolina Wójcicka Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej Wrocław
Witam, prosze o przesłanie zdjęć na adres mailowy: kontakt@bella-estetica.pl Pozdrawiam dr Karolina Wójcicka

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Pani doktor super,kontaktowa,wyrozumiała zna się na tym co robi.Z zabiegu wykonanego przez panią doktor jestem w 100 %zadowolona

  dr n. med. Karolina Wójcicka2017-02-04

  Dziękuje za miłe słowa:)