lek.

Kamila Jędrzejczak

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej

50 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
630 odwiedzin w ciągu 30 dni

Warszawski Uniwersytet Medyczny ukończyłam w 2005 roku. Staż podyplomowy odbyłam w Wojewódźkim Centrum Stomatologii w Wa-wie. Od czasu ukończenia uczelni podnoszę swoje kwalifikacje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta skończyła się szczegółowym rozpisaniem planu leczenia z dokładnym kosztorysem. Dokładność, profesjonalizm oraz komunikatywność to coś czego od dawna szukałam u dentysty. Podczas drugiej wizyty przekonałam się, że leczenie zęba może być szybkie i bezbolesne. Polecam wszystkim serdecznie.

  Kamila Jędrzejczak2018-04-13

  Bardzo dziękuję za opinię i do zobaczenia na kolejnej wizycie. Pozdrawiam.

 • P
  Lokalizacja: Centum Stomatologii Nova DenticaUsługa: silny ból zęba trzonowego.

  Byłam u Pani doktor poraz pierwszy. W przeszłości miałam bardzo złe doświadczenia, ale dzięki pani doktor wizyta przebiegła rewelacyjnie. Ja jestem osobą która sie zawsze boi, a teraz mogę dać gwarancje że u Pani bólu się nie czuje. Czas spędzony wspominam miło i w końcu wiem że nie jestem tylko u stomatologa ale też w miejscu gdzie atmosfera jest po prostu wyśmienita.

  Kamila Jędrzejczak2018-03-02

  Dziękuję i pozdrawiam.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centum Stomatologii Nova DenticaUsługa: konsultacja stomatologiczna z planem leczenia i kosztorysem

  Doktor Kamila Jędrzejczak to bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Mój obecny stan zdrowia nie pozwala na usunięcie zęba, ale będę leczyła u pani Kamili inne zęby. Pierwsza wizyta wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

  Kamila Jędrzejczak2018-02-20

  Dziękuję za miłe słowa.Pozdrawiam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centum Stomatologii Nova DenticaUsługa: konsultacja stomatologiczna z planem leczenia i kosztorysem

  Zabieg szybki i bezbolesny. Pani Doktor wyczerpująco udziela odpowiedzi na każde pytanie. Dzięki bardzo dobremu podejściu do pacjenta wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Pani Kamili nie można się bać :)

  Kamila Jędrzejczak2018-01-29

  Dziękuję bardzo za miłe słowa

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centum Stomatologii Nova Dentica

  Korzystam z usług Pani Kamili już od listopada 2016 i bez zastrzeżeń mogę Panią doktor polecić. Mam białe delikatne zęby z nadwrażliwością. Od dziecka bardzo często siedziałam na fotelu u stomatologa czy u ortodonty i moja ufność do lekarzy jest zachwiana. Pomimo wpojonej mi dbałości o uśmiech każda jedna wizyta lub zmiana lekarza wywoływała spory stres. Znalazlam Panią Kamilę poprzez portal znanylekarz.pl, przeczytałam wszystkie opinie i postanowiłam spróbować. Wyleczyłam w gabinecie Nova dentica 9 zebow (byłam w szoku co do ilosci pomimo regularnych wizyt u innego specjalisty). Jestem usatysfakcjonowana wykonana pracą i tym że nie było potrzeby wracać ponownie - wszystkie uzupelnienia pięknie się trzymają :) Oczywiście o wszystko można się zapytać. Wiadomo że nie każdy jest perfekcyjny w higienie jamy ustnej i warto się dowiedzieć i rozwiać wątpliwości. Dziś na wizycie dowiedziałam się jak poprawnie stosować nic dentystyczna. Niby taka błachostka, ale warto stosować odpowiednią technikę.
  Dziękuję bardzo Pani Kamili i jej zespołowi :-)
  Marika Nowicka

  Kamila Jędrzejczak2018-01-29

  Dzięki za miłe słowa

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centum Stomatologii Nova DenticaUsługa: leczenie zębów

  W przeszlosci mialem zle doswiadczenie podczas wizyty u dentysty ale z dniem dzisiejszym to się znienilo. Nawet nie sadzilem ze tak przyjemnie moze wygladac wizyta u stomatologa. Cudowna atmosfera, kompetentne Panie stomatolog, leczenie bez bólu i dyskomfortu no i troska o pacjenta. Tymi slowami moge opisac moja wizyte ktorej sie panicznie balem ale nie potrzebnie ;)

  Kamila Jędrzejczak2017-11-21

  Dziękuję bardzo

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty, wszystko przebiegło bardzo sprawnie i miło. Leczenie profesjonalne, obsłga fachowa. Do minusów zaliczyłabym oczekiwanie na wizytę, pomimo umówionej godziny i konieczność słuchania opinii na temat innych pacjentów wygłaszanych przez panie pracujące w gabinecie.

  Kamila Jędrzejczak2017-10-07

  Dziękuję za opinię i cenne uwagi, które weźmiemy sobie do serca. Pozdrawiam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta była dość szybka, ale efektywna. Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wykonała przegląd zębów, wykonała jedną estetyczną poprawkę zęba i mały nieinwazyjny zabieg na innym zębie. Jestem zadowolona z wizyty i myślę, że w przyszłości będę korzystać z usług tego gabinetu.

  Kamila Jędrzejczak2017-10-07

  Dziękuję bardzo Pani Aniu za opinię i zapraszam do odwiedzenia Nas ponownie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Kamila Jędrzejczak jest bardzo kompetentna, potrafi rzetelnie doradzić pacjentowi, jak należy postępować z zębami, czyli jak je leczyć w różnych wariantach cenowych i jak o nie dbać. Zabiegi wykonywane przez Panią doktor Kamilę Jędrzejczak są niemalże bezbolesne - szczególnie dotyczy to opracowywania ubytków za pomocą abrazji - i przeprowadzane w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. Wykonane prace dentystyczne są trwałe i estetyczne. Do tego należy dodać, że leczenie zębów u Pani doktor Kamili Jędrzejczak raczej nie obciąża nadmiernie budżetu...

  Kamila Jędrzejczak2017-10-07

  Bardzo dziękuję za miłe słowa i do zobaczenia.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centum Stomatologii Nova DenticaUsługa: przegląd stomatologiczny i wypełnienia

  Lekarz z pasją.
  Ujmujące i ważne jest to, że w trakcie leczenia cały czas ma na uwadze komfort pacjenta.Tworzy ze swoją Asystentką świetny i kompetentny duet.
  Istotne jest także, że w nagłych wypadkach pacjent w tym gabinecie otrzyma natychmiast pomoc.

  Kamila Jędrzejczak2017-07-21

  Dziękuję bardzo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny ukończyłam w 2005 roku. Staż podyplomowy odbyłam w Wojewódźkim Centrum Stomatologii w Wa-wie. Od czasu ukończenia uczelni podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach praktycznych.Od 2013 roku prowadzę własny gabinet stomatologiczny w Łodzi.Jakość usług stomatologicznych jest dla mnie bardzo istotna, dlatego w moim gabinecie lekarze pracują z aktywnie asystującą pomocą stomatologiczną na tzw ,, cztery ręce,,Dzięki temu praca jest szybsza i jeszcze bardziej komfortowa dla Pacjenta. Szczególnie bliską mi dziedziną , w której rozwijam się jest endodoncja (leczenie kanałowe) oraz stomatologia estetyczna. Endodoncja to moja pasja, pracuję w powiększeniu (Mikroskop). Opracowuję mechanicznie kanały oraz wypełniam systemem gutaperki na ciepło.Posiadamy RVG punktowe oraz aparat pantomograficzny na miejscu, dzięki czemu diagnostyka moich Pacjentów jest bardzo dokładna. Zajmuję się również kompleksowymi rekonstrukcjami braków uzębienia. Współpracuję z szeregiem specjalistów (chirurg szczękowo-twarzowy, implantolog, ortodonta), by zapewnić holistyczne podejście do problemów moich Pacjentów. Cechuje mnie delikatność, cierpliwość oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Staram się tak przyjmować swoich Pacjentów jak sama chciałabym być przyjęta. Państwa bezpieczeństwo oraz zadowolenie z wyniku leczenia jest dla mnie najważniejsze. W odpowiedzi na prośby moich Pacjentów staram się polepszać standardy przyjęć podczas każdej wizyty. Najnowszą usługą jest bezwiertłowe i ograniczające do minimum doznania bólowe opracowywanie ubytków próchnicowych.
  Poszerzam swoją wiedzę również z zakresu medycyny estetycznej. Podnoszę swoje kwalifikacje na kursach praktycznych i konferencjach naukowych. Kontynuuję naukę na studiach podyplomowych w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anty-Aging - szkole Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Staram się by możliwości jakie daje medycyna estetyczna w subtelny i delikatny sposób podkreślały urodę moich Pacjentów i były dopełnieniem ich stomatologicznych metamorfoz.
  Zapraszam serdecznie na leczenie w C.S.Nova Dentica.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Periodontologia
 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
więcej

Edukacja

 • Warszawska Akademia Medyczna - 2005 rok
 • Międzynarodowe Centrum Medycyny Anty-Aging 2016-2018 szkoła pod patronatem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat jakości usług portalu Znany Lekarz 2016, 2017
 • Wyróżnienie Local Stars Partnera Grupon dla gabinetu Nova Dentica

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staż podyplomowy w Wojewódźkim Centrum Stomatologii w Warszawie

Certyfikaty

Zdjęcia

Artykuły

 • Licówki – sposób na piękny uśmiech

  25 czerwca 2015

  Nasz piękny i zadbany uśmiech potrafi zdziałać cuda. Ułatwia kontakty międzyludzkie, pomaga w zdobyciu upragnionej pracy, a nawet wybranki serca. Również...
 • Choroby przyzębia – jak ich uniknąć?

  5 listopada 2014

  Każdy z Nas chciałby utrzymać swoje zęby w dobrej kondycji, by długo Nam służyły i wyglądały estetycznie. Warto więc zadbać o tkanki będące podporą dla...