mgr

Kamila Fryc

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

7 opinii +dodaj

/ www.uwazna-psycholog.pl / Dyplomowany psychoterapeuta psychodynamicznym, psycholog. Prowadzę konsultacje, diagnozy i terapię osób dorosłych. Doświadczenie kliniczne i terapeutyczne… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Wyczerpujący opis diagnozy i leczenia
Zaangażowanie
Konsultacje i psychoterapię

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Kamila to psycholog, psychoterapeuta którą mogę z całego serca polecić. Moim zdaniem jest bardzo profesjonalna i jednocześnie pełna empatii. Wzbudzająca zaufanie i potrafiąca wysłuchać. Nie narzuca swojego zdania a jedynie pokazuje możliwe rozwiązania. Dzięki naszym spotkaniom udało mi się podjąć jedną z ważniejszych decyzji w życiu za co bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie K

 • K
  Lokalizacja: Uważna Pracownia Terapii

  Pani Kamila to bardzo dobry psychoterapeuta. Po kilku wizytach można zauważyć różnicę. Pozwala spojrzeć na swój problem z różnych perspektyw. Potrafi zaproponować najlepsze rozwiązanie. Bardzo polecam

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Kamila nie jest pierwszym psychologiem, z którym miałem przyjemność pracować nad odbudowaniem i uporządkowaniem swojego życia emocjonalnego po traumach, które spotkały mnie w życiu. Wszystkie relacje terapeutyczne, w których byłem, były w danym momencie dla mnie ważne i wartościowe. Jednakże z Kamilą spotkaliśmy się w tragicznym - granicznym wewnętrznie - momencie mojego życia. Kamila okazała się dla mnie dużym wsparciem i pomogła przyjąć ogólną - szerszą perspektywę moich problemów, wskazując zarazem, jako specjalistka, pojedyncze - znaczące momenty życia i przede wszystkim zrozumieć je z perspektywy racjonalnej, a nie emocjonalnej i to jak podświadomie wpływają na moje wybory, reakcje, przyzwyczajenia, nawyki, emocje - całe życie.
  Jeśli chcesz coś zmienić - masz taką potrzebę, czujesz ją - Kamila Fryc, może Tobie pomóc. Mi pomogła już, choć jeszcze nie zakończyliśmy terapii, bo to nie proces na pól roku, skoro zmienia się całe życie - jego przeszła i przyszła perspektywa. Ale warto, ponoć: 'ludzie po terapii są lepszymi ludźmi".
  Serdeczności, i mądrych wyborów.

 • M
  Lokalizacja: Uważna Pracownia TerapiiUsługa: lęki

  Panią Kamile poznałam w szpitalu rehabilitacyjnym w momencie kiedy moje życie zmieniło się diametralnie. Zawsze byłam osobą zamknięta w sobie i nieufna. Stąd zapewne moje myślenie, że psychoterapia nie jest dla mnie. Jednak Pani Kamila potrafiła wzbudzić zaufanie a zarazem namówić na dalszą współprace.Z każdym spotkaniem czułam się lepiej,zaczęłam przezwycieżać lęki co było moim głównym celem. Przesympatyczna osoba, psycholog z powołania!!! Serdecznie polecam!

 • G
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Kamila jest specjalistą wysokiej klasy - z jednej strony profesjonalistką o dużej wiedzy i umiejętnościach, z drugiej strony - osobą o dużej empatii i... przede wszystkim szanującą pacjenta. Dzięki temu już po pierwszej wizycie mam poczucie, że trafiłam do właściwego psychologa.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Panią Kamilę poznałem w trakcie mojego pobytu w szpitalu rehabilitacyjnym. Była dla mnie dużym wsparciem w trudnych momentach i w każdej chwili służyła mądrą radą. Jest osobą bardzo życzliwą, z którą bez problemu nawiązałem nić porozumienia. Szybko budzi zaufanie przez co z łatwością byłem w stanie się przed nią otworzyć. Dziękuję za okazaną pomoc.

 • A
  Lokalizacja: Uważna Pracownia Terapii

  Przyznam szczerze, że to już trzeci psycholog, do którego dane mi było uczęszczać. Poprzedni dwaj nie spełnili jednak moich oczekiwań. Mówiąc kolokwialnie - nie zaiskrzyło, nie było tej magicznej relacji, jaka powinna być na linii pacjent - psychoterapeuta.
  Zupełnie inaczej sprawa ma się z panią Kamilą.
  W tym przypadku wszystko zagrało na 100%. Począwszy od miejsca (Uważna), które samo w sobie stwarza dobry grunt pod rozmowę, pod to, by otworzyć się przed (bądź co bądź) obcym człowiekiem, a na osobie pani Kamili skończywszy. Jej zaangażowanie w połączeniu z kompetencjami sprawiło, że możliwa była do stworzenia relacja, której pacjent tak łaknie w kontaktach z terapeutą. Nasze rozmowy, bo tak nazywam te spotkania, odbywają się dwa razy w tygodniu, ale praca nad moją zmianą trwa cały czas. To właśnie dzięki tym rozmowom pierwszy raz tak naprawdę czuję, że ktoś jest dla mnie kimś w rodzaju przewodnika, który realnie jest w stanie pomóc mi chcieć zrobić coś w rozwiązaniu moich problemów. Oby więcej tak oddanych swej pracy/swym pacjentom psychologów.

