Kamila Pers-Michalak, psychiatra Poznań

dr n. med. Kamila Pers-Michalak

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy, Psycholog

8 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Promienista 30A/2, Grunwald, Poznań
Gabinet psychiatryczno-psychologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

B

Opinia z dnia 15.09.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


K
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie mogę polecić dr Kamilę Pers-Michalak. Jest to jeden z tych lekarzy, którzy chcą pomóc, a nie zarobić jak najwięcej na pacjencie. Kontaktowa, profesjonalna, kompetentna. Leczenie jest prowadzone sprawnie. Jestem zadowolony :)


L
Użytkownik zweryfikowany

Dr Pers uważam za bardzo dobrego, profesjonalnego, zaangażowanego i o bardzo wysokiej etyce zawodowej lekarza.Kiedy leczyła moją córkę miałam na każdej wizycie silne poczucie, ze skupiona jest całkowicie na pacjencie, szuka najlepszych i najkorzystniejszych (również finansowo) dla pacjenta rozwiązań, a także osiąga bardzo dobry kontakt z osobą leczoną. Chciałabym spotykać więcej lekarzy takich jak Pani dr Pers-Michalak.


H
Użytkownik zweryfikowany

No i nie pomyliłam się Pani dr. oprócz tego, że jest b.dobrym lekarzem jest również człowiekiem. Odstawiam bardzo silny lek i wszystko idzie planowo choć niełatwo. Bardzo dziękuję za, mam nadzieję nowy początek.
Hawranek


E
Użytkownik zweryfikowany

Dr Kamila Pers to najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Wyprowadziła mnie z choroby z którą zmagałam się wiele lat. Myślę, że gdyby nie jej wsparcie, empatia, wyczucie oraz wiedza do dziś walczyłabym z depresją i anoreksją, a moje życie potoczyłoby się zupełnie inaczej.
Od 7 lat jestem zupełnie zdrową osobą. Wiem, że gdyby kiedykolwiek zdarzyło mi się jakieś potknięcie to zawsze mogę na nią liczyć. Na swojej drodze spotkałam wielu lekarzy. Terapia u niektórych z nich była tylko i wyłącznie stratą czasu. Dr Kamila Pers poważnie podchodzi do swoich pacjentów, nie bagatelizuje ich problemów; nie ocenia, ale inspiruje i pobudza do działania. To świetny terapeuta i dobry człowiek, któremu zależy na zdrowiu i szczęściu pacjentów.


L
Użytkownik zweryfikowany

Poznałam dr Kamilę Pers-Michalak w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, w której przebywałam 80 dni. Ponad 6 temu praktycznie nikt nie wierzył, że skończę liceum. Dziś mam 24 lata, jestem aktywna zawodowo, kończę drugi kierunek studiów, mam sprecyzowane plany życiowe... U dr Pers cenię profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta oraz dystans do wielu spraw, który czasami też mi się udziela. Cieszę się, że trafiłam na lekarza, który nie szafuje lekami oraz pozwala mi partycypować w procesie leczenia. Pomimo ogromnej wiedzy potwierdzonej dwoma dyplomami jednych z najlepszych uczelni w Polsce (medycyna, psychologia), dwiema specjalizacjami i doktoratem jest normalnym człowiekiem. Nigdy nie dostrzegłam u niej, tak powszechnego w tym środowisku, paternalistycznego stosunku do pacjenta.


D
Użytkownik zweryfikowany

Nie zgadzam się z tą opinią , ponieważ leczę się u Pani doktor i uważam Ją za osobę wykonującą swój zawód w sposób perfekcyjny , dodam że leczyłem się również u innych Lekarzy i bywało różnie . Jest specjalistką w swojej dziedzinie medycyny i to widać.Kontakt na gruncie pacjent-lekarz wyśmienity .Jest Lekarzem który Chce i co najwazniejsze POTRAFI POMÓC .


M
Użytkownik zweryfikowany

Pierwszy raz do doktor Pers trafiłem pięć lat temu. W przeciwieństwie do innych lekarzy, u których szukałem wtedy pomocy (a nie - w najlepszym razie - wykładów z filozofii pocieszenia), doktor Pers nie zlekceważyła mnie, a zalecona przez nią farmakoterapia okazała się skuteczna i pozwoliła mi wyjść na prostą. Trzy miesiące temu, kiedy uznałem, że znów potrzebna jest mi pomoc specjalisty, na całe szczęście musiałem jedynie znaleźć przychodnię, do której doktor Pers się przeprowadziła. Zapisane lekarstwa są skuteczne, a jeśli chodzi o same wizyty, to mimo tego, że nie ukrywam swojego braku zaufania do lekarzy (zwłaszcza psychologów) i ogólnej niechęci do leczenia się, doktor Pers okazuje mi wiele cierpliwości, jeśli do czegoś przekonuje to nienachalnie, a przede wszystkim konkretnie, uczciwie odpowiada na wszystkie moje pytania i wątpliwości.


J
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Kamila Pers-Michalak to profesjonalista w każdym calu. Na całej mojej drodze z walką z chorobami zaburzenia odżywiania nie spotkałam równie ciepłej,empatycznej, cierpliwej, wrażliwej i wyrozumiałej terapeutki, a mam dość spore porównanie. Nigdy nie poczułam się oceniana, co jest niezwykle ważne. Dodałabym również poczucie humoru i dystans, którego na codzień tak bardzo nam w życiu brakuje. Uważam Panią Doktor za profesjonalną terapeutkę, a co ważniejsze za dobrego człowieka.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od kilku miesięcy mam takie odczucie jakbym nie istniała.
  Nic nie odczuwam emocjonalnie, żadnych uczuć ani emocji,nawet podczas przyjemności z chłopakiem nic nie odczuwam.
  W głowie nie mam w ogóle żadnych myśli, nie myślę zupełnie o niczym.
  Nie odczuwam głodu ani uczucia sytosci.
  Całymi dniami tylko siedzę na kanapie i nic nie robię, nie czuję ochoty na nic.
  Nawet nie mogę rozmawiać, bo mam wrażenie że wogole nie słucham rozmówcy, a nic nie odpowiadam, bo nie mam żadnych myśli.
  Byłam już z tym u jednego z psychiatrów i przepisał mi lek na schizofrenie, ale mimo że biorę te leki już miesiąc nie ma żadnej poprawy.

  Opisywane objawy mogą występować w różnych zaburzeniach. Trzeba się skonsultować z psychiatrą, nic nie zastąpi bezpośredniego badania. Pozdrawiam.

  dr n. med. Kamila Pers-Michalak

 • Lecze się na depresje i lęki napadowe biorę zoloft dwie tabletki. Rzuciłam palenie ale pale e-papierosa czy on jakoś wpływa na leczenie ?

  Witam. Nikotyna, czy w papierosach, czy w e-papierosach, może obniżać poziom leku we krwi i powodować konieczność stosowania wyższej dawki. Wszystko zależy od tego, ile Pani pali. Pozdrawiam.

  dr n. med. Kamila Pers-Michalak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania