dr n. med.

Karolina Radwan

verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog, Internista

29 opinii +dodaj

Wieloletnia praca w wiodących Klinikach Gastroenterologii w Polsce, w tym w Klinice Gastroenterologii CSK MSW w Warszawie. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest wspaniała! Przyjazna atmosfera, ogromna wiedza, konkretny plan leczenia, dokładne wytłumaczenie mojej przypadłości. Pani doktor to cudowny człowiek, który potrafi słuchać i poświęca tyle czasu ile trzeba. Co ważne koncentruje się na pacjencie nie tylko jak na jednostce chorobowej, ale jak na człowieku, którego trzeba indywidualnie potraktować i mu pomóc. Takiego gastrologa szukałam. Polecam ❤️

 • E

  Pani Doktor bardzo dokładnie przeprowadziła wywiad lekarski. Jest bardzo zaangażowaną osobą, której jak widać zależy na pacjencie. Słucha i tłumaczy. Posiada ogromną wiedzę. Przedstawiła mi plan leczenia. Czekam na rezultaty.

 • Opinia z dnia 19.05.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Bardzo dobry lekarz, wnikliwy, bardzo zaangazowany w pomoc pacjentowi. Tlumaczy sprawy ktorych pacjent nie rozumie, szczegolowo wyjasnia proves leczenia. Wzbudza zaufanie do podjetych metod leczenia. Zaden z gastrologow nie byl tak serdeczny. Bardzo dziekuje Pani Doktor

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Pierwsza wizyta, pani doktor robi bardzo dobre wrażenie, wita się z pacjentem, podaje rekę, taki mały gest a od razu wiele zmienia, jest miła, przeprowadza wywiad, analizuje wyniki dostarczonych badań, dużo wyjaśnia, mam wdrożone leczenie, które wymaga cierpliwości. Przyjmuję leki i za jakiś czas pojawię się na wizycie kontrolnej.

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Bylem u p.Karoliny po raz pierwszy.Poprzednio u kilku lekarzy z wynikiem mizernym.Pierwszy raz czuje,ze lekarz chce leczyc przyczyne a nie objawy..p.Karolina ma podstawowa ceche - budzi zaufanie.Po prostu wierze w to co do mnie mowi.Nie wiem czy mnie napewno wyleczy ale wiem,ze chce to zrobic.Szczerze polecam

 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: ból brzucha

  U Pani dr K.Radwan byłem pierwszy raz. W trakcie wizyty Pani dr zebrała wywiad, obejrzała wyniki badań, zbadała mnie, następnie wytłumaczyła przyczynę dolegliwości i zaleciła leczenie. Przyjmując zalecane leki czuje się lepiej, dolegliwości są znacznie mniejsze. Jestem zadowolony z wizyty i wyników leczenia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu dr Karoliny Radwan, która słucha pacjenta i w zrozumiały sposób wyjaśnia specyfikę danej choroby oraz proces leczenia. Ponadto, odniosłam wrażenie, że tak po ludzku chce pomóc pacjentowi wyzdrowieć :) Jeszcze raz dziękuję za poradę lekarską i serdecznie pozdrawiam!

 • R
  Lokalizacja: W innym miejscu

  W końcu trafiłam na mądrego i dociekliwego lekarza. Podczas, gdy poprzedni kazał mi głęboko oddychać, Pani doktor przepisała mi leki, które mi pomogły i nie cierpię każdego dnia. Pani doktor odpowiada cierpliwie na pytania i tłumaczy zrozumiale zagadnienia związane z moją chorobą. I choć muszę jechać do Pani doktor ponad 1,5 godziny, to naprawdę warto.

