Karolina Trojanowska - Pietrzak verifiedCreated with Sketch.

Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • C

  Bardzo pozytywna i uśmiechnięta osoba. Polecam nawet tym którzy nie wierzą w "dziwne" metody - sama nie do końca byłam przekonana np. co do EFT ale wyszłam z gabinetu o wiele lżejsza. Pani Karolina jest bardzo wnikliwa a przy tym otwarta, wyrozumiała i pełna optymizmu.

 • Szukasz terapeuty? Pacjenci polecają:

  Katarzyna Schilf
  Katarzyna Schilf
  Terapeuta, Psycholog, Psychoterapeuta
  Żeligowskiego 46, lokal 19, Łódź
  Kameralnie (przytulna, osobna poczekalnia - nie przy drzwiach!), miło, kompetentnie, otwarcie, dociekliwie. Przestronny… więcej

  Katarzyna Matyja
  Katarzyna Matyja
  Terapeuta, Psycholog
  Kościuszki 23/25, Łódź
  Pani Kasia bardzo mi pomogła w nurtujących mnie ostatnio problemach. Niezwykle profesjonalna, ciepła i wspierająca… więcej

  Michał Pyter
  Michał Pyter
  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
  Kościuszki 39, Łódź
  Pan Michał jest wspaniałym terapeutą. Ma w sobie duże pokłady empatii i akceptacji. Jest w 100% skupiony na kliencie.… więcej

  Mateusz Pyrzak
  Mateusz Pyrzak
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  ul. Gdańska 112 lok. 108 (w podwórzu, 4-te drzwi w budynku po lewej stronie), Łódź
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty ,Pan Mateusz naprawde zna się na tym co robi, napewno powtórzę wizytę I polecam… więcej

  Grzegorz Choinkowski
  Grzegorz Choinkowski
  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
  Piotrkowska 55 lokal 301, Łódź
  Pan Grzegorz to cierpliwy słuchacz, który fachowo ale w sposób delikatny zauważa rzeczy istotne dla pacjenta. Profesjonalny… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Z zawodu jestem masażystą, refleksologiem i trenerem EFT, pracując jako terapeuta odnalazłam to, co w życiu pragnę robić najbardziej – dzielić się z innymi swoją energią i zarażać ich optymizmem. Metody, którymi pracuję nie wymagają wiary w to, że działają, potrzebna jest wyłącznie chęć zmiany swojego życia na lepsze. Ale czy to możliwe? Czy naprawdę mamy taką moc w sobie, żeby zmieniać życie? Oczywiście, że tak. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz osiągną wszystko to, co sobie wymarzysz, możesz stać się tym, kim zawsze chciałeś być. Możesz zmienić swoje życie w każdym najmniejszym aspekcie. Moim celem jest nauczenie Ciebie metod, które uwolnią Cię od wszystkich ograniczeń, bo to właśnie one hamują osiąganie celów. Naszym największym ograniczeniem jest to, że uważamy innych winnymi naszych niepowodzeń. Nic bardziej mylnego. To w naszej podświadomości tkwią programy, które determinują WSZYSTKO co dzieje się nam w życiu. Brzmi nieprawdopodobnie? Absolutnie tak. Trudno nam zrozumieć działanie podświadomości, kiedy utknęliśmy na dobre w świadomości. Moim celem jest nauczyć Ciebie dotrzeć do podświadomości i tam tworzyć inne programy w miejscu tych, które nam przeszkadzają. Już nie musisz żyć w strachu, z fobiami, czy w depresji. Zmień swoje życie. Ja to zrobiłam i teraz pomagam innym. Spróbuj. Warto.

  Usługi

  Psychoterapia Kobiet

  Zeligowskiego 26 m.23, Polesie, 90-753 Łódź, łódzkie

  Refleksoterapia 80 zł
  Terapia eft od 100 zł
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • C

   Bardzo pozytywna i uśmiechnięta osoba. Polecam nawet tym którzy nie wierzą w "dziwne" metody - sama nie do końca byłam przekonana np. co do EFT ale wyszłam z gabinetu o wiele lżejsza. Pani Karolina jest bardzo wnikliwa a przy tym otwarta, wyrozumiała i pełna optymizmu.

  • Pierwsze spotkania z Panią Karoliną oceniam bardzo pozytywnie. Ciepła, miła osoba, z którą bardzo dobrze się rozmawia, łatwo się przy niej otwiera... Wygląda na to, że Pani Karolina dysponuje dużymi zasobami mądrości życiowej i wiedzy. Mam nadzieję, że po kolejnych spotkaniach będę mogła ocenić to dokładniej. Po pierwszych dwóch czuję się już inaczej, lepiej. Liczę na postępy efektów.

  • T

   Każdemu kto odczuwa takie dziwne wrażenie, że życie mogłoby dawać znacznie więcej szczęścia ale nie do końca wie jak to zrobić, żeby w końcu było dobrze polecam kontakt
   z Panią Karoliną. To jedna z najbardziej wyjątkowych osób jakie poznałem lecz przede wszystkim bardzo mi pomogła w najgłębszym tego słowa znaczeniu, w powrocie do zdrowia w szerokim rozumieniu psychofizycznym.

  • S

   Spotkanie i rozmowa z Karoliną pozwala spojrzeć na temat szerzej i wniknąć w prawdziwą naturę problemu. Szeroka wiedza i kompetencja tylko usprawnia postawienie diagnozy i wyeliminowanie nie tylko objawów zewnętrznych kłopotu.

  • I

   Wszystkim, którzy szukają siebie i chcą się odnaleźć gorąco polecam spotkanie z Panią Karoliną. Jej doświadczenie i otwartość sprawia, że w końcu można nazwać swoje problemy. I w końcu wszystko staje się możliwe :)

  • B

   Pani Karolina jest wnikliwym i uważnym terapeutą.Ma bogatą wiedzę z psychoterapii systemowej i pomaga zrozumieć siebie.Dzięki celnym uwagom można poukładać relacje z innymi i czuć się z sobą dobrze.Jej dodatkowe doświadczenie z refleksologii pozwoliło mi lepiej odczytywać fizyczne problemy i leczyć je w sposób całkowicie naturalny.
   Polecam wszystkim!!!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG