Mgr

Karol Filip verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • L
  Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: rehabilitacja pourazowa

  Polecam p. Karola,który pomógł mi wrócić do formy po urazie kolana, którego doznałem podczas gry w piłkę. Oprócz pracy manualnej wykonanej przez p. Karola dostałem również zestaw ćwiczeń, które wspomagały powrót do zdrowia. Przystępna cena oraz elastyczne godziny pracy.

  Karol Filip2018-03-19

  Super, że udało się powrócić do formy. Służę pomocą w przyszłości.

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Patryk Legut
  Patryk Legut
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Nowolipki 27, Warszawa
  Pan Patryk jest doskonałym specjalista. Dobrze diagnozuje i stosuje skuteczna terapie. Przy tym wszystko dobrze… więcej

  Mateusz Gładysz
  Mateusz Gładysz
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Nowolipki 27, Warszawa
  Świetny specjalista, profesjonalne podejście do pacjenta, z pozytywną energią. Zgłosiłam się z bólem kręgosłupa,… więcej

  Tomasz Korlacki
  Tomasz Korlacki
  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta
  Nowolipki 27, Warszawa
  Przyszłam do p. Tomka z bolącym kręgosłupem lędźwiowym. Mam dyskopatię, a do tego po dłuższej jeździe na rowerze… więcej

  Krzysztof Krzystyniak
  Krzysztof Krzystyniak
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Nowolipki 27, Warszawa
  Fachowość, skuteczność, a przede wszystkim ogromne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Pan Krzysztof to absolutnie… więcej

  Paweł Kaczorowski
  Paweł Kaczorowski
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Nowolipki 27, Warszawa
  Mgr Paweł Kaczorowski jest świetnym specjalustą, dodatkowo bardzo miłym i empatycznym. Już kolejny raz po jego… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Reumatologia
  • Medycyna sportowa
  więcej

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Karol Filip
  Karol Filip
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Warszawa
  Tomografia głowy, plus ewentualnie EEG. Potem można sprawidzic przepływy tętnic szyjnych. Zbadac serce, parametry krwi. Jeśli nie będzie nic niepokojącego udac się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty,… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L
   Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: rehabilitacja pourazowa

   Polecam p. Karola,który pomógł mi wrócić do formy po urazie kolana, którego doznałem podczas gry w piłkę. Oprócz pracy manualnej wykonanej przez p. Karola dostałem również zestaw ćwiczeń, które wspomagały powrót do zdrowia. Przystępna cena oraz elastyczne godziny pracy.

   Karol Filip2018-03-19

   Super, że udało się powrócić do formy. Służę pomocą w przyszłości.

  • E
   Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: ból w odcinku lędźwiowym

   Do Pana Karola trafiłam z bólem w odcinku lędźwiowym, spowodowanym dźwignięciem ciężkiego kartonu. Paraliżujący ból był tak silny, że nie mogłabym chodzić i chciałam jechać do szpitala. Jednak Pan Karol zgodził się mnie przyjąć już w przeciągu 30 minut od mojej wiadomości. Oprócz fizycznego rozciągania mięśni, zastosował w moim przypadku metodę suchego nakłuwania igłą. Zabieg bolesny przyznaję, ale szok i niedowierzanie po tym, jak zeszłam z łóżka bez bólu było sielniejsze. Wystarczyły zaledwie 3 wizyty, by pozbyć się silnego i od lat wracającego bólu.
   Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Karola każdemu! :)

   Karol Filip2018-01-10

   Cieszę się, że mogłem pomóc. Zapraszam ponownie w razie potrzeby :)

  • T
   Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja Medyczna

   Pomimo młodego wieku wielu kolegów po fachu mogą zazdrościć panu Karolowi wiedzy i odbytych szkoleń. Pan Karol cierpliwie testował różne hipotezy diagnostyczne. Pomógł mi zwalczyć problemy z kręgosłupem i kolanem (torbiel Bakera), które trapiły mnie od półtorej roku, a przy których ortopedzi rozkładali ręce. Już od pierwszego momentu można wyczuć, że cechuje go ponadprzeciętne zaangażowanie i łatwość w łapaniu kontaktu. Dziękuję za pomoc :)

   Karol Filip2017-12-04

   Również dziękuję za wytrwałość i zaufanie. Dzięki nim można było uzyskać satysfakcjonujący efekt końcowy. Służę pomocą w przyszłości :)

  • Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja Medyczna

   Po upadku z konia okazało się, że złamałam trzy wyrostki poprzeczne kręgosłupa. Pierwsze opinie lekarzy były takie, że bardzo długo będę wracała do swojej sprawności fizycznej. Dzięki rehabilitacji i pomocy Karola Filipa, wróciłam do zdrowia i sprawności fizycznej dużo szybciej niż przewidywano. Serdecznie polecam

   Karol Filip2017-11-08

   Początkowo sam podchodziłem z dużą ostrożnością, co do rokowań. Na szczęście udało się wyprowadzić z bólu i przywrócić pełną sprawność w zasadzie po kilku zabiegach.