Pytania pacjentów (18)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • / www.uwazna-psycholog.pl /
  Dyplomowany psychoterapeuta psychodynamicznym, psycholog.

  Prowadzę konsultacje, diagnozy i terapię osób dorosłych. Doświadczenie kliniczne i terapeutyczne zdobywałam m.in pracując w Szpitalu Klinicznym nr 4, stażując w dziennych i stacjonarnych oddziałach psychiatrycznych oraz w stacjonarnych ośrodkach leczenia uzależnień. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi.

  Jako psycholog z doświadczeniem klinicznym i psychoterapeuta psychodynamiczny zajmuję się psychoterapią osób doświadczających zaburzeń emocjonalnych (lękowych, afektywnych), zaburzeń osobowości i charakteru oraz pragnących budować bardziej satysfakcjonujące relacje intymne, społeczne i zawodowe. Ofertę terapii wspierającej kieruję do osób borykających się z nagłymi zmianami w życiu, którym trudno zaadaptować się do rzeczywistości.

  Pracuję w nurcie psychodynamicznym, bazuję na relacji terapeutycznej i opieram się na teoriach psychoanalitycznych, zakładających istnienie nieświadomości, która wpływa na życie każdego z nas.

  Wykonuję badania neuropsychologiczne osób dorosłych w przypadku podejrzenia zaburzeń o charakterze organicznym (zaburzenia pamięci, zespoły otępienne, Choroba Alzheimera, demencje) na zlecenie neurologa lub geriatry oraz do celów orzeczniczych. Wizyty na diagnozy neuropsychologiczne proszę umawiać telefonicznie.

  W swojej pracy kieruję się zasadami etycznymi zawartymi w Kodeksie Etyki Psychoterapeuty Psychodynamicznego (PTPPd). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Nieprzerwanie doskonalę się zawodowo, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach:
  - Nieświadomość w pracy psychoterapeuty psychodynamicznego, 2018, Konferencja, Poznań.
  - Psychodynamiczne leczenie zaburzeń u pacjentów z neurotyczną organizacją osobowości, 2017, Konferencja, Kraków.
  - Między miłością a nienawiścią - o seksualności, 2016, Konferencja, Gdańsk.
  - Jak podejść do podeszłego wieku? Wsparcie psychologiczne dla seniorów i ich rodzin, 2016, Instytut Pomocy Profesjonalnej.
  - Psychodynamiczne leczenie narcystycznych zaburzeń osobowości, 2015, Konferencja, Kraków.
  - The Understanding Dementia Massive Open Online Course, 2014, University of Tasmania.
  - Szkolenie personelu medycznego w zakresie psychoonkologii, 2014, Wielkopolskie Centrum Onkologii.
  - Alzheimer od A do Z, 2014, Wielkopolskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie.
  - Terapia reminiscencyjna w teorii i praktyce, 2014, Wyższa Szkoła Zawodowa Kadry Dla Europy.
  - Trening Zastępowania Agresji ART, kurs trenerski, 2013, Instytut Amity.
  - Model oraz standardy diagnozy i oddziaływań wobec posttraumatycznych zmian i zaburzeń rozwojowych u dzieci, 2013, Narodowa Sieć Leczenia Zaburzeń Regulacji Emocji i Stresu Traumatycznego.
  - Psychologia w medycynie, 2012, Konferencja, Poznań.
  - Więź jako czynnik chroniący rozwój - zrozumieć zachowania dziecka po porzuceniu, 2013, Centrum Psychologiczne ITEM.
  - Pierwsza Pomoc Psychologiczna, 2011, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej.
  - Zaburzenia osobowości – diagnoza i postępowanie, 2011, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii.
  - Wprowadzenie do psychoterapii. Zawód - psychoterapeuta, 2011, Laboratorium Psychoedukacji.
  - U progu dojrzałej seksualności, 2010, Konferencja, Poznań.
  - Psychologia w medycynie, 2010, Konferencja, Poznań.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Szkoła Psychoterapii - Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
 • Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży - Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
 • Uniwersytet im. A. Mickiewicza - Psychologia, specjalność psychologia kliniczna
 • Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego - Zdrowie Publiczne, specjalność promocja zdrowia
 • Psychologia Transportu SWPS
więcej

Staże

 • SK im. K. Jonschera, Oddział "C" Pyschiatryczny Dorosłych, ul. Szpitalna 27/33, Poznań
 • Dzienny Oddział Psychiatryczny, ul. 28 czerwca 1956 nr 149, Poznań
 • Poznański Ośrodek Zdrowia Psychicznego, Oddział Dzienny Rehabilitacyjny, os. Kosmonautów 110, Poznań
 • NZOZ Monar Ośrodek Rehabilitacyjno-Readaptacyjny, Nowolipsk 31
 • Szpital Miejski im. F. Raszei, Ośrodek Leczenia Uzależnień, ul. Podolańska 46, Poznań
więcej

Certyfikaty

 • Kamila Fryc, psycholog w mieście Poznań - Certyfikaty
 • Kamila Fryc, psycholog - Certyfikaty
 • Kamila Fryc, Poznań - Certyfikaty
 • Kamila Fryc, psycholog w mieście Poznań - Kwalifikacje zawodowe
 • Kamila Fryc, psycholog - Kwalifikacje zawodowe

Choroby