Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Wizyta domowa u osób niepełnosprawnych • od 150 zł

Konsultacja psychologiczna • 120 zł

Psychoterapia indywidualna • 100 zł +1 więcej

Diagnoza neuropsychologiczna • od 300 zł

Moje doświadczenie

O mnie

/ www.uwazna-psycholog.pl / Dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, psycholog. Szanowni Państwo w poniedziałki w godzinach porannych wyłą...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Wizyta domowa u osób niepełnosprawnych

od 150 zł


Kasztelańska 7, Poznań

od 150 zł

Uważna Pracownia Terapii


Konsultacja psychologiczna

120 zł


Kasztelańska 7, Poznań

120 zł

Uważna Pracownia Terapii


Psychoterapia indywidualna

100 zł


Kasztelańska 7, Poznań

100 zł

Uważna Pracownia Terapii


Diagnoza neuropsychologiczna

od 300 zł


Kasztelańska 7, Poznań

od 300 zł

Uważna Pracownia Terapii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Uważna Pracownia Terapii diagnoza neuropsychologiczna

Pani Kamila to bardzo dobry psycholog potrafi wysłuchać bardzo wyrozumiala z całego serca mogą polecić


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Kamila to psycholog, psychoterapeuta którą mogę z całego serca polecić. Moim zdaniem jest bardzo profesjonalna i jednocześnie pełna empatii. Wzbudzająca zaufanie i potrafiąca wysłuchać. Nie narzuca swojego zdania a jedynie pokazuje możliwe rozwiązania. Dzięki naszym spotkaniom udało mi się podjąć jedną z ważniejszych decyzji w życiu za co bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie K


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uważna Pracownia Terapii

Pani Kamila to bardzo dobry psychoterapeuta. Po kilku wizytach można zauważyć różnicę. Pozwala spojrzeć na swój problem z różnych perspektyw. Potrafi zaproponować najlepsze rozwiązanie. Bardzo polecam


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Kamila nie jest pierwszym psychologiem, z którym miałem przyjemność pracować nad odbudowaniem i uporządkowaniem swojego życia emocjonalnego po traumach, które spotkały mnie w życiu. Wszystkie relacje terapeutyczne, w których byłem, były w danym momencie dla mnie ważne i wartościowe. Jednakże z Kamilą spotkaliśmy się w tragicznym - granicznym wewnętrznie - momencie mojego życia. Kamila okazała się dla mnie dużym wsparciem i pomogła przyjąć ogólną - szerszą perspektywę moich problemów, wskazując zarazem, jako specjalistka, pojedyncze - znaczące momenty życia i przede wszystkim zrozumieć je z perspektywy racjonalnej, a nie emocjonalnej i to jak podświadomie wpływają na moje wybory, reakcje, przyzwyczajenia, nawyki, emocje - całe życie.
Jeśli chcesz coś zmienić - masz taką potrzebę, czujesz ją - Kamila Fryc, może Tobie pomóc. Mi pomogła już, choć jeszcze nie zakończyliśmy terapii, bo to nie proces na pól roku, skoro zmienia się całe życie - jego przeszła i przyszła perspektywa. Ale warto, ponoć: 'ludzie po terapii są lepszymi ludźmi".
Serdeczności, i mądrych wyborów.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uważna Pracownia Terapii lęki

Panią Kamile poznałam w szpitalu rehabilitacyjnym w momencie kiedy moje życie zmieniło się diametralnie. Zawsze byłam osobą zamknięta w sobie i nieufna. Stąd zapewne moje myślenie, że psychoterapia nie jest dla mnie. Jednak Pani Kamila potrafiła wzbudzić zaufanie a zarazem namówić na dalszą współprace.Z każdym spotkaniem czułam się lepiej,zaczęłam przezwycieżać lęki co było moim głównym celem. Przesympatyczna osoba, psycholog z powołania!!! Serdecznie polecam!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Kamila jest specjalistą wysokiej klasy - z jednej strony profesjonalistką o dużej wiedzy i umiejętnościach, z drugiej strony - osobą o dużej empatii i... przede wszystkim szanującą pacjenta. Dzięki temu już po pierwszej wizycie mam poczucie, że trafiłam do właściwego psychologa.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Panią Kamilę poznałem w trakcie mojego pobytu w szpitalu rehabilitacyjnym. Była dla mnie dużym wsparciem w trudnych momentach i w każdej chwili służyła mądrą radą. Jest osobą bardzo życzliwą, z którą bez problemu nawiązałem nić porozumienia. Szybko budzi zaufanie przez co z łatwością byłem w stanie się przed nią otworzyć. Dziękuję za okazaną pomoc.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uważna Pracownia Terapii

Przyznam szczerze, że to już trzeci psycholog, do którego dane mi było uczęszczać. Poprzedni dwaj nie spełnili jednak moich oczekiwań. Mówiąc kolokwialnie - nie zaiskrzyło, nie było tej magicznej relacji, jaka powinna być na linii pacjent - psychoterapeuta.
Zupełnie inaczej sprawa ma się z panią Kamilą.
W tym przypadku wszystko zagrało na 100%. Począwszy od miejsca (Uważna), które samo w sobie stwarza dobry grunt pod rozmowę, pod to, by otworzyć się przed (bądź co bądź) obcym człowiekiem, a na osobie pani Kamili skończywszy. Jej zaangażowanie w połączeniu z kompetencjami sprawiło, że możliwa była do stworzenia relacja, której pacjent tak łaknie w kontaktach z terapeutą. Nasze rozmowy, bo tak nazywam te spotkania, odbywają się dwa razy w tygodniu, ale praca nad moją zmianą trwa cały czas. To właśnie dzięki tym rozmowom pierwszy raz tak naprawdę czuję, że ktoś jest dla mnie kimś w rodzaju przewodnika, który realnie jest w stanie pomóc mi chcieć zrobić coś w rozwiązaniu moich problemów. Oby więcej tak oddanych swej pracy/swym pacjentom psychologów.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

18 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Problemy emocjonalne, fobie społeczne, nawracająca depresja, OCD... Nie potrafię się otworzyć na ludzi, wyrzucić z głowy osobę, której oddałam serce kilka lat temu. Myślałam nad psychoterapią behawioralną, ale nie mam pieniędzy na częste wizyty, a raz na dwa miesiące u psychiatry nie dają wiele, bo często bywa tak, że potrzebuję wsparcia tu i teraz. Nie chcę się otumaniać kolejnymi tabletkami.
  Znajdzie się jakiś w miarę tani psychoterapeuta? Najlepiej Częstochowa lub okolice.

  Szanowna Pani,
  w przypadku ograniczeń finansowych, najlepiej skorzystać z psychoterapii w Poradni Zdrowia Psychicznego, mającej kontrakt Z NFZ. Rzeczywiście w przypadku wymienionych w pierwszym zdaniu zaburzeń, dla leczenia konieczna jest regularna psychoterapia.
  Z poważaniem
  Kamila Fryc

  mgr Kamila Fryc

 • Dziendobry. Mojemu życiu towarzyszy lęk którego nie jestem w stanie opanować ani zrozumieć. W różnych sytuacjach nowych lub znanych cała się trzęsę mocno bije mi serce uginają się nogi. Boje się niespodziewanych spotkań znajomych na ulicy rozmów... Boje się obcych ludzi. Nie lubię wychodzić z domu zmuszam się gdy muszę wyjść. Praktycznie wszystko co mnie otacza budzi dziwne lęki. Nigdy nie byłam u psychologa czy powinnam zacząć coś z tym robić?

  Szanowna Pani,
  myślę, że przede wszystkim warto zdiagnozować Pani trudności, by wybrać adekwatną metodę, która może pomóc poprawić funkcjonowanie. Na podstawie przesłanego opisu, nie jestem w stanie stwierdzić podłoża zgłaszanych lęków. Konieczna jest wizyta u specjalisty, który zbierze szczegółowy wywiad. Być może waha się Pani w kwestii podjęcia leczenia? To zrozumiałe, bo nieznane potrafi przestraszać, a to co znane, co towarzyszy nam od lat, choćby było przykre i bolesne jest w pewnym sensie sprawdzone i oswojone. Jeżeli ma Pani wątpliwości, warto się zastanowić, jaka jest aktualnie jakość Pani życia np. na skali od 0 do 10, a później zadać sobie pytanie, czy chce Pani w ten sposób funkcjonować kolejne lata? Jeżeli odpowiedź będzie negatywna, może warto zrobić krok ku zmianie?
  Z poważaniem
  Kamila Fryc

  mgr Kamila Fryc

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

/ www.uwazna-psycholog.pl / Dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, psycholog. Szanowni Państwo w poniedziałki w godzinach porannych wyłą...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Psychoterapia