mgr

Kamila Raczyńska-Gutkowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

2 opinie +dodaj

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim i muzykoterapię na Akademii Muzycznej we Wrocławiu.  Swoje kompetencje rozwijałam uczestnicząc w licznych szkoleniach psychoterapeutycznych.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie Specjalistyczne

  Miałam kilku psychologów jednak pani Kamila okazała się być najlepsza ! Pomogła mi wyjść ze stanu beznadziejnego do wprost świetnego.
  Podczas zajęć miałam wrażenie jakbym wychodziła z własnego umysłu i patrzyła na siebie z innej perspektywy. Metoda którą stosuje pani Kamila pomaga nabrać dystansu do samego siebie i do życia. Szczerze polecam !

 • P

  Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. nie ocenia pacjenta tylko słucha i wyciąga wnioski. pani Kamila pomogła mi i jestem jej za to wdzięczna

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim i muzykoterapię na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. 

  Swoje kompetencje rozwijałam uczestnicząc w licznych szkoleniach psychoterapeutycznych. Odbyłam roczny kurs "Podstawy profesjonalnej pomocy psychologicznej" w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, a następnie doskonaliłam swoje umiejętności podczas 4-letniego specjalistycznego szkolenia z zakresu psychoterapii psychodynamicznej pod patronatem Oddziału Leczenia Nerwic Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. 

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. 
  Pracuję głównie w podejściu psychodynamicznym, ale chętnie korzystam z doświadczenia innych szkół psychoterapeutycznych, m.in. terapii poznawczo-behawioralnej, ericksonowskiej, czy psychoterapii pozytywnej, po to, by jak najlepiej dostosować metody pracy do problemu każdego pacjenta. 

  Ukończyłam kurs I stopnia z Racjonalnej Terapii Zachowania. Posiadam tytuł konsultanta w zakresie psychoterapii pozytywnej nadany przez Word Association for Positive Psychotherapy .
  Doświadczenie zawodowe zdobywałam w poradniach zdrowia psychicznego oraz w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu wpierw pracując jako muzykoterapeuta a następnie jako psycholog w dziennych oddziałach ogólnopsychiatrycznych oraz w oddziale leczenia nerwic, gdzie współprowadziłam terapię grupową. Pracowałam w ośrodku opiekuńczo-leczniczym z osobami po przebytych udarach mózgu.  
  Obszarem moich szczególnych zainteresowań jest psychoterapia osób dorosłych, diagnoza neuropsychologiczna otępień oraz pomoc psychologiczna osobom doświadczającym trudności w zakresie życia seksualnego. Jestem słuchaczką studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicz w Poznaniu. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Akademia Muzyczna we Wrocławiu

Najbliższe terminy:

kolejne dni