mgr

Kaja Hnatiuk

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

13 opinii +dodaj

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS. Na spotkanie zapraszam dorosłych i młodzież. Prowadzę konsultacje indywidualne oraz par i rodzin. Ukończyłam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na RozwiązaniachUsługa: psychoterapia par

  Pani Kaja bardzo trafnie już od samego początku pierwszego spotkania umiała zdiagnozować problem u nas, po czym moderowała całe spotkanie zadając nam po kolei pytania, które pozwoliły nam zobaczyć problem. To wysokiej klasy specjalistka, która już na pierwszym spotkaniu podaje gotowe narzędzia do pracy nad sobą, nie namawiając przy tym do kolejnych spotkań lub 'nabijając klienta w butelkę' mówiąc o konieczności długiego procesu jak to bywa u innych terapeutów. Naprawdę wiem i widzę za co płacę już od pierwszego spotkania.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na RozwiązaniachUsługa: psychoterapia indywidualna

  Wspaniały specjalista ! Pełna empatii, zrozumienia i w bardzo inteligentny sposób nakierowuje na rozwiazanie problemu

  Kaja Hnatiuk2018-08-19

  Dziekuje:)

 • J
  Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

  Otwarta, miła i akceptująca osoba. Nie narzuca swojego zdania. Skupiona na problemie, potrafi pokazać inną stronę której się nie widzi najczęściej. Polecam :)

  Kaja Hnatiuk2018-07-12

  Dziękuję.

 • K
  Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na RozwiązaniachUsługa: psychoterapia

  Bardzo super pani, miła, zaangażowana, na wizycie sympatyczna atmosfera zaufania podnosząca na duchu. Pani Kaja pomaga zrozumieć siebie i motywacje swoich zachowań, by zmienić nawyki myśleniowe i poczuć się lepiej z samym sobą. Terapia mi bardzo pomogła i uświadomiłam sobie sporo rzeczy, które sprawiły, że zrobiło mi się dużo "lżej" i zaczęłam dużo lepiej i z przyjemnością radzić sobie z życiem codziennym, rozwijać się i iść naprzód. Super pani polecam!!

  Kaja Hnatiuk2018-07-12

  Dziękuję i życzę dalszej radości z rozwoju!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

  Bardzo dobry psycholog. Zadawała pytania, które dawały do myślenia. Uważnie mnie słuchała, z dużym taktem podchodziła do niełatwych dla mnie spraw. To zainteresowanie i życzliwość skłaniały mnie żeby się otworzyć. To ciekawe, że nie musiała dawać żadnych porad, wystarczyły mądre pytania. Szczerze polecam.

  Kaja Hnatiuk2018-07-12

  Dziękuję

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

  Ze wsparcia Pani Kai korzystałam pare lat temu, gdy źle się działo w moim małżeństwie, pomogła mi przez to przejść i przywróciła wiarę w siebie i w innych ludzi. Teraz od czasu do czasu korzystam jeszcze doraźnie z pomocy gdy są jakieś trudności, co jest chyba najlepszą rekomendacją.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

  Pani psycholog Kaja Hnatiuk od pierwszej chwili wzbudza zaufanie. Sam głos uspokaja. Uważnie wysłuchała moich problemów i tak pokierowała rozmową, że wydawało mi się, że nie jest tak źle i dam radę. Mam już parę spotkań za sobą i wiem, że mogę panią psycholog polecić.

 • K
  Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

  Już po pierwszej wizycie u Pani Kai mogę śmiało stwierdzić, że jest znakomita specjalistką. Pani Kaja jest osobą przed która można się otworzyć, nie wyczuwa się skrępowania ani żadnej bariery. Pomogla mi zrozumieć motywy mojego działania i rozpocząć proces zmian nad sobą. Przed nami jeszcze dłużo pracy, jednak bardzo się cieszę, ze trafiłam właśnie do Pani Kai i polecam każdemu kto poszukuje dobrego psychologa!!!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na RozwiązaniachUsługa: stres w pracy

  Pani Kaja jest profesjonalistą, na pewno jeszcze sie u niej pojawię. Pomogła mi spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Wiem dzieki niej jak poradzić sobie ze stresem w pracy ;) Polecam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

  Do Pani Kai trafiłam z polecenia. Mam za sobą już parę spotkań i muszę przyznać, że naprawdę dużo mi dały. Trafiłam z poczuciem, że świat mi się wali, że sobie nie poradzę i z najgorszymi myślami. Od pierwszych spotkań, krok po kroku zaczęłam ogarniać swoje życie. Jeszcze mam sporo do zrobienia, ale dzięki tym spotkaniom wiem, ze sobie poradzę. Bardzo polecam Panią Kaję!

Pytania pacjentów (15)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS. Na spotkanie zapraszam dorosłych i młodzież. Prowadzę konsultacje indywidualne oraz par i rodzin.

  Ukończyłam kursy I i II stopnia TSR, obecnie jestem w trakcie kursu Terapii Systemowej Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.
  Podczas spotkania wspólnie z Klientem staramy się określić pożądaną zmianę. Odkrywamy umiejętności, które Klient już posiada, a które pozwolą mu zbliżyć się do wybranego przez Niego celu. To Klient uznaje, co jest najważniejsze dla niego i to On wybiera kierunek pracy terapeutycznej. Ja jako terapeuta odpowiadam za sposób prowadzenia spotkania, wspieram w określaniu celu i w budowaniu drogi do niego. Więcej na temat prowadzonej przeze mnie terapii można znaleźć na https://www.sos-terapia.pl/o-terapii/

  Doświadczenie zdobywałam będąc psychologiem w ośrodku pomocy społecznej, na oddziale dziecięcym w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie, w niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej, a także podczas stażu klinicznego w Sopockim Ośrodku Specjalistycznym.
  Obecnie pracuję jako psycholog w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

  Swoją pracę poddaję stałej superwizji u licencjonowanych psychoterapeutów i superwizorów psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoje umiejętności terapeutyczne rozwijam biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Ponadto prowadzę zajęcia dla studentów psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS. Jestem w trakcie pisania pracy doktorskiej dotyczącej rytuałów rodzinnych sprzyjających dobremu funkcjonowaniu. Jestem członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Wydział Zamiejscowy Sopot
 • Studia doktoranckie na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, Warszawa
 • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach I i II Stopień, CTSR

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Sopocki Ośrodek Specjalistyczny, staż kliniczny

Certyfikaty

 • Kaja Hnatiuk, psychoterapeuta w mieście Sopot - Certyfikaty