mgr

Kamil Perończyk

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog

43 opinie +dodaj

Psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności. W praktyce zajmuje się problemami szeroko pojętego zdrowia psychicznego i seksualnego kierując się zasadami etyki poradnictwa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo ciekawy człowiek, poprzez niestereotypowe podejście do pacjenta "bardzo niebezpieczny" po pierwszej wizycie człowiek się orientuje że powiedział wszystko a nawet wiele więcej. Ale też się orientuje że mu jest z tym dobrze... Wizyta zostawia w głowie mnogość pytań. Właściwie to była pogawędka z przyjacielem, ale takim innym, nie oceniającym, słuchającym z uwagą, na tyle zaangażowanym iż potrafił celną uwagą sprowadzić rozmowę na właściwy tor. Polecam bardzo.

  Kamil Perończyk2018-07-11

  Bardzo dziękuje, do zobaczenia na następnej rozmowie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoKaffeUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Miło, konkretnie, profesjonalnie, z dużą dozą wyrozumiałości i akceptacji, z umiejętnością docenienia każdej, najmniejszej nawet pozytywnej strony. Dziękuję! :-)

  Kamil Perończyk2018-07-11

  Proszę i zapraszam na więcej :D

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoKaffeUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pan Kamil jest najlepszym specjalista jakiego do tej pory poznalam.A było ich juz trochę.Oprocz tego ze jest niesamowicie inteligentym człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru jest terapeutą z wyjatkowym podejsciem do pacjenta,nieszablonowym jak to czesto bywa.Potrafi być empatyczny a jednocześnie bezpośredni i szczery do bólu i za to go cenie.Polecilabym wizyte u Pana Kamila kazdemu.Czuje się przy Nim zaopiekowana Bylam zaskoczona jego niezwykle szybkimi i trafnymi spostrzeżeniami.Pan Kamil przywraca wiarę w psychologow i psychoterapię.To ma sens,tylko trzeba trafić na właściwą osobę.

  Kamil Perończyk2018-06-26

  Bardzo dziękuje za opinię

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: konsultacje psychologiczne

  Po pierwszym spotkaniu z panem Kamilem odczułam ulgę, bo mogłam opowiedzieć o tym co leży mi na sercu. Czułam się uważnie wysłuchana, ponieważ pan Kamil zadawał mi konkretne pytania dotyczące moich zwierzeń.. jestem nerwową i zamkniętą w sobie osobą, ale na tej wizycie czułam że mogę opowiedzieć o wszystkim. Był śmiech i łzy. Pierwszy raz w życiu poczułam że ktoś mnie w końcu zrozumiał. :) Ucieszyło mnie też to, że posiada wiedzę na temat środowiska w którym się wychowałam. Mam nadzieję, że uda mi się ułożyć życie na nowo z pomocą pana Kamila.. dziękuję i do zobaczenia!

  Kamil Perończyk2018-06-04

  Będziemy pracować nad Pani celami, do zobaczenia.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoKaffeUsługa: konsultacje psychologiczne

  To była moja pierwsza wizyta, bałam się jak ... na szczęście moje obawy okazały się niepotrzebne. Pan Kamil to bardzo miły człowiek, szybko buduje atmosferę komfortu i bezpieczeństwa, co pozwoliło mi się otworzyć. Rozmowa z nim doprowadza do łez i śmiechu, ale i jedno i drugie działa oczyszczająco. Po wizycie znów zaczęłam uśmiechać się sama do siebie. Dziękuję i do następnego razu.

  Kamil Perończyk2018-05-04

  Proszę i do następnego :D

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoKaffeUsługa: konsultacje psychologiczne

  W swoim życiu miałam styczność z wieloma psychologami i przyznam, że nauczona doświadczeniem podchodziłam do tematu dość sceptycznie ;). Do Pana Kamila trafiłam sugerując się opiniami na tym portalu i uważam, że była to jedna z moich lepszych decyzji. Poza oczywistym profesjonalizmem, ogromnie doceniam go za takie "normalne" podejście do człowieka, co w tym zawodzie jest rzadkością, w każdym razie mi dotąd nie udało się tego doświadczyć u innych psychoterapeutów. Dodatkowo, atmosfera podczas terapii jest bardzo sympatyczna, luźna, co zdecydowanie ułatwia rozmowę na temat problematycznych kwestii. Po każdym spotkaniu czuję się tak, jakbym dostała dodatkową dawkę mocy, za co serdecznie dziękuję. Bardzo polecam :)!!!

  Kamil Perończyk2018-05-02

  Bardzo dziękuje za polecenie

 • G
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Kamil jest profesjonalistą, podmiotowo podchodzi do pacjenta, jednocześnie jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem.

  Polecam skorzystanie z jego usług.

  Kamil Perończyk2018-04-23

  Dziękuje za polecenie

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRO CREATIVE Poradnia lekarska Bartłomiej Golański, Liliana Golańska S.CUsługa: konsultacja

  Jestem pod wrazeniem wizyty i analizy jaka przeprowadzil Pan Kamil podczas rozmowy. Nastawilem sie na trudna rozmowe i ze wyjde smutny, a okazalo sie zupelnie na odwrot. Wyszedlem usmiechniety i pelny motywacji by dzialac.

