Karol Mulczyński

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

40 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
233 odwiedziny w ciągu 30 dni

W przypadku pierwszej wizyty proszę o zarezerwowanie wizyty trwającej 60 minut! należy posiadać również aktualne badania krwi: morfologię ogólną, profil lipidowy oraz poziom glukozy.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • siedem lat mi zeszlo aby trafic do Pana Karola...po pierwszej wizycie ,czuje sie jakbym miala 5kg mniej :-) mysle,ze bedzie dobra wspolpraca.konkretny i profesjonalny czlowiek

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretny lekarz, doceniam wiedzę i doświadczenie. Rozmowa daje dużo przydatnych informacji i nastawia pozytywnie do procesu odchudzania.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretna i merytoryczna wizyta, dużo cennych informacji. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe

 • M

  Wizyta bardzo pomocna , lekarz bardzo miły, szczegółowo przedstawił plan dalszego mojego trybu odżywiania , czekam na pierwsze efekty .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta pełna informacji. Rzeczowo i na temat. Pewnie przekazywane informacje. Jeśli dostosuję się do zaleceń a one nie będą trudne w realizacji to uznam to za sukces mój i lekarza.

  Karol Mulczyński2016-07-15

  Dziękuję bardzo. Trzymam kciuki Pani Moniko

 • P

  Pierwsza wizyta dokładne omówienie wszystkich niejasności i błędów żywieniowych.Dieta łatwa prosta i przyjemna dostosowana indywidualnie.
  Czekam na efekty....
  Pozdrawiam

  Karol Mulczyński2016-07-15

  Bardzo dziękuję

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo pozytywne zaskoczenie po przekroczeniu progu gabinetu- otwarty ,sympatyczny , komunikatywny i z uśmiechem od ucha do ucha Pan Karol. Rzeczowy i konkrety ,wyjaśniający skrupulatnie moje "grzechy".Od tygodnia stosuje się do zaleceń i.... odkryłam na nowo smak owoców i warzyw ,mimo iż to jest dieta nie odczuwam jej jako męczarni. Dlatego ... kochane ciałka rubensowskie i nie tylko zgłaszajcie się do Pana Karola.

  Karol Mulczyński2016-07-15

  Dziękuję, Pani Izo narazie idzie świetnie oby tak dalej

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sympatycznie, miło i mam nadzieję, że skutecznie, ale to się okaże dopiero w najbliższej przyszłości, kiedy zmiany wprowadzę w życie Puki co, pozdrawiam serdecznie

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta fachowo i profesjonalnie. Dostałam świetną dietę - bardzo urozmaicona i pyszna. Mam za sobą dopiero dwa dni i czekam na efekt 10 kg. Będę polecać znajomym. Maria.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dietetyk bardzo rzeczowy,który umie słuchać pacjenta i w bardzo prosty sposób tłumaczy zasady żywienia.Polecam bardzo wszystkim tym ,którzy zwątpili w swoje siły w walce z nadwagą.

  Karol Mulczyński2016-01-11

  Dziękuję za dobrą opinię. Pozdrawiam serdecznie :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W przypadku pierwszej wizyty proszę o zarezerwowanie wizyty trwającej 60 minut! należy posiadać również aktualne badania krwi: morfologię ogólną, profil lipidowy oraz poziom glukozy. Warto też zrobić poziom TSH i FT4.

  Mgr Karol Mulczyński - dietetyk absolwent Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Od 2002 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie na stanowisku starszego asystenta mgr dietetyki.

  Od 2012 roku wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie (odpowiedzialny za przedmioty: dietetyka pediatryczna, żywienie człowieka zdrowego i chorego, żywienie w chorobach metabolicznych, praktyczne układanie jadłospisów, dietoterapia otyłości i zespołu metabolcznego, żywienie w chorobach układu pokarmowego.

  Nauką o zdrowym żywieniu interesuje się od 1999 roku. Po ukończeniu Liceum Gastronomicznego w 2000 roku postanowił kształcić się w kierunku prawidłowego żywienia ludzi zdrowych i chorych. Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę poprzez udział w wielu szkoleniach i kursach.

  Porad dietetycznych udziela w Prywatnym gabinecie mieszczącym się w Lesznie w Szpitalu Wojewódzkim w poniedziałki i środy od godziny 15-19

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Mikołaa Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy Wydział Nauk o Zdrowiu - kierunek Zdrowie Pulbiczne- specjalność Dietetyka
 • Medyczne Studium Zawodowe w Kościanie - Wydział Dietetyki
 • Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie - Liceum Gastronomiczne