  • P
   Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: garbienie

   Fachowe podejście do pacjenta, serdeczność oraz kompetentne wskazówki, tymi słowami mogę podsumować moją wizytę u Pana Karola. Uzyskałam rzetelne informacje i porady jak uniknąć garbienia i nad czym pracować aby zachować prostą postawę. Widzę już efekty wizyty!

   Karol Filip2017-10-11

   Chęć współpracy i zmiany na lepsze ze strony pacjenta nie są tu bez znaczenia. W takim przypadku pozytywne efekty są nieuniknione :)

  • Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: Ból przyczepów mięśni ud

   Mój problem był związany z bólem z tyłu ud, w ich górnej części. Byłam u 8 ortopedów, którzy nie potrafili postawić diagnozy, a następnie po wykonaniu USG, gdy okazało się, że są zwapnienia w okolicy przyczepów, nie zaproponowali skutecznego leczenia. Byłam również u wielu fizjoterapeutów, ale dopiero terapia u Pana Karola zaczęła przynosić efekty. Polegała ona głównie na igłoterapii i manualnym rozluźnianiu bolesnych okolic. Dzięki temu ponownie mogę tańczyć bez bólu i wybieram się na obóz taneczny, co wydawało się już nierealne.

   Karol Filip2017-06-18

   Rehabilitacja trwa już dosyć długo ze względu na przewlekłość przypadku. Jednakże niepoddawanie się i wiara w powodzenie ze strony pacjentki doprowadziły do końcowego sukcesu.

  • A
   Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: igłoterapia

   Przez kilka dni męczył mnie narastający ból pleców - na wizycie okazało się, że był to przykurcz mięśni przykręgosłupowych. Terapia manualna i taping przyniosły ulgę, ale przykurcz nie zniknął. Na wizycie dwa dni później Pan Karol zastosował igłoterapię, która pomogła i niemal od razu ból zniknął. Polecam zarówno ze względu na skuteczność jak i komunikatywność.

   Karol Filip2017-05-08

   Spięcie mięśni i przyblokowanie stawów kręgosłupa faktycznie było dosyć mocne. Tym bardziej jestem rad, że udało się stosunkowo szybko rozwiązać problem.

  • Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: fizjoterapia

   Po konsultacji lekarskiej ws. pękniętej łąkotki przyśrodkowej i bocznej w kolanie, zamiast pod nóż, udałam się na rehabilitację. Pan Karol uratował mi kolana przed niepotrzebną operacją, zajął się nimi kompleksowo po dobraniu najlepszej metody fizjoterapii - nie nazwę ich fachowo, ale były to terapia manualna i igły. Po kilku spotkaniach kolano wróciło do sprawności, ból przeszedł. Na razie minęło pół roku i operacja nie była potrzebna. Pan Karol Jest miły i uprzejmy. Zwracam się o pomoc, gdy coś mi się zepsuje (np. kiedy zaczyna mnie boleć drugie kolano po operacji) i zawsze jestem zadowolona.

   Karol Filip2017-04-29

   Również bardzo się cieszę, że dzięki zabiegom udało się uniknąć operacji. Służę pomocą i dziękuję za miłe słowa!

  • A
   Lokalizacja: Profesjonalna Rehabilitacja MedycznaUsługa: indywidualny program treningowy

   Jestem po operacji stawu barkowego i ćwiczę regularnie z panem Karolem. Porządny trening, bez taryf ulgowych, miła atmosfera, a efekty widoczne już po godzinie. Gorąco polecam.

   Karol Filip2017-04-29

   Dobre chęci i wytrwałość pacjenta nie pozostają tutaj bez znaczenia - mają duży udział w coraz to lepszym stanie operowanego stawu.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Do Pana Karola Filipa trafiłam z kłującym bólem z pięcie, który promieniował na całą stopę i łydkę. Przed fizjoterapią byłam u lekarzy, którzy przepisywali mi jedynie środki przeciwbólowe, zalecano chodzenie na palcach (co tylko pogarszało schorzenie) a nawet podejrzewano skręconą kostkę (co zostało szybko wykluczone). Pan Karol błyskawicznie znalazł dla mnie czas. Już po pierwszym zabiegu znów byłam w stanie chodzić. Pan Karol zademonstrował ćwiczenia, które mogę samodzielnie wykonywać w domu aby problem nie powracał. Wystarczyły dwie wizyty, aby przywrócić mi sprawność. Fizjoterapeuta godny polecenia każdemu.

   Karol Filip2017-04-29

   Bardzo się cieszę, że mogłem Pani pomóc.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG