Mgr

Karol Filip

Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • L
  Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: rehabilitacja pourazowa

  Polecam p. Karola,który pomógł mi wrócić do formy po urazie kolana, którego doznałem podczas gry w piłkę. Oprócz pracy manualnej wykonanej przez p. Karola dostałem również zestaw ćwiczeń, które wspomagały powrót do zdrowia. Przystępna cena oraz elastyczne godziny pracy.

  Karol Filip2018-03-19

  Super, że udało się powrócić do formy. Służę pomocą w przyszłości.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Reumatologia
  • Medycyna sportowa
  więcej

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Karol Filip
  Karol Filip
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Warszawa
  Należy udać się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty, aby ocenił co jest przyczyną i zaproponował odpowiednie postępowanie. Być może nie jest to nic poważnego i uda się Pani pomóc kilkoma zabiegami.… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L
   Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: rehabilitacja pourazowa

   Polecam p. Karola,który pomógł mi wrócić do formy po urazie kolana, którego doznałem podczas gry w piłkę. Oprócz pracy manualnej wykonanej przez p. Karola dostałem również zestaw ćwiczeń, które wspomagały powrót do zdrowia. Przystępna cena oraz elastyczne godziny pracy.

   Karol Filip2018-03-19

   Super, że udało się powrócić do formy. Służę pomocą w przyszłości.

  • E
   Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: ból w odcinku lędźwiowym

   Do Pana Karola trafiłam z bólem w odcinku lędźwiowym, spowodowanym dźwignięciem ciężkiego kartonu. Paraliżujący ból był tak silny, że nie mogłabym chodzić i chciałam jechać do szpitala. Jednak Pan Karol zgodził się mnie przyjąć już w przeciągu 30 minut od mojej wiadomości. Oprócz fizycznego rozciągania mięśni, zastosował w moim przypadku metodę suchego nakłuwania igłą. Zabieg bolesny przyznaję, ale szok i niedowierzanie po tym, jak zeszłam z łóżka bez bólu było sielniejsze. Wystarczyły zaledwie 3 wizyty, by pozbyć się silnego i od lat wracającego bólu.
   Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Karola każdemu! :)

   Karol Filip2018-01-10

   Cieszę się, że mogłem pomóc. Zapraszam ponownie w razie potrzeby :)

  • T
   Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja Medyczna

   Pomimo młodego wieku wielu kolegów po fachu mogą zazdrościć panu Karolowi wiedzy i odbytych szkoleń. Pan Karol cierpliwie testował różne hipotezy diagnostyczne. Pomógł mi zwalczyć problemy z kręgosłupem i kolanem (torbiel Bakera), które trapiły mnie od półtorej roku, a przy których ortopedzi rozkładali ręce. Już od pierwszego momentu można wyczuć, że cechuje go ponadprzeciętne zaangażowanie i łatwość w łapaniu kontaktu. Dziękuję za pomoc :)

   Karol Filip2017-12-04

   Również dziękuję za wytrwałość i zaufanie. Dzięki nim można było uzyskać satysfakcjonujący efekt końcowy. Służę pomocą w przyszłości :)

  • Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja Medyczna

   Po upadku z konia okazało się, że złamałam trzy wyrostki poprzeczne kręgosłupa. Pierwsze opinie lekarzy były takie, że bardzo długo będę wracała do swojej sprawności fizycznej. Dzięki rehabilitacji i pomocy Karola Filipa, wróciłam do zdrowia i sprawności fizycznej dużo szybciej niż przewidywano. Serdecznie polecam

   Karol Filip2017-11-08

   Początkowo sam podchodziłem z dużą ostrożnością, co do rokowań. Na szczęście udało się wyprowadzić z bólu i przywrócić pełną sprawność w zasadzie po kilku zabiegach.

  • P
   Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: garbienie

   Fachowe podejście do pacjenta, serdeczność oraz kompetentne wskazówki, tymi słowami mogę podsumować moją wizytę u Pana Karola. Uzyskałam rzetelne informacje i porady jak uniknąć garbienia i nad czym pracować aby zachować prostą postawę. Widzę już efekty wizyty!

   Karol Filip2017-10-11

   Chęć współpracy i zmiany na lepsze ze strony pacjenta nie są tu bez znaczenia. W takim przypadku pozytywne efekty są nieuniknione :)

  • Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: Ból przyczepów mięśni ud

   Mój problem był związany z bólem z tyłu ud, w ich górnej części. Byłam u 8 ortopedów, którzy nie potrafili postawić diagnozy, a następnie po wykonaniu USG, gdy okazało się, że są zwapnienia w okolicy przyczepów, nie zaproponowali skutecznego leczenia. Byłam również u wielu fizjoterapeutów, ale dopiero terapia u Pana Karola zaczęła przynosić efekty. Polegała ona głównie na igłoterapii i manualnym rozluźnianiu bolesnych okolic. Dzięki temu ponownie mogę tańczyć bez bólu i wybieram się na obóz taneczny, co wydawało się już nierealne.

   Karol Filip2017-06-18

   Rehabilitacja trwa już dosyć długo ze względu na przewlekłość przypadku. Jednakże niepoddawanie się i wiara w powodzenie ze strony pacjentki doprowadziły do końcowego sukcesu.

  • A
   Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: igłoterapia

   Przez kilka dni męczył mnie narastający ból pleców - na wizycie okazało się, że był to przykurcz mięśni przykręgosłupowych. Terapia manualna i taping przyniosły ulgę, ale przykurcz nie zniknął. Na wizycie dwa dni później Pan Karol zastosował igłoterapię, która pomogła i niemal od razu ból zniknął. Polecam zarówno ze względu na skuteczność jak i komunikatywność.

   Karol Filip2017-05-08

   Spięcie mięśni i przyblokowanie stawów kręgosłupa faktycznie było dosyć mocne. Tym bardziej jestem rad, że udało się stosunkowo szybko rozwiązać problem.

  • Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: fizjoterapia

   Po konsultacji lekarskiej ws. pękniętej łąkotki przyśrodkowej i bocznej w kolanie, zamiast pod nóż, udałam się na rehabilitację. Pan Karol uratował mi kolana przed niepotrzebną operacją, zajął się nimi kompleksowo po dobraniu najlepszej metody fizjoterapii - nie nazwę ich fachowo, ale były to terapia manualna i igły. Po kilku spotkaniach kolano wróciło do sprawności, ból przeszedł. Na razie minęło pół roku i operacja nie była potrzebna. Pan Karol Jest miły i uprzejmy. Zwracam się o pomoc, gdy coś mi się zepsuje (np. kiedy zaczyna mnie boleć drugie kolano po operacji) i zawsze jestem zadowolona.

   Karol Filip2017-04-29

   Również bardzo się cieszę, że dzięki zabiegom udało się uniknąć operacji. Służę pomocą i dziękuję za miłe słowa!

  • A
   Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: indywidualny program treningowy

   Jestem po operacji stawu barkowego i ćwiczę regularnie z panem Karolem. Porządny trening, bez taryf ulgowych, miła atmosfera, a efekty widoczne już po godzinie. Gorąco polecam.

   Karol Filip2017-04-29

   Dobre chęci i wytrwałość pacjenta nie pozostają tutaj bez znaczenia - mają duży udział w coraz to lepszym stanie operowanego stawu.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Do Pana Karola Filipa trafiłam z kłującym bólem z pięcie, który promieniował na całą stopę i łydkę. Przed fizjoterapią byłam u lekarzy, którzy przepisywali mi jedynie środki przeciwbólowe, zalecano chodzenie na palcach (co tylko pogarszało schorzenie) a nawet podejrzewano skręconą kostkę (co zostało szybko wykluczone). Pan Karol błyskawicznie znalazł dla mnie czas. Już po pierwszym zabiegu znów byłam w stanie chodzić. Pan Karol zademonstrował ćwiczenia, które mogę samodzielnie wykonywać w domu aby problem nie powracał. Wystarczyły dwie wizyty, aby przywrócić mi sprawność. Fizjoterapeuta godny polecenia każdemu.

   Karol Filip2017-04-29

   Bardzo się cieszę, że mogłem Pani pomóc.