Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Milenijna 5, Lublin
REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem Absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Na co dzień pracuję w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji SPSK nr 4. Popołudniami przyjmuję w dwó...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Ból barku
 • Ból biodra
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Milenijna 5, Lublin

80 zł

REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu

Pozostałe usługi

Fizjoterapia


Milenijna 5, Lublin

REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu


Rehabilitacja


Milenijna 5, Lublin

80 zł

REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu


Taping (plastrowanie)


Milenijna 5, Lublin

REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu


Terapia manualna


Milenijna 5, Lublin

REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu


Zwykła wizyta


Milenijna 5, Lublin

REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu rehabilitacja

Jestem pacjentem Kacpra juz 4 lata i uważam że doskonale zna się na tym fachu potrafi pomóc mi z wieloma problemami od bólu pleców po bóle w stawach. Z czystym sumieniem polecam go lepszego w Lublinie fizjoterapeuty nie ma.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu terapia manualna

W związku z doświadczanymi przeze mnie silnymi i uciążliwymi bólami w odcinku lędźwiowym kręgosłupa oraz problemami współistnieniejącymi korzystałam z usług wielu specjalistów. Jednak dopiero Pan Kacper, dzięki swojej pracy, rozległej wiedzy i zastosowanym metodom, potrafił odnaleźć realne źródło problemu, co przyczyniło się do ustąpienia dolegliwości. W efekcie jakość mojego codziennego funkcjonowania uległa zupełnej poprawie, za co jestem Panu Kacprowi ogromnie wdzięczna. Kontakt rozpoczął się od zebrania dokładnego wywiadu medycznego oraz wstępnego badania. Każde kolejne spotkanie zaczynało się od zgromadzenia informacji dotyczących aktualnego funkcjonowania. Stosowane metody nie są bolesne, czego doswiadczałam podaczas wizyt u innych specjalistów, a podejście do problemu jest holistyczne. Pan Kacper swoją ogromną wiedzę regularnie poszerza poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach, a przy tym umiejętnie łączy zdobyte informacje w codziennej praktyce. Dodatkowo chętnie dzieli się nią z pacjentami, wyjaśniając w sposób przystępny i zrozumiały mechanizm dolegliwości bólowych, co w znaczący sposób obniża poziom lęku i niepokoju. Niezwykle ważne jest podejście Pana Kacpra w kontrakcie z pacjentami nacechowane ogromną rzetelnością, profesjonalizmem, niezwykłą intuicją oraz empatią. Ponadto bardzo doceniam fakt, że zawsze stara się znaleźć czas na wizytę, nawet w nagłych przypadkach. Pan Kacper to najlepszy specjalista, jakiego znam i wszystkim serdecznie polecam jego usługi!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu

Doskonały specjalista, szczerze polecam wizyty u Pana Kacpra. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i umiejętności, a wszystko to w miłej atmosferze, z zainteresowaniem pacjentem.
Trafiłam do gabinetu Pana Kacpra z przewlekłymi dolegliwościami rwy kulszowej, leczonej od pięciu lat farmakologicznie oraz zabiegami fizjoterapeutycznymi bez większej poprawy. Na pierwszej wizycie Pan Paweł przeprowadził dokładny wywiad obejmujący cały mój stan zdrowia obecny i wcześniejszy. Obejrzał zdjęcia KT kręgosłupa lędźwiowego, opisu KT nie chciał, sam dokonał analizy oglądanych zdjęć. Po pierwszej wizycie dolegliwości znacznie się zmniejszyły, a po trzeciej są prawie nie odczuwalne. Dziękuję za pomoc i cieszę się, że trafiłam na specjalistę który łączy swój zawód z pasją, zaangażowaniem. Jeszcze raz szczerze polecam.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu terapia przeciwbólowa

Numer telefonu do pana Kacpra dostałam od koleżanki, której pomógł w dysfunkcji stawu kolanowego. Ja miałam podobny problem, z którym starałam się funkcjonować. Nie było to takie proste, zwłaszcza że jestem osobą b.aktywną fizycznie.
Długo zastanawiałam się nad tym czy warto się zapisać ze względu przykre doświadczenia związane ze służbą zdrowia, ale w końcu zdecydowałam się skorzystać z wizyty.
Nie zawiodłam się. Już podczas pierwszej terapii pan Kacper zyskał moje zaufanie swoją kompetencją, a zarazem ciepłym i życzliwym usposobieniem, które "rozładowało" stres.
Po dwóch wizytach mój staw kolanowy przestał boleć i "strzelać" .
Ponadto podczas wnikliwego wywiadu dowiedziałam się, że zajmuje się terapią wisceralną, która pomaga w przypadkach bolesnego miesiączkowania oraz napięć związanych ze zrostami. Borykałam się z takimi przypadłościami o b. dużym nasileniu więc postanowiłam poddać się tej terapii. Jakie było moje zaskoczenie i radość gdy skurcze podczas krwawień miesiączkowych stały się odczuwalne minimalnie, a nieprzyjemne dolegliwości że strony zrostów również przestały mi dokuczać.

Z racji swojego holistycznego podejścia pan Kacper jest jednym z naprawdę wąskiego grona medyków, których uznaję. Posiada bardzo dużą wiedzę (i stale ją poszerza) zarówno w dziedzinie fizjoterapii jak też ogólnomedycznej, którą chętnie się dzieli. Ewidentnie praca jest przede wszystkim jego pasją, daje odczuć, że pacjent jest dla niego ważny.
Cieszę się, że trafiłam do tego specjalisty i wiem, że jeśli zaszłaby taka potrzeba to na pewno skorzystam z usług, a na ten moment polecam wszystkim, którzy nie chcą się zawieść.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu terapia przeciwbólowa

W maju 2018 zacząłem odczuwać ból biodra, który z dnia na dzień pogłębiał się, następnie do tych objawów dołączyło się silne pieczenie w łydce. Diagnostykę problemu zacząłem od konsultacji lekarskich: neurologicznej, ortopedycznej. Dostałem zlecenia na badania laboratoryjne, TK itd. i oczywiście co raz to nowe leki doustne, iniekcje przeciwbólowe, przeciwzapalne, zabiegi rehabilitacyjne, które nie dawały absolutnie żadnego efektu by trochę obniżyć moje cierpienie. Czas mijał, a ja czułem się pozostawiony ze swoim problemem. Dodam, że byłem wieloletnim sportowcem, a aktualnie jestem trenerem więc świadomość pogarszająego się stanu zdrowia sprawiła, że byłem wręcz załamany myślą o zrezygnowaniu z pracy, która daje mi radość i spełnienie.
Kontakt do pana Kacpra dostałem z polecenia od znajomej, a pierwszą terapię odbyłem we wrześniu 2018.
Podczas pierwszej wizyty bardzo spodobała mi się szczerość i uświadomienie, że problem jest na tyle poważny (stenoza kanału kręgowego) iż terapia może trwać dość długi czas by przynieść efekty, natomiast zdecydowałem się, ponieważ pan Kacper od razu wzbudził moje zaufanie, czułem się jakbym znał go dłuższy czas. Systematyczne terapie i dodatkowe wskazówki dotyczące np. żywienia, ćwiczeń poskutkowały! Po około 6 miesiącach od pierwszej wizyty mój problem zniknął zupełnie.
Jestem bardzo wdzięczny za pomoc, zrozumienie, zaangażowanie jakie otrzymałem w gabinecie, a dodatkowo miłą atmosferę podczas terapii.
Polecam pana Kacpra z czystym sumieniem, ponieważ wiem, że ten fachowiec dołoży wszelkich starań by pomóc pacjentowi.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu ból odcinka szyjnego kręgosłupa, dretwienie ręki

Genialny specjalista. Przeprowadził bardzo dokładny wywiad a nastepnie przeszedl do badania podczas, którego wykrył stary uraz o którym zapomniałem powiedzieć podczas wywiadu! Już po drugiej wizycie dolegliwości ustąpiły. Wybitna intuicja i znajomość własnej profesji przy jednoczesnej skromności i wysokiej kulturze osobistej. Zdecydowanie polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu ból kręgosłupa, jamy brzusznej

Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie do tego niesamowite skupienie. Swoim podejściem oraz kompetencjami sprawia, że można mu całkowicie zaufać. Daje z siebie naprawdę wszystko. Ma w sobie pokłady zrozumienia oraz pozytywnej energii, a przede wszystkim naprawdę pomaga. Ta chęć u niego jest przeogromna. Podczas wizyt wyjaśnia i tłumaczy, a na samym początku przeprowadza rzetelny wywiad, aby nic nie umknęło jego uwadze. Uśmiechnięty i bardzo życzliwy. Widać, że ta praca przynosi mu niebywałą satysfakcję oraz spełnienie. Po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Kacper pomaga mi już od dłuższego czasu. Przyszłam do niego z bólami kręgosłupa odcinka lędźwiowego (skrzywianie oraz przepukliny) w momencie w którym, leczenie farmakologiczne zawiodło, a lekarz wysyłał na sale operacyjną. Wtedy pomógł mi niesamowicie, włożył dużo pracy, abym mogła normalnie funkcjonować. Jak się okazało moje problemy były bardziej złożone, bóle kręgosłupa wynikały również z tego co działo się w jamie brzusznej. Tam także miałam problemy, związane głownie ze zrostami po laparoskopii. Skutki: codzienne boleści brzucha, zwężenie jelita i problemy z pęcherzem. Dzięki Niemu, odstawiłam większość swoim lekarstw, przestaję wstawać w nocy do toalety i czuje się o niebo lepiej. Pomaga mi również z dolegliwościami kobiecymi- torbiel na jajniku, tak abym mogła zapomnieć o bólu. W chwili pojawienia się u niego byłam całkowicie wykończona fizycznie i wewnętrznie. Kacper podniósł mnie wtedy na duchu, poza tym pracując na obszarach czaszki potrafi wyciszyć. Pomaga mi również uspokoić układ nerwowy i moją emocjonalność, która często powoduje boleści na tle nerwowym.
Mogę być tylko wdzięczna, że trafiłam na kogoś takiego, a żałować, że nie przyszłam wcześniej. Profesjonalny fizjoterapeuta z sercem na dłoni. Szczerze Polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REHA - centrum Rehabilitacji i Masażu

Pan Kacper to świetny fizjoterapeuta! Bardzo sympatyczny i kulturalny. Ma ogromną wiedzę i umiejętności, a także rewelacyjne podejście do pacjenta. Zgłosiłam się do Pana Kacpra z powodu bardzo uciążliwego bólu pleców i ramion. Już po pierwszej wizycie odczułam ogromną ulgę, dolegliwości praktycznie ustąpiły. Pan Kacper podpowiedział mi również, jakie ćwiczenie mogę wykonywać w domu. Bardzo serdecznie polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu nawracające bóle głowy

Przez kilka miesięcy miałam nawracające bóle głowy niewiadomego pochodzenia. Po pierwszej wizycie było dużo lepiej, po 3 wizytach u Pana Kacpra bóle przeszły i póki co nie wracają.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu SIBO, Zespół jelita drażliwego

Świetny fizjoterapeuta. Przyszedłem do niego z zespołem jelita drażliwego i zdiagnozowanym SIBO (testem wodorowo-metanowym), leczę się także farmakologicznie. Zarówno Kacper jak i ja traktowaliśmy Terapię Wisceralną jako uzupełnienie mojego leczenia (antybiotyki i zioła przyjmowane w różnych cyklach ponad 4 miesiące). Sporym zaskoczeniem było dla mnie gdy zauważyłem, że największy przełom w leczeniu nastąpił właśnie po terapii wisceralnej u Kacpra (konkretnie po drugiej wizycie) - właśnie wtedy odpuściły dolegliwości jelitowe, brak gazów, zaparć biegunek. To dość dziwne że coś co miało być tylko wsparciem w leczeniu przyniosło największe rezultaty, ale Kacper wspominał że ma takich przypadków więcej.

W ogóle bardzo przyjemny gość do pogadania, z tego co mówił Terapia Wisceralna to jego konik i aktualnie główna specjalizacja. Pracuje bardzo odpowiedzialnie i spokojnie, upewniając się że jego praca na trzewiach nie powoduje jakiegokolwiek dyskomfortu czy bólu u pacjenta. W każdym razie jeśli ktoś boryka się z problemami trzewnymi to zdecydowanie polecam, mi terapia bardzo pomogła.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • przepuklina kregoslupa jak leczy skutecznie czy terapia manualna bedze skuteczna

  To zależy jak bardzo zaawansowane są zmiany, jednak zazwyczaj odpowiednia terapia manualna to najskuteczniejszy sposób leczenia

  mgr Kacper Wawryszuk

 • Witam,

  Byłem już u kilku fizjoterapeutów. Każdy z początku był przekonany co mi jest i jak leczyć mój problem. Okazało się, że nie do końca... Odczuwam bardzo silny ból po bokach piszczeli oraz na środku. Ból potęguję się, gdy zaczynam szybciej chodzić (śpieszę się, przyśpieszam kroku) oraz przede wszystkim, gdy zaczynam biegać/truchtać. Najgorsze jest to, że ból pojawia się strasznie szybko, bo po około 2,3 minutach takich aktywności. Po około 10 minutach ból jest nie do wytrzymania. Czuję wtedy tak jakby coś w okolicy piszczeli powiększało się i miałoby rozerwać mi je. Nasila się, gdy staje na palcach lub gdy zaczynam rozciągać staw skokowy. Wtedy jestem o krok od skurczu w łydce lub w piszczelu (o ile się da mieć skurcz w piszczelu). Taki ból mam zawsze podczas biegu, oprócz na nawierzchni tzw. orlikowej na boisku. Wtedy ból jest, ale gdzieś tam minimalny. Reszta miejsc, nie mogę biegać. Bieżnie na dworze oraz bieżnie na siłowni też odpadają. Rolowałem regularnie, przez prawie 3 miesiące piszczele... Totalnie zero poprawy. Kompletnie nie wiem co mi jest, a te bóle przeszkadzają mi czasami w codziennym życiu, ale także w każdym sporcie jaki wykonuję. Mam 26 lat i co najmniej raz w tygodniu ćwiczę, choć teraz prawie w ogóle. Bóle towarzyszą mi od dziecka, tylko kiedyś to było ,,czasami". Teraz jest to ,,zawsze". Bardzo proszę o pomoc lub opinię, mam nadzieję, że zawarłem tu najważniejsze informacje.

  Witam. Na początku terapeuta powinien dokładnie zbadać i ocenić stopę i miednicę, najprawdopodobniej na którymś z tych dwóch segmentów będzie kluczowe zaburzenie. Pozdrawiam

  mgr Kacper Wawryszuk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem Absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Na co dzień pracuję w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji SPSK nr 4. Popołudniami przyjmuję w dwó...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Ból barku
 • Ból biodra
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Powiązane wyszukiwania