Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet, Poznań

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Kryzys
 • Kryzys życiowy
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Gabinet, Poznań

Opinie

5

Ogólna ocena
4 opinie

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wraz z żoną uczestniczyliśmy u Pani Karoliny. Spotkania miały służyć poprawie naszej komunikacji i pogłębieniu relacji.
Pani Karolina bardzo ciepło, życzliwie, a przy tym profesjonalnie podeszła do naszego związku jak i do nas z osobna przez co czuliśmy się bezpieczni, zaopiekowani i wolni. Polecamy!


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wiele osób obawia się wizyty u psychologa, niepotrzebnie. Pani Karolina jest bardzo miłą, ciepłą osobą, która bardzo angażuje się i stara się dopomóc w znalezieniu rozwiązania problemu. Polecam.


H
Użytkownik zweryfikowany

Podejrzewam, że wielu ludzi potrzebuje pomocy psychologa i pewnie znaczna część z nich nigdy do niego nie trafi. A szkoda - szkoda dla nich i dla ich otoczenia! Niejeden człowiek może nawet nie zdawać sobie sprawy, jak wiele zyska dzięki psychoterapii - tylko najpierw musi się jej poddać! Ja odbywam psychoterapię u Pani Karoliny Idkowiak i mogę bez wahania polecić tego specjalistę. Pani Idkowiak jest bardzo skuteczna, ma świetne podejście do pacjenta, rozumie jego problemy i odczucia. Potrafi "wyciągnąć" od nas potrzebne do terapii informacje, nawet jeżeli początkowo nie uświadamialiśmy sobie, które dane na nasz temat są istotne. Ten psycholog to prawdziwy fachowiec, któremu warto zaufać!


A
Użytkownik zweryfikowany

Z panią Karoliną mam przyjemność spotykać się od roku. Każde spotkanie to porcja nowych odkryć na własny temat, z każdego spotkania wychodzę uskrzydlona. Niezwykła wrażliwość, niezwykła inteligencja, niezwykła przenikliwość, profesjonalne podejście- dla mnie wybitny specjalista. Z całego serca polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, czy pomaga pan osobom z borderline? Jakimi metodami psychoterapeutycznymi? Czy spotkania trwają 30 min? Jaka jest cena?

  Witam serdecznie,
  jako terapeutka systemowa stawiam akcent na to, aby określona diagnoza nie przysłaniała mi osoby, z którą pracuję. Metody dostosowuję indywidualnie do klienta i jego oczekiwań.

  Decyzja o podjęciu pracy terapeutycznej nie jest podejmowana w oparciu o zewnętrzną diagnozę, z którą przychodzi osoba, ale jest wspólnym wyborem klienta (np. czy ten terapeuta mi odpowiada? czy czuję się przy nim bezpiecznie? czy jestem gotowy z taką osobą pracować nad stawianymi przeze mnie celami?) i terapeuty (np. czy mogę pracować nad celami, które są ważne dla klienta?). Stąd trudno mi jednoznacznie ustosunkować się do pierwszego z zadanych pytań.

  Spotkania indywidualne trwają 50 minut. Ceny dostępne są na moim profilu w serwisie znanylekarz.

  Pozdrawiam,
  Karolina Idkowiak

  Karolina Idkowiak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Kryzys
 • Kryzys życiowy
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły