Adres

plac Zbawiciela 2, Warszawa
Ośrodek CENTRUM (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
22 273.....

BEZPŁATNA pierwsza konsultacja SKYPE • 1 zł

Psychoterapia online • od 1 zł (opis)

Pierwsza BEZPŁATNA konsultacja 20min. • 1 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Zastanawiasz się czy terapia jest dla Ciebie? Sprawdź ! Zapraszam Cię na pierwszą BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ do Ośrodka CENTRUM (Plac Zbawiciela 2 lok.26 w...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Studia doktoranckie / Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie - w trakcie
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii / Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego - w trakcie ostatniego, IV roku do certyfikacji
 • Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt
Zobacz więcej

Zdjęcia


Filmy


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

BEZPŁATNA pierwsza konsultacja SKYPE

1 zł


plac Zbawiciela 2, Warszawa

1 zł

Ośrodek CENTRUM


Psychoterapia online

od 1 zł


plac Zbawiciela 2, Warszawa

od 1 zł

Ośrodek CENTRUM

Konsultacje odbywają się za pośrednictwem komunikatora SKYPE. Zapraszam Cię na pierwszą BEZPŁATNĄ konsultację, abyśmy określili Twój obszar problemowy i abyś mógł sprawdzić czy terapia jest tym czego potrzebujesz. W opisie rezerwacji wpisz swój adres mailowy, abym mogła Cie odnaleźć.


Pierwsza BEZPŁATNA konsultacja 20min.

1 zł


plac Zbawiciela 2, Warszawa

1 zł

Ośrodek CENTRUM

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
115 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Minął ponad rok od terapii u Pani Karoliny. Dziś byłam na konsultacji aby podziękować Pani Karolinie bo widziałam owszem zmiany odrazu i w trakcie, ale tak naprawdę dopiero z perspektywy roku byłam wstanie w pełni dostrzec jak wiele to w życiu zmienilo. Ja zmieniłam całe swoje życie właściwie i nareszcie widzę jak sama wiele dobrego mogę w życiu mieć jeżeli tylko zechce. Przyszłam wściekła na świat i ludzi i prace i z depresja. Dziś mam nowa prace i związek i jestem nawet lubiana. Tak - to było ciężkie ale tyle ciepła ile dostałam i zrozumienia zdziałało cuda. To bardzo mądry terapeuta i w taki delikatny sposób potrafi pokazać nawet najgorsze rzeczy i do tego daje sile i pokazuje jak coś zmienić. Wow. Naprawdę warto skorzystać. To wspaniały specjalista


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM niskie poczucie wartosci i stres

Pani Karolina to niezwykła serdeczna osoba. Bardzo zaangażowana i skupiona na pomocy. Bardzo dokładnie słucha i odrazu wyłapuje co istotne. Ma ogromne doświadczenie z pracy z ludźmi widać - od wejścia. Jest naturalna bardzo i bardzo przyjazna. Nie ma nic z drętwego psychologa. Rozmawia się z nią jakby miała rentgena i znała nas dłużej niż sama siebie znam. Już jedno spotkanie z nią a czułam się bezpieczna i w bardzo dobrze potraktowana. Z sercem. Byłam u innych osób ale ona pierwsza wzbudziła moje zaufanie. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Wiedziałem, że potrzebuję pomocy psychologa, ale bałem się do niego zgłosić. Jak się później okazało, moje obawy były zupełnie niepotrzebne. Pani psycholog okazała się kompetentna i najzwyczajniej miła. Chodzę na psychoterapię od kilku miesięcy i czuję się bardzo dobrze. Moje samopoczucie uległo znacznej poprawie. Polecam!


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Pani Karolina to świetna specjalistka z indywidualnym podejściem do każdego. Nasze Dziecko było się zamknięte w sobie, nie chciało rozmawiać ani z nami ani ze swoimi przyjaciółmi. Szczęśliwie, po którejś sesji z kolei, pani psycholog udało się dotrzeć i poznać przyczyny tego stanu rzeczy. Teraz jesteśmy na etapie terapii i jako rodzic widzę ogromne postępy - niezmiernie za to dziękuję!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Jeśli ktoś poszukuje dobrego psychologa to śmiało może się udać do Ośrodka Centrum i do pani Karoliny Jarmołowicz. Na przykładzie mojej osoby mogę śmiało powiedzieć, że pani Karolina potrafi pomóc. Nie wiem jak to zrobiła, ale pokazała mi drobny szczegół, na który nigdy moja uwaga nie była zwrócona. W tej właśnie drobnostce tkwił problem i udało jej się to idealnie wyłuskać i mi przedstawić. Bardzo dziękuję za okazane wsparcie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Super specjalistka. Jest rewelacyjna w tym co robi : empatyczna, wczuwająca się, umiejąca znaleźć źródło lęków.. Wszystkie spotkania odbyły się na poziomie i z klasą. Pani Karolino ma Pani w sobie to coś, jest Pani właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Dziękuję.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Pani Karolina to z pewnością psycholog godny polecenia. Jestem przekonana, że potrafi rozmawiać z każdym pacjentem, biorąc pod uwagę to jak niewygodnym jestem rozmówcą. Mam ciężki charakter a mimo to, potrafiła znaleźć odpowiednie wyjście z sytuacji, w którą się uwikłałam. Mimo trudnych rozmów, które się odbyły potrafiła mnie podnieść na duchu i wskazać właściwą drogę.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Byłem wcześniej u kilku psychologów, ale tylko ta Pani była w stanie mi pomóc. Moja terapia trwała kilka miesięcy i mogę stwierdzić, że czuję się znacznie lepiej. Uważam, że szybko wyszedłem ze swoich problemów, które gdzieś tam przypadkiem uroiły się w mojej głowie. Dziękuję za poświęcony mi czas i wszystkie uwagi, które skierowała Pani do mnie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Profesjonalizm i pełne zrozumienie problemów pacjenta. Jestem wzruszona i pełna podziwu wobec Pani, po naszych wszystkich rozmowach. Z radosnym sercem mogę wreszcie przyznać, że żałoba w moim sercu dobiegła końca. Wreszcie, po kilku latach!...


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Karoliny. Po wypadku miałem nieustające, nawracające stany lękowe, a prowadzenie samochodu sprawiało mi ogromną trudność. Psychoterapia, przez którą wspólnie przeszliśmy, dała mi na nowo wiarę w siebie, w moje umiejętności i przede wszystkim znów mogę być pełnowartościowym zawodowym kierowcom.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

59 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam za sobą bardzo trudne dzieciństwo, miałam z tego powodu próby samobójcze i depresje w wieku ok 16 lat. (teraz mam 20) Teraz myślałam że żyje już własnym życiem i że z moją psychiką pomimo przejść jest dobrze, jednak czasami mam zachowania które mnie przerażają. Jedno z nich jest fakt że w sytuacji bardzo stresowej (najczęsciej po alkoholu) staje się agresywna, potrafię z bezsilności kogoś uderzyć (byłam bita jako dziecko, czy to może mieć z tym związek?) Czasami mam lekkie stany lękowe ( jeśli się na nich nie skupię to jest całkiem w porządku jednak gdy tylko sobie uzmysłowię o co chodzi strach się powiększa) zazwyczaj boje się że coś mi się stanie, że ktoś mnie zaatakuje, jednak nie pojawia mi się takie coś często. Najważniejszy jest jednak fakt że wydaje mi się że popadam w pracoholizm.. ostatnio sobie uzmysłowiłam że daje sobie bardzo dużo na głowę, bo podświadomie boje się zwolnić swój bieg życia, ponieważ kiedy tylko zwalniam w głowie zaczynają mi się pojawiać dziwne myśli i wspomnienia, o których normalnie nie myślę. Oczywiście nie są one pozytywne. Czy to wszystko może oznaczać, że podświadomie niekoniecznie pogodziłam się ze wszystkim co mnie w życiu spotkało? Czy terapia mogłaby mi pomóc? Czy terapia mogłaby pogorszyć mój stan? ( Boje się psychoterapii, ponieważ bardzo długą drogę już przeszłam i teraz funkcjonuje bardzo dobrze, odnoszę wiele sukcesów w moim życiu, pnę się do góry i boję się, że terapia mogłaby wszystko zepsuć, bo musiałabym o tym wszystkim opowiadać i wracać do wspomnień które w sumie nie męczą mnie jakoś bardzo w tym momencie)

  Wiem że Państwo nie mogą odpowiedzieć na to pytanie bo to zależy od przypadku, ale gdybym nie poszła na terapie to czy kiedyś to mi się pogorszy? Czy jest możliwość " wyleczenia się " z dzieciństwa? Dodam że normalnie o tym wszystkim co mnie spotkało opowiadam z dystansem i bez problemu sobie z tym radzę dopóki nie zwolnie mojego biegu życia.
  Pozdrawiam Serdecznie

