Kamil Tarnawski

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta

11 opinii +dodaj

Kamil Tarnawski – certyfikowany psychoterapeuta, absolwent socjologii o specjalności praca socjalna Uniwersytetu Jagiellońskiego, europejskiej pracy socjalnej Uniwersytetu w Portsmouth… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

  Do Pana Kamila trafiłem, ponieważ nie radziłem sobie z problemami w moim życiu, one wywołały kryzys emocjonalny, czułem się zagubiony.
  Nie rozumiałem swoich uczuć. Rozpoczęcie terapii u Pana Kamila uznaje za bardzo dobrą decyzje. W czasie wspólnej pracy odbudowałem samego siebie i wyraziłem nagromadzone negatywne emocje, które w sobie tłumiłem. Spotkania z Panem Kamilem przyniosły mi większą akceptację dla samego siebie, zaufanie, szacunek do siebie, motywację do zmiany i wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.
  w końcu, radość z życia :)
  Pan Kamil jest wrażliwym, uważnym i mądrym terapeutą.
  Jestem wdzięczny Panu Kamilowi za nasze spotkania.
  Jak najbardziej polecam! :)

  Kamil Tarnawski2018-07-12

  Bardzo dziękuję.

 • R
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA

  Czasami zwykła rozmowa potrafi pomóc. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad sensem psychoterapii, żeby chociaż spróbowali dać sobie szansę. Z tym lekarzem na pewno warto.

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: problemy z pewnością siebie i poczuciem wartości

  Na spotkaniach panuje bardzo spokojna, życzliwa atmosfera. Pan Kamil ze skupieniem słuchał wszystkiego co miałem co powiedzenia i po pewnym czasie z morza moich słów i zdań, potrafił trafić jednym-dwoma zdaniami w dziesiątkę, co pozwalało mi spojrzeć na moje problemy z innej strony. Spotkania z Panem Kamilem zacząłem w Lutym i przez ten czas bardzo wiele się zdarzyło. Wiele sytuacji, na które zacząłem patrzeć z zupełnie innej strony, pod innym kątem przez co stopniowo nauczyłem się je pokonywać właśnie dzięki innemu podejściu. Nie była to zmiana z dnia na dzień w porównaniu do zmiany spojrzenia, które to pozwalało już przedsięwziąć kroki.
  Oprócz precyzyjnych spostrzeżeń i rad, Pan Kamil proponuje różne ćwiczenia skutecznie wspomagające terapię.
  Muszę też podkreślić, że Pan Kamil jest osobą bardzo uczciwą.

  Każdemu niezdecydowanemu bardzo mocno polecam, bo po każdej wizycie czuć postęp, cel i wizję sukcesu!

 • I think Kamil is a great therapist. He helped me get over a challenging situation in my recent life.
  He tries to understand and touch the core of the issue. The ways he tries to tackle and remedy it are not only mental but also physical and in my case that really helped.
  He easily identified my current issues but also their roots and also what is important for its resolution. He found the root of my anxiety and helped let it loose.
  He made me understand not only what I was doing but also how I was doing it and why I was doing it. He helped me redefine many pieces of myself as well as many of my relationships that were holding me back. He showed me pieces of myself that I didn't know existed and I wasn't even seeing.
  He offered new perspectives of the issue and of myself in every meeting. He taught me to look inside me as well as around me. After every meeting I was leaving his office with new information and a new way to see myself.
  I feel that Kamil helped me mature by showing me my dark side. I am truly a changed man.

  I very much appreciated his easy-going personality, his calm voice and his sympathy. I respect his effort with me as I do not speak Polish and I thank him deeply for that.

  Kamil Tarnawski2017-01-10

  Thank you for your kind words, wishing you all the best, Kamil

 • M

  Jestem pod wrazeniem intuicji I nieszablonowego podejscia- nie traci czasu na sprzadzanie notatek podczas monologu pacjenta, lecz czynnie uczestniczy w rozmowe, wchodzi w interakcje, pracuje z cialem...Dotyka sedna problem, bez zbednych slow I uproszczen: potrafi byc nawet irytujacy /zapomina lub wylacza sie/ale zawsze w konstruktywny sposob...mialam do czynienia z wieloma terapeutami ,wiec mam porowanie- nie wiem czy bede kontynowac terapie, I jak dalej sie rozwinie -ale z pewnoscia warto ....

 • Pan Kamil to świetny psychoterapeuta, bardzo mi pomógł w trudnym okresie mojego życia. W naturalny i szybki sposób buduje zaufanie, pomaga sie otworzyć, a przy tym jest bardzo profesjonalny, łagodny, naprawdę dobrze sie z nim rozmawia. Potrafił w bardzo krótkim czasie odnaleźć u mnie te struny, które były najbardziej wrażliwe i ważne dla mnie, ale tez najbardziej napięte. Pomógł je rozluźnić, przedefiniować, pozwolił mi spojrzeć w głąb siebie i zrozumieć lepiej skąd, po co, jak i dlaczego. Podoba mi sie jego przekrojowe podejście do człowieka i jego problemu, każde spotkanie było pewnego rodzaju odkryciem dla mnie na temat samej siebie, właśnie dzięki temu wielowymiarowemu spojrzeniu, jak również pracy z ciałem.
  Spotkania z Kamilem byly nie zawsze łatwym, ale bardzo dobrym doświadczeniem. Bije z niego spokój, wrażliwość na drugiego człowieka i bardzo dobra aura :) Szczerze polecam, zawsze jest czas, żeby odnaleźć i lepiej zrozumieć siebie :)

  Kamil Tarnawski2016-11-23

  Bardzo dziękuję!

 • D

  Dobry fachowiec i życzliwy człowiek. Bardzo mi pomógł w zebraniu się do kupy. Godny zaufania co jest bardzo ważnym przymiotem w tej pracy Dlatego zachęcam wszystkich do skorzystania z pomocy Pana Kamila , ponieważ jest duże prawdopodobieństwo że skutecznie pomoże.

  Kamil Tarnawski2018-07-12

  Bardzo dziękuję.

 • J

  Inteligentny, łagodny i życzliwy terapeuta, a przede wszystkim dobry człowiek, którego warto spotkać na swojej drodze. Praca z Nim pozwoliła mi dostrzec rzeczy, których nie potrafiłam wcześniej zauważyć. To na pewno wiele zmieniło. Bardzo polecam!

  Kamil Tarnawski2015-04-21

  Dziękuję za miłe słowa!

 • A

  Kamil jest zdecydowanie godnym polecenia psychoterapeutą. Może po prostu napiszę w skrócie co dzięki otwarciu się na terapię z nim osiągnąłem - aby ta rekomendacja to nie były tylko puste słowa.

  Odzyskałem relację z mamą, za którą podświadomie bardzo tęskniłem i prawdopodobnie z powodu braku której doskwierała mi momentami wtedy niewytłumaczalna, trudna do zniesienia samotność. Mimo, że jeszcze rok temu nie wyobrażałem sobie czegoś podobnego - teraz nasza relacja kwitnie z każdym spotkaniem, rozwija się i daje obojgu wiele szczęscia, wzruszeń i ciepłych emocji.

  Nauczyłem się przestać tłumić i wyrażać swoje emocje, które - nakumulowane - wpedzały mnie w różnego rodzaju "dołki" - mniejsze i większe. Zacząłem odczuwać gniew, który przez wiele lat dusiłem, spychając poza próg świadomości. Ułożyłem sobie w głowie relacje z tatą i - mimo, że jest nadal daleka od ideału - powoli zmierza w dobrym kierunku, co daje mi większy spokój ducha. Będąc zacietrzewionym na swoich rodziców udało mi się na nich otworzyć serce, zrozumieć, docenić, a także spojrzeć na moje i ich życie nie tylko z egocentrycznego punktu widzenia, ale całościowo, widząc nie tylko te złe strony, ale również te dobre, bezcenne. Pozwoliło mi to dojrzeć.