 • P
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: utrzymująca się zgaga

  Pani doktor poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi. Bada historię choroby, tłumaczy, co w związku z nią dzieje się w organizmie i dlaczego daje akurat te konkretne zalecenia. Miła i profesjonalna osoba.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • W marcu 2017r mialam robiona gastroskopie i zdiagnozowany refluks. Bralam oneprazol przez okres 5-6 msc po czym nastapila poprawa. Niestety w listopadzie zachorowalam na grype zoladkowa po czym wszystkie objawy refluksu wrocily i do dzis nie moge sie wyleczyc. Mialam typowe objawy- ucisk w nadbrzuszu, uczucie cofania pokarmu , nidnosci. W maju zrobilam przerwe od lekarstw(omeprazol) poniewaz mimo brania oneprazolu mialam kwasny posmak w ustach. Musialam jednak wrocic do brania tych tabletek jakos za zaczal mi dokuczak bol gardla i coraz czestsze uczucie kwasu w ustach. Dodam ze nie mam juz boli nadbrzusza ani nudnosci jedynie kwasny posmak i doszedl do tego bol gardla oraz uczycie ciala obcego- „ kluchy” w gradle. Prosze mi poradzic jak mam sie leczyc, czy nadal mam stosowac omeprazol czy powinnam brac cos jeszcze procz tego leku? Z gory dziekuje za odpowiedz.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Szanowna Pani
  Choroba refluksowa bardzo często ma charakter nawrotowy. Na nawrót dolegliwości może mieć wpływ wiele różnych czynników - od błędów dietetycznych, przez anomalie strukturalne przewodu pokarmowego (np. przepuklina rozworu przełykowego przepony), po zaburzenia czynnościowe i inne. Rolą Pani prowadzącego gastroenterologa jest przeanalizować szczegółowo charakter przebiegu Pani choroby i dopracować adekwatne leczenie. Inhibitory pompy protonowej (np. omeprazol) powinny być stosowane pod nadzorem lekarskim w odpowiednich dawkach i przez odpowiednio długi (ale nie za długi) czas tak aby poprawić Pani komfort życia i w jak najlepszym stopniu kontrolować objawy choroby refluksowej. serdecznie pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wieloletnia praca w wiodących Klinikach Gastroenterologii w Polsce, w tym w Klinice Gastroenterologii CSK MSW w Warszawie.
  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, doktor nauk
  medycznych, specjalista gastroenterolog i chorób wewnętrznych. Doświadczenie kliniczne i szkolenie specjalizacyjne odbyłam w kilku wiodących Klinikach Gastroenterologii w Polsce i we Francji, m.in. w Klinice Gastroenterologii z Pododdziałem Nieswoistych Zapaleń Jelit CSK MSW w Warszawie oraz w
  Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Nantes (Francja).
  Stopień doktora nauk medycznych z wyróżnieniem uzyskała na podstawie rozprawy doktorskiej „Rola
  komórek dendrytycznych w etiopatogenezie nieswoistych chorób zapalnych jelit”, za którą
  otrzymała główną nagrodę Stowarzyszenia J-elita za wybitne osiągnięcia. Jest aktywnym członkiem
  Europejskiego Towarzystwa ECCO do spraw wrzodziejącego zapalenia jelita grubego i choroby
  Leśniowskiego-Crohna. Czynnie zaangażowana w merytoryczne wspieranie Organizacji Pacjentów
  z Nieswoistymi Zapaleniami Jelit (wykłady, warsztaty). Jest autorem i współautorem wielu prac
  naukowych z dziedziny gastroenterologii i immunologii przewodu pokarmowego. Specjalizuje się
  w diagnostyce endoskopowej oraz w leczeniu czynnościowych oraz organicznych chorób górnego i
  dolnego odcinka przewodu pokarmowego, ze szczególnym uwzględnieniem chorób zapalnych jelit.
  Tłumacz specjalistyczny języka francuskiego i angielskiego.
  Entuzjastka jazdy konnej w Bieszczadach oraz miłośniczka pieszych górskich wędrówek

  INFORMUJEMY, ŻE ZAPISY ZA POŚREDNICTWEM PORTALU ZNANY LEKARZ DOTYCZĄ TYLKO KONSULTACJI LEKARSKICH. ZAPISY NA WSZELKIE BADANIA I ZABIEGI SĄ MOŻLIWE DROGĄ TELEFONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE.

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • 2006 r.- Ukończenie Studium Doskonalenia Dydaktyczno-Pedagogicznego Nauczycieli Akademickich
 • 2005-2009 r.- Studia doktoranckie w Katedrze i Zakładzie Immunologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ukończone obroną pracy doktorskiej pt.: „Rola komórek dendrytycznych w etiopatogenezie nieswoistych zapaleń jelit”z wyróżnieniem (Promotor: prof. dr hab.n.med. Jacek Roliński)
 • 1998-2002 r.- Studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie ukończone z wynikiem celującym

Publikacje

 • Autor i współautor licznych anglo- i polskojęzycznych publikacji naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych (IF – 7,257, punktacja MNiSW – 150 pkt.)

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Staże

 • 05-11.2006 r.- Praca na etacie rezydenckim w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Nantes (Francja)
 • 2003 r.- staż w Klinice Gastroenterologii Uniwersyteckiego Szpitala w Nantes (Francja)
 • 2001 r.- staż w Klinice Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Louis Pradel w Lyonie (Francja)
 • 2000 r.- staż w Klinice Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Lariboisiere w Paryżu (Francja)
 • 1999 r. - staż w Klinice Pulmonologii Szpitala la Croix Rousse w Lyonie (Francja)
więcej

Certyfikaty

Choroby

Zdjęcia