  Kamil Perończyk2018-04-19

  Dziękuję za opinię

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoKaffeUsługa: konsultacje psychologiczne

  Jak to przed pierwszą wizytą i wyborem z internetu, był pewien stres i niepokój ale zupełnie niepotrzebnie. Jestem bardzo zadowolony, wybór trafny i czekam na kolejne spotkanie.

  Kamil Perończyk2018-04-17

  do zobaczenia zatem :D

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoKaffeUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Super atmosfera, bardzo się cieszę że trafiłam do Pana Kamila. Rozmowa na luzie, jednakże rzeczowa. Jestem bardzo zadowolona.

  Kamil Perończyk2018-04-17

  Dziękuję za opinię

Pytania pacjentów (40)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności.
  W praktyce zajmuje się problemami szeroko pojętego zdrowia psychicznego i seksualnego kierując się zasadami etyki poradnictwa psychologiczno-seksuologicznego.
  Prowadzi psychoedukację i poradnictwo indywidualne i partnerskie (małżeńskie).
  Absolwent Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie- uzyskanie tytułu magistra psychologii w 2014 roku.
  Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
  Stażysta w Centrum Terapii Lew-Starowicz w Warszawie, uczeń Szkoły Terapii Seksualnej. Rozwój ten jest skierowany w kliniczną stronę ludzkiej seksualności i deficytów w obszarach życia seksualnego.

  Z drugiej strony wiedzę i pozytywne podejście oparte na zasobach i potencjale seksualnym danego układu (związku, relacji) czerpię ze szkoły Sex CoachU- World Association of Sex Coaches and Sex Coach Univeristy, w trakcie certyfikacji SexCoacha.

  # Pomysłodawca i główny doradca w PsychoKaffe- poradnictwa psychologicznego i seksuologicznego w kawiarni, www.psychokaffe.pl

  # Psycholog transportu w PsychoCars- ośrodku badań psychotechnicznych w Dąbrowie Górniczej www.psychocars.pl

  W 2015 roku ukończone studia podyplomowe z psychologii transportu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach.

  Psycholog Transportu- NR K313 w ewidencji psychologów uprawnionych do badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu prowadzonej przez marszałka województwa małopolskiego.

  PsychoCars- ośrodek badań psychotechnicznych” – zostało wpisane do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownie psychologiczną prowadzonego przez marszałka województwa śląskiego.

  #CEO- Brain Washers- kooperatywy specjalistów pomagających w różnych dziedzinach życia, zainteresowany głównie poprawą jakości życia Bio-Psycho-Seks-Społecznego… www.brainwashers.pl

  Masz wybór:
  Zapraszam do gabinetu w
  Centrum Medycznym „PRO-CREATIVE”
  lub
  INTIMA Clinic
  lub
  SensusMED

  Zapraszam do spotkania w
  PsychoKaffe Kraków -
  Czarnowiejska 2= wejście bramą od ulicy Piotra Michałowskiego 19 !!! kod bramy 21
  lub w
  PsychoKaffe Dąbrowa Górnicza- 11 Listopada 1


  Uważasz, że nie możesz, nie powinieneś mieć problemów???

  Problemy, choć to trudne, pomagają Nam się rozwijać, kształtują Nas, umożliwiają stawanie się kimś innym, często lepszym.

  Istnieje prawdopodobieństwo, że je masz.

  Istnieje prawdopodobieństwo, że nie postrzegasz ich w wyżej opisany sposób.

  Istnieje prawdopodobieństwo, że spotkanie się z psychologiem w miłej atmosferze w kawiarni lub w gabinecie i omówienie, „wygadanie się jak „przyjacielowi”” zmieni ich postrzeganie.

  Często wydarzają się one dla NAS a nie przeciwko nam…

Specjalizacje

 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
 • Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego i Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii- kursy z zakresu seksuologii

Publikacje

 • „Problemy współczesnej edukacji seksualnej wśród młodzieży szkół średnich” monografia pokonferencyjna Sympozjum Pedagogiczno – psychologiczne w ramach Międzynarodowej Konferencji Krakowskiej Akademii
 • „Gender a tożsamość płciowa”, Przegląd Seksuologiczny, styczeń/marzec 2014, tom X, zeszyt 1
 • „Porównianie zachowań seksualnych studentów wybranych uczelni wyższych w Warszawie i w Krakowie” projekt Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • "Stosowanie antykoncepcji w grupie studentek uczelni wyższych- - badania pilotażowe" Ginekologia i położnictwo medical project numer 2 (36) 2015
 • https://www.elle.pl/artykul/co-sie-dzieje-kiedy-pr...
więcej

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Centrum Terapii Lew-Starowicz Warszawa

Certyfikaty

 • Kamil Perończyk, psycholog w mieście Kraków - Certyfikaty
 • Kamil Perończyk, psycholog - Certyfikaty
 • Kamil Perończyk, Kraków - Certyfikaty
 • Kamil Perończyk, psycholog w mieście Kraków - Kwalifikacje zawodowe
 • Kamil Perończyk, psycholog - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

 • zaburzenia seksualne
 • uzależnienie od seksu
 • kryzys w związku
 • zaburzenia pożądania
 • zaburzenia orgazmu
 • przedwczesny wytrysk
 • brak lub utrata potrzeb seksualnych
 • zaburzenia erekcji
 • problem z tożsamością i identyfikacją seksualną
 • zaburzone poczucie własnej wartości
 • brak przyjemności z seksu
więcej