dr n. med.

Karol Szyluk

Ortopeda

15 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

 • Centrum Medyczne Polmed Oddział Sosnowiec

  Modrzejowska 32B
  41-200 Sosnowiec, śląskie

  292
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Usługi

  Zwykła wizyta
 • NZOZ MEDICUS S.C.

  Żeromskiego 22/1A
  41-902 Bytom, śląskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Leczę się u pana doktora juz ponad 6 lat i gdyby nie on chyba mój kręgosłup wyglądał by okropnie. Polecam lekarz z powołania i prawdziwy fachowiec i specjalista!jedyny lekarz do którego idę z uśmiechem na twarzy!

 • bardzo dobry

  wyjątkowy lekarz, wyleczył mi stopę-po 3latach w ciągu ktòrych żadden lekarz nie postawił trafnej diagnozy - tylko leki przeciwbòlowe. Po raz pierwszy porozmawiał ze mną rozpoznał dnę moczanową. przepisał leki dał dietę. Od 3 lat po raz pierwszy nie czuję bòlu. Przy okazji wyleczył mi łokieć. Polecam super.

 • bardzo dobry

  bardzo dobry ortopeda chirurg naprawił mi obie ręce -polecam super lekarz godny polecenia polecam :)

 • bardzo dobry

  Super chirurg! Operacyjnie naprawił zwyrodnienia w moim nadgarstku po zroście z przemieszczeniem kosteczki łódeczkowatej. Przywrócił kształt k. łódeczkowatej, usunął polipy kostne, oraz dokonał resekcji wyrostka kości promieniowej. W nadgarstku powoli wszystko wraca do normy. Oprócz tego ma wspaniały kontakt z pacjentem oraz indywidualne podejście do każdego z osobna. Jeszcze raz polecam!

 • bardzo dobry

  Przede wszystkim po raz pierwszy doktor dał mi powiedzieć o co mi dolega. Pośwęcił mi czas - wysłuchał. I Co okazało się, że przyszedłem do ortopedy a Doktor - nie dosć że wyleczył mi skręconą kostkę i i bolesny bark, zajął się mną całościowo. Potraktował jak człowieka a nie petenta. Okazało śę co potwierdziły badania zlecone przez Doktora że mam nadczynność tarczycy. I rzeczywiście. Po raz pierwszy Lekarz mnie wysłuchał zbadał zlecił badania, wyleczył ortopedycznie i odwalił robotę za innych -rozpoznał nadczynność tarczycy. Nie mam słów - Leczę się na tarczyce wszystko ok, a problemy ortopedyczne zostały załatwione od ręki. Wielkie ukłony w stronę doktora Szyluka. Ktoś napisał wielki człowiek- TO PRAWDA

 • bardzo dobry

  Pan doktor Szyluk podjął się leczenia mojego barku i kostki, który miałam uszkodzony po wypadku samochodowym w 2008 r. Pomimo leczenia u wielu lekarzy było coraz gorzej. Ręką już nie mogłam ruszać a kostka bolała nie do uwierzenia. Chyba ze względu na mój wiek mam 70 lat lekarze dawali mi jedynie leki przeciwbólowe i tyle. Dr Szyluk jako pierwszy wysłuchał mnie do końca i po prostu zbadał !! Obecnie jestem po operacji nic mnie nie boli mogę ruszać ręką i normalnie funkcjonować. Dr Szyluk wykonał mi artroskopię ramienia a kostkę wyleczyliśmy bez operacji. Serdecznie polecam tego lekarz tez z tego względu,ze po raz pierwszy Pan Doktor wytłumaczył mi na czym polega moja choroba, poświęcił mi czas nie traktował jak biorcy recept. Bardzo dziękuję Panie doktorze za wszystko-teraz wiem że żyję na nowo.

 • bardzo słaby

  Dr Szyluk, niewątpliwie jest jedyny w swoim rodzaju. Jest to jedyny lekarz jakiego poznałam, który tak bardzo by się przechwalał. Niestety pięknie przechwałkami zamydlił mi oczy i zdecydowałam się u niego zoperować nadgarstek. Wszystko było w porządku dopóki wizyty odbywały się w prywatnym gabinecie, Pa doktor zapewniał, że po artroskopii wszystko wróci do normy. Nawet na ściąganie szwów zaprosił mnie do swojego prywatnego gabinetu, co oczywiście zrobiłam. Kiedy po operacji ręka nadal bolała, zaproponował zastrzyki dostawowe, oczywiście pełnopłatne. A kiedy wybrałam się do niego do poradni w szpitalu, po całą dokumentację związaną z zabiegiem, ponieważ ręka jak bolała przed zabiegiem tak bolała po zabiegu, był bardzo nieprzyjemny, krytykował, zarzucił, że nie stawiłam się do poradni na kontrolę (a te wizyty prywatne, przepraszam, czym były?) oczywiście nie zapomniał powiedzieć, że nie ma w Polsce tak dobrych lekarzy od nadgarstków jak on i życzy mi powodzenia. Jak się później okazało, co stwierdził inny lekarz, w mojej ręce nie zostało podczas zabiegu zrobione nic!

 • bardzo dobry

  Najwspanialszy lekarz w swoim fachu i zarazem człowiek jakiego poznałam, dołanczam się do opinii powyżej, Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem, zawsze chętny pomóc. Dziękujmy, że"Tacy" lekarze z sercem jeszcze istnieją. Bardzo Wielki Człowiek.

 • dobry

  Doktor Szyluk jest jednym z nielicznych lekarzy, który na studiach się uczył a nie tylko studiował. Zna się na swojej pracy jak mało kto. Rozważny, szczery w opiniach no i wielki fachowiec, wyśmienity praktyk, potrafiący leczyć to czego sie podjął. Wielki, wielki plus dla Pana doktora Szyluka. Oby tak dalej :)


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Najlepszy dr pod słońcem, bardzo ciepły, uczciwy i fachowy!!!poza tym,ze jest wspaniałym operatorem, to jeszcze wyleczył mój kręgosłup....wyłam z bólu dwa lata i tylko leki i operacje mi przepisywano...a pan dr trzy razy ponastwiał i czuje się jako "nowonarodzona":)))przyjmuje w Bytomiu w Medicusie!jest najlepszy!!!!