  Między innymi praca z tymi emocjami oraz relacjami poprawiły moje funkcjonowanie codzienne, poprawie uległy również moje stosunki z ludźmi - wzmocniłem więzi z bliskimi, stały się głębsze i nabrały więcej kolorowów i pozbyłem się kilku toksycznych relacji. Jestem zdecydowanie szczęśliwszym człowiekiem.

  Dzięki Kamilowi zrobiłem kawał dobrej roboty w pracy nad sobą i swoim życiem i serdecznie w tym miejscu Ci Kamilu jeszcze raz dziękuję - mając świadomość, że jeszcze niemało przede mną.

  A Ty internauto jeśli szukasz dobrego psychoterapeuty to wiedz, że pod tym adresem dobrze trafiłeś/trafiłaś.

  Alek

  Kamil Tarnawski2015-01-22

  Dziękuję za naszą wspólną pracę i życzę Ci dalszych sukcesów!

 • A

  Z pewnoscią profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu, zrównowazony, przyjazny i uczciwy.
  Z racji zawirowań w moim życiu, byłam u kilku innych osób i juz całkiem zwatpiłam ze znajdę kogos odpowiedniego.Facet ma talent i po prostu jest dobry w tym co robi. Alicja.

Pytania pacjentów (9)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Kamil Tarnawski – certyfikowany psychoterapeuta, absolwent socjologii o specjalności praca socjalna Uniwersytetu Jagiellońskiego, europejskiej pracy socjalnej Uniwersytetu w Portsmouth (Wielka Brytania), pedagogiki o specjalności pedagogika resocjalizacyjna z interwencją kryzysową Akademii Ignatianum
  w Krakowie, Studium Psychoterapii Integratywnej oraz szkolenia certyfikacyjnego Profi w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej (PIPI). Uzyskał rekomendację oraz certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej (PTPI). Ukończył szkolenia zawodowe z zakresu: Diagnozy klinicznej DSM-IV TR, Integratywnej Psychoterapii Krótkoreminowej, Zaburzeń Lękowych, Integratywnej Systemowej Terapii Depresji, Psychoterapii Pacjentów z Zaburzeniami Jedzenia, Psychoterapii Par, Hipnozy (stopień podstawowy i zaawansowany), Psychosomatoterapii.

  Prowadzę psychoterapię osób dorosłych a także konsultacje młodzieży. Moim celem jest pomoc osobom w kryzysie w znalezieniu rozwiązania dla zgłaszanych przez nich problemów. Efektem terapii ma być odczuwalna przez pacjentów poprawa w codziennym funkcjonowaniu. Pracuję, o ile to tylko możliwe, krótkoterminowo mając na względzie wymierną pomoc w jak najkrótszym czasie.

  Pracuję w podejściu integratywnym, co oznacza, że łączę osiągnięcia uznanych kierunków psychoterapii m.in. psychodynamicznej, humanistycznej, body-work, ericksonowskiej, kognitywnej opierając się na modelu integratywnym. Korzystam z dorobku różnych szkół po to, aby jak najlepiej dopasować formę pracy terapeutycznej do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego mojego pacjenta, wszystko zgodnie z wiedzą naukową na temat psychoterapii.

  Swoją pracę systematycznie superwizuję pod okiem certyfikowanych superwizorów Polskiej Federacji Psychoterapii (PFP) oraz Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii (EAP).

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • University of Portsmouth (2007), Anglia
 • Uniwersytet Jagielloński (2009)
 • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej (2013)
 • Akademia Ignatianum w Krakowie (2016)
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • w Szpitalu Specjalistycznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie (2012,2013)
 • w Krakowskim Instytucie Psychoterapii (2011)

Certyfikaty

 • Kamil Tarnawski, psychoterapeuta w mieście Kraków - Certyfikaty
 • Kamil Tarnawski, psychoterapeuta - Certyfikaty

Zdjęcia