lek.

Kamila Strzelec

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

8 opinii +dodaj

Lekarz specjalista zajmujący się dziedziną medycyny, której głównym zadaniem są różnorodne schorzenia dotykające nasz obwodowy oraz ośrodkowy układ nerwowy. Diagnostyka, leczenie i… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Volver RadomskoUsługa: Zawroty głowy, słaba widoczność

  Bardzo uprzejma Pani doktor, umie słuchać pacjenta. W przeszłości pomagała również dziadkowi. Można jej zaufać. Podziękowania w imieniu babci Kamili R.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Volver RadomskoUsługa: problemy z rownowagą

  Pani doktor bardzo miła i profesjonalna. Indywidualne podejście do pacjenta i super diagnoza, bardzo dziękuję i każdemu polecam. Widać że to lekarz z powołania.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ OmegaUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani doktor z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Dokładna i miła w trakcie wizyty, punktualna. Poświęciła wystarczająco dużo czasu na konsultację i odpowiedziała na zadane pytania.

 • R

  Indywidualne podejście do pacjenta gwarantuje wysoką skuteczność leczenia; dodatkowo u Pani doktor atmosfera spotkań jest wyjątkowa, nawet rozmowa o ważkich problemach przebiega w bardzo komfortowej atmosferze. Rewelacyjny lekarz. Zero pośpiechu, dużo uwagi skierowanej na pacjenta. Polecam każdemu, kto szuka dobrego specjalisty.

 • T

  Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta, jakiego doznałem podczas wizyty u Pani doktor. Zostałem bardzo skrupulatnie zbadany i zdiagnozowany. Atmosfera w gabinecie przyjazna i ciepła. Otrzymałem leki, które bardzo poprawiły mój komfort życia i teraz mogę normalnie funkcjonować. Polecam wszystkim tego lekarza

 • A

  Pierwszy raz spotkałem lekarza ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Pani dr poświęcila duże zainteresowanie na wysłuchanie moich informacji na temat moich dolegliwości. Przeprowadziła badanie neurologiczne i zalecila do przeprowadzenia dalszego cyklu badań, które pozwolą na dobranie optymalnego sposobu leczenia co dało mi nadzieję, że może znikną moje dolegliwości. Dzieki pani dr dowiedziałem się czemu mam tak czeste bole glowy, mój problem polegał z kręgosłupem a głównie z nerwem gdzie jeszcze do tej pory nikt sobie z tym nie poradził a bylem już w wielu miejscach. Bardzo dziękuję :-) polecam :-)

 • M

  Zgłosiłem się z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i bólem w prawym biodrze. Pani doktor postawiła hipotezę i otrzymałem skierowanie na badanie. Trafność jej diagnozy potwierdziłem u lekarza ortopedy i rehabilitanta. Poważne podejście. Nie bagatelizuje problemów. Nie mam nic do zarzucenia, bo przecież długi czas oczekiwania na badanie, to nie winna lekarza.

 • H

  Pani doktor chyba nie ma pojęcia o medycynie i leczeniu chorych. Pacjentów przyjmuje na "odwal się". Wizyty są krótkie i niekonkretne. W ciągu czterech godzin pani doktor potrzebowała dwóch przerw po 20 minut. Po rozmowie z panią doktor mogę śmiało stwierdzić, że moja wiedza na temat mojej choroby jest taka sama jak jej albo i większa, bo pani doktor ode mnie dowiedziała się o chorobie Scheuermana. Gdy powiedziałam o bólu kręgosłupa przez który nie mogłam spać w nocy, w kartę choroby wpisała bezsenność i lęki... Pominę już kulturę osobistą, a chamskie tekściki są żenujące.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalista zajmujący się dziedziną medycyny, której głównym zadaniem są różnorodne schorzenia dotykające nasz obwodowy oraz ośrodkowy układ nerwowy.
  Diagnostyka, leczenie i profilaktyka następujących schorzeń:

  - przewlekłe bóle i zawroty głowy
  - zaburzenia równowagi
  - zespoły bólowe kręgosłupa w odcinkach szyjnych, piersiowych i lędźwiowych
  - wypadnięcia dysku, terapia bólu przewlekłego
  - leczenie stanów poudarowych
  - parkinsonizm i inne formy drżenia
  - zespoły psycho-organiczne na tle miażdżycy, udarów mózgowych oraz pourazowe
  - diagnostyka ryzyka udarów mózgu
  - choroby obwodowego układu nerwowego i zaburzeń nerwowo-mięśniowych, polineuropatii, miastenii, zespołów otępiennych
  - padaczki – ustalanie przyczyny i leczenie

Specjalizacje

 • Neurologia