Adresy (2)

Puławska 53, Mokotów, Warszawa
W miękkim fotelu. Psycholog Karolina Lipińska


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto, Gotówka
22 173..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 180 zł

Konsultacja telefoniczna (opis) • 180 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 173..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

1) Przed konsultacją zrób przelew na konto:
45 **** **** **** **** **** ****
2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w tytule przelewu.
3) W przypadku odwołania sesji, proszę o 24-godzinne wyprzedzenie. W przypadku nieodwołania spotkania w tym terminie, naliczam pełną opłatę – płatne przed kolejną sesją.
4) Sesje i konsultacje psychologiczne zaczynają się i kończą punktualnie. Spóźnienie powoduje skrócenie spotkania przy zachowaniu opłaty.
5) Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Wysłuchaj samego siebie. Bezpiecznie. W miękkim fotelu.
Możliwe, że właśnie czujesz swoją gotowość do zmierzenia się z tym, co trudne i powoduj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • IntegriTSR
 • Dialoque Unlimited
 • Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach CTSR
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Terapia krótkoterminowa
 • Psychologia kryzysu
 • Psychoterapia
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


180 zł

Konsultacja online

Połączenie z wykorzystaniem wideo przez platformę Znany Lekarz.
Usługa trwa 50 min.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie płynącym z zacisza własnego domu albo nie chcesz tracić czasu na dojazdy. Dostępna z każdego miejsca! Badania pokazują, że jest skuteczna tak samo, jak psychoterapia w gabinecie.Puławska 53, Warszawa

180 zł

W miękkim fotelu. Psycholog Karolina Lipińska

Sesja trwa 50 min.
Konsultacja w gabinecie na Starym Mokotowie w Warszawie. To miejsce dedykowane Twojej potrzebie spotykania się w oswojonej, przytulnej przestrzeni.

Pozostałe usługi


180 zł

Konsultacja online

W umówionym terminie zadzwonię do Ciebie telefonicznie.
Usługa trwa 50 min.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie płynącym z zacisza własnego domu albo nie chcesz tracić czasu na dojazdy. Dostępna z każdego miejsca! Badania pokazują, że jest skuteczna tak samo, jak terapia w gabinecie.

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Bardzo polecam Pania Karolinę. Pomimo tego, że Nasze regularne spotkania są organizowane zdalnie - bardzo odpowiada mi styl komunikacji oraz rodzaje ćwiczeń które wykonujemy.

Bardzo polecam dla osób poszukujących wsparcia psychologicznego w przezwyciężaniu leków oraz pracy nad trauma.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W miękkim fotelu. Psycholog Karolina Lipińska Konsultacja psychologiczna


Profesjonalizm, empatia, skupienie na rozmówcy i sesje w komfortowej, bezpiecznej atmosferze.Uważność i ogrom wsparcia, jakie daje Karolina, sprawia, że każda wizyta jest wartościowa, motywująca,“kiełkuje” we mnie długo po wyjściu z gabinetu i z nadzieją wracam na kolejną sesję " w miękkim fotelu". Szczerze polecam!

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Karolina to niesamowicie empatyczna, cierpliwa, wyrozumiała i słuchająca osoba, która naprawdę mam wrażenie, że angażuje się całym sercem w pracę ze swoim klientem. Choć jestem wciąż na początku drogi do wypracowania wielu swoich problemów, to mogę szczerze przyznać, że z pomocą Pani Karoliny to się nareszcie uda. Karolina wie, na jakich aspektach się skupić, pokazuje co należy zauważyć w swoim ciele, myślach, obawach, emocjach. Jak to zauważyć, nazwać i zaakceptować by przejść do etapu zmian. Uczy w pewnym sensie wielu rzeczy od nowa, co jest niesamowitym doświadczeniem i pozwoliło mi spojrzeć na moje problemy, wspomnienia i rozterki pod innym kątem i z innej perspektywy.
Spotkania z Panią Karoliną są bardzo komfortowe - w gabinecie, w którym jest bardzo miła atmosfera przez wystrój, i przede wszystkim dzięki postawie Pani Karoliny, która sprawia, że człowiek po prostu czuje się jak u siebie, w bezpiecznym miejscu, w swobodnym dla naszego komfortu ułożeniu ciała w miękkim fotelu. Jak i podczas rozmów telefonicznych, w trakcie których swobodnie możemy się wypłakać będąc w swoim własnym komfortowym punkcie, pijąc kawę czy herbatę, siedząc czy leżąc, stojąc lub chodząc. Po każdym takim spotkaniu czuję się wzmocniona i pewniejsza siebie i swoich potrzeb. Bardzo polecam Panią Karolinę, warto postawić na siebie i współpracę z tak dobrym psychologiem!

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W miękkim fotelu. Psycholog Karolina Lipińska Konsultacja psychologiczna

Karolina jest ciepłą, przemiłą osobą. Emanuje spokojną energią i uważnie słucha. W Jej fotelu czułam się bezpieczna i zrelaksowana :)

W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Wielokrotnie korzystałam z terapii psychologicznej bez żadnych skutków albo ze skutkami negatywnymi. Karolina miała być tą ostatnią szansą. Stała się szansą na całe życie. Prowadzi mnie przez trudne rejony mojej psychiki i rzeczywistych wydarzeń, które wcześniej chciałam wyprzeć, a teraz okazują się pomocnym narzędziem do osiągnięcia wewnętrznej integracji i spokoju. Spotkania z Karoliną nie są typową terapią, podczas której siedzi przed nami zdystansowany psycholog, który ma być tylko zimnym lustrem. Tu mamy do czynienia ze spotkaniem człowieka z człowiekiem. Z kimś, kto nam dobrze życzy i komu nie jesteśmy obojętni. Karolina to nie tylko świetny psycholog ale i dobry, ciepły, otwarty człowiek, z którym chce się spędzić czas.

Korzystam z terapii telefonicznej i uważam, że to zaskakująco dobry sposób na pracę z ciałem i duszą. Spotkania polegają na nauce traktowania siebie jako swojego przyjaciela, mówienia do samego siebie, kontaktu z sobą samym i tego jak jest on ważny w radzeniu sobie z trudnymi sprawami. Nie zapominamy również o ciele, zaczynamy słuchać co ono do nas mówi, a czasem nawet krzyczy. To szczególnie pomocne w przypadku objawów psychosomatycznych. Wykonujemy ćwiczenia relaksacyjne i wspomagające koncentrację na tym, co dobre oraz na tym, jak zmieniamy się lub raczej odradzamy do życia. Przytulamy sami siebie: swoje ciało i swoje troski. Uczymy się dawać samemu sobie wyrozumiałość i miłość.

Karolina - bardzo Ci dziękuję!!!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W miękkim fotelu. Psycholog Karolina Lipińska Konsultacja psychologiczna

Bardzo polecam. Empatyczna, budząca zaufanie osoba, która nie tylko słucha, ale potrafi pokazać ćwiczenia i sposoby na skuteczne i w miarę szybkie zrozumienie sedna, co pozwala na samodzielną pracę każdego dnia. Każde spotkanie z Karolina jest dobrym doświadczeniem, otwierającym na kolejne etapy zrozumienia i przekierowania reflektora uwagi na siebie. Polecam zarowno wizyty stacjonarne, w miękkim fotelu i przykaznej atmosferze, jak i rozmowy telefoniczne skupione na słowach i gestach, bez dodatkowych rozpraszaczy. Każda sesja to dobre doświadczenie, pozostawiające przemyślenia do samodzielnej pracy na kolejne dni.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W miękkim fotelu. Psycholog Karolina Lipińska Konsultacja psychologiczna

Polecam Panią Karolinę z całego serca! To bardzo ciepła, serdeczna osoba, która bardzo mi pomogła.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Przed sesjami z Karoliną: coś jest ze mną nie tak, nie daje rady, nie nadaje się do niczego, inni są lepsi, jestem do niczego..
Po sesjach: czasami jest trudno i to jest w porządku, jestem tylko człowiekiem i czasem po prostu potrzebuje odpoczynku, wszystko jest ze mną w porządku..
Terapia była trochę odwiedzaniem i opiekowaniem się miejsc które prosiły o uwagę, dzięki czemu jasno zobaczyłam to czego potrzebuje. Dziękuję! Cenie sobie profesjonalne a zarazem ciepłe, empatyczne i wspierające podejście Karoliny w terapii.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W miękkim fotelu. Psycholog Karolina Lipińska Konsultacja psychologiczna

Jestem bardzo zadowolona ze spotkań i ich rezuatów. Atmosfera jest bardzo porzyjemna, na luzie jakby ale z odpowiednim dystansem. W krótkim czasie osiagnęłam więcej niż w przypadku innych spotkań z psychologami, którzy jakby nie łączyli pewnych spraw i nie proponowali konkretnych rozwiązań czy sposobów łagodzenia napięcia. Wychodząc ze spotkań czułam się bezpiecznie i napełniona optymistycznie. Bardzo podoba mi się to, że jest zauważane połącznie ciała i emocji bo miałam problemy z somatycznymi objawami zwiaznymi z napięciem. Gorąco polecam współpracę. Dużo empatii, zrozumienia.

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W miękkim fotelu. Psycholog Karolina Lipińska Konsultacja psychologiczna

To wyjątkowo cudowna medycyna. Poczucie zaopiekowania i troski daje niespotykane bezpieczeństwo i rezultaty.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Wysłuchaj samego siebie. Bezpiecznie. W miękkim fotelu.
Możliwe, że właśnie czujesz swoją gotowość do zmierzenia się z tym, co trudne i powoduj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • IntegriTSR
 • Dialoque Unlimited
 • Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach CTSR
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Terapia krótkoterminowa
 • Psychologia kryzysu
 • Psychoterapia
Zobacz więcej

Doświadczenie

 • Staż w Ośrodku dla Dzieci z Autyzmem Fundacji SYNAPSIS
 • Praktyki w Akademickim Centrum Psychoterapii i Poradnictwa Psychologicznego SWPS, program Ułatwienie życia z nadpobudliwością

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

 • Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania