dr n. med.

Kamila Cudnoch

Pediatra

29 opinii +dodaj

Umów wizytę 680 odwiedzin w ciągu 30 dni

Diagnozuję i leczę choroby wieku dziecięcego. Oceniam rozwój psychoruchowy dzieci na regularnych bilansach zdrowia, zwracając szczególną uwagę na wzorce zdrowego trybu życia dzieci,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: FamilyMedUsługa: badania diagnostyczne

  Pani Doktor ma bogatą wiedzę i doświadczenie. Zawsze można liczyć na trafną diagnozę i pomoc. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FamilyMed

  Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Leczymy u niej syna już sześć lat. Zawsze trafnie stawia diagnozę i podejmuje właściwe leczenie. Szczerze mogę polecić panią doktor Cudnoch.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FamilyMedUsługa: konsultacje pediatryczne

  Jeśli można wyobrazić sobie pediatrę idealnego, to właśnie Pani Doktor. Zostaliśmy przyjęci w Wielką Sobotę a pani doktor poświęciła mnóstwo czasu by dokładnie zbadać i zdiagnozować naszego synka. Dokładność, profesjonalizm, cierpliwość, zrozumienie i wielka życzlwość. Dziękuję i wpisuję się na listę stałych pacjentów.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FamilyMedUsługa: konsultacje pediatryczne

  Najlepszy pediatra pod słońcem. Serdecznie polecam, z dwu miesięcznym synkiem odwiedziliśmy już kilku specjalistów, ale dopiero Pani Doktor poświęciła czas, dokładnie zbadala maluszka, rozwiala nasze wątpliwości i cierpliwie odpowiadała na pytania. Polecam!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: konsultacje pediatryczne

  Wizyta przebiegła miło , rzeczowo i sprawnie. Pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła co dolega dziecku, jak brać leki .Najważniejsze,że diagnoza była trafna i leki poskutkowały a dziecko jest zdrowe.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i serdeczna pani doktor,świetne podejście do dziecka.Odpowiedziała na wszystkie nurtujące nas pytania.Bardzo dokładnie zbadała naszą córeczkę,postawiła trafną diagnozę,dzięki czemu mała wraca do zdrowia.Z całą pewnością będziemy w razie potrzeby korzystać z pomocy Pani Doktor.

 • M
  Lokalizacja: FamilyMed

  Wreszcie trafiliśmy z naszym kilkutygodniowym synkiem na kompetentnego pediatrę z ogromem aktualnej wiedzy. Wizyta przebiegała w przemiłej atmosferze, Pani Doktor była bardzo dokładna, tłumaczyła wszystko szczegółowo i cierpliwie odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Polecam gorąco!

 • H
  Lokalizacja: FamilyMed

  Pierwszy raz byliśmy u Pani doktor. Wrażenie bardzo dobre. Pani doktor bardzo miła, sympatyczna, ze świetnym podejściem do dziecka. Wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczyła. Trafna diagnoza, dziecko szybko wraca do zdrowia. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FamilyMedUsługa: Alergia pokarmowa

  Pierwsza wizyta...pierwsze wrazenie☺Polecam. Dokładny wywiad przed badaniem, analiza wynikow, później szczegółowe badanie dziecka i porady w miłej i sympatycznej atmosferze.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jesteśmy zadowoleni z wizyty u Pani doktor. Dokładnie zbadała synka i wszystko nam wyjaśniła. Byliśmy u niej pierwszy raz ale myśle ze do niej będziemy wracać.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Diagnozuję i leczę choroby wieku dziecięcego. Oceniam rozwój psychoruchowy dzieci na regularnych bilansach zdrowia, zwracając szczególną uwagę na wzorce zdrowego trybu życia dzieci, z uwzględnieniem kalendarza szczepień, aktualnych zaleceń i doniesień naukowych. Prowadzę konsultacje pediatryczne w zakresie pielęgnacji, żywienia oraz stymulacji rozwoju psychoruchowego noworodków i niemowląt. Oferuję porady w zakresie profilaktyki chorób wieku dziecięcego.

  Konsultacja, badanie i leczenie pediatryczne są przeprowadzane w sposób możliwie delikatny i przyjazny dla dziecka. Obejmują takie choroby i schorzenia jak niedobór masy ciała i wzrostu, nietolerancje pokarmowe, zakażenia rota- adenowirusowe, RSV, Mycoplasma pneumoniae, ospa wietrzna, mononukleoza zakaźna, cytomegalia, szkarlatyna, opryszczka, choroba bostońska, zapalenia oskrzeli, zapalenia płuc i inne.

  Jestem specjalistą w zakresie pediatrii. Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie zawodowe. Specjalizowałam się w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera pracując w Klinice Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej.

  Uprzejmie proszę o umawianie kolejnych wizyt do Centrum Medycznego Lekarze przy ul. Ostrowskiej w Poznaniu przez stronę www.lekarze-poznan.eu klikając u góry strony "umów wizytę online". Ułatwi nam to organizowanie grafiku. Z góry serdecznie dziękuję.

Specjalizacje

 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Publikacje

 • Rozprawa doktorska "Zakażenie ludzkim wirusem cytomegalii jako przyczyna zaburzeń neurologicznych u dzieci" (Poznań, 2012)