Mgr

Kacper Wawryszuk verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nawracające bóle głowy

  Przez kilka miesięcy miałam nawracające bóle głowy niewiadomego pochodzenia. Po pierwszej wizycie było dużo lepiej, po 3 wizytach u Pana Kacpra bóle przeszły i póki co nie wracają.

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Kamil Prokop
  Kamil Prokop
  Fizjoterapeuta
  Cicha 10, Lublin
  Bardzo polecam. Profesjonalne podejcie do klienta.Bol w udzie minal bardzo szybko i moje wrocic do treningow. więcej

  Konrad Król
  Konrad Król
  Fizjoterapeuta
  Chmielna 2, pok.38, Lublin
  Byłem na pierwszej wizycie. Tego fizjoterapeute polecił mi kolega. W krótkim czasie zrobił naprawdę dużo. W związku… więcej

  Paweł Karpiński
  Paweł Karpiński
  Fizjoterapeuta
  ul. Milenijna 5a, Lublin
  Rzeczowo i profesjonalnie. Po przeprowadzonym wywiadzie p. Paweł wykonał masaż i serię ćwiczeń, które zmniejszyły… więcej

  Piotr Luterek
  Piotr Luterek
  Fizjoterapeuta
  Zygmunta Krasińskiego 2/26, Lublin
  Profesjonalista i tyle . Barki praktyczne ciągły ból po 3 wizytach mogę ćwiczyć na tym samym poziomie obciążeń. więcej

  Paweł Lasek
  Paweł Lasek
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  Dożynkowa 7h/29, Lublin
  Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry fizjoterapeuta mający ogromną wiedzę i profesjonalne podejście do pacjenta.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem Absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Na co dzień pracuję w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji SPSK nr 4. Popołudniami przyjmuję w dwóch gabinetach na terenie Lublina. Współpracuje także z klubem sportowym KM Cross Lublin. Praca w Klinice daje mi duże doświadczenie i szeroką wiedzę ogólnomedyczną, dzięki czemu prowadzona przeze mnie terapia jest bezpieczna i ukierunkowana na dysfunkcje pacjenta.

   Zajmuje się głównie pacjentami ortopedycznymi: bólami kręgosłupa, stawów obwodowych, przeciążeniami układu mięśniowo - powięziowego ale także problemami takimi jak bruksizm, napięciowe bóle głowy, refluks . Wykorzystuje w swojej praktyce podejście holistyczne i bazuje na najnowszych metodach terapeutycznych. Jestem również dyplomowanym dietetykiem i doradzam w kwestii żywienia swoim pacjentom.

   Nieustannie zdobywam nową wiedzę, szkoląc się w najlepszych ośrodkach na terenie całej Polski. Ukończone przeze mnie dotychczas szkolenia:
   - PNF
   - Kinesiology taping
   - Diagnostyka różnicowa i terapia manualna
   - FDM (Fascial Distortion Model)
   - Terapia trzewna
   - Manipulacje Powięzi (Fascial Manipulation)
   - Osteopatyczna diagnostyka i leczenie kręgosłupa

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Usługi

  IMEDICA Centrum Medyczne

  Leszczyńskiego 60/58, 20-068 Lublin, lubelskie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Kacper Wawryszuk
  Kacper Wawryszuk
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Lublin
  Witam. Na początku terapeuta powinien dokładnie zbadać i ocenić stopę i miednicę, najprawdopodobniej na którymś z tych dwóch segmentów będzie kluczowe zaburzenie. Pozdrawiam

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nawracające bóle głowy

   Przez kilka miesięcy miałam nawracające bóle głowy niewiadomego pochodzenia. Po pierwszej wizycie było dużo lepiej, po 3 wizytach u Pana Kacpra bóle przeszły i póki co nie wracają.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: SIBO, Zespół jelita drażliwego

   Świetny fizjoterapeuta. Przyszedłem do niego z zespołem jelita drażliwego i zdiagnozowanym SIBO (testem wodorowo-metanowym), leczę się także farmakologicznie. Zarówno Kacper jak i ja traktowaliśmy Terapię Wisceralną jako uzupełnienie mojego leczenia (antybiotyki i zioła przyjmowane w różnych cyklach ponad 4 miesiące). Sporym zaskoczeniem było dla mnie gdy zauważyłem, że największy przełom w leczeniu nastąpił właśnie po terapii wisceralnej u Kacpra (konkretnie po drugiej wizycie) - właśnie wtedy odpuściły dolegliwości jelitowe, brak gazów, zaparć biegunek. To dość dziwne że coś co miało być tylko wsparciem w leczeniu przyniosło największe rezultaty, ale Kacper wspominał że ma takich przypadków więcej.

   W ogóle bardzo przyjemny gość do pogadania, z tego co mówił Terapia Wisceralna to jego konik i aktualnie główna specjalizacja. Pracuje bardzo odpowiedzialnie i spokojnie, upewniając się że jego praca na trzewiach nie powoduje jakiegokolwiek dyskomfortu czy bólu u pacjenta. W każdym razie jeśli ktoś boryka się z problemami trzewnymi to zdecydowanie polecam, mi terapia bardzo pomogła.

  • M
   Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: problem z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa

   Przyszedłem do Kacpra dzięki mojemu koledze który zajmuję sie motorossem. Mialem poważny problem z kręgosłupem, że nawet niektórzy już chcieli by mnie ciąć na stole operacyjnym. A ten facet zrobił taką robotę że normalnie funkcjonuje, czuhe sie swietnie, ćwiczę bardzo dużo a nawet jestem kandydatem na szkołę oficerską i zdałem testy sprawnościowe ktore przy wcześniejszym bólu były by nie do zaliczenia. Super fizjoterapeuta i kolega.

  • K
   Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne

   Kacper uwolnił mnie od wieloletnich tortur spowodowanych przewlekłym bólem barku i kręgosłupa. Zanim go spotkałam nie wierzyłam, ze w jakimkolwiek stopniu można mi pomóc (ze względy na dotychczasowe złe doświadczenia związane z próbami wyleczenia tych dolegliwości). Jednak zaskakująco szybko uwolnił mnie od bólu, z którym musiałam sie zmagać całe moje "dorosłe zycie". Bardzo wnikliwie i ambitnie podchodzi do problemów swojego pacjenta, ma imponująco dużą wiedze z zakresu swojej specjalizacji i szybko można się przekonać , że jego praca jest jednocześnie jego największą pasją. Naprawde żadkie połączenie w jednej osobie : wiedzy / pasji / praktyki / umiejętności. Polecam wszystkim. Jak to ładnie ujął mój przedmówca : Fizjoterapeuta na duży +, moim zdaniem na bardzo duzy :)

  • A
   Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: bóle kręgosłupa

   Fizjoterapeuta na duży + . W porównaniu z dwoma poprzednimi, z którymi miałem przyjemność widać sporą różnicę. I w prowadzeniu wizyty i w efektach pracy. Podczas wizyt dogłębnie analizuje problem, tłumaczy budowę oraz działanie naszego organizmu w tej kwestii. Widać, że lubi to co robi, zna się na tym co robi i co najważniejsze - robi to skutecznie. Jeżeli chodzi o mój problem -
   ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa - potrzebne było kilka wizyt, żeby go zniwelować, przyczyna nie była taka oczywista jak poprzednim fizjoterapeutom. Na tę chwilę uczęszczam jedynie na wizyty kontrolne. Szczerze polecam tego młodego człowieka, ogromną wiedzę potrafi przełożyć w praktykę.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: fizjoterapia

   Bardzo kompetentny fizjoterapeuta,po ciężkim urazie kręgosłupa wracam do życia i sportu dzięki terapii,śmiało polecam,człowiek dokładny i rzetelny.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG