lek.

Karol Kłódkowski

Neurochirurg

7 opinii +dodaj

Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Współczesna neurochirurgia nie ogranicza się już tylko do pracy ze skalpelem. Przy całym wachlarzu nowoczesnych metod leczenia, które mogę zaproponować, metody inwazyjne są ostatecznością.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Stadmedica Centrum Medyczne

  Polecam serdecznie Pana doktora! Postawił mnie na nogi, podczas gdy inni lekarze zalecali tylko operację. Leczy kompleksowo i ma najświeższą wiedzę. Nie dość że fachowiec to do tego miły i ludzki. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Inni powinni brać z niego przykład!

 • M
  Lokalizacja: Szpital EskulapUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  Bardzo dobry specjalista. Trafiłam na konsultację do tego lekarza, ponieważ jeden z bydg.profesorów neurochirurgii (bez żadnych wyników badań) stwierdził u mnie przepuklinę kręgów szyjnych i zaproponował mi operację prywatną. Przerażona sytuacją chciałam zasięgnąć opinii innego neurochirurga. Do dr Kłódkowskiego przyszłam już z wynikiem rezonansu i usłyszałam, że jest to tylko lekkie obsunięcie 2 kręgów, nieznaczne wypukliny i kyfotyzacja. Operację uznał za - cytuję: "absolutnie niewskazaną", zalecił natomiast rehabilitację. Na obrazach z rezonansu wyjaśnił mi wszystko na tyle dokładnie, że sama już widziałam, że nie jest to stan do operacji. Dzięki temu lekarzowi uniknęłam niepotrzebnej operacji i dziś po paru zabiegach rehab. czuję się lepiej, ból jest znacznie mniejszy i jestem w stanie normalnie pracować. Dodam tylko, że dr Kłódkowski przepraszał mnie za tamtego profesora w imieniu wszystkich neurochirurgów. Wizyta była krótka, ale konkretna i rzeczowa. Dr Kłódkowski zwrócił mi też uwagę na tarczycę i zalecił pójście do endokrynologa, więc jak widać nie ogranicza się tylko do problemu, z którym pacjent przychodzi. Polecam a dr Kłódkowskiemu dziękuję za szybką i trafną diagnozę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stadmedica Centrum MedyczneUsługa: przewlekłe bóle kręgosłupa

  Doktor bardzo empatyczny z cierpliwością wysłuchał moich pytań i udzielił odpowiedzi.Zaproponował leczenie,które przyniesie najlepsze efekty.Nie będę cierpieć na bóle kręgosłupa Polecam.

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja kręgosłupa

  Jeden z lepszych neurochirurgów. Konkretny, życzliwy i bardzo pomocny, nie owija w bawełnę :).
  Operacja w odcinku szyjnym C6-C7 przebiegła pomyślnie, rana praktycznie niewidoczna (zrobiona plastycznie). Po operacji męczarnie i ból od razu ustąpiły.
  Lekarz z powołania- w każej chwili służy pomocą. :)

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stadmedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Witam serdecznie. Od lat borykam się z bólem pleców na odcinku lędźwiowym. Od roku ból się pogłębił i średnio raz w miesiącu chwytałem stan zapalny na który zapisywano mi różne zastrzyki i tabletki, które tak naprawdę przestały pomagać. Trafiłem do pana doktora Karola Klodkowskiego zupelnie przez przypadek, gdyż szukałem pilnie( umierałem z bólu )specjalisty neurochirurga w tej dziedzinie. Akurat mial on wolny termin na konsultację i bardzo dobrą opinię, więc skorzystalem . Zostałem szczegółowo przebadany i z racji tego że mój stan był poważny ( nie mogłem w ogóle i funkcjonować w życiu codziennym tym bardziej zawodowym) umowilsmy się pierw na przeprowadzenie blokady. Oczywiście nie była ona gwarancją powrotu do zdrowia ale człowiek godzi się na wszystko w takiej sytuacji. Chodzilo o pozbycie się jak najszybciej bólu. Niestety już po tygodniu wróciłem z bólem do pana doktora. Od razu zostałem skierowany na zabieg krioblacji( wymrażanie nerwów) który przeprowadził pan Karol. Jestem dwa miesiące po zabiegu w trakcie rehabilitacji, którą mogę w końcu robić bez bólu. Polecam pana dr. Klodkowskiego. Miły, sympatyczny, bardzo oddany swojej pracy. Prawdziwy lekarz z powołania. Dzięki niemu wracam do świata żywych. Dziękuje!!!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam Pana doktora. Przypadkiem przejazdem trafiłem z ostrym bólem kręgosłupa do doktora Kłódkowskiego, szybka diagnoza, trafne zalecenia co do dalszego postępowania i już się z tym nie borykam. Pozdrawiam.

 • B
  Lokalizacja: Stadmedica Centrum MedyczneUsługa: badanie kręgosłupa

  Serdecznie polecam doktora Kłódkowskiego. Poszłam na wizytę, bo już z bólu kręgosłupa nie mogłam chodzić. Wspaniałe podejście do pacjenta, doktor nie bazował tylko na wynikach rezonansu, ale dokładnie mnie zbadał, zdiagnozował źródło bólu,a po wykonanej przez doktora blokadzie wróciłam do życia!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Współczesna neurochirurgia nie ogranicza się już tylko do pracy ze skalpelem. Przy całym wachlarzu nowoczesnych metod leczenia, które mogę zaproponować, metody inwazyjne są ostatecznością. Diagnozy nie stawiam tylko na podstawie wyników badań obrazowych, lecz przede wszystkim na dokładnym zbadaniu pacjenta. Mimo zaplecza medycznego nie zamykam się na alternatywne metody leczenia, których przykładem jest zyskująca sobie coraz większe uznanie w zachodniej medycynie akupunktura. U wielu moich pacjentów po serii zabiegów akupunktury dolegliwości bólowe ustąpiły lub uległy znaczącemu zmniejszeniu.
  Podczas wizyty w moim gabinecie porozmawiamy o Państwa codziennych dolegliwościach i oczekiwaniach związanych z leczeniem. Omówimy szczegóły indywidualnej terapii, postaram się wyjaśnić wszelkie Państwa wątpliwości.
  Moim celem jest pomoc Państwu w powrocie do zdrowia, normalnego codziennego funkcjonowania i pracy.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia