Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję w nurcie terapii poznawczo - behawioralnej. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe oraz osób ...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Źródłowa 6, Łódź

Brak informacji o cenie

Pracownia Psychologiczna Karolina Łempicka


Źródłowa 6, Łódź

100 zł

Pracownia Psychologiczna Karolina Łempicka

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


Źródłowa 6, Łódź

100 zł

Pracownia Psychologiczna Karolina Łempicka


Zwykła wizyta


Źródłowa 6, Łódź

Brak informacji o cenie

Pracownia Psychologiczna Karolina Łempicka

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany

w 100 procentach godna polecenia specjalistka w swojej dziedzinie, inteligenta, elokwentna, z morzem sympatii i cierpliwości podchodząca do pacjenta i jego problemów, pełna pasji, zawsze z pełną uwagą pochylająca się nad problemem, nawet gdy widać że ma gorszy dzień :) bardzo się cieszę że udało nam się spotkać, terapia wiele mnie nauczyła, wiele z niej wynoszę, dziękuję :)


Użytkownik zweryfikowany

Wszystko dzieje się po coś - dlatego wiem, że wybór Pani Karoliny był jedną z lepszych decyzji.
Jeszcze niedawno siedziałam w domu, zamknięta na ludzi, bez motywacji do dalszego działania. Pani Karolina poprzez miłą atmosferę i swój profesjonalizm pomogła mi się otworzyć, przegadać problemy i poszukać rozwiązań. Dostrzegała nawet najmniejsze postępy, co było „motorem” do dalszej pracy nad sobą. Nauczyła mnie akceptacji siebie, podkreślania zalet i tolerancji swoich słabości. Ważne było pokazanie mi psychologicznych mechanizmów funkcjonujących w codziennym zachowaniu i ich skutków w relacjach z otoczeniem. Jeszcze raz dziękuję za ciepło, cenne rady i pokazanie mi siły pozytywnego myślenia :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Karolina jest sympatyczną, młodą osobą, która sumiennie przygotowuje się do spotkań. Bardzo odpowiadała mi metoda zadawania prac domowych, które otwierały oczy na wiele spraw i przez to zbliżały do wyjścia z problemów. Pozytywne w mojej ocenie jest to, że pani Karolina nie podaje raczej gotowych rozwiązań, ale zwraca uwagę na istniejące w człowieku mechanizmy, które leżą u podstaw problemów, a to pomaga w osiągnięciu sukcesu w terapii.


T
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Karoliny trafiłam w związku z OCD (zaburzenie obsesyjno – kompulsywne), które „dopadło” mnie w trakcie ciąży. Związane ono było najpierw z lękiem o zdrowie oczekiwanego dziecka a następnie o to, czy w ogóle podołam roli matki - a raczej roli idealnej matki. Pamiętam, że kiedy po raz pierwszy zobaczyłam Panią Karolinę „uderzył mnie” Jej młody wiek – wskutek czego pojawiła się obawa, czy aby na pewno tak młoda osoba będzie potrafiła mi pomóc. Jednakże już podczas naszej pierwszej sesji terapeutycznej okazało się, że moje obawy są niezasadne, po prostu dałam się zwieść stereotypom, że kompetencja idzie za wiekiem. Tak, Pani Karolina jest osobą bardzo kompetentną i również mega profesjonalną. Widać, że naprawdę zależy Jej na tym by pomóc pacjentowi, jest pełna empatii oraz ciepła. Ponadto Jej poczucie humoru jest genialne – przy użyciu m.in. tej cechy w sposób bardzo obrazowy a jednocześnie delikatny potrafi ukazać mi absurdy w jaki popada mój umysł - wskutek czego potrafię się zdystansować do, uważanej przeze mnie za groźną, danej sytuacji. No i ta atmosfera jaką potrafi stworzyć – pacjent podczas terapii nie czuje się jak na przysłowiowej kozetce u psychologa, tylko że zwierza się ze swoich problemów komuś, komu naprawdę zależy żeby mu pomóc funkcjonować, komu może zaufać, komuś kto wierzy, że pacjentowi uda się pokonać „demona” lęków. Poza tym Pani Karolina w trakcie terapii zadaje prace domowe – narzędzie zmuszające m.in. do obserwacji pacjenta przez siebie samego. Nie jest to łatwe zadanie ale mnie te obserwacje pomagają spojrzeć na własne problemy z innej perspektywy, co zaś jest niezbędne wg mnie do zrozumienia mechanizmów wywołujących u mnie lęki. Reasumując uważam Panią Karolinę za świetnego fachowca i cieszę się, że do Niej trafiłam - moja terapia jeszcze trwa a już w znaczącym stopniu poprawiła się jakość życia mnie a wskutek tego i moim bliskim.


