Umów wizytę Zapytaj lekarza 98 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności. W praktyce zajmuje się problemami szeroko pojętego zdrowia psychicznego i seksualnego kierując się zasadami etyki poradnictwa… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (39)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności.
  W praktyce zajmuje się problemami szeroko pojętego zdrowia psychicznego i seksualnego kierując się zasadami etyki poradnictwa psychologiczno-seksuologicznego.
  Prowadzi psychoedukację i poradnictwo indywidualne i partnerskie (małżeńskie).
  Absolwent Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie- uzyskanie tytułu magistra psychologii w 2014 roku.
  Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
  Stażysta w Centrum Terapii Lew-Starowicz w Warszawie, uczeń Szkoły Terapii Seksualnej. Rozwój ten jest skierowany w kliniczną stronę ludzkiej seksualności i deficytów w obszarach życia seksualnego.

  Z drugiej strony wiedzę i pozytywne podejście oparte na zasobach i potencjale seksualnym danego układu (związku, relacji) czerpię ze szkoły Sex CoachU- World Association of Sex Coaches and Sex Coach Univeristy, w trakcie certyfikacji SexCoacha.

  # Pomysłodawca i główny doradca w PsychoKaffe- poradnictwa psychologicznego i seksuologicznego w kawiarni, www.psychokaffe.pl

  # Psycholog transportu w PsychoCars- ośrodku badań psychotechnicznych w Dąbrowie Górniczej www.psychocars.pl

  W 2015 roku ukończone studia podyplomowe z psychologii transportu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach.

  Psycholog Transportu- NR K313 w ewidencji psychologów uprawnionych do badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu prowadzonej przez marszałka województwa małopolskiego.

  PsychoCars- ośrodek badań psychotechnicznych” – zostało wpisane do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownie psychologiczną prowadzonego przez marszałka województwa śląskiego.

  #CEO- Brain Washers- kooperatywy specjalistów pomagających w różnych dziedzinach życia, zainteresowany głównie poprawą jakości życia Bio-Psycho-Seks-Społecznego… www.brainwashers.pl

Specjalizacje

 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
 • Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego i Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii- kursy z zakresu seksuologii

Publikacje

 • „Problemy współczesnej edukacji seksualnej wśród młodzieży szkół średnich” monografia pokonferencyjna Sympozjum Pedagogiczno – psychologiczne w ramach Międzynarodowej Konferencji Krakowskiej Akademii
 • „Gender a tożsamość płciowa”, Przegląd Seksuologiczny, styczeń/marzec 2014, tom X, zeszyt 1
 • „Porównianie zachowań seksualnych studentów wybranych uczelni wyższych w Warszawie i w Krakowie” projekt Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • "Stosowanie antykoncepcji w grupie studentek uczelni wyższych- - badania pilotażowe" Ginekologia i położnictwo medical project numer 2 (36) 2015
więcej

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Centrum Terapii Lew-Starowicz Warszawa

Certyfikaty

Choroby

 • zaburzenia seksualne
 • uzależnienie od seksu
 • kryzys w związku
 • zaburzenia pożądania
 • zaburzenia orgazmu
 • przedwczesny wytrysk
 • brak lub utrata potrzeb seksualnych
 • zaburzenia erekcji
 • problem z tożsamością i identyfikacją seksualną
 • zaburzone poczucie własnej wartości
 • brak przyjemności z seksu
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: PsychoKaffeUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Niesamowita wizyta w AntyCaffe u Pana Kamila. Pierwsza taka wizyta ,niezwykle dla mnie ważna. przerosła moje oczekiwanie.Najpierw klimatyczne miejsce a potem rozmowa . Psycholog wiedział jak mnie podejść ,jak mną pokierować dał dobre rady ,ukierunkował ,bez przesady pokazał moje wady ale i dobre strony,Rozmowa była jak z kumplem, na poziomie ,miła sympatyczna ale bardzo ważna dla mojej psychiki tak abym mógł uwierzyć w siebie. Następna wizyta w marcu.

  Kamil Perończyk2018-01-23

  do zobaczenia zatem,
  i powodzenia. :D

 • A
  Lokalizacja: PsychoCarsUsługa: głęboka depresja,zaburzenia osobowości

  Bardzo dobry psycholog
  Pełen empatii nastawiony na partnerski dialog ,skupiony na ciągłym rozwoju niezadufany w sobie znakomity psycholog. Angażuje się w rozmowę i widać ,że chce pomóc .Mega super-polecam.

  Kamil Perończyk2018-01-19

  Dziękuję za opinię.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Komfortowo, miło i skutecznie. Pan Kamil potrafi dostosować komunikację jak i pomoc do poszczególnych przypadków.

  Kamil Perończyk2018-01-18

  polecam się :D
  i dziękuję za opinię

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoKaffeUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Polecam lekarza, dostałem wiele pomocnych rad, które zaczęły dawać efekty odrazu po zastosowaniu się do nich.

  Kamil Perończyk2018-01-15

  Cieszę się, że mogłem pomóc.
  Pozdrawiam i do zobaczenia

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRO CREATIVE Poradnia lekarska Bartłomiej Golański, Liliana Golańska S.CUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pan Kamil Perończyk jest uprzejmym, przenikliwym, empatycznym i przy okazji bezlitosnym. Często trafia w punkt. Warto odwiedzić tego specjalistę.

  Kamil Perończyk2018-01-10

  Polecam się na przyszłość :D

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoKaffeUsługa: psychoedukacja

  W życiu prywatnym jak i zawodowym trzeba otaczać się wartościowymi osobami jeżeli chodzi o pomoc (np u lekarza) musi być to również profesjonalista dlatego wybrałem Kamila Perończyk.
  Odbyłem dwie wizyty u Kamila podczas których był w pełni zaangażowany, wykazywał się zrozumieniem. Celnymi pytaniami oraz wskazówkami pomógł. Dodatkowo otrzymałem sporą dawkę motywacji i co ważne kolejne kroki do działania na przyszłość. Kamil pomaga w realnych zmianach!. Dziękuje. To na pewno nie ostatnia wizyta

  Kamil Perończyk2018-01-09

  Wytrwałości i do zobaczenia zatem :D

 • A
  Lokalizacja: PsychoKaffe

  Pan Kamil to świetny lekarz, który bardzo mi pomógł. Jego niesamowite podejście oraz ciekawe warunki w jakich leczy pomogły mi się bardzo otworzyć. Nawet nie zauważyłam kiedy to się stało. W gabinecie nie ma tematów tabu, jest za to pełna swoboda i komfort. Jego pomoc jest dla mnie nieoceniona, pomógł mi zmienić na lepsze zarówno siebie jak i moje otoczenie, aby poczuć się o wiele lepiej. Dodatkowo ciekawe książki, które poleca pomogły mi wysnuć dodatkowe wnioski, a czytane poza gabinetem przypominają mi o przestrzeganiu postanowień. Każdemu polecam odwiedzenie Pana Kamila w PsychoKaffe.

  Kamil Perończyk2017-12-20

  Dziękuje pięknie

 • J
  Lokalizacja: PsychoKaffe

  Wizyta u Pana Kamila to była jedna z lepszych decyzji w naszym życiu. Profesjonalizm, empatia, zrozumienie a do tego wszystko w bardzo sympatycznej atmosferze. Myśleliśmy, że przed "obcą" osobą będzie trudno opowiedzieć o wszystkich naszych problemach - obawa minęła już po kilku minutach rozmowy z Panem Kamilem. Byliśmy już na kilku wizytach, był śmiech, były również łzy..... ale zawsze Pan Kamil starał się nam pomóc. Co najważniejsze nie oceniał nas.... nie oceniał tego co robimy... natomiast zawsze dawał jakieś wskazówki do działania, zawsze miał dla nas dobrą radę. Przed nami jeszcze wiele pracy do wykonania ale wiemy, że ze wsparciem Pana Kamila damy radę. Jeżeli jeszcze ktoś się zastanawia czy warto udać się na wizytę, z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że warto.

  Kamil Perończyk2017-11-20

  Dziękuję za opinię,
  Taka praca (moja i Wasza drodzy Państwo) jest przyjemnością

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dziękuje.Będę o siebie walczyć.Cieszę się,że trafiłam właśnie do Pana.Życzę każdemu w potrzebie takiego specjalisty.Profesjonalny,opanowany,empatyczny:).Na pewno jeszcze skorzystam z Pana pomocy.

  Kamil Perończyk2017-11-10

  Oczywiście zapraszam, i służę pomocą :D
  Dziękuje za opinię

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Jestem bardzo zadowolona z rozmowy z Panem Kamilem, pełen profesjonalizm, świetne podejście i co najważniejsze udało nam się odpowiedzieć na męczące mnie wątpliwości. Polecam.

  Kamil Perończyk2017-11-03

  Cieszy mnie, że mogłem pomóc.
  Dziękuje za opinie.