Adresy (2)

aleja 3 Maja 2, Piotrków Trybunalski Przyjmuje na NFZ
Poradnia Zdrowia Psychicznego Wolmed

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Czapliniecka, Bełchatów
Oddział Psychiatryczny II

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam! Pan doktor opiekował się mna podczas pobytu w szpitalu. Jest bardzo elokwentnym i konkretnym lekarzem. Doskonale potrafi rozmawiać z pacjentem, wręcz można powiedzieć, ze rozmowa z Nim pomaga lepiej niż leki, które zaleca. Coraz rzadziej spotyka się młodych lekarzy z taka ogromna pasja do swojej pracy jak doktor Kępczyński. Bardzo mocno polecam !


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego Wolmed

Początkowo odebrałam go bardzo pozytywnie, jako pogodnego, ciepłego i kompetentnego lekarza. Lecz z czasem stawało się widoczne, że rzeczywiste zachowanie i traktowanie pacjenta nie pasują do tego obrazka. Punkt zwrotny stanowiło zdarzenie, kiedy po mojej zupełnie niewinnej i spokojnej uwadze na temat leku (który znałam), pan Kępczyński brutalnym, niczym nieuzasadnionym tonem głosu napadł na mnie: "Czy ja uważam, że jestem mądrzejsza od niego?!" Po czym nastąpiła seria napastliwych pytań, zadawanych tym samym tonem, na które w tej sytuacji trudno mi było znaleźć sensowną odpowiedź, ponieważ czułam się jak przesłuchiwany przestępca. Przeżyłam szok, który odchorowałam. Nastąpił nawrót depresji, silnych, panicznych lęków. Będąc w tym stanie, musiałam pojechać do Łodzi by poznać wyniki badań po niedawno przebytej chorobie nowotworowej. Było to dla mnie straszne. Dochodziłam do siebie pół roku, z koniecznością powrotu do wysokich dawek leków.
Po ciężkich przeżyciach związanych z chorobą nowotworową, starałam się wypracować w sobie spokój, by nie wpaść w panikę i zupełnie się nie poddać. Pan Kępczyński swoim negatywnym nastawieniem i nieprzychylnym zachowaniem to wszystko niszczył. W niczym mnie nie wsparł, nie zdobył się na najmniejszą empatię i burzył tylko to, czym się ratowałam. Pomimo mojej dobrej woli, sytuacja nie poprawiła się w istotny sposób. Z wizyt wychodziłam wytrącona z równowagi i pozbawiona poczucia własnej wartości.
Opisałam doświadczenia z wizyt u pana Kępczyńskiego (Klinika "Wolmed", PZP w Piotrkowie Tryb.) na przestrzeni jednego roku, które z ulgą zakończyłam. Pozostała mi tylko refleksja, jak bardzo można pomylić się co do człowieka, ulegając "dobremu wrażeniu", jakie na pozór sprawia. Pan Kępczyński ma dwie twarze. Miałam nieszczęście poznać obie.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego Wolmed Inny

Ja osobiście chwale sobie pana doktora Kamila,jest bardzo ciepłym i życzliwym człowiekiem. Zawsze mogę na nie go liczyć,u niego wizyta jest bezstresowa i zawsze wysłucha pacjenta.Nigdy się nie spotkałam z jego negatywnym spojrzeniem.Nawet jak byłam w szpitalu i miał dyżur na tym oddziale to miał czas dla mnie po mimo wielu pacjentów.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od 25.09.2016 roku (czyli już od pół roku) biorę lek Elicea 10 mg (pierwsze 10 dni brałam połowkę leku) na stany lękowe / nerwicę. Obecnie czuję się lepiej i chciałabym już zacząć odstawiać lek, jak mam to zrobić, czy znowu brać po połowce leku (5 mg) i przez jaki czas? Dodam, że oprócz nerwicy / stanów lękowych cierpię na zespół Barlowa i chorobę Hashimoto (obie dolegliwości są ustabilizowane i kontrolowane). Będę wdzięczna za poradę.

  Przede wszystkim zalecam kontakt z lekarzem prowadzącym, aby móc w pełni ocenić regresję objawów. Natomiast co do samego odstawienia - zaleciłbym redukcję dawki do 5mg escitalopramu przez 2 tygodnie i ocenę czy dolegliwości nie powróciły. Póżniej ewentualne odstawienie leku.

  lek. Kamil Kępczyński

 • Czy osoba leczona farmakologiczne na nerwice nie mogąca funkcjonować bez leków obecnie parogen może przejść na inny bezpieczniejszy lek i zająć w ciążę będąc na lekach

  Niestety nie ma bezpiecznego leku u kobiety starającej się o zajście w ciąże. Głównym problemem są działania niepożądane w pierwszym trymestrze, kiedy mogą prowadzić do poronienia lub poważnych wad rozwojowych. W przypadku, gdy kobieta chce zajść w ciąże warto rozważyć alternatywę do leczenia farmakologicznego w postaci psychoterapii. Częstym błędem pacjentów jest stosowanie leków/suplementów ziołowych, które wydają się być bezpieczne jednak również one mogą dawać poważne skutki uboczne. Pozdrawiam.

  lek. Kamil Kępczyński

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie