Dr n. med.

Kamila Pers-Michalak verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy, Psycholog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Zdecydowanie mogę polecić dr Kamilę Pers-Michalak. Jest to jeden z tych lekarzy, którzy chcą pomóc, a nie zarobić jak najwięcej na pacjencie. Kontaktowa, profesjonalna, kompetentna. Leczenie jest prowadzone sprawnie. Jestem zadowolony :)

 • Szukasz psychiatry? Pacjenci polecają:

  Joanna Krzaczkowska
  Joanna Krzaczkowska
  Psychiatra, Seksuolog
  Promienista 6, Poznań
  Bardzo sympatyczna Pani doktor. Spokojne i konkretne podejście do pacjenta. Długi i szczegółowy wywiad. więcej

  Ewa Kurczewska
  Ewa Kurczewska
  Psychiatra
  Promienista 6, Poznań
  Bardzo kompetentna i sympatyczna pani doktor. Niezwykle wnikliwa, o szerokiej wiedzy również neurologicznej. Jeśli… więcej

  Anna Maria Andrzejewska
  Anna Maria Andrzejewska
  Psychiatra dziecięcy
  Winklera 27a, Poznań
  Bardzo dobry lekarz, miła, uprzejma, wysłucha do końca. Ma bardzo dobre podejście do dzieci mimo że byłem pierwszy… więcej

  Magdalena Łabędzka
  Magdalena Łabędzka
  Psychiatra, Seksuolog
  Winklera 27a, Poznań
  Jestem bardzo zadowolona, rzeczowo i konkretnie, bardzo szybko Pani doktor postawiła diagnozę i przepisała leki,… więcej

  Daria Izabela Kasińska
  Daria Izabela Kasińska
  Psychiatra
  Winklera 27a, Poznań
  Bardzo przyjemna Pani Doktor Daria. Pomoże każdemu w potrzebie. Oby więcej takich wspaniałych lekarzy. Leki już… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Zdecydowanie mogę polecić dr Kamilę Pers-Michalak. Jest to jeden z tych lekarzy, którzy chcą pomóc, a nie zarobić jak najwięcej na pacjencie. Kontaktowa, profesjonalna, kompetentna. Leczenie jest prowadzone sprawnie. Jestem zadowolony :)

  • L

   Dr Pers uważam za bardzo dobrego, profesjonalnego, zaangażowanego i o bardzo wysokiej etyce zawodowej lekarza.Kiedy leczyła moją córkę miałam na każdej wizycie silne poczucie, ze skupiona jest całkowicie na pacjencie, szuka najlepszych i najkorzystniejszych (również finansowo) dla pacjenta rozwiązań, a także osiąga bardzo dobry kontakt z osobą leczoną. Chciałabym spotykać więcej lekarzy takich jak Pani dr Pers-Michalak.

  • H

   No i nie pomyliłam się Pani dr. oprócz tego, że jest b.dobrym lekarzem jest również człowiekiem. Odstawiam bardzo silny lek i wszystko idzie planowo choć niełatwo. Bardzo dziękuję za, mam nadzieję nowy początek.
   Hawranek

  • E

   Dr Kamila Pers to najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Wyprowadziła mnie z choroby z którą zmagałam się wiele lat. Myślę, że gdyby nie jej wsparcie, empatia, wyczucie oraz wiedza do dziś walczyłabym z depresją i anoreksją, a moje życie potoczyłoby się zupełnie inaczej.
   Od 7 lat jestem zupełnie zdrową osobą. Wiem, że gdyby kiedykolwiek zdarzyło mi się jakieś potknięcie to zawsze mogę na nią liczyć. Na swojej drodze spotkałam wielu lekarzy. Terapia u niektórych z nich była tylko i wyłącznie stratą czasu. Dr Kamila Pers poważnie podchodzi do swoich pacjentów, nie bagatelizuje ich problemów; nie ocenia, ale inspiruje i pobudza do działania. To świetny terapeuta i dobry człowiek, któremu zależy na zdrowiu i szczęściu pacjentów.

  • L

   Poznałam dr Kamilę Pers-Michalak w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, w której przebywałam 80 dni. Ponad 6 temu praktycznie nikt nie wierzył, że skończę liceum. Dziś mam 24 lata, jestem aktywna zawodowo, kończę drugi kierunek studiów, mam sprecyzowane plany życiowe... U dr Pers cenię profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta oraz dystans do wielu spraw, który czasami też mi się udziela. Cieszę się, że trafiłam na lekarza, który nie szafuje lekami oraz pozwala mi partycypować w procesie leczenia. Pomimo ogromnej wiedzy potwierdzonej dwoma dyplomami jednych z najlepszych uczelni w Polsce (medycyna, psychologia), dwiema specjalizacjami i doktoratem jest normalnym człowiekiem. Nigdy nie dostrzegłam u niej, tak powszechnego w tym środowisku, paternalistycznego stosunku do pacjenta.

  • D

   Nie zgadzam się z tą opinią , ponieważ leczę się u Pani doktor i uważam Ją za osobę wykonującą swój zawód w sposób perfekcyjny , dodam że leczyłem się również u innych Lekarzy i bywało różnie . Jest specjalistką w swojej dziedzinie medycyny i to widać.Kontakt na gruncie pacjent-lekarz wyśmienity .Jest Lekarzem który Chce i co najwazniejsze POTRAFI POMÓC .

  • M

   Pierwszy raz do doktor Pers trafiłem pięć lat temu. W przeciwieństwie do innych lekarzy, u których szukałem wtedy pomocy (a nie - w najlepszym razie - wykładów z filozofii pocieszenia), doktor Pers nie zlekceważyła mnie, a zalecona przez nią farmakoterapia okazała się skuteczna i pozwoliła mi wyjść na prostą. Trzy miesiące temu, kiedy uznałem, że znów potrzebna jest mi pomoc specjalisty, na całe szczęście musiałem jedynie znaleźć przychodnię, do której doktor Pers się przeprowadziła. Zapisane lekarstwa są skuteczne, a jeśli chodzi o same wizyty, to mimo tego, że nie ukrywam swojego braku zaufania do lekarzy (zwłaszcza psychologów) i ogólnej niechęci do leczenia się, doktor Pers okazuje mi wiele cierpliwości, jeśli do czegoś przekonuje to nienachalnie, a przede wszystkim konkretnie, uczciwie odpowiada na wszystkie moje pytania i wątpliwości.

  • J

   Doktor Kamila Pers-Michalak to profesjonalista w każdym calu. Na całej mojej drodze z walką z chorobami zaburzenia odżywiania nie spotkałam równie ciepłej,empatycznej, cierpliwej, wrażliwej i wyrozumiałej terapeutki, a mam dość spore porównanie. Nigdy nie poczułam się oceniana, co jest niezwykle ważne. Dodałabym również poczucie humoru i dystans, którego na codzień tak bardzo nam w życiu brakuje. Uważam Panią Doktor za profesjonalną terapeutkę, a co ważniejsze za dobrego człowieka.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG