Umów wizytę Zapytaj lekarza 2259 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności. W praktyce zajmuje się problemami szeroko pojętego zdrowia psychicznego i seksualnego kierując się zasadami etyki poradnictwa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRO CREATIVE Poradnia lekarska Bartłomiej Golański, Liliana Golańska S.CUsługa: konsultacja

  Jestem pod wrazeniem wizyty i analizy jaka przeprowadzil Pan Kamil podczas rozmowy. Nastawilem sie na trudna rozmowe i ze wyjde smutny, a okazalo sie zupelnie na odwrot. Wyszedlem usmiechniety i pelny motywacji by dzialac.

  Kamil Perończyk2018-04-19

  Dziękuję za opinię

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoKaffeUsługa: konsultacje psychologiczne

  Jak to przed pierwszą wizytą i wyborem z internetu, był pewien stres i niepokój ale zupełnie niepotrzebnie. Jestem bardzo zadowolony, wybór trafny i czekam na kolejne spotkanie.

  Kamil Perończyk2018-04-17

  do zobaczenia zatem :D

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoKaffeUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Super atmosfera, bardzo się cieszę że trafiłam do Pana Kamila. Rozmowa na luzie, jednakże rzeczowa. Jestem bardzo zadowolona.

  Kamil Perończyk2018-04-17

  Dziękuję za opinię

 • Lokalizacja: Intima Clinic

  Długo rozważałam podjęcie psychoterapii. Kiedy poczułam ze już sama nie jestem w stanie sobie pomoc i funkcjonować racjonalnie desperacko zaczęłam szukać pomocy psychologa. Idąc na spotkanie byłam tak rozbita, zastanawiałam się czy ma to sens. Wizyta miała sens i dała mi sile i motywacje dalszej terapii. Dziękuje ze po tej wizycie pomógł mi Pan poczuć się lepiej i lżej bo spadł mi kamień z serca.

  Kamil Perończyk2018-04-12

  Cieszę się, że mogłem pomóc, i zapraszam do kontynuacji.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoKaffe

  Słowa, jakie przychodzą mi do głowy po doświadczeniu już 3 wizyt to przede wszystkim profesjonalizm, empatia i spora doza poczucia humoru, która pozwala się otworzyć i wprowadza atmosferę zaufania, a przede wszystkim sprawia, że człowiek wychodzi ze spotkania z bardzo pozytywnym nastawieniem - przynajmniej tak jest w moim przypadku. Cieszę się, że będąc w potrzebie trafiłam akurat na Pana Kamila. Spotkania nie są jedynie sztampowym, czasem schematycznie przedstawianym nudnym monologiem pacjenta, a rozmową obu stron z bardzo aktywnym udziałem samego Pana Kamila. Wysłuchać, ukierunkować i zmotywować to mam wrażenie jedna z dewiz przyświecających pracy z pacjentami - jestem zaskoczona, jak odpowiedzi na pytania zdawałoby się bez odpowiedzi w trakcie rozmów pojawiają się znikąd i są czasem zaskakująco trafne. Nie zawiodłam się, niewątpliwie będę kontynuować wizyty i wierzę w ich sukces :o)

  Kamil Perończyk2018-04-12

  zaskakująco dziękuję :D

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoCarsUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Konkretnie, miło i przyjemnie. Czuć zainteresowanie pacjentem i już za pierwszym spotkanie doszliśmy do konkretniejszych wniosków co mnie bardzo ucieszyło.

  Kamil Perończyk2018-03-20

  a to dopiero początek...
  Dziękuję za miłe słowa

 • A

  Na razie trudno mi stwierdzić cokolwiek po tak krótkim czasie. Mogę tylko powiedzieć, że Pan Kamil jest jedynym terapeutą, z którym mój problemowy syn podjął współpracę na dłużej niż jedno spotkanie. To już jest moim zdaniem sukces.

  Kamil Perończyk2018-03-20

  Syn jest zagubiony nie problemowy, a ciężko nie być zagubionym w tak dziwnym świecie.
  Popracujemy... zobaczymy...

 • A
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: konsultacja psychologiczna

  Pan Kamil jest profesjonalista. Wizyta to cala przyjemnosc, atmosfera totalny luz jak na rozmowie z kumplem, niektore rzeczy ktore mówił mozna zapisywac jako cytaty. Dał bardzo pomocne rady do rozwiazania problemu. Polecam każdemu

  Kamil Perończyk2018-03-20

  Dziękuję za polecenie i zapraszam po kolejne "cytaty" :D

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: konsultacje psychologiczne

  Zmusza do myślenia i czasem prowokuje;D... a ja takich psychologów lubię!
  Przy tym - widzi więcej niż mówi, jest „delikatny” gdy powinien i ostry gdy należy. Dobry wybór - pomaga. Do zobaczenia Panie Kamilu! Anka& Gorsza/Lepsza Połowa ;)

  Kamil Perończyk2018-03-20

  Myślenie TAK, prowokacje tylko "delikatne",
  Dziękuję za opinię i do zobaczenia.

 • D
  Lokalizacja: PsychoKaffeUsługa: psychoterapia

  Pełny profesjonalizm, empatia, zrozumienie, wszystko w bardzo sympatycznej atmosferze. Na pierwszą wizytę szłam bez przekonania. Nie bardzo wiedziałam czego oczekuję. Myślałam też, że przed "obcą" osobą będzie mi trudno opowiadać o swoich problemach. Kilka minut rozmowy z Panem Kamilem wystarczyły aby obawa minęła. Byłam już na dwóch wizytach i zawsze Pan Kamil starał się pomóc. I co ważne nie ocenia. Na pewno będę je kontynuować.

  Kamil Perończyk2018-02-17

  Dziękuję za opinię

Pytania pacjentów (39)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności.
  W praktyce zajmuje się problemami szeroko pojętego zdrowia psychicznego i seksualnego kierując się zasadami etyki poradnictwa psychologiczno-seksuologicznego.
  Prowadzi psychoedukację i poradnictwo indywidualne i partnerskie (małżeńskie).
  Absolwent Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie- uzyskanie tytułu magistra psychologii w 2014 roku.
  Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
  Stażysta w Centrum Terapii Lew-Starowicz w Warszawie, uczeń Szkoły Terapii Seksualnej. Rozwój ten jest skierowany w kliniczną stronę ludzkiej seksualności i deficytów w obszarach życia seksualnego.

  Z drugiej strony wiedzę i pozytywne podejście oparte na zasobach i potencjale seksualnym danego układu (związku, relacji) czerpię ze szkoły Sex CoachU- World Association of Sex Coaches and Sex Coach Univeristy, w trakcie certyfikacji SexCoacha.

  # Pomysłodawca i główny doradca w PsychoKaffe- poradnictwa psychologicznego i seksuologicznego w kawiarni, www.psychokaffe.pl

  # Psycholog transportu w PsychoCars- ośrodku badań psychotechnicznych w Dąbrowie Górniczej www.psychocars.pl

  W 2015 roku ukończone studia podyplomowe z psychologii transportu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach.

  Psycholog Transportu- NR K313 w ewidencji psychologów uprawnionych do badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu prowadzonej przez marszałka województwa małopolskiego.

  PsychoCars- ośrodek badań psychotechnicznych” – zostało wpisane do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownie psychologiczną prowadzonego przez marszałka województwa śląskiego.

  #CEO- Brain Washers- kooperatywy specjalistów pomagających w różnych dziedzinach życia, zainteresowany głównie poprawą jakości życia Bio-Psycho-Seks-Społecznego… www.brainwashers.pl

  Masz wybór:
  Zapraszam do gabinetu w
  Centrum Medycznym „PRO-CREATIVE”
  lub
  INTIMA Clinic
  lub
  SensusMED

  Zapraszam do spotkania w
  PsychoKaffe Kraków -
  Czarnowiejska 2= wejście bramą od ulicy Piotra Michałowskiego 19 !!! kod bramy 21
  lub w
  PsychoKaffe Dąbrowa Górnicza- 11 Listopada 1


  Uważasz, że nie możesz, nie powinieneś mieć problemów???

  Problemy, choć to trudne, pomagają Nam się rozwijać, kształtują Nas, umożliwiają stawanie się kimś innym, często lepszym.

  Istnieje prawdopodobieństwo, że je masz.

  Istnieje prawdopodobieństwo, że nie postrzegasz ich w wyżej opisany sposób.

  Istnieje prawdopodobieństwo, że spotkanie się z psychologiem w miłej atmosferze w kawiarni lub w gabinecie i omówienie, „wygadanie się jak „przyjacielowi”” zmieni ich postrzeganie.

  Często wydarzają się one dla NAS a nie przeciwko nam…

Specjalizacje

 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
 • Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego i Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii- kursy z zakresu seksuologii

Publikacje

 • „Problemy współczesnej edukacji seksualnej wśród młodzieży szkół średnich” monografia pokonferencyjna Sympozjum Pedagogiczno – psychologiczne w ramach Międzynarodowej Konferencji Krakowskiej Akademii
 • „Gender a tożsamość płciowa”, Przegląd Seksuologiczny, styczeń/marzec 2014, tom X, zeszyt 1
 • „Porównianie zachowań seksualnych studentów wybranych uczelni wyższych w Warszawie i w Krakowie” projekt Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • "Stosowanie antykoncepcji w grupie studentek uczelni wyższych- - badania pilotażowe" Ginekologia i położnictwo medical project numer 2 (36) 2015
 • https://www.elle.pl/artykul/co-sie-dzieje-kiedy-pr...
więcej

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Centrum Terapii Lew-Starowicz Warszawa

Certyfikaty

Choroby

 • zaburzenia seksualne
 • uzależnienie od seksu
 • kryzys w związku
 • zaburzenia pożądania
 • zaburzenia orgazmu
 • przedwczesny wytrysk
 • brak lub utrata potrzeb seksualnych
 • zaburzenia erekcji
 • problem z tożsamością i identyfikacją seksualną
 • zaburzone poczucie własnej wartości
 • brak przyjemności z seksu
więcej