mgr

Karolina Śmigiel

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

13 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Przyjmuję w gabinetach w Bydgoszczy i Toruniu. Jestem psychologiem, psychoterapeutką i socjoterapeutką. Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego na kierunku psychologia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Karolina Śmigiel - prywatny gabinet

  Już po pierwszej wizycie u pani Karoliny dowiedziałam się w czym tkwi mój problem. Pani doktor w precyzyjny sposób dotarła do mojej przeszłości i trafnie pomogła ocenić obecną sytuację. Jeszcze dużo pracy przede mną. Bardzo dziękuję za zrozumienie i pomoc. Szczerze polecam.

 • M
  Lokalizacja: Karolina Śmigiel - prywatny gabinet

  Przed pierwszą wizytą u Pani Karoliny zastanawiałem się, jak to będzie, czy dam radę się otworzyć z moich problemów. Po wizycie nie mogłem się doczekać następnej. Pani Karolina pomogła mi uwierzyć w siebie, pozbyć się lęków i natrętnych myśli. To bardzo miła i ciepła osoba, której można zaufać. Dziękuję Pani Karolino za wszystko. Polecam.

 • W
  Lokalizacja: Karolina Śmigiel - prywatny gabinet

  Pani Karolina była pierwszym lekarzem terapeutą, do którego się udałam. Zdecydowanie nie żałuję mojego wyboru. Sposób w jaki rozmawiałyśmy, w jaki analizowała moje zachowania i problemy nasuwał mi coraz więcej nowych rozwiązań. Pani Karolina była pierwszą osobą, która pozwoliła mi uwierzyć, że to co stało się w mojej przeszłości nie jest wyłącznie moim problemem, z którym tak trudno jest sobie poradzić, ale traumą i warto nad tym pracować. Między nami wytworzyła się bardzo przyjacielska więź, być może wiele ludzi odnosi podobne wrażenie po wizytach z terapeutami, którzy odpowiadają im wymogom, ale jestem pewna, że moje wrażenie zdobycia takiego kontaktu z Panią Karoliną jest zasługą jej profesjonalizmu, ciepła i empatii z jaką wykonuje swoją pracę.
  Chciałabym jeszcze raz podziękować Pani Karolinie za pomoc w pierwszej fazie mojego leczenia, chociaż przede mną jeszcze długa droga, aby stać się osobą, którą naprawdę chciałabym być.

 • K
  Lokalizacja: Karolina Śmigiel - prywatny gabinet

  Pani Karolina jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, a co najważniejsze pomocnym i kompetentnym specjalistą. Terapia pod jej opieką pomogła mi przetrwać ciężki dla mnie czas i pozwoliła zrozumieć sytuacje, które powodowały u mnie stany depresyjne.
  Serdecznie polecam terapię Pani Karoliny.

 • Lokalizacja: Karolina Śmigiel - prywatny gabinetUsługa: interwencja kryzysowa

  Pani Karolina to bardzo dobry, ciepły, empatyczny i cierpliwy terapeuta. Uważnie wsłuchuje się w pacjenta i z wyczuciem za nim podąża. Jednocześnie z lekkością i profesjonalizmem wyprzedza go o krok, podsuwając kiełkujące później myśli, czy rozwiązania. Podtrzymuje swobodną, sprzyjającą rozmowie atmosferę.
  Naprawdę godny polecenia specjalista.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Karolina Śmigiel - prywatny gabinetUsługa: konsultacje psychologiczne

  Decyzja o spotkaniach z Panią Karoliną była najlepszą, jaką mogłam podjąć. Po kilku miesiącach wizyt, z czystym sumieniem i pewnością mogę polecić ją jako osobę bardzo ciepłą i pełną profesjonalizmu, dzięki której znowu mogę normalnie funkcjonować.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  To nasze pierwsze spotkanie, które bardzo dużo wniosło do naszego życia. Pani magister fantastycznie i mądrze nami pokierowała i uspokoiła nasze obawy. Jest to kompetentna i ciepła osoba. Jesteśmy zachwyceni i pełni nadziei.

 • I

  Jeśli szukasz osoby z którą będziesz mógł porozmawiać, rozwiązać problem dodatkowo w sympatycznym i miłym towarzystwie to jest bardzo dobra osoba i bardzo dobry adres. Pani Karolina to miła i przesympatyczna osoba. Na konsultacje przychodzi się bez stresu opowiadając samoistnie o swoich problemach – słucha, tłumaczy i pomaga. Przywraca poczucie spokoju, pozbawia lęku i szuka przyczyn tego stanu. Uczy stawiania granic i poprzez różne mechanizmy pokazuje, że nasze ciało powinno być wyrazem naszych uczuć i powinno być pozbawione sprzeczności. Dzięki pomocy Pani Karoliny pozbyłam się niepotrzebnych i dręczących myśli, lęku dzięki czemu mogę teraz korzystać z życia ciesząc się nim i każdą chwilą. Bardzo za to dziękuję i mogę w 100% polecić Panią Karolinę.

 • Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: .

  Jestem pełna nadziei...bardzo ciepła i wzbudza zaufanie. Utwierdziła mnie w przekonaniu że nie musi tak byc jak jest teraz

 • K

  Wizyty u pani Karoliny bardzo pomogły odzyskać mi wiarę w siebie i nauczyły akceptować emocje pojawiające sie we mnie (zwlaszcza te negatywne, ktore konsekwentnie odrzucałam). Jest to zdecydowanie psycholog z powołaniem. Ma wyczucie w rozmowie i umie pokierować ją we właściwą stronę. Jeśli ktoś waha się nad wyborem specjalisty to zdecydowanie polecam panią Karolinę.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przyjmuję w gabinetach w Bydgoszczy i Toruniu.
  Jestem psychologiem, psychoterapeutką i socjoterapeutką. Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego na kierunku psychologia , z ukierunkowaniem na psychologię rozwojową. Studia podyplomowe socjoerapeutyczne zrealizowałam w Kujawsko - Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy. W mojej pracy kieruję się przede wszystkim podejściem terapii eriksonowskiej. Również korzystam z wielu innych podejść terapeutycznych ( psychodynamiczne, zorientowane na proces, psychologia pozytywna,transpersonalna) .Ukończyłam szereg tematycznych kursów doskonalących, między innymi : Kurs Terapii Rodzin,psychoterapii depresji, hipnozy eriksonowskiej, Roczny Kurs Psychoterapii Zorientowanej na Proces, terapia krótkoterminowa. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  Od 8 lat pracuję z dziećmi , młodzieżą , rodzinami, ale także indywidualnie - prowadząc terapię indywidualną, rodzinną, par i małżeństw oraz grupową.Udzielam wsparcia psychologicznego. Zajmuję się problemami rozwojowymi , wychowawczymi, relacyjnymi i emocjonalnymi. Pomagam zrozumieć siebie i otaczający świat. Wspólnie z klientem poszukuję jego potencjałów i mocnych stron - wierzę , że każdy człowiek takie posiada. W czasie spotkań towarzyszę w osiągnięciu tego celu poprzez dobrą relację,czułą obecność, atmosferę bezpieczeństwa i pełnej akceptacji. Służę swoją profesjonalną wiedzą , kompetencjami ale także miłością do człowieka i jego natury z wszelkimi odcieniami.
  Zapraszam na wspólną podróż w poszukiwaniu możliwości , spokoju i radości z życia .

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - mgr. psychologii
 • Kujawsko Pomorska Szkoła Wyższa - socjoterapeuta
 • Kurs Psychologii Zorientowanej na Proces
 • Polski Instytut Eriksonowski - psychoterapeuta
 • Studium Praktyk Pedagogicznych - wykształcenie pedagogiczne
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Ośrodek leczenia uzależnień " Zapowiednik"- terapeuta
 • Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych - staż i wolontariat
 • Centrum medyczne Gizińscy - staż psychoterapeutyczny
 • Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy - psycholog szkolny
więcej