  Czytając o Pani historii wyobrażam sobie ile Pani włożyła pracy, aby samej poprawić jakość swojego życia. Dzieciństwo to okres gdzie najintensywniej rozwija sie nasza osobowość oraz kształtują mechanizmy i tendencje, które wpływają na nasze myśli, uczucia i zachowania. Pisze Pani o jakiejś chęci - jak rozumiem, zamknięcie tego rozdziału. Niby już to minęło, niby poradziłam sobie ze wspomnieniami, pogodziłam się, że to było, ale ... to czasem wraca. Jeżeli jakieś potrzeby czy pragnienia nie były spełnione jak byliśmy dziećmi to żyją one w nas kiedy jesteśmy dorośli. Abyśmy sami je potrafili spełniać, czasem wymaga to od nas dużej pracy. Czasem niestety niezbędny jest psychoterapeuta.
  Lęk i powracające wspomnienia odzywają się wtedy kiedy właśnie zderzamy się z poczuciem podobnym jak sprzed lat np. bezradności, czyli takim dziecięcym stanem. I wtedy możemy czuć się jak dziecko i nie radzić sobie. Ile byśmy presji nie wywierali to mała dziewczynka potrzebuje czegoś innego niż presja, uciekanie etc. Nią trzeba by sie było zaopiekować, sprawdzić czego się boi, dać jej wyrozumiałość i opiekę, bo prawdopodobnie właśnie tego jej zabrakło gdy była dzieckiem.
  Ta dziewczynka myślę, że żyje właśnie w Pani i domaga się atencji.
  Pyta Pani czy warto to rozgrzebywać... To pewnie zależy od tego jak bardzo to Pani utrudnia życie. Czytając Pani wątpliwości odnoszę wrażenie, że jednak trudno jest Pani znaleźć balans w życiu i jednak na tyle to przeszkadza, aby szukać tu odpowiedzi. Kierując się intuicja więc myślę, że warto umówić sie na spotkanie chociaż jedno, aby wspólnie z terapeutą omówić ewentualne trudności i podjąć decyzję. Sami często się boimy a terapeuta właśnie ma w tym towarzyszyć, aby nie było tak "strasznie".
  Nigdy juz nie będzie tak źle jak kiedyś. A ja myślę sobie - patrząc nawet po swoich doświadczeniach terapeutycznych - nie warto się męczyć i bać się dziś. Wystarczy, że strasznie było kiedyś. Osobiście żałuję, że gdy byłam młoda terapia nie była tak powszechna. Im szybciej przepracuje się destrukcyjne, straszące schematy, tym szybciej zacznie się żyć pełnią dorosłego życia.
  Mam nadzieję, że jakoś pomoże to Pani w ewentualnej decyzji.
  Ze swojej strony mogć zaprosić na pierwsza bezpłatną konsultację

  mgr Karolina Jarmołowicz

 • Pytanie dotyczące nerwica natręctw

  moja partnerka wraca do tych samych zdarzen juz przed 2a nawet 3 lat i powtarza jedno i to samo i jest bardzo agresywna do mojej osoby chociaz jej nic nie robie

  Nie zadał Pan pytania, ale wyobrażam sobie, że nie rozumie Pan dlaczego partnerka wspomina wydarzenia, które dla Pana dziś już nie są tak ważne. Co więcej reakcja jej jest nieprzyjemna.
  Jeżeli oczekiwałby Pan pomocy w tej kwestii to pewnie należałoby zacząć od tego jakiego rodzaju byly te wydarzenia.
  Jeżeli jest to np. Pana zdrada, to powracanie przez partnerke wynikac moze z niepogodzenia sie z tym co Pan zrobił.
  Zachecam do wizyty u terapeuty par

  mgr Karolina Jarmołowicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Zastanawiasz się czy terapia jest dla Ciebie? Sprawdź ! Zapraszam Cię na pierwszą BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ do Ośrodka CENTRUM (Plac Zbawiciela 2 lok.26 w...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Studia doktoranckie / Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie - w trakcie
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii / Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego - w trakcie ostatniego, IV roku do certyfikacji
 • Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Staż kliniczny na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, Szpital Bródnowski w Warszawie
 • Staż w Stowarzyszeniu na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie realizującym zadanie “Ogólnopolskie Pogotowie na Rzecz Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia”
 • Pomoc psychologiczna w Ośrodku Pomocy Społecznej Warszawa Praga-Południe
Zobacz więcej


Zdjęcia


Filmy


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (30)

Artykuły (1)