Kamil Bartnicki

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
120 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem fizjoterapeutą, absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się fizjoterapią ortopedyczną, leczeniem zespołów bólowych oraz wad postawy. Swoją pracę z pacjentem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjomedicaUsługa: fizjoterapia

  Pan Kamil bardzo trafnie zdiagnozował moją dolegliwość oraz pokazał ćwiczenia mające na celu zmniejszenie ryzyka powtórzenia się urazu. Pan Kamil posiada dużą wiedzę, którą bardzo chętnie się dzieli. Jest bardzo miły i kulturalny. Bardzo dobry fizjoterapeuta. Szczerze polecam!

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Trafiłem do Pana Kamila z zablokowanym kolanem po treningu rugby. Trafnie zdiagnozował przyczynę i przeprowadził i przeprowadził zabiegi, które przywróciły mi pełną sprawność w stawie. Wyszedłem z wizyty już o własnych siłach.

 • R
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji KinesionUsługa: ból kręgosłupa

  Jestem zachwycona z dzisiejszej wizyty, pan Kamil wytłumaczył mi bardzo profesjonalnie przyczynę moich dolegliwości, zapoznał się z wynikami badań, które szczegółowo mi wyjaśnił i zaproponował terapię, poza tym jest bardzo miły i widać, że doskonale zna się na tym co robi, polecam go wszystkim.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Kamil dokładnie wytłumaczył mi co mi dolega i jak będzie przebiegała fizjoterapia jak najbardziej polecam

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjomedicaUsługa: terapia manualna

  Pan Kamil już na pierwszej wizycie trafił w punkt gdzie, co, trzeba zrobić. Po paru wizytach jest lepiej. Zawszę pod koniec wizyty dawał wskazówki co trzeba zrobić z moimi bólami głowy, zębów, mięśni szyi oraz uczył pewnych metod fizjoterapii, które mógłbym stosować w domu. W moim przypadku wizyty u Pana Kamila, o wiele lepiej pomagały, niż zażywanie garściami leków przeciwbólowych. Na razie przerwa w mojej fizjoterapii, aby zobaczyć jak daleko zajdzie efekt pracy Pana Kamila. Już teraz mogę Go serdecznie polecić.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji KinesionUsługa: rehabilitacja

  Zgłosiłam się do Pana Kamila ze skręconą kostką. Z powodu urazu musiałam zrezygnować z treningów - ortopeda zalecił mi 6 tygodniową przerwę od aktywności fizycznej. Pan Kamil stosując różne techniki i zabiegi pomógł mi wrócić do pełnej sprawności. Znów mogę biegać bez odczuwania bólu.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji KinesionUsługa: rehabilitacja

  Do Pana Kamila trafiłem z polecenia z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Na wizycie Pan Kamil przeprowadził dokładny wywiad, badanie oraz analizę rezonansu magnetycznego. Na podstawie wyników opracował dla mnie plan rehabilitacji. Terapia została przeprowadzona profesjonalnie oraz dostałem ćwiczenia do wykonywania w domu. Nie sądziłem, że po pierwszej wizycie mogę poczuć taką ulgę w bólu. Jestem bardzo zadowolony, polecam.

 • Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji KinesionUsługa: rehabilitacja

  Siostra trafiła z kolanem (stan po zwichnięciu rzepki). Ma również hipermobilność stawów. Pan Kamil, najpierw na spokojnie zapoznał się z wynikami USG. Następnie bardzo dokładnie wyjaśnił w czym jest rzecz. Jakie partie musimy wzmocnić i dlaczego. Pokazane i omówione zostały ćwiczenia, które mamy wykonywać. Dostaliśmy nawet kartkę i długopis, abyśmy mogli sobie zapisać wszystkie detale i o niczym nie zapomnieć. Aktualnie zaczynamy ćwiczyć i pracować. Niezależnie od tego jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia do pacjenta. Bez pośpiechu, cierpliwie krok po krok wytłumaczone. Poczucie dobrze wydanych pieniędzy, szczególnie gdzie liczba fizjoteraupetów nie jest mała a z jakością różnie bywa.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji KinesionUsługa: rehabilitacja

  Trafiłem do Pana Kamila z bólem kręgosłupa. Po dokładnym badaniu stwierdził, że przyczyną bólu jest biodro. Zastosowana terapia przyniosła natychmiastową poprawę. Pan Kamil to specjalista z ogromną wiedzą, którego mógłbym polecić każdemu.

 • A

  Bardzo jestem wdzięczna Panu Kamilowi za pełen profesojanlizm. Byłam na kilku wizytach i jestem zadowolna poprawą zdrowia. Miałam problemy z kręgosłupem. Pan Kamil jest bardzo miłym, empatycznym i cierpiliwym człowiekiem, a przy tym doświadczonym fizjoterapeutą. Po krótkiej, ale wnikniwej obserwacji potrafił zdiagnozować przycznę bólu. Poleciłabym Pana Kamila każdemu kto potrzebuje pomocy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem fizjoterapeutą, absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się fizjoterapią ortopedyczną, leczeniem zespołów bólowych oraz wad postawy.
  Swoją pracę z pacjentem zawsze rozpoczynam od szczegółowego badania fizjoterapeutycznego, mającego na celu rozpoznanie przyczyny problemu, z jakim pacjentem się do mnie zgłasza. Ważnym elementem diagnostyki jest analiza i interpretacja badań obrazowych (RTG, MRI, TK, USG).
  Swoją pracę opieram na nowoczesnych metodach fizjoterapeutycznych, które zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo wykonania technik leczniczych. Edukacja prozdrowotna oraz nauka ćwiczeń dobranych indywidualnie dla każdego pacjenta pozwala osiągnąć i utrzymać efekty terapii.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny