dr n. med.

Kamila Cudnoch

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

39 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
418 odwiedzin w ciągu 30 dni

Diagnozuję i leczę choroby wieku dziecięcego. Oceniam rozwój psychoruchowy dzieci na regularnych bilansach zdrowia, zwracając szczególną uwagę na wzorce zdrowego trybu życia dzieci,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: zaparcia u dziecka

  Wspaniała pani doktor,bardzo kompetentna osoba z cudownym podejściem do dzieci.Prawdziwy lekarz z powołania,potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć nie zbywa pacjenta.Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor,,dziękuję.

 • K
  Lokalizacja: FamilyMedUsługa: konsultacje pediatryczne

  Niezwykle empatyczna, dociekliwa pediatra. Posiada bardzo dużą wiedzę nt celiakii i nietolerancji pokarmowych- dla mnie ekspert. Otwarta i dociekliwa, wciąż poszerzająca swoją wiedzę. Polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FamilyMed

  Bardzo rzeczowa wizyta, wspaniałe podejście do pacjenta. Wyjaśniony każdy aspekt związany z dolegliwością i możliwymi przyczynami.

 • A
  Lokalizacja: FamilyMed

  Wspaniała, empatyczna Pani Doktor. Zawsze dokładnie bada dziecko, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, a co najważniejsze - w sposób holistyczny analizuje problem, z jakim się zgłaszamy. Diagnozy zawsze są trafne, a skrupulatnie dobrana terapia spełnia swoją rolę w szybkim czasie. Możemy liczyć na Panią Doktor i czujemy się zaopiekowani :)

 • N

  Pani Doktor z zaangazowaniem podeszla do problemu,ma dobre podejscie do dzieci,wizyta przebiegla w milej atmosferze,gorąco polecam Panią Doktor

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FamilyMedUsługa: konsultacje pediatryczne

  Najlepszy pediatra na jakiego mogliśmy trafić. Bardzo miła osoba z Pani Doktor, a do tego kompetentna. Mieszkamy za granicą, ale w Pl zdecydowanie w razie potrzeby będziemy jeździć właśnie do Pani Kamili. Tutaj kilku lekarzy oglądało naszego syna, a dopiero w Polsce dr. Cudnoch skierowała nas na odpowiednie badania, które od razu wskazały w czym problem. Odpowiada na każde pytanie i zdecydowanie wie o czym mówi.

 • H
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania diagnostyczne

  Najlepsza pediatra z jaka mielismy do czynienia. Pani doktor to przemila kobieta, doskonaly diagnosta. Ma wspaniale podejscie do dziecka, jak rowniez do rodzicow. Zawsze uprzejma i profesjonalna. Wg nas zawsze trafne diagnozy i dobrze dobrane leki

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FamilyMedUsługa: konsultacje pediatryczne

  Mój Skarbus cierpiał praktycznie od 1miesiąca życia dzisiaj ma 4miesiące i tydzień i jesteśmy po wizycie u Pani Doktor, która naprawdę jest przesympatyczna kobietą i ma ogromną wiedzę skierowała nas na zupełnie inną drogę niż poprzedni pediatrzy którzy kurczowo trzymali się jednej ścieżki dziękuję

 • I
  Lokalizacja: FamilyMed

  Bardzo fachowa, rzeczowa i - co najważniejsze - skuteczna pomoc w nagłej sytuacji. Przy tym pełna empatii i przyjaznego podejścia do Malucha i jego opiekunów. Dziekujemy Pani Doktor! Zdecydowanie polecam:-)

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FamilyMedUsługa: konsultacje pediatryczne

  Z całego serca polecam Panią doktor. Super podejście do dziecka, wszystko zawsze szczegółowo wytłumaczone, wszystkie wątpliwości rozwiane. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Diagnozuję i leczę choroby wieku dziecięcego. Oceniam rozwój psychoruchowy dzieci na regularnych bilansach zdrowia, zwracając szczególną uwagę na wzorce zdrowego trybu życia dzieci, z uwzględnieniem kalendarza szczepień, aktualnych zaleceń i doniesień naukowych. Prowadzę konsultacje pediatryczne w zakresie pielęgnacji, żywienia oraz stymulacji rozwoju psychoruchowego noworodków i niemowląt. Oferuję porady w zakresie profilaktyki chorób wieku dziecięcego.

  Konsultacja, badanie i leczenie pediatryczne są przeprowadzane w sposób możliwie delikatny i przyjazny dla dziecka. Obejmują takie choroby i schorzenia jak niedobór masy ciała i wzrostu, nietolerancje pokarmowe, zakażenia rota- adenowirusowe, RSV, Mycoplasma pneumoniae, ospa wietrzna, mononukleoza zakaźna, cytomegalia, szkarlatyna, opryszczka, choroba bostońska, zapalenia oskrzeli, zapalenia płuc i inne.

  Jestem specjalistą w zakresie pediatrii. Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie zawodowe. Specjalizowałam się w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera pracując w Klinice Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej.

  Uprzejmie proszę o umawianie kolejnych wizyt do Centrum Medycznego Lekarze przy ul. Ostrowskiej w Poznaniu przez stronę www.lekarze-poznan.eu klikając u góry strony "umów wizytę online". Ułatwi nam to organizowanie grafiku. Z góry serdecznie dziękuję.

Specjalizacje

 • Pediatria

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Publikacje

 • Rozprawa doktorska "Zakażenie ludzkim wirusem cytomegalii jako przyczyna zaburzeń neurologicznych u dzieci" (Poznań, 2012)