Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
22 273.....


plac Zbawiciela 2, Warszawa
Ośrodek CENTRUM

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 2 lat
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
22 273.....

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) (opis) Darmowa usługa

BEZPŁATNA pierwsza konsultacja SKYPE • 1 zł

Pierwsza BEZPŁATNA konsultacja 20min. • 1 zł +3 więcej

Psychological consultation in English

Psychoterapia indywidualna online / Skype (lea@osrodek-centrum.pl) • 160 zł

Psychoterapia partnerska


Moje doświadczenie

O mnie

Zastanawiasz się czy terapia jest dla Ciebie? Sprawdź ! Zapraszam Cię na pierwszą BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ do Ośrodka CENTRUM, który prowadzę w Warszawie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica Lękowa
 • borderline
 • choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Doktorantka / Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
 • 4 letnia Profesjonalna Szkoła Psychoterapii / Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego - w trakcie ostatniego, IV roku do certyfikacji
 • Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


Szeroka 29, Gdańsk

Darmowa usługa

Ośrodek CENTRUM

Pierwsza BEZPŁATNA konsultacja to mój autorski koncept. Konsultację prowadzę osobiście. Wspólnie z Tobą określę zakres problematyczny i omówię szczegóły terapii. Zdziwisz sie jak wiele na tym spotkaniu możesz zyskać. Spróbuj ! Zapraszam Cie serdecznie !plac Zbawiciela 2, Warszawa

Darmowa usługa

Ośrodek CENTRUM

Pierwsza BEZPŁATNA konsultacja to mój autorski koncept. Konsultację prowadzę osobiście. Wspólnie z Tobą określę zakres problematyczny i omówię szczegóły terapii. Zdziwisz sie jak wiele na tym spotkaniu możesz zyskać. Spróbuj ! Zapraszam Cie serdecznie !

Pozostałe usługi

BEZPŁATNA pierwsza konsultacja SKYPE


plac Zbawiciela 2, Warszawa

1 zł

Ośrodek CENTRUM


Pierwsza BEZPŁATNA konsultacja 20min.


plac Zbawiciela 2, Warszawa

1 zł

Ośrodek CENTRUM


Psychological consultation in English


Szeroka 29, Gdańsk

Brak informacji o cenie

Ośrodek CENTRUM


plac Zbawiciela 2, Warszawa

Brak informacji o cenie

Ośrodek CENTRUM


Psychoterapia indywidualna online / Skype (lea@osrodek-centrum.pl)


plac Zbawiciela 2, Warszawa

160 zł

Ośrodek CENTRUM


Psychoterapia partnerska


Szeroka 29, Gdańsk

Brak informacji o cenie

Ośrodek CENTRUM

To autorski koncept krótkich pierwszych bezpłatnych 20 min. spotkań. Konsultację prowadzi osobiście szefowa Ośrodka CENTRUM – Karolina Jarmołowicz. Wspólnie z Tobą określi zakres problematyczny i omówi szczegóły terapii. Zdziwisz się jak wiele na tym spotkaniu możesz zyskać. Spróbuj !plac Zbawiciela 2, Warszawa

Brak informacji o cenie

Ośrodek CENTRUM

To autorski koncept krótkich pierwszych bezpłatnych 20 min. spotkań. Konsultację prowadzi osobiście szefowa Ośrodka CENTRUM – Karolina Jarmołowicz. Wspólnie z Tobą określi zakres problematyczny i omówi szczegóły terapii. Zdziwisz się jak wiele na tym spotkaniu możesz zyskać. Spróbuj !

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
183 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Znalezienie dobrego psychologa dla mnie było bardzo trudne. Miałam kilka prób z innymi lekarzami, lecz dopiero na ostatniej poznałam panią Karolinę. Przekonała mnie do siebie poprzez swoje podejście i sposób przekazania mi pewnych rzeczy. Z czystym sercem mogę ją polecić.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Dzięki interwencjom przeprowadzonym w najtrudniejszych dla mnie momentach dostałam olbrzymie wsparcie, które postawiło mnie do pionu. Poradziłam sobie z napadami lęku i szczerze polecam tę psycholog. Mogłam liczyć na pełen profesjonalizm i indywidualne podejście.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Jesteśmy zadowoleni z wizyt i na pewno będziemy chodzić dalej do tej psycholog. Partner był delikatnie zestresowany tuż przed pierwszą wizytą, ale na szczęście pani Karolina na spokojnie wszystko wyjaśniła i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie pytania. Oceniamy wszystkie odbyte spotkania bardzo pozytywnie i widzimy poprawę w naszej relacji. Wiemy, że czeka nas jeszcze wiele miesięcy pracy, ale już teraz dziękujemy za wszystko co do tej pory osiągnęliśmy


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Na każdej wizycie u pani Karoliny czuję się komfortowo. Mówię otwarcie o swoich problemach i nie wstydzę się rozmawiać - wiem, że nie zostanę wyśmiana i oceniona. Za każdym razem dostaję wiele pytań oraz przede wszystkim cenne rady i wskazówki. Pani Karolina naprawdę wie co robi i widać, że praca jest dla niej pasją. Dziękuję.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

W końcu trafiłem na psychoterapeutę, który umie/chce słuchać i stawia przy tym celne wnioski. Daję duży plus za punktualność, naprawdę to doceniam! Cenię sobie również przyjemną atmosferę w gabinecie, pełne zaangażowanie i skupienie na mnie uwagi – polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

U Pani Karoliny byłam na konsultacji. Bardzo miła i ciepła osoba, potrafi wysłuchać ale też skłonić do wyciągnięcia wniosków. Pomimo, że wizyta nie była stricte terapią a właśnie konsultacją, uważam ją za pomocną. Skłoniła mnie do pewnych refleksji i poczucia się lepiej.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Byłam pierwszy raz u Pani Karoliny na konsultacji i miło mnie zaskoczyła. Na podstawie jakichś drobnych sytuacji, niepewności w zachowaniach potrafiła zauważyć mój faktyczny problem i obudzić we mnie ducha walki o siebie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Polecam panią Karolinę! Nidy wcześniej nie byłem u psychologa i obawiałem się tej wizyty. Na szczęście, jak się później okazało, zupełnie niepotrzebnie. Pani Karolina jest profesjonalistką, przy której czuję się komfortowo - szybko zdobyła moje zaufanie. Jej rady były dla mnie bezcenne i trafne. Po kilku miesiącach terapii nie tylko ja widzę ogromną różnicę w moim życiu, ale przede wszystkim moja żona i dzieci.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Odbyłem dopiero trzy spotkania i szczerze przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony. Na konsultacji wyraźnie było czuć "to coś" między terapeutą a mną - bardzo brakowało mi takiego feelingu u poprzednich lekarzy. Otworzyłem się i mogłem dać z siebie dużo więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Przed nami długa droga, ale już teraz mogę powiedzieć, że jestem na właściwej ścieżce z właściwym przewodnikiem.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Pani Jarmołowicz to świetna specjalistka, która ma bardzo dobre podejście do człowieka. Już na pierwszym spotkaniu poczujesz, że można nabrać do niej zaufania. Chce pomóc i jest mocno zaangażowana w to co robi tworząc idealną atmosferę do rozmów. Świetnie, że na Panią trafiłem!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

59 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam za sobą bardzo trudne dzieciństwo, miałam z tego powodu próby samobójcze i depresje w wieku ok 16 lat. (teraz mam 20) Teraz myślałam że żyje już własnym życiem i że z moją psychiką pomimo przejść jest dobrze, jednak czasami mam zachowania które mnie przerażają. Jedno z nich jest fakt że w sytuacji bardzo stresowej (najczęsciej po alkoholu) staje się agresywna, potrafię z bezsilności kogoś uderzyć (byłam bita jako dziecko, czy to może mieć z tym związek?) Czasami mam lekkie stany lękowe ( jeśli się na nich nie skupię to jest całkiem w porządku jednak gdy tylko sobie uzmysłowię o co chodzi strach się powiększa) zazwyczaj boje się że coś mi się stanie, że ktoś mnie zaatakuje, jednak nie pojawia mi się takie coś często. Najważniejszy jest jednak fakt że wydaje mi się że popadam w pracoholizm.. ostatnio sobie uzmysłowiłam że daje sobie bardzo dużo na głowę, bo podświadomie boje się zwolnić swój bieg życia, ponieważ kiedy tylko zwalniam w głowie zaczynają mi się pojawiać dziwne myśli i wspomnienia, o których normalnie nie myślę. Oczywiście nie są one pozytywne. Czy to wszystko może oznaczać, że podświadomie niekoniecznie pogodziłam się ze wszystkim co mnie w życiu spotkało? Czy terapia mogłaby mi pomóc? Czy terapia mogłaby pogorszyć mój stan? ( Boje się psychoterapii, ponieważ bardzo długą drogę już przeszłam i teraz funkcjonuje bardzo dobrze, odnoszę wiele sukcesów w moim życiu, pnę się do góry i boję się, że terapia mogłaby wszystko zepsuć, bo musiałabym o tym wszystkim opowiadać i wracać do wspomnień które w sumie nie męczą mnie jakoś bardzo w tym momencie)

  Wiem że Państwo nie mogą odpowiedzieć na to pytanie bo to zależy od przypadku, ale gdybym nie poszła na terapie to czy kiedyś to mi się pogorszy? Czy jest możliwość " wyleczenia się " z dzieciństwa? Dodam że normalnie o tym wszystkim co mnie spotkało opowiadam z dystansem i bez problemu sobie z tym radzę dopóki nie zwolnie mojego biegu życia.
  Pozdrawiam Serdecznie

  Czytając o Pani historii wyobrażam sobie ile Pani włożyła pracy, aby samej poprawić jakość swojego życia. Dzieciństwo to okres gdzie najintensywniej rozwija sie nasza osobowość oraz kształtują mechanizmy i tendencje, które wpływają na nasze myśli, uczucia i zachowania. Pisze Pani o jakiejś chęci - jak rozumiem, zamknięcie tego rozdziału. Niby już to minęło, niby poradziłam sobie ze wspomnieniami, pogodziłam się, że to było, ale ... to czasem wraca. Jeżeli jakieś potrzeby czy pragnienia nie były spełnione jak byliśmy dziećmi to żyją one w nas kiedy jesteśmy dorośli. Abyśmy sami je potrafili spełniać, czasem wymaga to od nas dużej pracy. Czasem niestety niezbędny jest psychoterapeuta.
  Lęk i powracające wspomnienia odzywają się wtedy kiedy właśnie zderzamy się z poczuciem podobnym jak sprzed lat np. bezradności, czyli takim dziecięcym stanem. I wtedy możemy czuć się jak dziecko i nie radzić sobie. Ile byśmy presji nie wywierali to mała dziewczynka potrzebuje czegoś innego niż presja, uciekanie etc. Nią trzeba by sie było zaopiekować, sprawdzić czego się boi, dać jej wyrozumiałość i opiekę, bo prawdopodobnie właśnie tego jej zabrakło gdy była dzieckiem.
  Ta dziewczynka myślę, że żyje właśnie w Pani i domaga się atencji.
  Pyta Pani czy warto to rozgrzebywać... To pewnie zależy od tego jak bardzo to Pani utrudnia życie. Czytając Pani wątpliwości odnoszę wrażenie, że jednak trudno jest Pani znaleźć balans w życiu i jednak na tyle to przeszkadza, aby szukać tu odpowiedzi. Kierując się intuicja więc myślę, że warto umówić sie na spotkanie chociaż jedno, aby wspólnie z terapeutą omówić ewentualne trudności i podjąć decyzję. Sami często się boimy a terapeuta właśnie ma w tym towarzyszyć, aby nie było tak "strasznie".
  Nigdy juz nie będzie tak źle jak kiedyś. A ja myślę sobie - patrząc nawet po swoich doświadczeniach terapeutycznych - nie warto się męczyć i bać się dziś. Wystarczy, że strasznie było kiedyś. Osobiście żałuję, że gdy byłam młoda terapia nie była tak powszechna. Im szybciej przepracuje się destrukcyjne, straszące schematy, tym szybciej zacznie się żyć pełnią dorosłego życia.
  Mam nadzieję, że jakoś pomoże to Pani w ewentualnej decyzji.
  Ze swojej strony mogć zaprosić na pierwsza bezpłatną konsultację

  mgr Karolina Jarmołowicz

 • Pytanie dotyczące nerwica natręctw

  moja partnerka wraca do tych samych zdarzen juz przed 2a nawet 3 lat i powtarza jedno i to samo i jest bardzo agresywna do mojej osoby chociaz jej nic nie robie

  Nie zadał Pan pytania, ale wyobrażam sobie, że nie rozumie Pan dlaczego partnerka wspomina wydarzenia, które dla Pana dziś już nie są tak ważne. Co więcej reakcja jej jest nieprzyjemna.
  Jeżeli oczekiwałby Pan pomocy w tej kwestii to pewnie należałoby zacząć od tego jakiego rodzaju byly te wydarzenia.
  Jeżeli jest to np. Pana zdrada, to powracanie przez partnerke wynikac moze z niepogodzenia sie z tym co Pan zrobił.
  Zachecam do wizyty u terapeuty par

  mgr Karolina Jarmołowicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Zastanawiasz się czy terapia jest dla Ciebie? Sprawdź ! Zapraszam Cię na pierwszą BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ do Ośrodka CENTRUM, który prowadzę w Warszawie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica Lękowa
 • borderline
 • choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Doktorantka / Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
 • 4 letnia Profesjonalna Szkoła Psychoterapii / Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego - w trakcie ostatniego, IV roku do certyfikacji
 • Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt
Zobacz więcej

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Staż kliniczny na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, Szpital Bródnowski w Warszawie
 • Staż w Stowarzyszeniu na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie realizującym zadanie “Ogólnopolskie Pogotowie na Rzecz Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia”
 • Pomoc psychologiczna w Ośrodku Pomocy Społecznej Warszawa Praga-Południe
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Orły Medycyny 2019
 • Orły Medycyny 2018

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (57)

Artykuły (1)