O
Użytkownik zweryfikowany

Z wielka przyjemnością wystawiam "bardzo dobry" Pani Karolinie. Niech Was nie zwiedzie Jej młodzieńcza uroda i delikatność, bo za nimi kryje się wielki profesjonalizm i empatia. Do gabinetu trafiłam z problemem, z którym borykałam się od kilkudziesięciu lat. Wielokrotnie szukałam sposobu, żeby coś zmienić, pomóc sobie ale wszystko zawodziło. Bywały momenty kiedy radziłam sobie lepiej, ale problem i tak pozostawał. Mimo, że szybko uznałam autorytet Pani Karoliny to gdzieś "pod skórą" bałam się, że terapia nic nie da. Pierwszym szokiem były dla mnie prace domowe zadane przez Panią Karolinę, odpowiedzi na proste pytania odkrywające prawdę, której nie byłam, albo nie chciałam być świadoma. Przy którejś z kolejnych wizyt Pani Karolina uświadomiła mi, że mój problem to tylko "efekt uboczny", że musimy skupić się na zmianie moich przekonań i wartości. I to był klucz. Na terapię uczęszczałam przez kilka miesięcy i kilka miesięcy minęło od ostatniej sesji ale nie uznaję, że zakończyłam terapię. Będę wracać do Pani Karoliny kiedy tylko poczuje potrzebę rozprawienia się z kolejnym "demonem":) Pani Karolina nauczyła mnie innego myślenia o sobie, sięgania po to co niemożliwe. Pokazała mi, że nawet wielkie problemy można "ogarnąć" poznając proste mechanizmy naszego umysłu. Wiele Jej słów, przekuło się w hasła, które towarzyszą mi na co dzień i zmieniają moje życie.
Pani Karolino... dziękuję za radość życia, której dzięki Pani doświadczam :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Z całego serca mogę polecić Panią Karolinę jako niesamowicie kompetentną terapeutkę i przemiłą osobę. Moja przygoda z Nią i terapią behawioralno - poznawczą rozpoczęła się w marcu i trwała 5 miesięcy. Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, ponieważ jeszcze nigdy nie udało mi się osiągnąć na terapii tak dużo w tak krótkim czasie. Uczestniczyłam wcześniej w spotkaniach z różnymi psychologami, także w Instytucie Eriksonowskim, w terapii grupowej i na mitingach. Rozpoczynając spotkania z Panią Karoliną czułam więc niechęć do kolejnego "rozgrzebywania" przeszłości. Ale Ona jest niesamowicie inteligentną osobą, a przy tym naprawdę skrupulatnie przygotowuje się do każdego spotkania, więc szybko rozeznała się w moich problemach i przeszła/przeszłyśmy do działania. Pomiędzy spotkaniami dostawałam "prace domowe", materiały do czytania, płyty do słuchania itp. Poza rozpoznaniem moich myśli automatycznych i zamianą ich na alternatywne, dostawałam mnóstwo tzw. "złotych myśli" i anegdot, które teraz przywołuję sobie w razie potrzeby. Spotkania z Panią Karoliną działały jak balsam na moje znerwicowane usposobienie, znikała bariera "psycholog - pacjent", a ja czułam się jak na spotkaniu z najserdeczniejszą przyjaciółką:) Jeszcze raz dziękuję Pani Karolino:) a wszystkim zainteresowanym serdecznie polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Karolina to bardzo kompetentna i sympatyczna osoba. Pomimo napotkanych w czasie terapii trudności na efekty nie trzeba było długo czekać dzięki dużej elastyczności w pracy i fachowości. Bezpośredniość, otwartość i poczucie humoru Pani Karoliny sprawiają, że bardzo łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Połączenie warsztatu zawodowego i podejścia do pacjenta sprawiają, że praca z Panią Karoliną jest efektywna i przyjemna.


L
Użytkownik zweryfikowany

Na terapię do Pani Karoliny trafiłem po tym, jak psychiatra zdiagnozował u mnie nawrót zaburzeń lękowych. Wśród objawów, które mi doskwierały, przede wszystkim wymienić należy lęk przed popadnięciem na poważną chorobę psychiczną. Incydentalnie występowały także napady paniki. Nawrót zaburzenia związany był z pewnymi przykrymi wydarzeniami. Same objawy skutecznie dezorganizowały moje funkcjonowanie. Sprawiły, że trudno było mi się wywiązywać z obowiązków zawodowych.
Pani Karolina jest terapeutką w nurcie behawioralno-poznawczym. Ma to duże znaczenie, gdyż skuteczność oddziaływań terapeutycznych przewidzianych w ramach tego nurtu pozostaje wysoka. Wcześniej miałem do czynienia jedynie z podejściem psychodynamicznym. Oszczędzając długich dygresji, stwierdzę tylko, że oddziaływania terapeutyczne przewidziane w ramach tego nurtu nie przyniosły w moim przypadku oczekiwanych rezultatów. Dużym zdumieniem były zatem dla mnie rezultaty, które udało mi się osiągnąć na sesjach prowadzonych przez Panią Karolinę.
Na czym – w moim odczuciu – polega skuteczność owego podejścia? Po pierwsze, przedmiotem terapii pozostaje to, co jest tu i teraz. Oczywiście, sięga się do dzieciństwa i do pewnych zinternalizowanych wówczas schematów. Sam nacisk kładzie się jednak na to, jak osoba obecnie radzi sobie ze swoim życiem. Po drugie, terapia pobudza do działania, motywuje do rozwiązywania problemów. Niejako wzbudza w człowieku potrzebę do wzięcia odpowiedzialności za siebie. Temu mają służyć przede wszystkim różne prace i zadania domowe. Nie jest to łatwe, daje jednak pewną satysfakcję, poczucie, że w końcu kieruję się swoim życiem. Po trzecie, wskazana terapia pozwoliła mi się zdystansować od różnych negatywnych myśli, które kłębiły mi się w głowie. Zrozumiałem, że myśli nie są faktami, zaś nadmierna koncentracja na przeszłości czy przyszłości wcale nie pomaga
w rozwiązywaniu problemów życiowych.
Odnoszę wrażenie, że ostatni z wymienionych przeze mnie skutków terapii miał w moim przypadku efekt rewolucyjny. W przeszłości w mniejszym stopniu koncentrowałem się na życiu samym w sobie, a bardziej na myślach. To czyniło ze mnie pozbawionego energii „upiora”, w symbolicznym tego słowa znaczeniu rzecz jasna :-) Dzięki terapii stałem się bardziej otwarty na to, co w moim życiu się wydarza. Postawę tę staram się także utrzymać względem przykrych chwil i emocji.
Sądzę, że owe efekty nie byłyby możliwe, gdyby nie sama osoba terapeutki. Przyznam się szczerze, że na początku obawiałem się, jak ta drobna i subtelna kobieta poradzi sobie z moimi niewyobrażalnie ciężkimi (ówczesny neurotyczny punkt widzenia) problemami. Intuicja podpowiadała mi jednak, że trafiłem w dobre ręce i rzeczywiście nie zawiodłem się.
Pani Karolina jest zatem osobą inteligentną, ciepłą, budzącą zaufanie. To, co zrobiło na mnie duże wrażenie, to jej sposób przygotowywania się do sesji. Wszystko jest uporządkowane – widać także, że Pani Karolina rozważa „przypadki” (niestety, muszę tu użyć tak zdehumanizowanego słowa) w tzw. „międzyczasie” i nie trzeba z każdym kolejnym spotkaniem opowiadać wszystkiego od początku. Polubiłem także poczucie humoru Pani Karoliny. Dzięki niemu, łatwiej było spojrzeć na niektóre problemy z pewnego dystansu, rozluźnić się.
Innymi słowy, jeśli ktokolwiek poszukuje kompetentnej terapeutki, osoby, która pomoże
mu w przezwyciężeniu pewnych życiowych problemów czy rozterek, to z czystym sumieniem mogę polecić Panią Karolinę Łempicką.


E
Użytkownik zweryfikowany

Miałem problemy w związku, a dzięki terapii u Pani Łempickiej udało się zrobić kroki do przodu i pokonać wiele trudności. Nie odniosłem wrażenia przeciągania spotkań w celach zarobkowych, co niestety mnie już spotykało.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry psycholog z profesjonalnym podejściem do procesu leczenia.Osoba ciepła i oddana pacjentom. Z pomocą Pani Karoliny udało mi się osiągnąć to wszystko, co wcześniej było ograniczone przez chorobę. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję w nurcie terapii poznawczo - behawioralnej. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe oraz osób ...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychoterapia