Adresy i cenniki usług

 • Terapia Cieszynska

  Cieszynska 2a, Mokotów
  Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Pani doktor jest bardzo miła i niesamowicie mądra zadaje bardzo trafne pytania dotyczące choroby, nie buduje bariery między lekarzem a pacjentem. Pani doktor zebrała bardzo obszerny wywiad najpierw mnie wysłuchała a później zadawała pytania takie jak by siedziała w mojej głowie na które odpowiadałam "o właśnie tak jest", a co najważniejsze trafiła z lekami w "10"! co nie było proste a wręcz graniczyło z cudem ponieważ jestem chora na schizofrenie jak i na padaczkę. Teraz czuje się jak przed chorobą, po prostu normalnie się żyję. Dziękuję Pani doktor dała mi pani wiarę w lekarzy :)

 • A

  Podpisuję się pod wszystkimi wcześniejszymi opiniami - Pani Doktor jest świetną specjalistką, lekarzem z powołania. Kiedy zachorowałam, otrzymałam od niej fachową pomoc i wielkie wsparcie. Poświęca mi dużo czasu, jest bardzo miła, życzliwa, a przede wszystkim kompetentna. Nie sposób w tak krótkiej opinii zawrzeć wszystkich plusów, ale ja jestem Panią Doktor zachwycona, po raz pierwszy nawiązałam tak dobry kontakt z lekarzem, a jest w tym jej duża zasługa. Indywidualnie podchodzi do pacjenta, zawsze można się z nią skontaktować telefonicznie. Atmosfera wizyty sprzyja zdrowieniu. Gdybym nawet chciała znaleźć minusy to nie potrafię, nigdy się nie zawiodłam na niej jako lekarzu - oby takich więcej w naszym kraju. Rewelacyjna kobieta, która zna się doskonale na tym, co robi i której można zaufać bez obaw. Polecam, bo zdecydowanie jest warta polecania.

 • Polecam z całego serca. Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek miałam okazję spotkać (mówię o wszystkich specjalnościach). Miła, kompetentna. No i najważniejsze - mi pomogła.

 • Bardzo miła Pani doktor, wizyty u niej jako psychiatry pomagają mi bardziej niż psychoterapia. Miła, usmiechnięta, stara sie jak najlepiej zrozumieć pacjenta. Zdecydowanie polecam.

 • Rewelacyjna, profesjonalna, ludzka, wzór psychiatry/psychologa. Zdecydowanie polecam!!!

 • Uwielbia te kobiete! Jest cudowna!

  Mimo dosyc mlodego wieku, jest niezwykle kompetentna.
  Nie moge sie jej nachwalic, wiec moze przestane w tym miejscu:)

  POLECAM serdecznie.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

41

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

2900

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.