Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
Uważna Pracownia Terapii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 140 zł


Konsultacje on-line wymagają przedpłaty. Dane do przelewu:
Uważna Pracownia Terapii
ul. Śniadeckich 28/2 60-*** Poznań
18 **** **** **** **** **** ****
Terapeuta kontaktuje się z pacjentem w sprawie aplikacji i sposobu połączenia najpóźniej w dniu wizyty.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Konsultacje on-line wymagają przedpłaty. Dane do przelewu:
Uważna Pracownia Terapii
ul. Śniadeckich 28/2 60-*** Poznań
18 **** **** **** **** **** ****
Terapeuta kontaktuje się z pacjentem w sprawie aplikacji i sposobu połączenia najpóźniej w dniu wizyty.* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, psycholog. Przyjmuję osoby dorosłe. Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, doświadczających trudn...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Neuropsychologia
 • Socjoterapia
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja online,

140 zł

Uważna Pracownia Terapii

Konsultacje on-line wymagają przedpłaty. Dane do przelewu:
Uważna Pracownia Terapii
ul. Śniadeckich 28/2 60-774 Poznań
18 1050 1520 1000 0097 3286 2066
Terapeuta kontaktuje się z pacjentem w sprawie aplikacji i sposobu połączenia najpóźniej w dniu wizyty.Śniadeckich 28/2, Poznań

od 140 zł

Uważna Pracownia Terapii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uważna Pracownia Terapii

Na badaniu w gabinecie u pani Kamili od razu poczułam się bezpiecznie – pani Kamila jest bardzo empatycznym i jednocześnie profesjonalnym psychologiem, przed którym nie miałam oporów się otworzyć. Nie musiałam długo tłumaczyć "o co mi chodzi", widziałam, że pani Kamila doskonale rozpoznaje moje problemy i emocje im towarzyszące. Badanie, na którym byłam, mimo że należy do długich, minęło mi bardzo szybko i w przyjaznej atmosferze. Polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uważna Pracownia Terapii

Mogę z całego serca polecić Panią Kamilę. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w połączeniu z życzliwością i empatią stworzyły przyjazną atmosferę do wykonania testów, a rzetelnie opracowane wyniki i ułatwienie kontaktu z innym specjalistą, pozwoliły na bardzo szybkie rozpoczęcie leczenia. Podkreślić należy niezwykłą dbałość o bezpieczeństwo pacjenta i zapewnienie bardzo komfortowych i higienicznych warunków odbycia wizyty. Serdecznie polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Uważna Pracownia Terapii diagnoza neuropsychologiczna

Pani Kamila to bardzo dobry psycholog potrafi wysłuchać bardzo wyrozumiala z całego serca mogą polecić


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Kamila to psycholog, psychoterapeuta którą mogę z całego serca polecić. Moim zdaniem jest bardzo profesjonalna i jednocześnie pełna empatii. Wzbudzająca zaufanie i potrafiąca wysłuchać. Nie narzuca swojego zdania a jedynie pokazuje możliwe rozwiązania. Dzięki naszym spotkaniom udało mi się podjąć jedną z ważniejszych decyzji w życiu za co bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie K


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uważna Pracownia Terapii

Pani Kamila to bardzo dobry psychoterapeuta. Po kilku wizytach można zauważyć różnicę. Pozwala spojrzeć na swój problem z różnych perspektyw. Potrafi zaproponować najlepsze rozwiązanie. Bardzo polecam


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Kamila nie jest pierwszym psychologiem, z którym miałem przyjemność pracować nad odbudowaniem i uporządkowaniem swojego życia emocjonalnego po traumach, które spotkały mnie w życiu. Wszystkie relacje terapeutyczne, w których byłem, były w danym momencie dla mnie ważne i wartościowe. Jednakże z Kamilą spotkaliśmy się w tragicznym - granicznym wewnętrznie - momencie mojego życia. Kamila okazała się dla mnie dużym wsparciem i pomogła przyjąć ogólną - szerszą perspektywę moich problemów, wskazując zarazem, jako specjalistka, pojedyncze - znaczące momenty życia i przede wszystkim zrozumieć je z perspektywy racjonalnej, a nie emocjonalnej i to jak podświadomie wpływają na moje wybory, reakcje, przyzwyczajenia, nawyki, emocje - całe życie.
Jeśli chcesz coś zmienić - masz taką potrzebę, czujesz ją - Kamila Fryc, może Tobie pomóc. Mi pomogła już, choć jeszcze nie zakończyliśmy terapii, bo to nie proces na pól roku, skoro zmienia się całe życie - jego przeszła i przyszła perspektywa. Ale warto, ponoć: 'ludzie po terapii są lepszymi ludźmi".
Serdeczności, i mądrych wyborów.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uważna Pracownia Terapii lęki

Panią Kamile poznałam w szpitalu rehabilitacyjnym w momencie kiedy moje życie zmieniło się diametralnie. Zawsze byłam osobą zamknięta w sobie i nieufna. Stąd zapewne moje myślenie, że psychoterapia nie jest dla mnie. Jednak Pani Kamila potrafiła wzbudzić zaufanie a zarazem namówić na dalszą współprace.Z każdym spotkaniem czułam się lepiej,zaczęłam przezwycieżać lęki co było moim głównym celem. Przesympatyczna osoba, psycholog z powołania!!! Serdecznie polecam!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Kamila jest specjalistą wysokiej klasy - z jednej strony profesjonalistką o dużej wiedzy i umiejętnościach, z drugiej strony - osobą o dużej empatii i... przede wszystkim szanującą pacjenta. Dzięki temu już po pierwszej wizycie mam poczucie, że trafiłam do właściwego psychologa.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Panią Kamilę poznałem w trakcie mojego pobytu w szpitalu rehabilitacyjnym. Była dla mnie dużym wsparciem w trudnych momentach i w każdej chwili służyła mądrą radą. Jest osobą bardzo życzliwą, z którą bez problemu nawiązałem nić porozumienia. Szybko budzi zaufanie przez co z łatwością byłem w stanie się przed nią otworzyć. Dziękuję za okazaną pomoc.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uważna Pracownia Terapii

Przyznam szczerze, że to już trzeci psycholog, do którego dane mi było uczęszczać. Poprzedni dwaj nie spełnili jednak moich oczekiwań. Mówiąc kolokwialnie - nie zaiskrzyło, nie było tej magicznej relacji, jaka powinna być na linii pacjent - psychoterapeuta.
Zupełnie inaczej sprawa ma się z panią Kamilą.
W tym przypadku wszystko zagrało na 100%. Począwszy od miejsca (Uważna), które samo w sobie stwarza dobry grunt pod rozmowę, pod to, by otworzyć się przed (bądź co bądź) obcym człowiekiem, a na osobie pani Kamili skończywszy. Jej zaangażowanie w połączeniu z kompetencjami sprawiło, że możliwa była do stworzenia relacja, której pacjent tak łaknie w kontaktach z terapeutą. Nasze rozmowy, bo tak nazywam te spotkania, odbywają się dwa razy w tygodniu, ale praca nad moją zmianą trwa cały czas. To właśnie dzięki tym rozmowom pierwszy raz tak naprawdę czuję, że ktoś jest dla mnie kimś w rodzaju przewodnika, który realnie jest w stanie pomóc mi chcieć zrobić coś w rozwiązaniu moich problemów. Oby więcej tak oddanych swej pracy/swym pacjentom psychologów.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

18 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Problemy emocjonalne, fobie społeczne, nawracająca depresja, OCD... Nie potrafię się otworzyć na ludzi, wyrzucić z głowy osobę, której oddałam serce kilka lat temu. Myślałam nad psychoterapią behawioralną, ale nie mam pieniędzy na częste wizyty, a raz na dwa miesiące u psychiatry nie dają wiele, bo często bywa tak, że potrzebuję wsparcia tu i teraz. Nie chcę się otumaniać kolejnymi tabletkami.
  Znajdzie się jakiś w miarę tani psychoterapeuta? Najlepiej Częstochowa lub okolice.

  Szanowna Pani,
  w przypadku ograniczeń finansowych, najlepiej skorzystać z psychoterapii w Poradni Zdrowia Psychicznego, mającej kontrakt Z NFZ. Rzeczywiście w przypadku wymienionych w pierwszym zdaniu zaburzeń, dla leczenia konieczna jest regularna psychoterapia.
  Z poważaniem
  Kamila Fryc

  mgr Kamila Fryc

 • Dziendobry. Mojemu życiu towarzyszy lęk którego nie jestem w stanie opanować ani zrozumieć. W różnych sytuacjach nowych lub znanych cała się trzęsę mocno bije mi serce uginają się nogi. Boje się niespodziewanych spotkań znajomych na ulicy rozmów... Boje się obcych ludzi. Nie lubię wychodzić z domu zmuszam się gdy muszę wyjść. Praktycznie wszystko co mnie otacza budzi dziwne lęki. Nigdy nie byłam u psychologa czy powinnam zacząć coś z tym robić?

  Szanowna Pani,
  myślę, że przede wszystkim warto zdiagnozować Pani trudności, by wybrać adekwatną metodę, która może pomóc poprawić funkcjonowanie. Na podstawie przesłanego opisu, nie jestem w stanie stwierdzić podłoża zgłaszanych lęków. Konieczna jest wizyta u specjalisty, który zbierze szczegółowy wywiad. Być może waha się Pani w kwestii podjęcia leczenia? To zrozumiałe, bo nieznane potrafi przestraszać, a to co znane, co towarzyszy nam od lat, choćby było przykre i bolesne jest w pewnym sensie sprawdzone i oswojone. Jeżeli ma Pani wątpliwości, warto się zastanowić, jaka jest aktualnie jakość Pani życia np. na skali od 0 do 10, a później zadać sobie pytanie, czy chce Pani w ten sposób funkcjonować kolejne lata? Jeżeli odpowiedź będzie negatywna, może warto zrobić krok ku zmianie?
  Z poważaniem
  Kamila Fryc

  mgr Kamila Fryc

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, psycholog. Przyjmuję osoby dorosłe. Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, doświadczających trudn...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Neuropsychologia
 • Socjoterapia
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania